Zdrowy

Dla wszystkich mądrych tej firmy. Zdrowie i życie nasze i naszych rodzin jest najważniejsza. Nie pozorne zyski firmy!!!

Kj Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Dzień dobry, Praktycznie zawsze widuje ogłoszenia na stanowisko Pracownik kontroli jakości. Proszę powiedzieć, co jest powodem takiego częstego poszukiwania? Piszą też, że praca jest po 12 h-czyżby to jest powodem?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy w KB Folie zatrudniani są obcokrajowcy?

Proszę

Witam szanowne grono. Pan Sławek l. został zatrudniony w drukarni w Grodzisku. Proszę o opinię na jego temat.

Pudelek

@Pudelek

Jacka już nie ma od 3 czy 2 lat

Pudelek Nowy wpis
@Logo logo

Nie ma go w KB, ale chyba nie umarł

Czy w KB Folie panuje luźna atmosfera?

Odpowiedź
@Pytanie

Jak najbardziej mordeczko ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Borbob
Klient

Panowie, no i kiedy ta budowa rusza? Głośno było a tu cisza

Zdrowy

Szok
@Zdrowy

Ważne żeby utrzymać ciągłość produkcji. I to pokazuje kim jesteście dla firmy KB Folie. Nie ludźmi a trybami maszynki do robienia pieniędzy dla zarządu.

Pogromca g
@Szok

Zapewnienie ciagłości produkcji zapewnia Tobie miejsce pracy i pensje. Brak ciągłości produkcji oznacza w konsekwencji brak miejsca pracy i związanego z nim wynagrodzenia. Ta logika bym się kierował. I cieszył ze firma wprowadziła szybko procedury mające na celu ochronę zdrowia, działa i masz miejsce pracy. A nie narzekał ze chodzisz do pracy musisz w niej o masz Ci los pracować i ktoś ci jeszcze za to płaci.

@Szok

Ciesz się, że jeszcze mamy bezpieczną pracę i zarobki bo zaraz "SZOKU" możesz być w szoku jak większość społeczeństwa bez pracy i pieniędzy. Szanujmy się i dbajmy o firmę i o siebie ...……..

Specjalista
@Ja

Dokładnie, prezes staje na rzęsach żeby zapewnić nam bezpieczeństwo i ciągłość pracy, ale już niedługo to docenicie jak się okaże że jako nieliczni z sąsiadów macie na ratę kredytu!

@Pogromca g

Chyba firmie, komunistyczna propaganda. Pracownik zdania na dzień znajdzie pracę. Hallo mamy rynek pracownika, znów komuny chcecie?

Pogromca g
@anonim

Rynek pracownik był, już nie jest. Pandemia wiele zmieniła a nawet przywróciła lata 90te. Ale trzymam kciuki za Ciebie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w KB Folie?

NickBezN
@Pytanie

Jakikolwiek plynny bedzie atutem. Handlowcy mowia bardzo slabo. Technolodzy jeszcze gorzej. Dyrektor wcale. Prezes srednio, choc wydaje mu sie, ze swietnie. Pracowalem w KB ponad 10 lat. Dobrze po angielsku nie mowil tam nikt.

Były
@Pytanie

Słyszałem że taka lipa, prezes chce się szybko nachapać? A stary prezesa trepem był tam? Jak takie tereny się przejmuje?

Czy zdarzają się nadgodziny w KB Folie?

Nick

Tak

Produkcja

I płatne nawet

Ludzie, weźcie zimny prysznic i zajmijcie się czymś pożytecznym, zamiast wylewać tutaj swoje frustracje. Co to jest za poziom argumentów? Co Was obchodzą paczki dla Ukrainy? Tak zazdroscicie? Zamieńcie się z nimi. Gwarantuje Wam, że po 2 dniach bylibyscie szczęśliwi gdyby ktoś Wam pozwolił wrócić. Samochody Wam przeszkadzają? Kto Wam broni założyć drukarnie i kupić sobie takie same Gifty? A przy okazji będziecie mieli okazję przyjąć do pracy wszystkich uciemiezonych. Umowiliscie się na konkretne pieniądze i takie dostajecie. Wszystko zgodnie z kodeksem, a to rzadkość w naszej branży. Śmiejecie się z kanapy że skaju, a jakby ktoś wstawił skórzaną, to byłby zgrzyt zębów i lament, że na skórzaną kanapę są pieniądze, a na dopłaty do fryzjera i darmowe papierosy to już nie ma :/ zajmijcie się pracą i zjedzcie Snickersa

Procownik
@Pracownik

Nie jestem fanem FB, GoWork czy innych mediów społecznych. Uważam że rzeczywistość jest o wiele ciekawsza. Ostatnio usłyszałem że tyle pisze się o naszej firmie i czytając te wpisy zastanawiam się o co chodzi? Kto pisze te (usunięte przez administratora) Pracuję w Kb od wielu lat i jak w każdym przedsiębiorstwie są zmiany, lepsze i gorsze miesiące, i pewnie wielu z malkontentów zaskoczę ale tak w Kb niestety też trzeba pracować ale nie za uznanie,czy bony na siłownię tylko za pieniądze które zawsze w wyznaczonym dniu są na koncie ( nie w zeszycie czy pod stołem) Rynek pracownika? Tak to prawda, wiele firm zaczyna to dostrzec i dbać o pracowników ja mam poczucie że w kB zawsze dbano o człowieka. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim dużo zdrowia i dobrego czasu w gronie najbliższych .

Saszka
@Pracownik

Na Ukrainie jest fajnie - tania wodka i dziewczonki!

Nn
@Pracownik

Ukraina do domów.Co tak za nimi się obstajesz.Ile jest naszych rodaków za zagranicą ico dają radę

Spieszmy się szanować pracowni

Dobry pracownik to skarb. Ludzie nie rzucają pracy tylko pracodawcę. Pamiętaj! Dziś warunki na rynku pracy dyktują pracownicy. Zadbaj o nich. Nie pozwól im uciec.

Wiesiek

Firma zatrudnia sporo osób ludzie zarabiają różnie mało i dużo zależy od stażu. Nigdy w innych firmach nie spotkałem się żeby na święta nie było żadnej kasy. Brak kart multisportu itp socjal w tej firmie wynosi zero, chyba że jesteś pracownikiem biura albo mieszkasz na Ukrainie (wtedy prezenty na święta są) to jest właśnie mentalność w tym kraju o swoich nie potrafimy zadbać a komuś dajemy. Pozdrawiam

Janek

W odpowiedzi na wpisy : Copywritera i Pesymisty: to bardzo przykre, że są wśród nas ludzie, którzy Firmie a przez to nam wszystkim źle życzą . Pamiętajcie, że wasza nieprzychylna postawa osłabia TYLKO WAS a złe emocje, które wysyłacie wrócą do was zawsze i wszędzie, do każdej firmy w której będziecie. Wbrew waszym opiniom wszyscy obiektywni kontrahenci widzą i doceniają stały i dynamiczny rozwój KB-Folie. Ja jak i większość pracowników życzę sobie i FIRMIE samych sukcesów ( również Tobie Pesymisto i Copywriterze życzę wszystkiego najlepszego).

Rycho
@Janek

Janek paczki i tak juz pojechały do UA więc się tak nie podlizuj bo i tak nic nie dostaniesz!

Copywriter

Atmosfera wśród pracowników biurowych w Warszawie jest daleka od normalności, Pan Prezes oraz Pan Dyrektor umiejętnie zarządzają strachem (sypią się kary, ucinają premie, zwalniają), więc ludzie boją się nawet ze sobą szczerze rozmawiać. Zero szkoleń. Stare sprzęty. Wnętrza biur obskurne (skajowy fotel na recepcji i kafelki w łazience niewiele zmieniają) - idealnie zgrywają się ze zbombardowaną dziurami ulicą. Klienci głównie z Polski, zachodnie korporacje omijają nas szerokim łukiem. Na produkcji warunki kiepskie i ludzie również mocno dociśnięci. Wszystkim wychodzącym z firmy robi się bardzo miło kiedy pod budynkiem mogą podziwiać gift-auta Prezesa oraz brzuszek Pana Dyrektora - dobrze, że przynajmniej im niczego nie brakuje. Pracownikom firma nie oferuje niczego... zwykła prywatna firemka na przeczekanie.

Niki
@Copywriter

Trafne spostrzeżenia. Zgadzam się w 100%!

Optymista
@Copywriter

To się zwolnij i nie marnuj swojego czasu a przeczekać możesz na zasiłku z pośredniaka na ofertę życia!

Pesymista
@Optymista

Poczekam i zobacze jak przestanie sie "kręcić" co zrobią "grube ryby" naszej firmy. One nawet w pośredniaku nie znajdą pracy. Takiej drugiej firmy nie znajdą juz nigdzie gdzie można doić z kasy i twierdzic ze jest "fajnie".

Marek

Ludzie wszędzie jest wam źle. Idźcie do biedronki na kase i nie narzekajcie. W kb folie ten kto normalnie pracuje ten będzie zadowolony.

Szymon
@Marek

Z czego konkretnie jesteś zadowolony jeśli chodzi o pracę w KB Folie? Jestem ciekaw czy chodzi o pensję, atmosferę w pracy, czy może coś innego. Daj znać koniecznie.

....
@Marek

Co z tą budową w Modlinie? Plotki czy to prawda?

Paweł
 Rekomendacja

Nick BezK- jak nie wiesz jak wygląda sytuacja i ocena na rynku KB Folie to Ci powiem, że żadna z konkurencyjnych drukarni nie ma tak dobrych opinii, klienci i dostawcy doceniają pozytywne zmiany jakie zaszły ostatnio w KB Folie zarówno w sferze innowacyjności jak rozbudowy firmy, zakupu nowych maszyn. Tylko mali, zazdrośni lub z natury " hejterzy wszystkich i wszystkiego" nie mogą się pogodzić, że KB się rozwija i idzie do przodu. Rozwój to zmiana która ze swej natury pociąga za sobą koszty. Bez inwestycji w dzisiejszych czasach nawet duże firmy upadają. Ja chcę pracować w nowoczesnej idącej do przodu firmie i wraz z nią się rozwijać a nie czekać aż inni wezmą naszą część tortu. Wystarczy spojrzeć na portfolio naszych klientów i będziesz miał potwierdzenie jak KB jest postrzegana na rynku. Są to duże, bardzo dobrze prosperujące firmy, które są zainteresowane proponowanymi przez nas innowacjami i dalszą współpracą z nami. Argumenty,że teraz trzeba dobrze pracować są śmieszne........

Don Diablo
@Paweł

Pawle o czym my tu mówimy. Jak uważasz że nowe maszyny stworzą z KB Folie lidera w branży? Nie liczy sie jakie maszyny tylko ile masz zamowien i jak wyglada ich rentowność na końcu. Portfolio? Nie ważne jak znany klient. Ważne ile na nim zarabiamy i jak duże zamówienia składa. Nazywa się to strategicznym partnerem. A nie zabezpieczeniem ciągłości produkcji. Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają poważne firmy zapraszamy do Bogucki Folie, Amcor czy Alupol Packaging. Pozdrawiam.

@Paweł

Mnie nie bawią. Ty mówisz o pozycji na rynku a ja o traktowaniu pracowników produkcji i atmosferze. Bądź obiektywny.

Don Angel
@Don Diablo

Ok, ostatnie zdanie wiele wyjaśnia. Zatem jesteś przedstawicielem konkurencji i na dodatek trzech firm jednocześnie?:) O jakim obiektywiźmie zatem mówimy? Człowiek z konkurencji wypowiada się negatywnie o KB. Jakie to zaskakujące. Skoro KB jest takie słabe to po co poświęcasz swój czas na krytykowanie tak słabego gracza i rzekomo tak niepoważnej firmy? Bądź poważny i skup się na swoim podwórku, a raczej podwórkach. Pozdrawiam.

Don Diablo
@Don Angel

Wybacz ale ja nie widzę w moim poście negatywnej wypowiedzi na temat firmy KB Folie. Ale rozumiem że taka wypowiedź jest sprzeczna z tym co powinno się mówić żeby cała bańka mogla nadal istnieć. O "wielkim KB i konkurencji która nie śpi ze strachu". Czas pokaże. A rynek nie wybacza błędów.

tak tam
@Paweł

Które to są, te nowoczesne maszyny?

draco

Już niedługo to się wszystko zawali

@draco

Możesz powiedzieć jaki socjal w kb folie? Dziękuję bardzo, Dlaczego ma się zawalic?

Igi

Brak!!!

@Igi

SZOK!!!!! Dziękuję za odpowiedź

Szymon
@draco

Co dokładnie sygnalizujesz w swojej opinii? Dlaczego napisałeś, że "to się wszystko zawali"? Masz tutaj na myśli, że firma upadnie? Będę wdzięczny za dokładne wyjaśnienie.

Tomi
@Szymon

Co może mieć na myśli zazdrosna konkurencja , widząc tak szybki rozwój i sukcesy KB-Folie ( nowe maszyny, nowe Centrum Naukowo Badawcze) itd. Draco uważaj, żeby tobie ktoś nie wywróżył szybkiego upadku .......

Socjalista
@Zainteresowany

Socjal w KB jest bardzo rozbudowany. Szeroka gama korzysci. Stolowka pracownicza, ubrania robocze, szafki dla pracownikow (czasem jedna na dwoch w ramach programu "integracja i motywacja"). Wynagrodzenie na czas tez jest istotnym socjalnym dodatkiem. Latem masz za darmo saune na hali a zima kriokomore. Poza tym pracujac niemal caly czas uprawiasz jedna z dyscyplin sportowych: crossfit, jogging, powerlifting, joga. Dodatkowo kadra zarzadzajaca skutecznie prowadzi dzialania ku temu, by stres wciaz byl obecny w pracy. Dzieki temu sie na niego uodpornisz. Polecam!

@Socjalista

Żenująca odpowiedź.

@Zainteresowany

Żenująca? Ja uważam, że 100% prawdziwa. Ta firma zaczyna się toczyć niżej niż to możliwe. Jeszcze te bezprawne kary finansowe. CNB przynosi straty, to na czymś trzeba zarobić. A najłatwiej na pracownikach.

Zainteresowany

Witam, na jaki socjal można liczyć w kb folie??

On

Można jakieś informacje na temat pracy produkcyjnej??? Pozdrawiam

@On

Praca na akord, spocisz się trochę :)

Wad
@Pracownik

Jakie zarobki dla nowego ?

@Wad

Nie dużo :)

Stary wyga
@On

Dobra praca, fajni ludzie, polecam wszystkim

@Ja

Co to znaczy nie dużo ? 3500 tys zarobie na ręke ?

Byłeś na rozmowie???

@Ja

Tak ale to co obiecują na rozmowie to jedno a rzeczywistość okazuje się często inna.

Czyli wiesz:)

@Ja

Widzę że to jakaś tajemnica. Cbore społeczeństwo.

@Nowy

Byłeś na rozmowie, powiedzieli co i jak, teraz licz i będziesz wiedział. A chore to jest, że byłeś na rozmowie i nie wiesz, jeszcze tu się pytasz ile można zarobić. Pozdrawiam

@Stary wyga

Ach, to poczucie humoru ;]

@Nowy

Na rozmowie powiedziano Ci zapewne o utajeniu plac. Czemu sie teraz dziwisz? Kazdy ma inne warunki. Niektorzy negocjuja, inni uciekaja. ot, cala filozofia.

Nick

Mówię wam, jeszcze chwila, a firma pierdzielnie z hukiem. To co się w niej dzieje to cyrk i (usunięte przez administratora) na służbowych kółkach. Najśmieszniejsze jest to, że rozpad całkowity tej firmy dzieje się pod czujnym okiem i z pełną świadomością kadry rządzącej. No ładnie, ładnie. Oby tak dalej :D

@Nick

A jak tam ugody finansowe?:) O ile mi wiadomo pomysł nie wypalił! Ciekawe, co będzie następne.

Łucja
@Nick

Dużo wiesz na temat funkcjonowania firmy KB Folie. Co prawda z Twojego komentarza wynika, iż aktualnie nie dzieje się w niej najlepiej, ale i tak chętnie się dowiem czegoś więcej o niej. Wspomniałeś, że firma się rozpada. A możesz rozwinąć tę myśl? Jakie konkretnie działania mają na to wpływ?

HR Drukpl

Szukamy wykwalifikowanych pracowników z branży poligraficznej. Zapraszamy do współpracy.

Brat Pit
@HR Drukpl

Witam. Jestem aktorem z KB Folie. Wystepuje w kamerach przemyslowych razem z pomocnikiem statystą.

JanuszZpasseratti
@HR Drukpl

A macie parking czy trzeba kitrać samochody po krawężnikach i płacić mandaty?

Grażyna z Dubaju
@JanuszZpasseratti

Mamy. Podjezdzasz pod brame, portier grzecznie odbiera od ciebie auto i odstawia na parking. Po pracy auto czeka na ciebie już wysprzątane, zatankowane i rozgrzane. Portier otwiera ci drzwi, wsiadasz i zamyka je za tobą. Wymiana uśmiechów, wręczasz mu napiwek i machacie sobie na dowidzenia. Jak w Dubaju.

Aleksander
@Grażyna z Dubaju

Aktualnie firma KB Folie poszukuje pracownika magazynowego. Ciekawi mnie, czy ktoś z Was mógłby napisać coś na temat tego stanowiska? Jestem ciekaw, czy warto aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o KB Folie - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KB Folie
4.2/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bieżuńska 2B