Adres: Bieżuńska 2B, 03-578 Warszawa

4 112 144 5 1

Opinie o KB Folie

Filtruj opinie po kryteriach:

HR Drukpl

Szukamy wykwalifikowanych pracowników z branży poligraficznej. Zapraszamy do współpracy.

Tak16Nie
Brat Pit
@HR Drukpl

Witam. Jestem aktorem z KB Folie. Wystepuje w kamerach przemyslowych razem z pomocnikiem statystą.

Tak18Nie
JanuszZpasseratti
@HR Drukpl

A macie parking czy trzeba kitrać samochody po krawężnikach i płacić mandaty?

Grażyna z Dubaju
@JanuszZpasseratti

Mamy. Podjezdzasz pod brame, portier grzecznie odbiera od ciebie auto i odstawia na parking. Po pracy auto czeka na ciebie już wysprzątane, zatankowane i rozgrzane. Portier otwiera ci drzwi, wsiadasz i zamyka je za tobą. Wymiana uśmiechów, wręczasz mu napiwek i machacie sobie na dowidzenia. Jak w Dubaju.

NickBezK

Nie wiem, jak wygląda obecnie firma na rynku pracy, lub jaka jest jej sytuacja gospodarcza, ekonomiczna. Wiem natomiast, że grom pracowników rozczarowanych jest upadkiem wewnętrznego wizerunku. I ja jestem jednym z nich. Jeszcze kilka lat temu, gdy Pan Prezes mówił nam, że to MY (pracownicy) jesteśmy trzonem KB naprawdę w to wierzyłem. Czułem się doceniony i z chęcią wnosiłem swój wkład w rozwój i utożsamiałem się z firmą. Obecnie odnoszę wrażenie, że te wartości gdzieś się zatarły. Nastały rządy kija. Jeśli jeszcze nie spadł on komuś na głowę, to pewne osoby dbają o to, żeby nie zapomniał on, że ten kij nad jego głową wisi. Kiedyś rozmawiając ze znajomymi pracującymi w korpo mówiłem, żejestem szczęśliwy pracując w ludzkiej, przyjaznej atmosferze. Dziś stanąłbym po drugiej stronie barykady. Bez względu na podziały "góra - dół" uważam, że niemal każdemu z nas ostatnie reformy dały negatywne odczucia. Gdybym miał skierować apel do Pana Prezesa brzmiałby on: Szefie, to ostatnia chwila. Szczury już zwiały. Załoga nie chce już ratować statku. bo straciła z oczu kapitana. A oficerowie zamiast poprowadzić akcję ratunkową, każą szorować pokład.

Tak27Nie4
A ja się nie zgadzam
@NickBezK

Sugeruję nie wypowiadać się za całą załogę, ponieważ ja mam zupełnie inne zdanie. Wiadomo, że ludzie nie lubią zmian i myślę, że stąd są te negatywne odczucia. Ale zmiany nie zawsze muszą być złe. Świat się zmienia, a firma ma funkcjonować jak w latach 90-tych? Większość załogi, która została po wprowadzonych zmianach sprawia wrażenie zaangażowanej w dalszy rozwój firmy, a że szczury uciekły? Według słownika języka polskiego: „ktoś ucieka jak/niczym szczur z tonącego okrętu” to ktoś kto wykazuje się tchórzostwem w jakiejś trudnej sytuacji i dbając tylko o własne dobro, stara się ratować jedynie siebie. I niech to wystarczy za komentarz.

Tak4Nie10
@A ja się nie zgadzam

A ja się zgadzam z poprzednim wpisem i dodam jeszcze że,, zmiany,, miały dotyczyć wydajności maszyn, poprawą całego procesu przygotowania do produkcji jak i sama produkcję... Nie pyklo, śmiem twierdzić że jest gorzej jak rok czy dwa lata temu.A co robią,, cudotworcy,, z proflexu? Sprawdzają porządki... ???? ???? ???? Tak właśnie wygląda ich lek na usprawnienie procesu i wydajności.. Jak to kto ktoś ich określił,, jeden len a drugi gamoń,,.. Podpisuje się pod tym. I też apeluje do,, starego,, PANIE PREZESIE JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO ABY ZROBIĆ ZMIANY KTÓRE WSZYSTKIM NAM WYJDĄ NA DOBRE...

Tak12Nie3
@A ja się nie zgadzam

Oczywiście każdy może inaczej odbierać to, co się dzieje. Nie będę się spierał, czy próbował udowadniać. Pozwolę sobie tylko zwrócić uwagę na to, jak nasze przeciwstawne opinie są oznaczane przez innych odwiedzających.

Tak9Nie3
PFBFKB
@Thor

Miałem to "szczescie" pracowac w 2 firmach z konkurencji. I uwierzcie mi niewrocilbym do tamtego raju. Pieniadze 30% mniejsze, kary pieniezne nawet za brudne firmowe ubranie, ciagle kontrole nawet w nocy i strach. Oczywiscie z umowami na czas okreslony przez 10 lat albo dluzej. Tutaj to sa czesto wakacje a nie praca.

Tak5Nie4
hiphip
@A ja się nie zgadzam

ale elokwentna osoba... przemądrzała i lizus zupełnie jak monika

TakNie4
hophop
@hiphip

Czy hejtuje się małych, nic nieznaczących graczy? Osoby, które są w cieniu, są pokorne, nie odnoszą sukcesów, chowają się po kątach, nie wyróżniają się z tłumu? Raczej nie. Jeśli pojawia się hejt, na Twój temat, czy Twojej firmy, zaczynają o Tobie mówić i pisać… to bardzo dobry znak i tym bardziej należy cisnąć do przodu! Nie każdy na przykład może pochwalić się elokwencją, więc to zrozumiałe, że jej brak boli co niektórych ;) Zamiast się skupić na poprawieniu jakości swojej pracy, przyjrzeć się sobie – swoje żale wylewa się na tablicach i w postach, jacy to inni są be (w tym wypadku firma), a ja nadal jestem super. Hejt, pusta krytyka, to oznaka słabości i próbowanie ratowania swojego wizerunku. Żale zazwyczaj wylewają publicznie osoby, którym pali się grunt pod nogami i wychodzą z założenia “okej oczernię, może inni mi uwierzą i zostanie tak jak jest, czyli byle jak". Także KB Folie napiszę tak skoro jest hejt to znaczy, że kogoś boli, że obraliście dobry kierunek. Powodzenia!

Tak5Nie8
@hophop

No wspaniały ten kierunek.. Jeśli chodzi o pozbycie się doświadczonych pracowników którzy od początku roku zaczęli odchodzić... A nowy,, narybek,, często błądzi za rozumem i w główce słyszy jedno pytanie,, ale o co tu Kaman,,.. Aby tak dalej.

Tak9Nie6
@hophop

Osobiście uważam że ludzie na tego typu portalach wyrażają poprostu swoje zdanie. Często negatywne którego na codzień nie mogą wyrazić w swoim miejscu pracy ponieważ nie jest to mile widziane przez przełożonych którym to nie na rękę. Niedługo całe tu nasze debatowanie na temat sytuacji KB Folie może nie mieć sensu. Duże inwestycje. Koszty rosną. A wyników brak. Konkurencja nie śpi.

Tak10Nie2
@hophop

Odróżniaj hejt od konstruktywnej, obiektywnej opinii. Nie wszyscy tu są hejterami.

Tak4Nie1
hophop
@NickBezK

Takie małe sprostowanie. Obiektywna opinia oparta jest na twardych danych, jeśli ich nie posiadasz, to jest to już opinia subiektywna. A nie słyszałam, żeby niejaki NickBezK przeprowadzał ankietę zadowolenia wśród pracowników KB. Jak więc możesz wypowiadać się za załogę? Subiektywizm bije po oczach :) Czy konstruktywna? Śmiem wątpić, bo prócz paru pustych tekstów dotyczących mitycznego kija nad głową, szeregu niezadowolonych pracowników czy historii o uciekajacych szczurach niewiele wnosi. Żadnej konstruktywnej opinii tu nie widzę, raczej frustrację :)

Tak1Nie5
@hophop

Każdy może zobaczyć w moich wypowiedziach to, co chce. Ankiety nie przeprowadzałem, to prawda. Ale pracownicy produkcji ze sobą rozmawiają i moim skromnym zdaniem wystarczy to, żeby móc się wypowiedzieć obiektywnie. Twarde dowody w kwestii odczuć to brzmi jak oksymoron. Tak, czy inaczej nie miałem zamiaru nikogo atakować, daleko mi do hejtu, czy frustracji. Jestem jedynie trochę zasmucony. Ta strona służy między innymi temu, żeby ewentualni przyszli pracownicy mogli poznać zdanie na temat firmy wprost od pracowników. Takie jest moje zdanie i nie tylko moje. Jeśli masz inne, to jest ono tak samo ważne i fajnie, że się nim dzielisz. Staraj się tylko powstrzymać od osobistych uszczypliwości. Dziękuję.

Tak5Nie1
Grom
@PFBFKB

10 lat? Przecież nie ma już takich umów nigdzie. Prawo tego nie dopuszcza. Coś kręcisz albo jesteś z kierownictwa kb i reklamujesz to nędzne kb

Tak5Nie
JanuszZpasseratti
@PFBFKB

Ale pewnie mandatów za parkowanie nie było, bo w innych firmach są duże parkingi ogólnodostępne dla wszystkich pracowników...

Głodomorek
Nazwa działu: Marketing

Może w KB się nie rozwiniesz ale przynajmniej będziesz miał okazję wypróbować tysiąc smaków kanapek od wielu różnorodnych dostawców

taki tam
Nazwa działu: Produkcja

Mam wrażenie, że do KB został wciągnięty "koń trojański". Biurokracja rozrosła się do nie wyobrażalnie w stosunku do liczby pracowników produkcji. Podobno kiedyś reklamacje stanowiły promil całej produkcji, a teraz liczone są w procentach. Mieliśmy szkolenia, na których była mowa o tworzeniu zespołu i współpracy. Gdzie jest ten TEAM? Magazyny pełne nieodebranego towaru, plan produkcji tworzony bez wyobraźni i logiki, większość maszyn działa i drukuje dzięki druciarskim patentom mechaników, operatorów i woli Boskiej (dla tych wierzących) Takie tam przemyślenia.

Tak6Nie

Bieda z nędzą się robi

Tak5Nie2
Pracownik2
 Rekomendacja
@pracownik

A JA WIDZĘ ŻE ROBI SIĘ NARESZCIE CORAZ LEPIEJ. FIRMA SIĘ ROZWIJA A WRAZ Z NIĄ KAŻDY KOMU LEŻY NA SERCU DOBRO KB-FOLIE. ZAANGAŻOWANIE I KREATYWNOŚĆ SĄ DOCENIANE I NAGRADZANE. LENISTWO I DZIAŁANIE NA SZKODĘ FIRMY NIE SĄ TOLEROWANE. DLATEGO ROZUMIEM 'PRACOWNIKU' , ŻE NIE WIDZISZ PRZED SOBĄ PERSPEKTYW ...... ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE DO PRACY A TWOJA SYTUACJA TEŻ ZMIENI SIĘ NA DOBRE I ZOBACZYSZ ŚWIAT I FIRMĘ W POZYTYWNYCH ASPEKTACH

Tak3Nie6
Andrij
@Pracownik2

Kolego piszesz większymi literami żeby kadra z Ukrainy potrafiła przeczytać i zrozumieć to co napisałeś? Bez translatora się nie obejdzie. Nasi koledzy z Ukrainy teraz to powoli filar firmy! Bo już jest tak DOBRZE że potencjał z zagranicy trzeba ściągać.

Tak9Nie3
@Pracownik2

Saszka ni panimaju, zawtra budziet bus z ukrainu, 12 drugow budziet rabotac.

Tak3Nie3
Pas

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w KB Folie to szkoda czasu. Właśnie po okresie próbnym podziękowałem. Szukanie oszczędności w kieszeni pracowników. Trudne warunki pracy. Budowanie złej atmosfery Itd. Kasa jak na poligrafia strasznie mała.

Tak14Nie1
robi
@Pas

Uważam, że to forum powinno być bardziej merytoryczne. Do rzeczy: słabe zarobki. Prezesie - płace w branży już dawno wzrosły, w KB jest słabo.

Tak7Nie1
Ulka

Przede wszystkim każda zmiana budzi niepokój czy sobie poradzimy i pewnie stąd obawy niektórych osób!

Tak2Nie8
Paweł
 Rekomendacja

Nick BezK- jak nie wiesz jak wygląda sytuacja i ocena na rynku KB Folie to Ci powiem, że żadna z konkurencyjnych drukarni nie ma tak dobrych opinii, klienci i dostawcy doceniają pozytywne zmiany jakie zaszły ostatnio w KB Folie zarówno w sferze innowacyjności jak rozbudowy firmy, zakupu nowych maszyn. Tylko mali, zazdrośni lub z natury " hejterzy wszystkich i wszystkiego" nie mogą się pogodzić, że KB się rozwija i idzie do przodu. Rozwój to zmiana która ze swej natury pociąga za sobą koszty. Bez inwestycji w dzisiejszych czasach nawet duże firmy upadają. Ja chcę pracować w nowoczesnej idącej do przodu firmie i wraz z nią się rozwijać a nie czekać aż inni wezmą naszą część tortu. Wystarczy spojrzeć na portfolio naszych klientów i będziesz miał potwierdzenie jak KB jest postrzegana na rynku. Są to duże, bardzo dobrze prosperujące firmy, które są zainteresowane proponowanymi przez nas innowacjami i dalszą współpracą z nami. Argumenty,że teraz trzeba dobrze pracować są śmieszne........

Tak4Nie6
@Paweł

Pawle o czym my tu mówimy. Jak uważasz że nowe maszyny stworzą z KB Folie lidera w branży? Nie liczy sie jakie maszyny tylko ile masz zamowien i jak wyglada ich rentowność na końcu. Portfolio? Nie ważne jak znany klient. Ważne ile na nim zarabiamy i jak duże zamówienia składa. Nazywa się to strategicznym partnerem. A nie zabezpieczeniem ciągłości produkcji. Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają poważne firmy zapraszamy do Bogucki Folie, Amcor czy Alupol Packaging. Pozdrawiam.

Tak6Nie4
@Paweł

Mnie nie bawią. Ty mówisz o pozycji na rynku a ja o traktowaniu pracowników produkcji i atmosferze. Bądź obiektywny.

Tak5Nie1
Don Angel
@Don Diablo

Ok, ostatnie zdanie wiele wyjaśnia. Zatem jesteś przedstawicielem konkurencji i na dodatek trzech firm jednocześnie?:) O jakim obiektywiźmie zatem mówimy? Człowiek z konkurencji wypowiada się negatywnie o KB. Jakie to zaskakujące. Skoro KB jest takie słabe to po co poświęcasz swój czas na krytykowanie tak słabego gracza i rzekomo tak niepoważnej firmy? Bądź poważny i skup się na swoim podwórku, a raczej podwórkach. Pozdrawiam.

Tak3Nie4
@Don Angel

Wybacz ale ja nie widzę w moim poście negatywnej wypowiedzi na temat firmy KB Folie. Ale rozumiem że taka wypowiedź jest sprzeczna z tym co powinno się mówić żeby cała bańka mogla nadal istnieć. O "wielkim KB i konkurencji która nie śpi ze strachu". Czas pokaże. A rynek nie wybacza błędów.

Tak4Nie3
mistrz

jakie stawki dają pomocnikom i bobiniarzom?

Rysiek
@mistrz

Pomocnik i bobiniarzy chyba nie szukają. Tam stawki raczej są dobre jak nie bardzo dobre. Nawet do 2000zl/mc. Ale na pewno poszukują kierowników zmianowych. A tam kasa już na pewno lepsza. Polecam.

pomocnik
@Rysiek

2000 na miesiac to duzo? przeciesz inne drukarnie na pomocniku i bobiniarzu płacą z premiami 3000-3500

Twój Bóg

Nick jest rozwinięciem polityki firmy. Mały człowieczek socjopata znów kreuje się na Twego Boga. Masz żyć według jego wskazań. Jak przyjdzie rozliczenie kwartału i będzie brakowało w kasie to on zejdzie na produkcję i powie że masz bałagan i premii w tym m-s nie będzie. Chyba że.... Buduje zależność bezgraniczną wobec siebie poprzez nowe umowy, których znaczna część będzie uzależniona od jego "widzimisię". Odniosę się jeszcze do KAPITANA AMERYKI, jeżeli wyznacznikiem statusu firmy i jej rozwoju ma być jakiś tam człowiek z doświadczeniem ściągnięty z innej firmy. Można różnorako na to spojrzeć, z jednej strony obiecano mu złote góry. Z drugiej strony pokazanie osobom zwalniającym się że to jest dobre miejsce pracy. Pytanie jest jakim kosztem Ci nowi z doświadczeniem są zatrudniani i jak są wydajni w stosunku do osób które się zwolniły. Po za tym czy Ci z doświadczeniem już nie nabyli rozczarowania i goryczy wobec firmy, która wiążę się głównie z niespełnieniem obietnic przy zatrudnianiu. Natomiast nowi ludzie bez doświadczenia często są jedynie wkładami do koszulek firmowych. Ich wydajność jest opłakana i nie tylko przez okres próbny ale i zazwyczaj na dłużej. Firma osuwa się w otchłań , błąd za błędem jest popełniany. Lojalność wobec firmy zanika a rodzi się wrogość i odruch wymiotny na widok drzwi wejściowych. Do firmy puka krwiożercy kapitalizm lat 90-tych bo zarządzający nie zauważyli że to czas na politykę inną w stosunku do pracownika. Robią coraz gwałtowniejsze ruchy co tylko świadczy o początku końca!!!

Tak29Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Jakoś cicho się zrobiło.. A tu nowe umowy itp... Jak to powiedział,, Mamoń,, będziecie zarabiać mniej ale będzie fajnie. ????

@Thor

Cicho bo każdy wie w branżę że firma przeszła ostatnimi czasy wielkie zmiany. Nie rozumiem tego ironicznego tonu kolegi. Zmiany sprawiły że najlepsi zostali i będą tworzyć nowe...lepsze oblicze tej firmy. Nie odrazu Kraków zbudowano. I nietylko dla pieniędzy ludzie pracuja.

@Kapitan Ameryka

Czyli Twoim tokiem rozumowania do tej pory tzn na dzień przed,, wielkimi zmianami,, firma była źle zarządzana a status na rynku poligraficznym był mizerny... Ciekawe gdyż w tamtym okresie tj lata 2017 i wcześniej praktycznie nikt się nie zwalnial, nie było problemu z dostawcą farb jak i farbami zwrotnymi, gdzie teraz stan sięga prawie 25 ton. ????.. To takie małe szczegóły tylko..

@Thor

Kolega ma bardzo szczegółowe informacje z pierwszej ręki widzę. Jako że jestem 15lat w branży poligraficznej najlepiej widać jak firma rośnie w siłę poprzez zmianę kadr. Jeśli z najlepszych firm na rynku ludzie są wchłaniani przez kb folie to znaczy że musi być dobrze i będzie tylko lepiej.

@Kapitan Ameryka

Ale proszę o merytoryczne ustosunkowanie się do mojej odpowiedzi... A nie pisanie,, jak to my jesteśmy wspaniali,, dziecinada.. Hm i co się dzieje w Brzezinach?to chyba też,, sukces,, wielkich zmian... Haha

@Thor

A co się dzieje w oddziale w Brzezinach? Podalem tezę która uważam że jest słuszna. Jesli masz inne zdanie milo ze sie nim dzielisz. I jeśli ten cytat odnosi się do mojej wypowiedzi to wypraszamsobie bo nie użyłem takiego sformułowania!

niuniek
@Kapitan Ameryka

zbieranina tych co zostali wywaleni z innych firm kto dostał kopa gdzie indziej to idzie do kb. przyjmą każdego bo niema ludzi

Tak5Nie
Twój Bóg
@Kapitan Ameryka

Nick jest rozwinięciem polityki firmy. Mały człowieczek socjopata znów kreuje się na Twego Boga. Masz żyć według jego wskazań. Jak przyjdzie rozliczenie kwartału i będzie brakowało w kasie to on zejdzie na produkcję i powie że masz bałagan i premii w tym m-s nie będzie. Chyba że.... Buduje zależność bezgraniczną wobec siebie poprzez nowe umowy, których znaczna część będzie uzależniona od jego "widzimisię". Odniosę się jeszcze do KAPITANA AMERYKI, jeżeli wyznacznikiem statusu firmy i jej rozwoju ma być jakiś tam człowiek z doświadczeniem ściągnięty z innej firmy. Można różnorako na to spojrzeć, z jednej strony obiecano mu złote góry. Z drugiej strony pokazanie osobom zwalniającym się że to jest dobre miejsce pracy. Pytanie jest jakim kosztem Ci nowi z doświadczeniem są zatrudnieni i jak są wydajni w stosunku do osób które się zwolniły. Wydaje mi się wygląda to blado. Nowi zaś ludzie często są jedynie wkładami do koszulek firmowych. Ich wydajność jest opłakana i nie tylko przez próbny ale i zazwyczaj na dłużej. Firma osuwa się w otchłań , błąd za błędem jest popełniany. Lojalność wobec firmy zanika a rodzi się wrogość i odruch wymiotny na widok drzwi wejściowych

Kolegs
Nazwa działu: Produkcja

Witam, gdzie mogę znaleźć lub może ktoś z kolegów koleżanek ma namiary do wyżej ustawionych ludzi typu dyrektor, prezes itp. e-maila .

Andrzej

Witam. Czy w KB poszukuje ludzi do pracy? Drukarzy? A jeśli tak to ile można zarobić? Pozdrawiam

@Andrzej

Zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@kbfolie.pl W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną Panu przedstawione warunki finansowe.

Andrzej
@Dział HR

Bardzo dziekuje za informacje. Już jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną.

Eryk
@Dział HR

A jaki jest pakiet socjalny dla pracowników?

kkk
@Eryk

Tak, badania okresowe.

Ciekawy
@kkk

Witam, Jaka się pracuje tam? Kto żądzi na produkcji, bo tam bym był zainteresowany pracować? Co możecie powiedzieć o właścicielu? Poproszę o rzetelne odpowiedzi od załogi?

Rico
@Ciekawy

Poczytaj uważnie i sam sobie odpowiedz. Pozdrawiam

ricky
@Andrzej

odchodzą kolejne osoby. czas leci a w KB wcale nie jest lepiej tylko gorzej.

stary pracownik

jak nie macie wyników to chcecie premie? do roboty!!! myślicie że wszystko wam się należy? czym wg. was jest premia? gdyby miała być na zawsze dana, to nie byłaby premią tylko była by wliczona w podstawę pensji. tak czy nie? a teraz śmigać do roboty i nie dyskutować mądrale - bo premii nie będzie jak nie weźmiecie się za robotę. skończyło się bimbanie i leserowanie.

Młoda Kadra
@stary pracownik

Stary pracowniku jak jesteś taki stary to może pora na emeryturę? Dziś już prawie koniec miesiąca, więc bierzcie się za poprawne wyliczanie pensji (bo znów będą kolejki po 10.) i układanie grafiku (pamiętajcie o zerowych nadgodzinach hahaha:)) A po wyniki to do Handlowców szoruj na górę!

Tak15Nie
stary pracownik
@Młoda Kadra

od handlowców to się odczep i goń do roboty

@stary pracownik

Zgadzam się. Premia w żaden sposób nie powinna być brana pod uwagę (taki dodatek do wynagrodzenia zasadnoczego). Patologią jest pewnie jak się zgodzisz że ludzie liczą premie i nadgodziny żeby tylko zarobić jakies godziwe pieniądze. Bo podstawa wynagrodzenie zasadniczego jest śmiesznie mała. Dlatego z nowym rokiem ludzie powinni się zastanowić głęboko czy pracować jak szczury za premie (ktora dziś jest a jutro może jej już nie być).

Tak26Nie

Nowy
@stary pracownik

Tak wykrzykiwac "do roboty" to możesz u siebie w domu na żonę(jak Ci pozwoli). Należy się jedno...SZACUNEK! I pamiętaj o tym prosty człowieku. A i bimbać to może bimbaleś ale w zawodówce jak polskiego uczyli.

Tak18Nie

Młoda Kadra
@stary pracownik

Gonić to się możesz Ty, trochę kultury prosty człowieczku!

Tak11Nie

kolo
@stary pracownik

O widzę że wierchuszka firmowa sie udziela, bardzo was boli ze brak jeleni do pracy w tej firmie ???

ulalala
@kolo

nic nie boli - jak masz lepszą robotę to szerokiej drogi, powodzenia. ciekawe czy znajdziesz lepszą

Popieram Prawdę
@ulalala

Nędzne te kontry ze strony kadry zarządzającej, Panowie z produkcji bijecie swoimi błyskotliwymi i rzetelnymi wypowiedziami biurowych pionkow na głowę , a pyszczenie bez ładu i składu jest po prostu żałosne i pokazuje jak niski poziom reprezentują. Nie dajcie się, cała Polska jest z Wami!

Miła praca
@ulalala

Czy znajdziemy lepsza prace? Ludzie czy wy w PRLu się ztrzymaliscie czy piszecie z Chińskiej Republiki Ludowej. Lepsza praca ? Szanowanie pracownika? Mila atmosfera? Paczki dla dzieci pracowników na świta ? Premie? Brak obciążeń finansowych? Multi sport lub profit? Już patrzę... No np praca na produkcji w Wedlu. Lidl sklep lub magazyn. Rzucać firmami i konkretnymi ofertami dalej? Pracodawcy rozumieją że przy tak dużej konkurencji trzeba walczyć i dbać o dobrych pracowników. No ale jeśli ktoś zatrzymał sie umyslowo to może tego nie rozumieć i nie zrozumieć nigdy . Pozdrawiam

Tak6Nie

@Miła praca

to idź tam gdzie ci ten multisport dają. na co czekasz?

Miła praca

Dziękuję za pozwolenie:) Już poszedłem i nie żałuję. Pozdrawiam serdecznie

@Miła praca

oj coś mi się wydaje że boli cię dupka bo inaczej nie plułbyś jadem tylko się cieszył i zapomniał o starej firmie. coś chyba poszło nie tak w rozwoju twojej kariery. nie możesz się z tym pogodzić?

Lubisz to
@hahaha

Bo ja nie jestem (usunięte przez administratora) która skacze z jednej firmy do drugiej. Robiąc tylko jeszcze większy bałagan. Nie zapominam także bo tam pracują moi znajomi i przyjaciele. Ale spokojnie karma wraca...pamiętaj!

@Lubisz to

ale jesteś dobrotliwy... biedactwo.... i męczysz się tak strasznie w tej firmie tylko dlatego, że tu pracują twoi koledzy...- bohater z ciebie przechodzisz katorgi za darmo - wszystko dla kolegów - istny heroizm! a prawda jest pewnie taka, że albo nie masz lepszej alternatywy albo pleciesz tak dla zasady bo narzekać trzeba zawsze. jakbyś był taki kozak to wziąłbyś się w garść i pokazał na co cię stać. ale widocznie tak nie jest. widocznie na nic więcej cię nie stać. albo się boisz podjąć ryzyko... bo może się nie udać... bo jednak może "tam" jest gorzej... łatwo jest tylko się mądrzyć - w tym jesteś kozak! mocny w gębie! O!!!

@hahaha

Już jak merytoryczne argumenty się kończą zaczynają się sprzeczki jak w przedszkolu. Żal...

Johny
@hahaha

"Śmieszek" to jak taki kozak jesteś to może napiszesz ile osób zwolnił się z biura przez ostatni rok z KB Folie? Ile osób z produkcji? Jakieś ciekawostki jak produkcja wzrasta itd. Cały Nowy D trzyma kciuki. Pozdrawiam.

tony
@Johny

to co takiego się zmieniło? ile osób odeszło? jak teraz jest w biurze i na produkcji? ktoś napisze jak jest na serio?

Johny
@tony

No właśnie sam jestem Ciekawy "Jak jest TERAZ". Cisza czasami mówi więcej jak milion słów ...tzw pajacowanie.

Hoj

Zniszczymy się na wzajem dziewczynki :*

KRET

Mały człowieczek z większym mogą być kretami konkurencji z Ożarowa. Osłabienie KB folie w celu przejęcia za ułamek wartości. Widać jak na dłoni że działania są raczej pozorne, by kadrowo firma utonęła. Za dzień, za miesiąc nie będzie miał kto pracować. Jeżeli liczysz na długoletnią współpracę z kb folie to licz się z drastycznymi cięciami w pensjach i nerwami bo przecież nikt nie wie ile zarobi. A to dopiero początek bolesnych zmian, tu nie będzie San Francisco a jedynie rżysko. Zgrzyt zębami w związku z niepewnością co do wynagrodzenia już przybrał na tyle silnie że to jest już pożar w głowach ludzkich. Niechęć do firmy narasta, z nastawienia lojalnego do pracodawcy zmieniamy na wroga!!!

Tak17Nie
Długoletni Pracownik

Opinia "Komendanta Obozu" - obraża nas - rzetelnych pracowników KB Folie. Jestem pewny, że pochodzi od KONKURENCYJNEJ DRUKARNI przerażonej ciągłym rozwojem KB-Folie . Sprawdzilem wszystkie drukarnie w okolicach Warszawy i nie tylko i nigdzie nie ma tak przejrzystych i korzystnych dla pracownika warunków. KB jest najbardziej przyjazną Drukarnią dla pracowników chcących się rozwijać i uczciwie pracować. Nikomu nigdy nie zostały zabrane żadne pieniądze bez powodu. Jeśli ktoś notorycznie świadomie naraża firmę na straty wówczas faktycznie może się liczyć że zostanie mu obniżona premia. KONKURENCJO tak bardzo się boisz naszej FIRMY , że posuwasz do szkalowania i kłamliwych pomówień. Skup swoją energię na własnym rozwoju a nie trać jej na negatywne emocje - bo one szkodzą najbardziej tylko Tobie.

Tak12Nie

@Długoletni Pracownik

Także muszę się zgodzić z "długoletnim pracownikiem". Jako że sam mam długie doświadczenie w branży poligraficznej muszę przyznać że zasady są przejrzyste a warunki korzystne. A żeby potwierdzić tą opinie podam kilka przykładów. Jeśli chodzi o nadgodziny...brak. Bo są ciągle kasowane. Jeśli chodzi o system premiowane jest to tzw Normatyw (wersja 2.0 dla tej firmy) który potrafią policzyć 2 osoby w tym kraju. Jest to dziekan katedry matematykina Uniwersytecie Warszawskim i osoba odpowiedzialna w KB Folie za premiowanie. Jeśli chodzi o obciążenia indywidualne za błędy sprawa wygląda także prosto i przejrzyście. Tyle na ile dziel reklamacji wyceni szkode tyle będzie się płacilo. Także potwierdzam...konkurencyjne firmy już zacierają ręce bo niedługo będą mogły pozyskać najlepszych pracowników w branży z każdego działu. Od biura aż po sama produkcję. A "długoletni pracownicy" KB Folie to naprawdę jedni z najlepszych jeśli chodzi o flexografie. A ich tak szybko nie zastąpi się nowymi osobami.

Tak37Nie
zdziwiony
@Długoletni Pracownik

A mnie zastanawia co administrator znalazł niezgodnego z regulaminem w opinii "długoletniego pracownika", że postanowił ją usunąć. Była to pozytywna opinia o firmie KB Folie. Nie rozumiem dlaczego pozwala się na promowanie hejtu i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji o firmie, a wiadomości pozytywne od razu są usuwane.

Rico
@zdziwiony

Może dlatego że "pozytywna opinia o KB Folie" to nie to samo co rzetelne i obiektywne opinie. Pamiętajmy że tu ludzie szukają pomocy w podjęciu bardzo ważnej życiowej decyzji czyli podjęcia lub zmiany pracy. Wszyscy chcemy tu na forum aby nikt nie był zawiedziony lub "zdziwiony" po podjęciu pracy w nowej firmie. Pozdrawiam.

Tak27Nie

On
@Długoletni Pracownik

W 100% zgadzam się Była to zasługa Huberta który rozumiał /nadal rozumie/ młodych i daje szanse do nauki i rozwoju Pisanie że nikt nie zabierał - też prawda- czas przeszły jak najbardziej zasadny Znam Jacka z poprzedniego miejsca pracy -nie jednego- to jedyny czlowiek ktory nie wymaga od podwladnych zasług, sam je znajdzie i kasę zabierze

KRET

Rafał

Ostatnio pracowałem tam kilka tyg. Nie polecam. Stare mury. Maszyny leciwe. Wymagania duże. Kasa jak na poligrafia średnia. Pozdr

Stara Hitlera

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników kB, pozbyliśmy się największej ***** z proflexu :)

Proflex

Panowie pracowałem z panem Jackiem bardzo długo w sumie to tyle ile u nas pracował i nie liczcie na jakiś cuda tylko szukajcie pracy byle dalej od niego. Bo pln-ów będziecie mieli coraz mniej.

Tak20Nie

Drukarz
@Proflex

Dlaczego Ty kolego zostałeś z p.Jackiem i nie uciekłeś szukać pln-ów?W KB pracują konkretni ludzie,doświadczeni drukarze.To raczej inicjatywa współpracy powinna wyjść o p.Jacka.Myślę ,że co do druku flexo może się jeszcze dużo nauczyć.Pozdrawiam

Kolega Drukarz
@Drukarz

Kolego, W sumie to o co Ci chodzi i kto się ma czego i od kogo nauczyć? Jedziesz po Jacku czy ogolnie po "specjalistach z zaprzyjaznionych firm"? Jakaś bedocka wypowiedź bez ładu i składu...

Kolega kolegi drukarza
@Drukarz

A ja wam powiem że są święta i szkoda czasu na Jacka Placka???? Male jest piekne A Jacek...Nie!

Proflex

Panowie i Panie kogo byście nie zapytali w proflex kim był (usunięte przez administratora)to odpowiedź jest jedna i ta sama "(usunięte przez administratora)".będziecie pracować więcej za mniejsze wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)pozdro od chłopaków z proflex.

Tak15Nie

komendant obozu

Jaka jest nowa polityka Kb folie? Niszczenie relacji pracowniczych, ludzie jak tryby w maszynie efektywności. Wszystko dobrze, świat zmierza w tym kierunku. Tylko tu oprócz efektywności jest buta i bezczelność. Bo zabrać część premii za coś można, ale zabranie całości większości pracownikom tuż przed świętami i nie powiadomienie ich o powodzie zaistniałej sytuacji=dramat egzystencjalny wielu rodzin. Nowy dyrektor gdyby przenieść go w lata 30-40 ubiegłego wieku mógłby spokojnie zarządzać (usunięte przez administratora)Człowiek bez skrupułów, przebiegły, skłócający pracowników. Brawo Kb folie, krótkoterminowo zyskujecie gotówkę z zabranych premii. Tylko co dalej, jak ludzie maja pracować rzetelnie jak im się nóż w plecy w bija. Zadowolenie pracowników z pracy w firmie jest na równi pochyłej (wiele wypowiedzeń jest już w głowach ludzi a zaraz będzie w kadrach) a jak wiadomo z niewolnika nie ma dobrego pracownika. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Kb folie jak najlepiej, jak i jego pracownikom. Podobno (usunięte przez administratora)to całkiem spoko gość, także jest nadzieja że przejrzy na oczy kogo zatrudnił.

Tak25Nie

@komendant obozu

Wszystko prawda! Nie polecam teraz tam pracy. Firma bez perspektyw. Pozdrawiam.

Tak22Nie

InksMaster
@komendant obozu

Ciekawe kiedy Twój komentarz stąd zniknie podobnie jak inne wyrażające prawdziwą i gorzką prawdę o obecnej sytuacji w firmie... W Proflexie przynajmniej nie zaklinają prawdy na forum i nie kasują opini, np.o kurduplu

Drukarz

Ile zarobi drukarz w KB

Dariusz
@Drukarz

Nie znalazłem ofert pracy na stanowisko drukarza, ale na stronie http://kbfolie.pl/kariera/ pracodawca poszukuje ambitnych oraz pracowitych osób chcących dołączyć do profesjonalnego zespołu specjalistów na stanowiska: pracownik magazynu, operator bobiniarki i operator maszyny laminującej. Praca w systemie czterozmianowym. Niestety nie wiem, jakie są zarobki, ale jeśli chcesz aplikować, na któreś z tych stanowisk, to możesz to zrobić bezpośrednio na stronie.

Pracownik z proflexu
@Drukarz

Tyle ile ci Jacuś pozwoli.

Tak13Nie

Proflex

To będzie nowa polityka Pana Jacka jak w poprzedniej drukarni z której uciekł cięcia cięcia i jeszcze raz cięcia. Przez tego gościa zwolniło się bardzo dużo ludzi znających się na robocie. Powodem było zabieranie pieniędzy z premi. Tak że powodzenia Panowie.

Tak13Nie

Marek

Poszukujecie drukarzy

@Marek

Panie Marku, prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@kbfolie.pl

Magdalena

@anonymous jeśli uważasz, że informacje na tym wątku nie oddają rzeczywistości i warunków pracy w KB Folie, to warto opisać swój punkt widzenia. Co dokładniej myślisz na temat tego, co firma jest w stanie zaoferować swoim pracownikom - jakie widzisz w tym plusy i minusy? Informacje od pracowników firmy są tymi, które często potrafią pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji zawodowej.

anonymous

To nie jest portal z rzetelnymi informacjami o tej firmie.Darujcie sobie ludzie .Tylko naganiacze z HR

Magdalena

@Janusz, skąd taka informacja? Osoby korzystające z tego portalu w poszukiwaniu pracy, na podstawie opinii pozostawionych tutaj przez pracowników, podejmują decyzję o aplikowaniu do określonego pracodawcy. Zatem Twoja pozytywna opinia na pewno ich do tego zachęci, ale stanie się tak tylko wtedy, kiedy będą mogli poznać Twoje uzasadnienie takiej oceny. Zachęcam zatem do uzupełnienia wpisu chociaż kilkoma słowami odpowiadającymi na pytanie dlaczego?

REKRUTACJA

Przepraszamy, w treści powyższego ogłoszenia wkradł się błąd. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacja@kbfolie.pl

Rekrutacja Opakowania
@REKRUTACJA

Żaden błąd się nie wkradł i proszę się chamsko nie podszywać. Adres : REKRUTACJA.OPAKOWANIA@ONET.PL jest poprawny. Poza tym, czy KB Folie tyle płaci?? I wszystko jest na papierze?

Rekrutacja Opakowania
@REKRUTACJA

Zapraszamy serdecznie do naszego zespołu.

Janusz

Słyszałem, że firma ma opinię świetnego pracodawcy!!

Tak11Nie

Zostaw opinię o KB Folie - Warszawa