PROGRAF SG

Milanówek

PROGRAF SG
2 5

Opinie o PROGRAF SG

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w PROGRAF SG o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

NICK

Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.... szef jest zadufanym w sobie bucem, który potrafi zwrócić uwagę jak ktoś idzie do toalety przy 10 h pracy bez żadnej przerwy! Dla niego pracownik to osoba, która ma jak najwięcej robić i jak najmniej dostać... Jakby mógł to by zjadł ***** spod siebie. Co chwila wyjazdy.... super auta... A do tego chodzi po firmie i sprawdza czy wszyscy w tej chwili harują ( albo ogląda przez kamery) i wygaduje że nic na tej firmie nie zarabia... W tej firmie nie ma żadnych przerw.... trzeba robić robić i jeszcze raz robić.... wylicza nawet minutę późnienia ale pozostawianie po godzinach pracy jest twoim obowiązkiem, który nawet nie jest liczony dodatkowo..... NIE POLECAM !!!!

bob

Pracowałem w paru firmach i nigdzie nie jest różowo, zawsze gdzieś trafia się kiepski kierownik albo inny problem. Gdzie nie poszedłem obiecywano mi cuda a póżniej było różnie . Tu to co mi obiecano było i i zawsze na czas . Jest czasami nerwowo bo jest dużo roboty ale zawsze co do grosza jest zapłacone. Jak się człowiek chce do czegoś przyczepić to się przyczepi.

konopiel

Pracowałem w tej firmie i zastanawiam się jaki to Darek mógł napisać, chyba wymyślony. Owszem, handlowcy są w stanie wyciągnąć taką pensję, ale warunek jest jeden, musisz mieć portfolio klientów, których przyniesiesz firmie. Z roku na rok jest coraz lepiej, ale toksyczne relacje nadal są obecne. Jest świat koordynatorów, handlowców, pracowników biurowych i szefów oraz ten "gorszego sortu" czyli pracownicy na wyklejarni, zgrzewalni czy drukarze. A no i graficy mają mocną presję. Poza tym jak się jest sobą i nie da się pomiatać, to idzie pracować.

\Darek

Bardzo dobre zarobki niekiedy można zarobić nawet 7tyś moim zdaniem najlepsza praca jaką miałem polecam bardzo

nick

Dziwnie zarządzana firma, odnosi się wrażenie, że firmą zarządza pani kierowniczka drukarnii - wredna osoba która przez własne problemy życiowe czepia się innych uprzykrzając im strasznie pracę a właściciele na to nie reagują. Pracy jest dużo ale marnie płacą. Nie polecam firmy jako pracodawcy.

Zostaw opinię o PROGRAF SG - Milanówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROGRAF SG