Opinie o Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o. w Warszawa

Hej, weszłam tu, bo szukam informacji, czy jest możliwość zatrudnienia się tutaj? Oni tu zatrudniają ludzi, czy biorą tylko podwykonawców do różnych celów? W necie nie znalazłam żadnego ogłoszenia o prace od nich, więc zastanawiam się, jak bym chciała tu pracować, to gdzie wysłać cv? Ktoś wie?

Eks pracownik Nowy wpis

Parę spostrzeżeń o inwestycji. Zaczynając od bramy wjazdowej , domofon zepsuty od lat , brama wjazdowa ciągle się psuje. Brak skrzynek pocztowych w budynkach - poczta Cię tu nie znajdzie. Brak wyrysowanych i oznaczonych miejsc parkingowych w garażach. Instalacja elektryczna w garażach to zemsta elektryka , wiszą luźne kable nie wiadomo od czego. Deweloper ma wywalone nie naprawia niczego , ciągłe przepychanki o wszystko z firmą zarządzającą nieruchomością . Zniszczone ogrodzenie z tyłu osiedla nad jeziorem , łazi tam kto chce tak samo jak po osiedlu. Brak ochrony osiedla. Zawilgocone budynki i garaże. Oświetlenie elewacji , które miało stanowić ozdobę budynków dawno już umarło. Wiaty śmietnikowej brak, koszę stoją przy bramie w zależności w którym budynku kupisz mieszkanie możesz mieć do śmietnika nawet pół kilometra. (usunięte przez administratora) wywożone od przypadku do przypadku. Przyjedzie śmieciarka ale nie ma komu bramy otworzyć żeby mogli (usunięte przez administratora) zabrać. Budynki ogrzewane kotłownią gazową , brak podliczników a z uwagi że kotłowania ogrzewa aż trzy wspólnoty bo na tyle podzielone zostały budynki to jest to słabe. Kotłowania w słabym stanie technicznym . Nie działające podliczniki ciepła w poszczególnych mieszkaniach. Schody na klatkach schodowych mają zbyt krótkie stopnie , na ich kancie zamontowane aluminiowe listwy które wychodzą ze stopni. Można zlecieć z hukiem. Windy które niby są nie nadaj się do niczego więc je zakryto. Brak przyłączą elektrycznego i liczników w niektórych mieszkaniach.

kolo esta

Pracowałęm przez ostatnie 3 tygodnie września 2021 na Ruczaj. Wyczyściłęm progi zjazdów do garaży (skrobałem je szpachelką ze złogów piachu i brudu), wyrwałem tam chwasty, zdjąłęm kratki i usunąłem piach i liście, brudy z rynienek odpływowych za zjazdami przed bramami wjazdowymi do garaży - ok 80% tam gdzie kratki nie były przykręcone, usunąłem pajęczyny z zewnątrz budynków z wyjątkiem ostatniego. Wczoraj odkurzyłem skrzynki elektryczne w garażach, usunąłęm dużo pajęczyn z jednen strony - lewej jak sie idzie od początku osiedla. Wszystko to za bardzo niewielkie wynagrodzenie - którego jeszcze nie dostałem. Kilka dni temu spotkałą mnie ogromna przykrość, mieszkaniec z ostatniego budynku jeżdżący samochodem BMW, jego imię chyba Grzegorz zaczął mnie w bardzo niemiły sposób zaczepiać, od razu przeszedł do mnie na "ty" bez przedstawiania sie ani "dzień dobry". Na koniec stwierdził "ty naprawdę jesteś głupi" a o o administracji powiedział "te złodziejaszki z administracji". Wczoraj dowiedziałem się, że już nie będę pracował na Ruczaj tylko firma tego pana będzie sprzątać. Ciekawy jestem jaka jest różnica w cenie naszych usług. Pozdrawiam wszystkich miłych mieszkańców Ruczaj.

Tomasz Nowy wpis
@kolo esta

Byłeś zatrudniony? Tak nie można postępować z ludzmi.

Maniak

Nie polecane tego dewelopera. Właściciel jest nie poważny, olewający swoich klientów. Wpłacona opłata rezerwacyjna, 2 mc załatwiania kredytu po czym deweloper nie odbiera telefonów, ostatecznie odwołuje akt notarialny z satysfakcją mówiąc przez telefon " jak nie Pan to ktoś inny, ale już o 100 tyś drożej" Problem z kontaktem, od samego początku obsługa przez przedstawiciela dewelopera na baaaardzo niskim poziomie. Jak dla mnie inwestycja "śmierdzi". Jeżeli chcecie spać spokojnie proszę poszukać czegoś innego.

Maria Nowy wpis
@Maniak

W Natura Park też śmierdzi.Zarowno (usunięte przez administratora) nie znają podstaw prawa. Na każdym kroku się kompromitują.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Xabder

Odradzam każdemu, właściel, zmienia ceny nawet po podpisaniu umowy rezerwacyjnej. Już po uzyskaniu kredytu, podniósł cene o 100 000k, Poza tym poziom kultury jest poniżej jakiegokolwiek poziomu - wyzywa, obraża. Omijać z daleka.

Dorota

Byliśmy oglądać nieruchomość, ale od samego początku. Nieruchomość wybudowana z 12 lat temu stała bo wszedł komornik, a dawny właściciel co można przeczytać z doniesień prasowych popełnił samobójstwo (zaczyna się dobrze). Wcześniej miało to inaczej wyglądać, ale ostatecznie podzielili na lokale, szyby windowe poukrywali, odnowili, umyli, pomalowali i teraz idzie na sprzedaż. Byliśmy zainteresowani, mąż jest budowlańcem i zna się na robocie i na tym po obejrzeniu lokali zakończyliśmy kupno. Plus niewątpliwie to położenie chodź teraz blisko z 200 metrów od autostrady i nie ma ekranów no i cena to nas właśnie skusiło żeby podjechać i zobaczyć. Minusy zależy, kto co lubi ale dla nas za dużo tego było. Jak wyjeżdżaliśmy rozmawialiśmy z jakimiś ludźmi którzy kupili tam mieszkanie i od ponad roku czekają na klucze bo jak mówili wiecznie jakieś przesunięcia terminów, byli mocno niezadowoleni (nie zachęcili nas). Szukałam opinii o inwestycji i trafiłam na opinie o deweloperze i to dało nam do myślenia.

@Dorota

Proszę o informację czy to ta spółka jest właścicielem https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21946562 ?

a jak myślisz
@Zainteresowany

Tu nie potrzeba być detektywem, wystarczy prześledzić wpisy do KRS i osoby, które się przewijają w tych spółkach. Wykonaj minimalną pracę, a sam odpowiesz sobie na zadane pytanie.

Wojtek
@Dorota

Jestem zainteresowany tą inwestycją. Czy mogłabyś, Doroto podać konkrety na temat wad tych budynków, które zaobserwowaliście z mężem? Opinie, które czytam o Zimoniach przerażają, a spotkanie z ich reprezentantką w biurze na Ruczaj 117 również nie daje wiele nadziei na poważne traktowanie klienta. Zatem, jak to jest z tym Ruczaj Park? Czy ma ktoś konkretne informacje o tej dość intrygującej inwestycji?

oszukana
@Wojtek

dzień dobry, może Pan udostepnić informacje na temat ich krs? Oszukano mnie na 10 tys, nie chcą oddać opłaty rezerwacyjnej a właściwie kontakt się urwał. Dostałam kredyt i nie byłam w stanie podpisać finalnej umowy przeniesienia. Po ty, co tu czytam, myślę, że na szczęście. Są to (usunięte przez administratora) jak z lat 90. Składam zawiadomienie do prokuratury i na policje o wyłudzenie pieniędzy. Policja poradziła mi działać w grupie, jeśli zgłosi się ktoś jeszcze.

Wyrolowana

Miałam opłaconą rezerwację i po 2 tygodniach miał być akt notarialny. Jednak okazało się, że 5 klientów razem ze mną otrzymało informacje, że akty są odwołane. Nikt nic nie wie, a Pani z biura sprzedaży jest na chorobowym. Dziwne wszystko..... Zastanawiam się czy nadal chcę wejść w tę inwestycję. Windy miały być - nie ma (jest tylko informacja, że koszt 40 tyś PLN, więc właściciele sobie sami kupią! skrzynki pocztowe miały być - nie ma.....Piece się cały czas psują (opinia osoby już tam mieszkającej), a co będzie w zimie? Deweloper nagminnie nie odbiera telefonów i opinie o nim są niepokojące.

Wyrolowana 2
@Wyrolowana

Proszę o kontakt na adres mailowy karolinaatelier@onet.pl. Jestem w tej samej sytuacji . Jestem również po rozmowie z prawnikiem . Pozdrawiam A wszystkich przestrzegam przed tym deweloperem !!!!!!!

Załamany

Konkurencja? To życzę Pani, aby zamieniła się ma miejsca z osobami oszukanymi. Rozumiem, iż deweloper jest Pani znajomym lub bliższą osobą ale każdy ma prawo napisać gdzie chce jeżeli czuje się bezsilny wobec prostactwa, braku szacunku i zwyczajnie oszukiwania.

Dorota
@Załamany

Witam, Ostatni rozmawiałam z przedstawicielka Ruczaj o mozliwości ubiegania sie o kredyt. Wydaje sie że wszystko jest zakończone. Czy znacie kogos kto odebrał klucze? Czy moze trzeba porozmawiać osobiście? Czy w Ruczaj Park mozna umówic się z jakimś klientem?

Wojtek
@Dorota

Ja jestem klientem. Po dwóch spotkaniach. Przed podpisaniem umowy zaliczkowej.

Ksenia
@Wojtek

Lepiej nic nie wpłacaj im dopóki nie będziesz miał gwarancji, a tego raczej nigdy od nich nie otrzymasz :-)

True

To jest przerażajace, ze w 2021 roku niektórzy ludzie nazywają siebie deweloperem i biorą pośrednio w ręce odpowiedzialność za życie innych. Właściciel opisywanej firmy to osoba niedotrzymujaca słowa, oszukująca i nie odbierająca telefonów. Wszystkie opinie poniższe to prawda. Jak najdalej od tych inwestycji !!!!!!

Stefcio

Ile prowizji od sprzedanego/ wynajętego mieszkania?

Klient nabity w butelkę

Odradzam, poczytajcie opinie. Nie wpłacajcie nic, nawet umowa nic nie gwarantuje.

Roma

Podtrzymuje. Czy ktos ma informacje na temat firmy?

Wiecie może jak wygląda współpraca z firmą Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o.? Czekamy na każdy info od Was!

Lola

Też była bym zainteresowana taką opinią. Deweloper chyba ma jakieś kłopoty

Hubert

Miałem nadzieję, że dowiem się coś o pracy w firmie i atmosferze. Czy jest jakaś przyczyna tego milczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o.?

Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o.
  • Al. Wilanowska 7 lok. 2
    02-765 Warszawa

Ruczaj Park Apartamenty Sp. z o.o.