Opinie o Mija Studio Druk Firmowy Jacek Michalak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mija Studio Druk Firmowy Jacek Michalak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mija Studio Druk Firmowy Jacek Michalak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mija Studio Druk Firmowy Jacek Michalak w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

Firma jest na polskim rynku od 12 lat. Obsługuje największe światowe marki oraz większość Banków w Polsce. Większość ludzi pracujący w firmie pracuje od minimum 5 lat. Mieli problemy jak większość firm poligraficznych, wyszli z twarzą i prężnie się rozwijają. Doskonały przykład ze warto walczyć! Negatywne opinie są od jednej osoby która została wyrzucona z firmy za brak kompetencji i wiedzy!

Marzena Nowy wpis

@Lucky You, a możesz powiedzieć, jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy zapewnia szkolenia, dostęp do benefitów pozapłacowych? Może firma organizuje jakieś wyjazdy integracyjne? Jak sądzisz, czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na zatrudnienie?

Marzena

Jakie jest wasze zdanie na temat pracy w Druk Firmowy? Czy według was warto aplikować do tego pracodawcy? Czy oferuje on wysokie wynagrodzenie, miłą atmosferę i szkolenia? Dajcie znać, co sądzicie.

Lucky You Nowy wpis
@Marzena

Według mnie warto. Nie wiem czy jest teraz otwarte okienko, ale jak najbardziej polecam. Tak jak pisałem pracuje tu od dłuższego czasu, a powyższa negatywna opinia jest od osoby która chce zaszkodzić firmie i opinia jest niezgodna z rzeczywistością

Lucky You. Nowy wpis

Pracuje w firmie Drukfirmowy od dłuższego czasu i zdecydowanie odpowiada mi swoboda komunikacyjna jaka Panuje wewnątrz. Zarobki są w porządku. Mam niezbędne narzędzia do pracy. W firmie pracują ludzie młodzi, otwarci więc zdecydowanie polecam Pracodawcę. Firmą zarządza dwóch młodych ludzi którzy są propracowniczy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mija Studio Druk Firmowy Jacek Michalak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jacuś

Trzymajcie sie z daleka od tej firmy. Zarobki marne, polowa przekazywana pod stołem. Wyzysk, pensja wyplacana w kilku ratach, ostatnia na koniec nastepnego miesiaca. Firma tonie w długach a wlaściciele robią dobrą minę do złej gry.Bliski koniec tej spółki.

ANUŚ
@Jacuś

8000 zł zarabiała osoba, która napisała tego posta, oceńcie sami czy mało:) Ponadto zawsze szliśmy jej na rękę, gdy miała rodzinne kłopoty i tygodniami nie było jej w pracy. Rozstaliśmy się gdyż obniżała morale zespołu i nie realizowała się w powierzonej roli. Rzeczywiście nastąpił koniec, ale tolerancji spółki na niewartościowych pracowników. Jak widać swoją frustracje wylewa w taki sposób, przykro na to patrzeć. Pozdrawiam Serdecznie Jacek Michalak Drukfirmowy

Pracownik Druku Firmowego
@ANUŚ

Aż 8000 za siedzenie 7 h w pracy i bujanie w obłokach? *-* Rzeczywiście musiało to być męczące, nic nie robić tyle godzin. Skoro było tak fatalnie szkoda że nie przeszłaś szybko do innej firmy i siedziałaś u nas kilka miesięcy. Szkoda że właściciele nie zorientowali się wcześniej że jesteś tylko kosztem bez pokrycia... 90% załogi Druku Firmowego pracuje w firmie dłużej niż 5 lat. Świadczy to o tym że firma ma się dobrze i stwarza warunki do stabilnego zatrudnienia. Dla 10 % nierobów niestety nie ma tu miejsca. Powodzenia

igor

Witam, słyszałem, że Druk firmowy ma otwarta rekrutację. Poszukują introligatora, technologa oraz asystenta działu handlowego. Mnie by interesowało stanowisko technologa, może wiecie na jakie warunki mozna tutaj liczyć, w sensie co takiego jest w systemie socjalnym i jak ogólnie z atmosfera w drukarni?

Zostaw merytoryczną opinię o Mija Studio Druk Firmowy Jacek Michalak - Warszawa

Mija Studio Druk Firmowy Jacek Michalak
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dzwonkowa 46
    02-290 Warszawa