KB Folie

Opinie o KB Folie

TakaTa

Mogłby ktos powiedziec jaka stawke ma pomocnik?

@TakaTa 17.10.2017 17:54
Mogłby ktos powiedziec jaka stawke ma pomocnik?

Witamy, Jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila: rekrutacja@kbfolie.pl. Szczegółowych informacji udzielimy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

Ciekawski

@Ciekawski 17.10.2017 17:46
Wiatm. Czy ta firma zajmuje sie tylko zadrukiwaniem foli i praca na bobiniarkach czy jest tez tam wytłaczana folia?...

Witamy, Nasza firma drukuje folie w technologii roto i fleksodruku. Posiadamy maszyny do cięcia - bobiniarki i maszyny laminujące. Nie zajmujemy się wytłaczaniem folii. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

Dział HR

Szanowni Państwo, zarówno płace jak i rozwój zawodowy w KB Folie Polska zależą od osobistego zaangażowania i indywidualnych umiejętności poszczególnych pracowników. Jesteśmy firmą otwartą na sugestie pracowników i zgłaszane przez nich potrzeby, również związane z chęcią podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności. Aktualnie odbywają się cztery równolegle szkolenia – część indywidualnych, część w grupach. Niezbędnym warunkiem uczestnictwa jest przede wszystkim chęć uczenia się. Aktualnie na rynku pracy obserwuje się ogromne zapotrzebowanie na fachowców z branży poligraficznej. Niepodważalnym faktem jest, że część pracowników, którzy są w stanie wynegocjować w innej Firmie lepsze warunki płacowe, rezygnuje z dotychczasowego miejsca pracy i próbuje swoich sił gdzieś indziej. Jednak o dużej rotacji nie ma mowy, znaczna część pracowników jest z nami od początku naszego funkcjonowania, a więc ponad 20 lat. Proszę również pamiętać o fakcie, że praca nie polega jedynie na pobieraniu wynagrodzenia, ale również na odpowiedzialności za wykonane działania. Błędy zdarzają się każdemu, ale nigdy nie zdarzyło się, aby Nasza Firma nie pomogła pracownikowi, który o tą pomoc poprosił. W nawiązaniu do komentarza Pana Stefana – jedyną politykę jaką się kierujemy można streścić jednym zdaniem: „Człowiek, z którym pracujesz nie musi być Twoim wrogiem, nawet jeśli jest Twoim szefem”. Zapraszamy do pracy w KB Folie Polska i przekonania się jak naprawdę wygląda praca w Naszej Firmie! :) Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

rocky

Nie polecam. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Kiepskie płace, brak szkoleń, chaos, duża rotacja pracowników, rozwoju zawodowego brak, obciążenia finansowe za błędy.

Stefan
@rocky 03.07.2017 09:47

Powodzenia!Polityka Hubcia.

Dział Kadr

W związku z dynamicznym rozwojem firmy KB Folie Polska poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: - drukarz/pomocnik drukarza; - operator maszyny laminującej; - operator bobiniarki/maszyny do cięcia. Zakres obowiązków: - przezbrojenie i ustawienie maszyny do wykonania produkcji wg parametrów zlecenia produkcyjnego; - nadzór nad procesem produkcji; - dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy. Wymagania: - wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w pracy w drukarni; - dyspozycyjność; - zaangażowanie i gotowość podejmowania nowych wyzwań; - umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: - umowę o pracę; - pracę na pełny etat; - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie; - dodatkowe premie uzależnione od umiejętności i zaangażowania; - rozwój zawodowy; - szkolenia; - pracę w systemie zmianowym, 6.00-18.00; 18:00-6.00. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@kbfolie.pl Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Jacek

@Handlowy a możesz opisać jeszcze chociaż mniej więcej warunki zatrudnienia? Cokolwiek? Byłbym wdzięczny

Handlowy

Zatrudnimy SPECJALISTĘ ds. HANDLOWYCH Wymagania: - doświadczenie handlowe - znajomość rynku opakowań, kontakty w branży mile widziane - umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, zdolności interpersonalne - dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, - duże zaangażowanie i samodzielność w działaniu, - komunikatywność, odpowiedzialność, orientacja na cel - prawo jazdy kat. B Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie : CV + list motywacyjny na adres: kadry@kbfolie.pl, w temacie wpisując: HH

Produkcja

Zatrudnimy pracowników produkcji na stanowiska: - pracownik działu farb - pomocnik drukarza - operator maszyny laminującej - operator bobiniarki. Lokalizacja miejsca pracy: - ul. Bieżuńska 2A, 03-578 Warszawa - Brzeziny 1C, 05-074 Halinów Wymagania: - wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w pracy w drukarni; - dyspozycyjność; - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: praca w systemie 4 zmianowym, 6.00-18.00; 18-6.00; praca na pełny etat; umowa o pracę, rozwój zawodowy. CV na adres: kbfolie@kbfolie.pl - w tytule: stanowisko - Imię i nazwisko.

braki

no faktycznie na tej stronie interentowej też zobaczyłem totalne braki ofert pracy. Może ktoś wie czy to tak jest już od dawna czy to możę takic hwiliwoy przestuj w prowadzeniu rekrutacji przez kb folie. szkoda, żę tak jest bo myślałem, że tutaj coś będzie. stronę znam ze starych czasów szukania pracy i wiem , żę tam pare ofert wtedy było.

nn

Co miałeś na myśli pisząc "pracownik który poświęca się firmie, poświęca czas"

matrix

mało takich firm w Polsce, tyle powiem, POLECAM !

HANDLOWY

Zatrudnimy specjalistów do Działu Handlowego. Dokumenty proszę przesłać na adres: sekretariat@kbfolie.pl

HR

Ztrudnimy specjalistę do Działu Utrzymania Ruchu . Prosimy o kontakt z Dziaem Kadr.

aaa

czyżby z Drukpolu ktoś chciał wybyć?

no7

POLECAM!!!

anoinim

Witam .szukam pracy.Operator ,Drukarz 7 lat doświadczenia.Maszyny -Windmoller&Hoelscher . ( soloflex) UTECO (onyx,emerald) KDO wąska wstęga.

Zostaw opinię o KB Folie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KB Folie