counter
4 116 198 5 1
Pytanie Nowy wpis

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w KB Folie?

NickBezN Nowy wpis
@Pytanie

Jakikolwiek plynny bedzie atutem. Handlowcy mowia bardzo slabo. Technolodzy jeszcze gorzej. Dyrektor wcale. Prezes srednio, choc wydaje mu sie, ze swietnie. Pracowalem w KB ponad 10 lat. Dobrze po angielsku nie mowil tam nikt.

Zdrowy

Dla wszystkich mądrych tej firmy. Zdrowie i życie nasze i naszych rodzin jest najważniejsza. Nie pozorne zyski firmy!!!

Tak26Nie7
Szok
@Zdrowy

Ważne żeby utrzymać ciągłość produkcji. I to pokazuje kim jesteście dla firmy KB Folie. Nie ludźmi a trybami maszynki do robienia pieniędzy dla zarządu.

Tak16Nie8
Pogromca g
@Szok

Zapewnienie ciagłości produkcji zapewnia Tobie miejsce pracy i pensje. Brak ciągłości produkcji oznacza w konsekwencji brak miejsca pracy i związanego z nim wynagrodzenia. Ta logika bym się kierował. I cieszył ze firma wprowadziła szybko procedury mające na celu ochronę zdrowia, działa i masz miejsce pracy. A nie narzekał ze chodzisz do pracy musisz w niej o masz Ci los pracować i ktoś ci jeszcze za to płaci.

Tak15Nie
Ja Nowy wpis
@Szok

Ciesz się, że jeszcze mamy bezpieczną pracę i zarobki bo zaraz "SZOKU" możesz być w szoku jak większość społeczeństwa bez pracy i pieniędzy. Szanujmy się i dbajmy o firmę i o siebie ...……..

Tak13Nie
Specjalista Nowy wpis
@Ja

Dokładnie, prezes staje na rzęsach żeby zapewnić nam bezpieczeństwo i ciągłość pracy, ale już niedługo to docenicie jak się okaże że jako nieliczni z sąsiadów macie na ratę kredytu!

Tak11Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w KB Folie?

Nick
@Pytanie

Tak

Produkcja

I płatne nawet

Tak5Nie

Ludzie, weźcie zimny prysznic i zajmijcie się czymś pożytecznym, zamiast wylewać tutaj swoje frustracje. Co to jest za poziom argumentów? Co Was obchodzą paczki dla Ukrainy? Tak zazdroscicie? Zamieńcie się z nimi. Gwarantuje Wam, że po 2 dniach bylibyscie szczęśliwi gdyby ktoś Wam pozwolił wrócić. Samochody Wam przeszkadzają? Kto Wam broni założyć drukarnie i kupić sobie takie same Gifty? A przy okazji będziecie mieli okazję przyjąć do pracy wszystkich uciemiezonych. Umowiliscie się na konkretne pieniądze i takie dostajecie. Wszystko zgodnie z kodeksem, a to rzadkość w naszej branży. Śmiejecie się z kanapy że skaju, a jakby ktoś wstawił skórzaną, to byłby zgrzyt zębów i lament, że na skórzaną kanapę są pieniądze, a na dopłaty do fryzjera i darmowe papierosy to już nie ma :/ zajmijcie się pracą i zjedzcie Snickersa

Tak26Nie2
Procownik
@Pracownik

Nie jestem fanem FB, GoWork czy innych mediów społecznych. Uważam że rzeczywistość jest o wiele ciekawsza. Ostatnio usłyszałem że tyle pisze się o naszej firmie i czytając te wpisy zastanawiam się o co chodzi? Kto pisze te (usunięte przez administratora) Pracuję w Kb od wielu lat i jak w każdym przedsiębiorstwie są zmiany, lepsze i gorsze miesiące, i pewnie wielu z malkontentów zaskoczę ale tak w Kb niestety też trzeba pracować ale nie za uznanie,czy bony na siłownię tylko za pieniądze które zawsze w wyznaczonym dniu są na koncie ( nie w zeszycie czy pod stołem) Rynek pracownika? Tak to prawda, wiele firm zaczyna to dostrzec i dbać o pracowników ja mam poczucie że w kB zawsze dbano o człowieka. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim dużo zdrowia i dobrego czasu w gronie najbliższych .

Tak14Nie1
Saszka
Nazwa działu: Marketing
@Pracownik

Na Ukrainie jest fajnie - tania wodka i dziewczonki!

Tak13Nie
Nn
@Pracownik

Ukraina do domów.Co tak za nimi się obstajesz.Ile jest naszych rodaków za zagranicą ico dają radę

TakNie6

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Spieszmy się szanować pracowni
Nazwa działu: Produkcja

Dobry pracownik to skarb. Ludzie nie rzucają pracy tylko pracodawcę. Pamiętaj! Dziś warunki na rynku pracy dyktują pracownicy. Zadbaj o nich. Nie pozwól im uciec.

Tak11Nie9
Wiesiek
Nazwa działu: Produkcja

Firma zatrudnia sporo osób ludzie zarabiają różnie mało i dużo zależy od stażu. Nigdy w innych firmach nie spotkałem się żeby na święta nie było żadnej kasy. Brak kart multisportu itp socjal w tej firmie wynosi zero, chyba że jesteś pracownikiem biura albo mieszkasz na Ukrainie (wtedy prezenty na święta są) to jest właśnie mentalność w tym kraju o swoich nie potrafimy zadbać a komuś dajemy. Pozdrawiam

Tak8Nie10
Janek

W odpowiedzi na wpisy : Copywritera i Pesymisty: to bardzo przykre, że są wśród nas ludzie, którzy Firmie a przez to nam wszystkim źle życzą . Pamiętajcie, że wasza nieprzychylna postawa osłabia TYLKO WAS a złe emocje, które wysyłacie wrócą do was zawsze i wszędzie, do każdej firmy w której będziecie. Wbrew waszym opiniom wszyscy obiektywni kontrahenci widzą i doceniają stały i dynamiczny rozwój KB-Folie. Ja jak i większość pracowników życzę sobie i FIRMIE samych sukcesów ( również Tobie Pesymisto i Copywriterze życzę wszystkiego najlepszego).

Tak15Nie3
Rycho
@Janek

Janek paczki i tak juz pojechały do UA więc się tak nie podlizuj bo i tak nic nie dostaniesz!

Tak14Nie12
Copywriter

Atmosfera wśród pracowników biurowych w Warszawie jest daleka od normalności, Pan Prezes oraz Pan Dyrektor umiejętnie zarządzają strachem (sypią się kary, ucinają premie, zwalniają), więc ludzie boją się nawet ze sobą szczerze rozmawiać. Zero szkoleń. Stare sprzęty. Wnętrza biur obskurne (skajowy fotel na recepcji i kafelki w łazience niewiele zmieniają) - idealnie zgrywają się ze zbombardowaną dziurami ulicą. Klienci głównie z Polski, zachodnie korporacje omijają nas szerokim łukiem. Na produkcji warunki kiepskie i ludzie również mocno dociśnięci. Wszystkim wychodzącym z firmy robi się bardzo miło kiedy pod budynkiem mogą podziwiać gift-auta Prezesa oraz brzuszek Pana Dyrektora - dobrze, że przynajmniej im niczego nie brakuje. Pracownikom firma nie oferuje niczego... zwykła prywatna firemka na przeczekanie.

Tak12Nie18
Niki
@Copywriter

Trafne spostrzeżenia. Zgadzam się w 100%!

Tak10Nie14
Optymista
@Copywriter

To się zwolnij i nie marnuj swojego czasu a przeczekać możesz na zasiłku z pośredniaka na ofertę życia!

Tak18Nie2
Pesymista
@Optymista

Poczekam i zobacze jak przestanie sie "kręcić" co zrobią "grube ryby" naszej firmy. One nawet w pośredniaku nie znajdą pracy. Takiej drugiej firmy nie znajdą juz nigdzie gdzie można doić z kasy i twierdzic ze jest "fajnie".

Tak7Nie9
Marek

Ludzie wszędzie jest wam źle. Idźcie do biedronki na kase i nie narzekajcie. W kb folie ten kto normalnie pracuje ten będzie zadowolony.

Tak26Nie1
Szymon
@Marek

Z czego konkretnie jesteś zadowolony jeśli chodzi o pracę w KB Folie? Jestem ciekaw czy chodzi o pensję, atmosferę w pracy, czy może coś innego. Daj znać koniecznie.

....
@Marek

Co z tą budową w Modlinie? Plotki czy to prawda?

Tak5Nie
Paweł
 Rekomendacja

Nick BezK- jak nie wiesz jak wygląda sytuacja i ocena na rynku KB Folie to Ci powiem, że żadna z konkurencyjnych drukarni nie ma tak dobrych opinii, klienci i dostawcy doceniają pozytywne zmiany jakie zaszły ostatnio w KB Folie zarówno w sferze innowacyjności jak rozbudowy firmy, zakupu nowych maszyn. Tylko mali, zazdrośni lub z natury " hejterzy wszystkich i wszystkiego" nie mogą się pogodzić, że KB się rozwija i idzie do przodu. Rozwój to zmiana która ze swej natury pociąga za sobą koszty. Bez inwestycji w dzisiejszych czasach nawet duże firmy upadają. Ja chcę pracować w nowoczesnej idącej do przodu firmie i wraz z nią się rozwijać a nie czekać aż inni wezmą naszą część tortu. Wystarczy spojrzeć na portfolio naszych klientów i będziesz miał potwierdzenie jak KB jest postrzegana na rynku. Są to duże, bardzo dobrze prosperujące firmy, które są zainteresowane proponowanymi przez nas innowacjami i dalszą współpracą z nami. Argumenty,że teraz trzeba dobrze pracować są śmieszne........

Tak15Nie6
@Paweł

Pawle o czym my tu mówimy. Jak uważasz że nowe maszyny stworzą z KB Folie lidera w branży? Nie liczy sie jakie maszyny tylko ile masz zamowien i jak wyglada ich rentowność na końcu. Portfolio? Nie ważne jak znany klient. Ważne ile na nim zarabiamy i jak duże zamówienia składa. Nazywa się to strategicznym partnerem. A nie zabezpieczeniem ciągłości produkcji. Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają poważne firmy zapraszamy do Bogucki Folie, Amcor czy Alupol Packaging. Pozdrawiam.

Tak10Nie12
@Paweł

Mnie nie bawią. Ty mówisz o pozycji na rynku a ja o traktowaniu pracowników produkcji i atmosferze. Bądź obiektywny.

Tak8Nie7
Don Angel
@Don Diablo

Ok, ostatnie zdanie wiele wyjaśnia. Zatem jesteś przedstawicielem konkurencji i na dodatek trzech firm jednocześnie?:) O jakim obiektywiźmie zatem mówimy? Człowiek z konkurencji wypowiada się negatywnie o KB. Jakie to zaskakujące. Skoro KB jest takie słabe to po co poświęcasz swój czas na krytykowanie tak słabego gracza i rzekomo tak niepoważnej firmy? Bądź poważny i skup się na swoim podwórku, a raczej podwórkach. Pozdrawiam.

Tak10Nie5
@Don Angel

Wybacz ale ja nie widzę w moim poście negatywnej wypowiedzi na temat firmy KB Folie. Ale rozumiem że taka wypowiedź jest sprzeczna z tym co powinno się mówić żeby cała bańka mogla nadal istnieć. O "wielkim KB i konkurencji która nie śpi ze strachu". Czas pokaże. A rynek nie wybacza błędów.

Tak4Nie9
tak tam
@Paweł

Które to są, te nowoczesne maszyny?

draco

Już niedługo to się wszystko zawali

Tak2Nie17
@draco

Możesz powiedzieć jaki socjal w kb folie? Dziękuję bardzo, Dlaczego ma się zawalic?

Igi

Brak!!!

@Igi

SZOK!!!!! Dziękuję za odpowiedź

Szymon
@draco

Co dokładnie sygnalizujesz w swojej opinii? Dlaczego napisałeś, że "to się wszystko zawali"? Masz tutaj na myśli, że firma upadnie? Będę wdzięczny za dokładne wyjaśnienie.

Tomi
@Szymon

Co może mieć na myśli zazdrosna konkurencja , widząc tak szybki rozwój i sukcesy KB-Folie ( nowe maszyny, nowe Centrum Naukowo Badawcze) itd. Draco uważaj, żeby tobie ktoś nie wywróżył szybkiego upadku .......

Tak20Nie2
Socjalista
@Zainteresowany

Socjal w KB jest bardzo rozbudowany. Szeroka gama korzysci. Stolowka pracownicza, ubrania robocze, szafki dla pracownikow (czasem jedna na dwoch w ramach programu "integracja i motywacja"). Wynagrodzenie na czas tez jest istotnym socjalnym dodatkiem. Latem masz za darmo saune na hali a zima kriokomore. Poza tym pracujac niemal caly czas uprawiasz jedna z dyscyplin sportowych: crossfit, jogging, powerlifting, joga. Dodatkowo kadra zarzadzajaca skutecznie prowadzi dzialania ku temu, by stres wciaz byl obecny w pracy. Dzieki temu sie na niego uodpornisz. Polecam!

Tak10Nie18
@Socjalista

Żenująca odpowiedź.

Tak16Nie2
@Zainteresowany

Żenująca? Ja uważam, że 100% prawdziwa. Ta firma zaczyna się toczyć niżej niż to możliwe. Jeszcze te bezprawne kary finansowe. CNB przynosi straty, to na czymś trzeba zarobić. A najłatwiej na pracownikach.

Tak5Nie11
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w KB Folie?

Tak10Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Witam, na jaki socjal można liczyć w kb folie??

On
Nazwa działu: Produkcja

Można jakieś informacje na temat pracy produkcyjnej??? Pozdrawiam

@On

Praca na akord, spocisz się trochę :)

Tak1Nie8
Wad
@Pracownik

Jakie zarobki dla nowego ?

@Wad

Nie dużo :)

Tak1Nie8
Stary wyga
@On

Dobra praca, fajni ludzie, polecam wszystkim

Tak24Nie3
@Ja

Co to znaczy nie dużo ? 3500 tys zarobie na ręke ?

Byłeś na rozmowie???

@Ja

Tak ale to co obiecują na rozmowie to jedno a rzeczywistość okazuje się często inna.

Tak1Nie4

Czyli wiesz:)

@Ja

Widzę że to jakaś tajemnica. Cbore społeczeństwo.

TakNie3
@Nowy

Byłeś na rozmowie, powiedzieli co i jak, teraz licz i będziesz wiedział. A chore to jest, że byłeś na rozmowie i nie wiesz, jeszcze tu się pytasz ile można zarobić. Pozdrawiam

Tak20Nie1
@Stary wyga

Ach, to poczucie humoru ;]

@Nowy

Na rozmowie powiedziano Ci zapewne o utajeniu plac. Czemu sie teraz dziwisz? Kazdy ma inne warunki. Niektorzy negocjuja, inni uciekaja. ot, cala filozofia.

Tak18Nie
Nick

Mówię wam, jeszcze chwila, a firma pierdzielnie z hukiem. To co się w niej dzieje to cyrk i (usunięte przez administratora) na służbowych kółkach. Najśmieszniejsze jest to, że rozpad całkowity tej firmy dzieje się pod czujnym okiem i z pełną świadomością kadry rządzącej. No ładnie, ładnie. Oby tak dalej :D

Tak11Nie6
@Nick

A jak tam ugody finansowe?:) O ile mi wiadomo pomysł nie wypalił! Ciekawe, co będzie następne.

Łucja
@Nick

Dużo wiesz na temat funkcjonowania firmy KB Folie. Co prawda z Twojego komentarza wynika, iż aktualnie nie dzieje się w niej najlepiej, ale i tak chętnie się dowiem czegoś więcej o niej. Wspomniałeś, że firma się rozpada. A możesz rozwinąć tę myśl? Jakie konkretnie działania mają na to wpływ?

HR Drukpl

Szukamy wykwalifikowanych pracowników z branży poligraficznej. Zapraszamy do współpracy.

Tak17Nie1
Brat Pit
@HR Drukpl

Witam. Jestem aktorem z KB Folie. Wystepuje w kamerach przemyslowych razem z pomocnikiem statystą.

Tak21Nie
JanuszZpasseratti
Nazwa działu: Finanse
@HR Drukpl

A macie parking czy trzeba kitrać samochody po krawężnikach i płacić mandaty?

Tak1Nie1
Grażyna z Dubaju
@JanuszZpasseratti

Mamy. Podjezdzasz pod brame, portier grzecznie odbiera od ciebie auto i odstawia na parking. Po pracy auto czeka na ciebie już wysprzątane, zatankowane i rozgrzane. Portier otwiera ci drzwi, wsiadasz i zamyka je za tobą. Wymiana uśmiechów, wręczasz mu napiwek i machacie sobie na dowidzenia. Jak w Dubaju.

Aleksander
@Grażyna z Dubaju

Aktualnie firma KB Folie poszukuje pracownika magazynowego. Ciekawi mnie, czy ktoś z Was mógłby napisać coś na temat tego stanowiska? Jestem ciekaw, czy warto aplikować.

NickBezK

Nie wiem, jak wygląda obecnie firma na rynku pracy, lub jaka jest jej sytuacja gospodarcza, ekonomiczna. Wiem natomiast, że grom pracowników rozczarowanych jest upadkiem wewnętrznego wizerunku. I ja jestem jednym z nich. Jeszcze kilka lat temu, gdy Pan Prezes mówił nam, że to MY (pracownicy) jesteśmy trzonem KB naprawdę w to wierzyłem. Czułem się doceniony i z chęcią wnosiłem swój wkład w rozwój i utożsamiałem się z firmą. Obecnie odnoszę wrażenie, że te wartości gdzieś się zatarły. Nastały rządy kija. Jeśli jeszcze nie spadł on komuś na głowę, to pewne osoby dbają o to, żeby nie zapomniał on, że ten kij nad jego głową wisi. Kiedyś rozmawiając ze znajomymi pracującymi w korpo mówiłem, żejestem szczęśliwy pracując w ludzkiej, przyjaznej atmosferze. Dziś stanąłbym po drugiej stronie barykady. Bez względu na podziały "góra - dół" uważam, że niemal każdemu z nas ostatnie reformy dały negatywne odczucia. Gdybym miał skierować apel do Pana Prezesa brzmiałby on: Szefie, to ostatnia chwila. Szczury już zwiały. Załoga nie chce już ratować statku. bo straciła z oczu kapitana. A oficerowie zamiast poprowadzić akcję ratunkową, każą szorować pokład.

Tak33Nie6
A ja się nie zgadzam
@NickBezK

Sugeruję nie wypowiadać się za całą załogę, ponieważ ja mam zupełnie inne zdanie. Wiadomo, że ludzie nie lubią zmian i myślę, że stąd są te negatywne odczucia. Ale zmiany nie zawsze muszą być złe. Świat się zmienia, a firma ma funkcjonować jak w latach 90-tych? Większość załogi, która została po wprowadzonych zmianach sprawia wrażenie zaangażowanej w dalszy rozwój firmy, a że szczury uciekły? Według słownika języka polskiego: „ktoś ucieka jak/niczym szczur z tonącego okrętu” to ktoś kto wykazuje się tchórzostwem w jakiejś trudnej sytuacji i dbając tylko o własne dobro, stara się ratować jedynie siebie. I niech to wystarczy za komentarz.

Tak6Nie14
@A ja się nie zgadzam

A ja się zgadzam z poprzednim wpisem i dodam jeszcze że,, zmiany,, miały dotyczyć wydajności maszyn, poprawą całego procesu przygotowania do produkcji jak i sama produkcję... Nie pyklo, śmiem twierdzić że jest gorzej jak rok czy dwa lata temu.A co robią,, cudotworcy,, z proflexu? Sprawdzają porządki... ???? ???? ???? Tak właśnie wygląda ich lek na usprawnienie procesu i wydajności.. Jak to kto ktoś ich określił,, jeden len a drugi gamoń,,.. Podpisuje się pod tym. I też apeluje do,, starego,, PANIE PREZESIE JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO ABY ZROBIĆ ZMIANY KTÓRE WSZYSTKIM NAM WYJDĄ NA DOBRE...

Tak18Nie4
@A ja się nie zgadzam

Oczywiście każdy może inaczej odbierać to, co się dzieje. Nie będę się spierał, czy próbował udowadniać. Pozwolę sobie tylko zwrócić uwagę na to, jak nasze przeciwstawne opinie są oznaczane przez innych odwiedzających.

Tak14Nie3
PFBFKB
@Thor

Miałem to "szczescie" pracowac w 2 firmach z konkurencji. I uwierzcie mi niewrocilbym do tamtego raju. Pieniadze 30% mniejsze, kary pieniezne nawet za brudne firmowe ubranie, ciagle kontrole nawet w nocy i strach. Oczywiscie z umowami na czas okreslony przez 10 lat albo dluzej. Tutaj to sa czesto wakacje a nie praca.

Tak7Nie4
hiphip
@A ja się nie zgadzam

ale elokwentna osoba... przemądrzała i lizus zupełnie jak monika

TakNie6
hophop
@hiphip

Czy hejtuje się małych, nic nieznaczących graczy? Osoby, które są w cieniu, są pokorne, nie odnoszą sukcesów, chowają się po kątach, nie wyróżniają się z tłumu? Raczej nie. Jeśli pojawia się hejt, na Twój temat, czy Twojej firmy, zaczynają o Tobie mówić i pisać… to bardzo dobry znak i tym bardziej należy cisnąć do przodu! Nie każdy na przykład może pochwalić się elokwencją, więc to zrozumiałe, że jej brak boli co niektórych ;) Zamiast się skupić na poprawieniu jakości swojej pracy, przyjrzeć się sobie – swoje żale wylewa się na tablicach i w postach, jacy to inni są be (w tym wypadku firma), a ja nadal jestem super. Hejt, pusta krytyka, to oznaka słabości i próbowanie ratowania swojego wizerunku. Żale zazwyczaj wylewają publicznie osoby, którym pali się grunt pod nogami i wychodzą z założenia “okej oczernię, może inni mi uwierzą i zostanie tak jak jest, czyli byle jak". Także KB Folie napiszę tak skoro jest hejt to znaczy, że kogoś boli, że obraliście dobry kierunek. Powodzenia!

Tak8Nie8
@hophop

No wspaniały ten kierunek.. Jeśli chodzi o pozbycie się doświadczonych pracowników którzy od początku roku zaczęli odchodzić... A nowy,, narybek,, często błądzi za rozumem i w główce słyszy jedno pytanie,, ale o co tu Kaman,,.. Aby tak dalej.

Tak9Nie9
@hophop

Osobiście uważam że ludzie na tego typu portalach wyrażają poprostu swoje zdanie. Często negatywne którego na codzień nie mogą wyrazić w swoim miejscu pracy ponieważ nie jest to mile widziane przez przełożonych którym to nie na rękę. Niedługo całe tu nasze debatowanie na temat sytuacji KB Folie może nie mieć sensu. Duże inwestycje. Koszty rosną. A wyników brak. Konkurencja nie śpi.

Tak10Nie4
@hophop

Odróżniaj hejt od konstruktywnej, obiektywnej opinii. Nie wszyscy tu są hejterami.

Tak4Nie1
hophop
@NickBezK

Takie małe sprostowanie. Obiektywna opinia oparta jest na twardych danych, jeśli ich nie posiadasz, to jest to już opinia subiektywna. A nie słyszałam, żeby niejaki NickBezK przeprowadzał ankietę zadowolenia wśród pracowników KB. Jak więc możesz wypowiadać się za załogę? Subiektywizm bije po oczach :) Czy konstruktywna? Śmiem wątpić, bo prócz paru pustych tekstów dotyczących mitycznego kija nad głową, szeregu niezadowolonych pracowników czy historii o uciekajacych szczurach niewiele wnosi. Żadnej konstruktywnej opinii tu nie widzę, raczej frustrację :)

Tak3Nie5
@hophop

Każdy może zobaczyć w moich wypowiedziach to, co chce. Ankiety nie przeprowadzałem, to prawda. Ale pracownicy produkcji ze sobą rozmawiają i moim skromnym zdaniem wystarczy to, żeby móc się wypowiedzieć obiektywnie. Twarde dowody w kwestii odczuć to brzmi jak oksymoron. Tak, czy inaczej nie miałem zamiaru nikogo atakować, daleko mi do hejtu, czy frustracji. Jestem jedynie trochę zasmucony. Ta strona służy między innymi temu, żeby ewentualni przyszli pracownicy mogli poznać zdanie na temat firmy wprost od pracowników. Takie jest moje zdanie i nie tylko moje. Jeśli masz inne, to jest ono tak samo ważne i fajnie, że się nim dzielisz. Staraj się tylko powstrzymać od osobistych uszczypliwości. Dziękuję.

Tak6Nie2
Grom
@PFBFKB

10 lat? Przecież nie ma już takich umów nigdzie. Prawo tego nie dopuszcza. Coś kręcisz albo jesteś z kierownictwa kb i reklamujesz to nędzne kb

Tak6Nie1
JanuszZpasseratti
Nazwa działu: Finanse
@PFBFKB

Ale pewnie mandatów za parkowanie nie było, bo w innych firmach są duże parkingi ogólnodostępne dla wszystkich pracowników...

TakNie2
Głodomorek
Nazwa działu: Marketing

Może w KB się nie rozwiniesz ale przynajmniej będziesz miał okazję wypróbować tysiąc smaków kanapek od wielu różnorodnych dostawców

taki tam
Nazwa działu: Produkcja

Mam wrażenie, że do KB został wciągnięty "koń trojański". Biurokracja rozrosła się do nie wyobrażalnie w stosunku do liczby pracowników produkcji. Podobno kiedyś reklamacje stanowiły promil całej produkcji, a teraz liczone są w procentach. Mieliśmy szkolenia, na których była mowa o tworzeniu zespołu i współpracy. Gdzie jest ten TEAM? Magazyny pełne nieodebranego towaru, plan produkcji tworzony bez wyobraźni i logiki, większość maszyn działa i drukuje dzięki druciarskim patentom mechaników, operatorów i woli Boskiej (dla tych wierzących) Takie tam przemyślenia.

Tak6Nie1

Bieda z nędzą się robi

Tak5Nie3
Pracownik2
 Rekomendacja
@pracownik

A JA WIDZĘ ŻE ROBI SIĘ NARESZCIE CORAZ LEPIEJ. FIRMA SIĘ ROZWIJA A WRAZ Z NIĄ KAŻDY KOMU LEŻY NA SERCU DOBRO KB-FOLIE. ZAANGAŻOWANIE I KREATYWNOŚĆ SĄ DOCENIANE I NAGRADZANE. LENISTWO I DZIAŁANIE NA SZKODĘ FIRMY NIE SĄ TOLEROWANE. DLATEGO ROZUMIEM 'PRACOWNIKU' , ŻE NIE WIDZISZ PRZED SOBĄ PERSPEKTYW ...... ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE DO PRACY A TWOJA SYTUACJA TEŻ ZMIENI SIĘ NA DOBRE I ZOBACZYSZ ŚWIAT I FIRMĘ W POZYTYWNYCH ASPEKTACH

Tak4Nie6
Andrij
@Pracownik2

Kolego piszesz większymi literami żeby kadra z Ukrainy potrafiła przeczytać i zrozumieć to co napisałeś? Bez translatora się nie obejdzie. Nasi koledzy z Ukrainy teraz to powoli filar firmy! Bo już jest tak DOBRZE że potencjał z zagranicy trzeba ściągać.

Tak10Nie4
@Pracownik2

Saszka ni panimaju, zawtra budziet bus z ukrainu, 12 drugow budziet rabotac.

Tak3Nie4

Zostaw merytoryczną opinię o KB Folie - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KB Folie
4/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bieżuńska 2B