DBMS sp. z o.o.
3 45 50 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy w DBMS sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Avi Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

(usunięte przez administratora) Wykorzystują moje dane do nielegalnego udostępniania innym podmiotom. Sprawa zgłoszona do inspektora RODO. OJ BĘDZIE DUPKA BOLAŁA OD KARY...

Juzek

Hej przyjaciele z DBMS sp z O.O. Macie moje dane z ogolnie dostępnej bazy danych. Wydzwaniacie do mnie bez mojej zgody. No to macie problem. Nie ma takiej ogólnie dostępnej bazy danych. Piszę w waszej sprawie do inspektora ochrony danych osobwocy, Będzie kara. Szykujcie się. Nie daruję.

Tak33Nie
Janek
@Juzek

cześć a probowałeś kolego w tym miejscu - tu spokojnie mozna sprawdzić i co i jak. - bez potrzeby wywalania żółci - https://iod.dmsales.com/

Tak3Nie1
Michal Nowy wpis
@Janek

A ja myślę że jednak kara by się przydała. Sprzedają i pozyskują dane osobowe. Ja się na to nie zgadzałem.

Tak11Nie
Paula Nowy wpis

Z tego co widziałam na Instagramie to fajnie firma się rozwija. Czy ktoś wie moze czy jest jakas rekurtacja. Jestem analitykiem danych,

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Janek

Fajna rozwijająca praca.

Tak3Nie1
chiptuning

żądam udokumentowania mojej zgody na przetwarzanie mich danych macie 7 dni roboczych

Tak6Nie
Obsługa IOD
@chiptuning

Aby zrealizowac pana zlecenie prosimy o wypełnieni formularza na https://iod.dmsales.com/ pozdrawiam

KaMMiBoy

Pracowałem, było sporo nauki i ciężkiej pracy. Nie lubiłem szefa. Ale za to zaje załoga.

melarose9

DBMS sp. Z o. O is the best for every people and then many of them they need it more I have a solution for it because many people they faced some problem. I have a site you browse it and then you https://chathelp.org/asus-router-support/ from there you know it.

Gutek

Czy warto aplikować do firmy? Może coś podpowiecie?

Tak1Nie1

Wojtek
@Gutek

Kolega moja tam pracuje - Zespoł młody, warto aplikowac jeśli się tylko chce pracować nie ma korpo. Poza tym fajny zespół https://dmsales.com/zespol/

Stella

Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę w firmie?

Dariusz

Konkurencja wpadła na jeden temat i teraz wałkuje?

Filip

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i chciałbym się dostać . Czy sa jakieś przyjęcia?

Tomek
@Filip

Pewnie Filipie zobacz stanowiska gdzie rekrutujemy na naszej stronie internetowej w dziale kariera.

Franek

Jakieś przyczyny tej ciszy są?

JackBlack
@Franek

Być może wszystko jest w porządku. Ludzie pracuję, w sumie atmosfera jest ok. Od czasu do czasu prezesowi się podniesie ciśnienie. Ale ważne że do przodu - Rekrutacja trwa -(usunięte przez administratora) a na Insgramie , masz nowosci z firmy - (usunięte przez administratora)

Dawid

Jeśli komuś jest tak bardzo źle to może zmienić firmę. DBMS mając opinię bardzo dobrego pracodawcy nie będzie obniżać standarów.

Patrycja
@Dawid

Dawidzie gdzie ta opinia bardzo dobrego pracodawcy? prezes kupuje do ekspresu najtańszą kawę, kibel ciągle zapchany, o papier toaletowy ciągle trzeba się prosić...

Tak5Nie

Ula
@Patrycja

Nie rozumiem kto i po co podszywa się pod naszych Kolegów i Koleżanki ale ewidentnie nie wie co dzieje się w DBMS. Mamy super biuro, kuchnia jest zawsze zaopatrzona, panuje fajna atmosfera, mamy ciekawe wyjścia integracyjne a dziś "napychamy" brzuchy pysznymi pączkami :-) Oto jak jest w DBMS :-)

Pati

Hmm, trochę nie podoba mi się dodawanie komentarzy podszywając się ewidentnie pod inne osoby np. mnie!!!! Dodam więc własną opinię: 1. Pensja jest zawsze na czas :) 2. Herbata jest zawsze pyszna! Nie pijam kawy.... więc osoba która podszyła się pode mnie kompletnie mnie nie zna! 3. Co do czystości... nigdy nie miałam z tym problemu. Szczególnie teraz jak wspólnie dbamy o czystość w kuchni - tu najważniejsze jest zgranie :) 4. Atmosfera jest suuuuper!!! :)

Bożena

Te opinie to jest jakaś kpina, sama praca to jakiś totalny bajzel, wciskanie ludziom informacji że bazy mają zgody a jak przyjdzie do tego że klient chce konkretne informacje to wychodzisz na idiote wysyłając jakieś sztuczne formułki, że bazy są z ogólnodostępnych źródeł, bazy są niskiej jakości i ciągle trzeba przyjmować jakieś reklamacje. Już nie wspomnę o (usunięte przez administratora) z wypłatami na czas i systemie naliczania prowizji bo to główny czynnik mojej rezygnacji z tej pożal się pracy.... Pozdrawiam pana prezesa który lubi sprawdzać komentarze w necie i sam sobie dodać pozytywny komentarz od czasu do czasu na google i innych forach...

Tak11Nie

Obecny Pracownik
@Bożena

Proponuję kolejnym razem podpisywać się swoim prawdziwym imieniem, a nie używać danych osób, które kiedyś miały przyjemność pracy w DBMS. Podszywanie się pod kogoś i wyrażanie w imieniu tej osoby informacji na forum, świadczy o totalnym braku profesjonalizmu. ps. Pana Prezesa pisze się z dużej litery.

Tak4Nie

Pan Prezes
@Bożena

Droga Bożeno, monitoring SM to część mojej pracy. W 4-letniej karierze nigdy nie było problemów z płaceniem pensji na czas. Co więcej zawsze dbam o to, aby uczciwie były prowadzone rozliczenia, wobec zasad które sa dostępne dla każdego pracownika w każdym razie i przed okresem rozliczeniowym są tez publikowane, aby dana osoba wiedziała jakie panują standardy. Nieładnie podszywać się pod cudza tożsamość. Jak coś zapraszam na FB, linkedin gdzie bez trudu można mnie znaleźć.

Zeielony Kapturek
@Obecny Pracownik

Któż inny mógł napisać "ps. Pana Prezesa pisze się z dużej litery." - jak nie sam pan prezes :) no ubaw po pachy z tego waszego marketingu szeptanego, ciekawe że do innych argumentów się nikt nie odniósł, profeska.

Aktualność

Choć pogoda nie zachęca to my ładujemy akumulatory witaminami. Dziś od rana czekają na wszystkich pyszne jabłka. Smaczego!

Aktualność

Przerwa na lunch w DBMS wygląda tak!  U nas nie musisz przynosić jedzenia w pudełkach, możesz przygotować je na miejscu. Dziś serwujemy jajecznicę z boczkiem, czyli test silnej woli dla osób na diecie! :)

Aktualność

To, że inwestujemy w Pracowników już wiecie, ale chcemy, abyście wiedzileli, że inwestujemy w każdego, bez wyjątku. Nie ważne czy pracujesz u nas trzy lata, czy dwa miesiące - jesteś dla nas tak samo ważny i tak samo ważny jest dla nas Twój rozwój. Kamil, który jest z nami od dwóch miesięcy, uczestniczył w dwudniowej konferencji połączonej z warsztatami MailMyDay i przyniósł dużo cennej wiedzy, którą będzie mógł wykorzystać w codziennej pracy.

Aktualność

W naszej firmie inwestujemy w rozwój pracowników - liczne szkolenia, udziały w warsztatach i konferencjach, a także wewnętrzna biblioteczka sprawia, że na każdym kroku można zasięgnąć wiedzy. Marzec jest dla nas bardzo intensywny, a to dopiero początek roku! Jeśli chcesz pracować w firmie, która inwestuje w rozwój i poszerza Twoje horyzonty zapraszamy do udziału w rekrutacji! :)

Kinga

Będę obiektywna :) Praca w DBMS do łatwych nie należy- jak każda praca w sprzedaży. Jednak jeśli jesteś ambitny, cierpliwy, lubisz prace z ludźmi a do tego pasjonuje Cie marketing szczególnie internetowy to na pewno się odnajdziesz. Ekipa zgrana, wypłata więcej niż najniższa krajowa - na czas. Możliwość dogodnej formy zatrudnienia (o prace , zlecenie, dzieło, b2b ). Są też szkolenia których akurat się nie żałuje. Mimo różnych sytuacji wspominam firmę pozytywnie.

Tak2Nie

Pozdrowionka

Najważniejsze to wyciągać wnioski i uczyć się na błędach to cenna sztuka

T

@pozdrowionka dziękuję za ten cenny komentarz. Na pewno kwestie jakie zostały poruszone do przemyślenia i wdrożenia. pozdrawiam T

pozdrowionka

Z tym kształceniem to nie przesadzajmy. Większość osób są to samouki które potrafią czerpać wiedzę z ogólnodostępnych źródeł niestety szkoleń wewnętrznych nie ma - przykre. (pozostają jeszcze pracownicy którzy mimo nacisku na wynik angażują się we wdrożenie nowego pracownika i pomoc w przypadku istniejących problemów) Są szkolenia zewnętrzne jednak z lojalka na która większość się nie decyduje. Szkoda firma ma potencjał jednak moim zdaniem brakuje tam osoby która wprowadziła by pewna strategie bo niestety zjada się od środka. Zarobki są porównywalne do pracy w MC. A jednak zakres obowiązku do czegoś zobowiązuje.

Młody

A ja uważam, ze i tak to fajna firma. Zespół młody - czegoś się można nauczyć. ...

THEBOSS

kwestia o jakim stanowisku mowimy, a pensja rzecz wzgledna. Pytanie co to znaczy inwestować w pracownika. Jak nie masz wiedzy z zakresu on-line marketingu, to zaczynasz od zera . kształcenie podczas pracy to także inwestycja

Tak2Nie

pozdrowionka

A ja uważam że porostu firma mało płaci i że są na rynku takie co płaca zdecydowanie więcej i przede wszystkim inwestują w pracownika. Można potraktować to porostu jako pewien przystanek w swoim życiu. Ludzie są ok jednak niekiedy cel przesłania im inne ważniejsze aspekty. Wszystko zależy kto czego szuka i jakie ma doświadczenia :)

pracujący

W DBMS są różne stanowiska i co za tym idzie różne doświadczenia. Jest to firma rosnąca szybko, co ma swoje konsekwencje - jest bardziej dynamicznie niż w korporacji, czasami trzeba coś dograć i ustalić, pojawiają się nowe stanowiska, każdy się uczy. Jestem z firmą związany od ponad roku, ten rok to jest niebo a ziemia w wielu kwestiach, z mojej perspektywy zdecydowanie na plus. Nie wiem czy istnieją idealne firmy, z różnymi już współpracowałem, wiem że w DBMS zadania są czasami ambitne, czasami trzeba się spiąć, ale w porównaniu do agencji które znam to raczej jest duży spokój, 8 godzin w biurze i po nocach nikt Cię nie goni. Prezes jak to prezesi najczęściej, jest silną osobowością, ale docenia kompetencje i jeśli ktoś coś potrafi to kontakty są dobre. Owszem, trzeba sobie wypracować pewną pozycję, ale to raczej jak wszędzie. Do tego firma się rozrasta i pojawia się middle management, który uważam za kompetentny. Zarzuty o mobbing uważam za bezpodstawne, spiny się i owszem, zdarzają, ale ja np. wolę czasami się ściąć i wyjaśnić sytuację niż na forach wylewać żale. Dodam że za dyskusje z szefostwem jeszcze tu nikt nigdy nie wyleciał. W ogóle trzeba się postarać żeby zostać zwolnionym. Dla analityków to moim zdaniem jest tu duże pole do popisu, bo danych jest dużo i są ciekawe technologie, można się wykazać.

Tomasz Dziobiak

@Poźno już.... w DBMS każdy może miec umowę jaką tylko chce i mu pasuje, tu jestem elastyczny. Prosze nie twórzmy mitów, na temat tego co daje pracodawca. Jak ktoś chce umowę na FV, ma FV, a jesli zlecenie to ma zlecenie. Jeśli ustalamy wejście w umowe o pracę, to migrujemy na umowę o pracę. Zawsze staram się, aby po półrocznym okresie próbnym osoba dana przeszła na umowę o pracę, chyba, że się waham. Ale to raczej rzadkość. @Psotnik - Nie odpowiadam, za zamiar osoby, która dopuściła się nadużyć w firmie. Myślę, że to forum to nie miejsce na wyjaśnianie takich kwestii. @kisssss - rozumiem, że chciałaś obrazić mnie, ale przy tej okazji obraziłaś zespół bo tak raczej wszyscy sie omówiliśmy z prezentami. Każdy pojmuje zabawę na swój sposób. Ja swój zespół lubię i fajnie że mogłem spędzić odrobinę czasu tak na luzie . W mojej karierze DBMSowe spotkania wigilijne mają to "coś" czego nie miały wigilie w korporacjach. Ale pewnie to moje subiektywne wrażenie...

Psotnik

Jedna dziewczyna nawet do sądu pozew miała składać coś mi się obiło mobing czy cośśś ... świadków szuka hehee

Zostaw opinię o DBMS sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie