Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics w Stojadła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics w Stojadła

Praca na produkcji nie nleży do łatwych, już po paru godzinach dziewczyny u ciekają do domu ponieważ ręce odmawiają posłuszeństwa. Gdy przez 8 godz. np. zakręcasz zmywacz na rękach robią się ociski.Wracasz do domu i nie możesz zasnąć ponieważ ręce mrowieją.Tak naprawdę nie doceniją starań proaconika. Gdy nie ma roboty to poprostu Cię zwalniają. A po miesiącu dzwonią czy nie chciałby pan/i wrócić! Jak dla mnie to brak szacunku dla pracników !

Df

To znaczy wygląda to tak że jak przychodzisz na produkcję do tej firmy to brygadzistka cię bacznie obserwuje przez pierwsze 3 dni i jeżeli dobrze pracujesz to okej zostajesz ale jeżeli coś źle wykonasz to dostajesz manko od brygadzistki oraz kierowniczki produkcji , idą z tą informacją do szefa i już tam nie pracujesz . Wystarczy jeden błąd i już nie pracujesz tak to działa w tej firmie . Po 6 miesiącach pracy ( jeżeli wytrzymasz ) to żadnych warunków nie ustalasz tylko szefostwo w tej firmie ustala warunki i albo się zgadzasz lub nie zgadzasz . Ludzie w tej firmie z ledwością wytrzymują 8 godzin , są 2 zmiany 6-14 , 14-22 . Jest dużo dźwigania na produkcji i strasznie gorąco

Magazynier

Praca w tej firmie to jest tragedia trzeba dźwigać ciężkie rzeczy że na drugi dzień cię kręgosłup boli a trzeba przyjść na 8 godzin do pracy . Pracując na magazynie ,,musisz '' jeździć wózkiem spalinowym i wysokiego składowania bez uprawnień ponieważ jesteś zmuszany przez kierownika magazynu i szantażowany przez szefa . Jak coś się wydarzy to jest twoja wina i automatycznie dostajesz wypowiedzenie . Pracownicy w tej firmie są bardzo nie mili i nie uprzejmi. Jak zapytasz się o coś kogoś w tej firmie to nic nie wie i się nie zna więc nie wiem po co tam pracują . Przyjmują cię na jedno stanowisko a wykonujesz wszystko bo każdy tam pracownik to leń i obibok . Nie polecam tej firmy jak nie chcesz mieć kłopotów

Fddg
@Dd

Być może napisał/a tak, bo osoba ta miała nick Magazynier? I opisała pracę na magazynie? Dla mnie nie ciężko było się domyśleć. A ogólnie praca jak każda inna. Są dni cięższe ale i lżejsze.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics?

Grazia

Ej to jakie oni umowy dają, że potrafią tak z miejsca zwolnić? Finansowo chociaż doceniają pracowników produkcji czy też nie?

Ktoś
@Grazia

Przez pierwsze dni pracujesz bez umowy. Jak się spodobasz brygadzistce to zostaniesz a ja nie to Ci podziękują pod pretekstem mniejszej ilości zamówień. A płacą to najniższa krajowa....

@Ktoś

Mniejsza liczba zamówień? a co docelowo na nie wpływa? Sezonowość i cos jeszcze? Czy sami pracownicy tez maja na nie większy wpływ? I w sumie co oznacza „spodobać”? ;p

Ok czyli to perspektywa na pierwsze 6 miesięcy jest? a co potem z nią się w zasadzie dzieje? Już późniejsze warunki sam sobie na spokojnie ustalasz? Po ile w ogóle ludzie tu pracują tak średnio, dacie znać? lokalizacja mi po prostu odpowiada dlatego badam teren

Df Nowy wpis

Magazynier Nowy wpis

Podałem nick ,, magazynier '' więc również jestem pracownikiem w firmie Canexpol hahaha . Mój znajomy pracuje w firmie 20 lat wózkiem wysokiego składowania i spalinowym dodam jeszcze że BEZ UPRAWNIEŃ i nie może doprosić się zrobienia uprawnień przez firmę Canexpol . Narzeka również na ból kręgosłupa ale ma rodzinę na utrzymaniu . I co teraz powiesz pracowniku firmy ??? Jak obronisz firmę ??? Może powiesz że to nie prawda ????

Magazynier

@Magazynier

Zastanawiam się tylko przy tym, czy nie łatwiej jest zrobić uprawnienia jeśli faktycznie takie kompetencje są potrzebne w codziennej organizacji tego całego magazynu? myślę przy tym o konsekwencjach prawnych, jeśli doszłoby do wypadku i wyjdzie, że praca była wykonywana bez uprawnień to firmie cos grozi? I ten zakres obowiązków jeszcze by mnie interesował, jak to jest spisywane w samej umowie?

Df

Ten cały magazyn to jedne wielkie (usunięte przez administratora) sprzedawane są stare kosmetyki i przeterminowane . Ja pracowałam na produkcji a mój mąż na magazynie . Na produkcji panuje straszny chaos , kierowniczka produkcji nie interesuje się produkcją tylko chodzi i rozmawia przez telefon z rodziną co tam słychać w domu a jak coś źle ktoś wykona pracownik produkcji to dostaje takie manko że szok . A jako magazynier dostaje się umowę w której nic nie jest zawarte o jeździe wózkiem widłowym . Szefostwo w tej firmie to zakłamani(usunięte przez administratora)

@Magazynier

Otóż drogi były magazynierze. Stanę w obronie firmy i ludzi tam pracujących. Po pierwsze kto dokładnie był wobec Ciebie nie miły i nie uprzejmi? Po drugie przychodząc do pracy na stanowisko magazyniera bez uprawnień na wózki jaką pracę chciałbyś wykonywać? Piszesz o dźwiganiu, a praca magazyniera jest pracą fizyczną. Przychodząc do pracy na to stanowisko bez uprawnień możesz tak naprawdę przemieszczać przedmioty tylko ręcznie dźwigając lub zwykłym wózkiem paletowym. Nie znam firmy, która na dzień dobry robi nowemu pracownikowi uprawnienia na wózki. Piszesz także, że na magazynie "musisz" jeździć wózkiem spalinowym i wysokiego składowania, bo jesteś zmuszany przez kierownika i szantażowany przez szefa. Może wyjaśniłbyś na czym polegało to zmuszanie i szantażowanie? Po trzecie, mógłbyś podać przykład tego "wydarzenia", które było Twoją winą i za które zostałeś automatycznie zwolniony? Po czwarte i ostatnie dodam tylko, że może problem nie leżał po stronie firmy lecz Twojego podejścia? Do pracy przychodzi się pracować, a nie leżeć (a po twojej wypowiedzi wnioskuję, że to chciałeś robić jako magazynier). Skoro wyzwaniem dla Ciebie jest przyjść "na 8 godzin do pracy" to może należy cofnąć się do przedszkola i poleżakować z przedszkolakami skoro dorosłe życie jest takie trudne i wymagające. Na przyszłość radzę najpierw zastanowić się nad sobą, a nie pisać takie brednie bez ładu i składu.

Xf

Haha dziady nie firma jedyne co może uratować firmę to pseudo pracownik bo inaczej nie mogę tego lenia i obiboka nazwać . Zastanówcie się naprawdę jak wy traktujecie człowieka jak przedmiot , mebel który się zużyje to wyrzucacie bo do niczego nie jest wam potrzebny . Powinniście się cieszyć że w ogóle ktoś tam chce pracować . Co do przedszkola to dobrze mówisz całe te biuro w tej firmie tylko leżakuje jak w przedszkolu . Dobrze właśnie magazynier opisał całą sytuację i to jest cała prawda

Dd

Moje pytanie brzmi czemu Pan/Pani napisała ,, były magazynierze '' skąd Pani/Pan ma takie informacje że to były magazynier napisał opinię ?? Przecież każdy może wyrazić swoją opinię od tego jest to forum . Czy zawsze trzeba pisać super opinie otóż nie każdy ma prawo do swojego zdania . Wyraźcie troszeczkę szacunku do drugiej osoby . Właśnie zauważyłem jaki ta firma poziom reprezentuje że aż wstyd . Każdy was zna w całym mazowieckim więc wyraźcie troszeczkę szacunku naprawdę

Fddg
@Dd

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Czy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics są regularne szkolenia pracownicze?

Bartek

Dlaczego Jak osoby przychodza z grupą inwalidzka do pracy to jest pewna pani kierownik która bardzo lubi stawiać je na cięższe prace typu dźwiganie ciężkich koszy bądź nalewania 5l nastawów A sama robi lżejsze prace typu pakowanie oczywiście nie zapominajmy też o faworyzowaniu swoich ulubionych koleżanek w tej opinii opisałem tylko grupę inwalidzka A dużo by gadać o normalnych pracownikach ktorzy są poniżani

Ktoś.
@Bartek

Zgadzam się w 100 procentach. Jest jedna pani niby brygadzistka ale to tylko niby. Bo traktuje ludzi jak przedmioty. Jak jej ktoś podpasuje to będzie pracował a jak nie to się poskarży szefowej i ta osoba już jest do odstrzału. Porażka.

Alka

Widziałam ten wątek odnośnie dźwigania. W razie czego konsultant nie będzie miał w tym przypadku kompletnie żadnych problemów? Oprócz stanowisk w lab tez taka oferta jest teraz na stronie. mam doświadczenie w obsłudze, wiec się zainteresowałam. Proszę o opis atmosfery w tamtejszym dziale. widzę ze z innymi tez się współpracuje. Jakie są przy tym zarobki?

Mi

Po złożeniu CV oddzwonili po upływie 25 dni, Gdy udułam się na rozmowę kwalifikacyjną powiedzieli mi abym była pod telefonem w tym tygodniu, bo kierownik będzie dzwonić i ustalać dalsze postępowanie apropo pracy. Mija kolejne kilkadziesiąt dni i odzewu brak. Proces rekrutacyjny w tej "firmie" to jest jedno wielkie nie porozumienie... Nie pozdrawiam.

Szalona
@Mi

Porażka kazali przyjść na rozmowę.Pani wysoka blondynka z głową uniesione do góry odrazu powiedziała że nie nadaje się bo tu trzeba dźwigać.Nie spytała kompletnie o nic tylko odrazu odprawiła z kwitkiem .Śmieszna zarazem żałosna traktując tak kandydatów.Wybiera sobie osoby jeśli ktoś jej nie podpasuje odrazu wraca z kwitkiem.Ta Pani powinna trochę się ogarnąć i zacząć inaczej podchodzić do osób poszukujących pracy a nie traktować je z góry .Poczułam się jak jakąś trędowata Nasz rozmowa nie trwała nawet minuty(usunięte przez administratora)

Iza

Kiedyś ktoś spytał o zmiany w firmie. Młodszy spec od obsługi klienta chyba robi na jednej, tak? A powiecie jak się na tym stanowisku tu pracuje i ile ostatecznie zarabia? Była wzmianka o premii po zakończonym okresie próbnym. Ile wyniesie a on sam w sobie jak długo trwa?

Zoja
@Iza

Dzień dobry. Widziałam na stronie firmy że trwa nabór do laboratorium. Czy coś ktoś wie, czy to aktualne i ile wynosi pensja na tym stanowisku? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Iza
@Zoja

szkoda, że nikt nie wie albo nie chce pochwalić się warunkami pracy... to ile osób w zasadzie na tych stanowiskach teraz się zatrudnia, że nie ma kompletnie żadnego odzewu? wiece coś w tym temacie? i ile średni staż pracy wyniesie?

Adrianna999

Jak wyglądają zmiany w tej firmie ?

Witam serdecznie czytając większość komentarzy z ostatnich kilkunastu miesięcy widzę że opinie są dość mocno podzielone wśród byłych pracowników jak i osób pracujących do chwili obecnej a i innych którzy coś tam słyszeli od kogoś. Jako pracownikowi któremu mija już kolejny rok w tej firmie mogę śmiało powiedzieć że jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował a i praca nie jest taka zla i ciężka jak opisują to niektórzy. Wiadomo jak w każdej firmie są dni gdzie jest więcej pracy i trzeba dobrze się wyrabiać że nie ma chwili na nic, ale są też dni gdzie jest naprawdę spokojnie i fajnie Jeśli chodzi o wspolprace miedzy innymi pracownikami to raczej temat bardziej indywidualny kto z kim jakie relacje utrzymuje według mnie jedni się lubią i tworzą zgrany zespół i trzymają się się razem , niektórzy nie przepadają za soba, ale i są również osoby z ktorymi w żaden sposób nie idzie się porozumieć i ciężko i współpracować ponieważ są tak bardzo zapatrzone w swoją brygadzistke zmany która mimo wielu lat pracy nie wyrobiła sobie wsrod innych pracowników "prócz tych kilku osób "dobrej opinii na temat swojej osoby z powodu stanowiska i podejścia do innych tacy też się trafiają ( tzw dupo lizy) Jeśli chodzi o samo Szefostwo to nie.moge.powiedziec złego.slowa. Bardzo sympatyczni ludzie nie olewają pracownika potrafią wysłuchac i zawsze mozna się dogadać. Wystarczy normalnie porozmawiać.Jeśli chodzi o zarobki to fakt mogły by być trochę lepsze jak na dzisiejsze czasy. Osobiście według mojego zdania jeśli chodzi pod względem zakładu pracy to nie mam większych zastrzeżeń ale i napewna są rzeczy które mogły by być zmienione ale wiadomo że ludzie są różni.... ile ludzi na swiecie Każdy ma inne oczekiwania

Bartosz

Twoja opinia jest w większości pozytywna i jesteś zadowolony z zatrudnienia, atmosfery i relacji z przełożonymi. W dni, w które jak piszesz jest więcej pracy są nadgodziny i można wtedy dostać wyższą stawkę? Dla wielu osób możliwość dorobienia do pensji jest istotną wiadomością, więc zachęcam Cię żebyś o tym napisał.

Nikt

Witam jestem byłym pracownikiem ale mam kontakt cały czas z osobami które tam pracuja. Szczerze to nic się nie zmieniło poza zarobkami bo najnizsza krajowa wzrosła. Ludzie nadal robią rzeczy które do nich nie należą. Firma się rozrosła ma dwa budynki ale nadal jest to samo. Ukraińców i Białorusinów traktuje się jak roboty ciągle narzekają ale muszą gdzieś pracować. Odeszlo parę osób Polaków bo mieli dość takiego traktowania za takie pieniądze. I z tego co wiem to odejdą następni chociaż znają się na pracy ogarniają to też mają dość bo robisz wszystko chociaz nie należy to do Twoich obowiązków a i tak Cię (usunięte przez administratora) każdy. Tu się liczy tylko praca nie ważne jak to zrobisz ale żeby to bylo zrobione jak w najmniejszych kosztach. A o produktach to szkoda się wypowiadać pan M. Kupił wykupił podobno druga firmę i robi pod jej marką. Gadałem z koleżanką która tam pracuje i te wszystkie produkty są poprostu przeterminowane i data jest poprawiana ciągle się coś zmienia na maszynach ludzie już nie wiedzą sami co i jakie produkty mają robic bo ciągle Jet coś do poprawienia. Współczuję ludzia którzy to kupują. Pracownicy sami się dziwią że nikomu nic nie wyskoczyło że tak powiem po użyciu tych kremów ale mam nadzieje że klienci którzy zamawiają też czytają tę opinię. Cieszę się że już tam nie pracuje . No ale podobno w każdej formie jest tak samo ????

Potencjalny pracownik

W firmie byłam na rozmowę o pracę do Działu Handlowego. Pani Kierownik mimo zapewnień, że da znać o wyniku rekrutacji nie odezwała się do tej pory, a minął ponad miesiąc. Nadmienię, że ogłoszenia na to stanowisko pojawiają się do tej pory. Niepoważne traktowanie kandydatów. Pierwsza i ostatnia rekrutacja w tej firmie.

Janusz

Zarobi tam 3500 do ręki miesięcznie?

Hanna

Moim zdaniem jest to genialna firma. Wszystkie kosmetyki są idealnej jakości! W tej firmie dba się o każdy, nawet najmniejszy szczegół, za co należą się ogromne brawa! Jest miła i ciepła atmosfera, a szefostwo jest zawsze uśmiechnięte i pomocne! Życzę każdemu, żeby natrafił na tak wspaniałą pracę.

HDMM

Bardzo miła szefowa i szef. Warunki pracy są bardzo dobre. Atmosfera w pracy jest dobra, więc chętnie się tam pracuje. Polecam

Praca w tej firmie nie należy do łatwych gdyż, ogólnie jest jeden wielki chaos . produkcja pod dowodzeniem jednej osoby od kontroli jakości która pracuje w godzinach 8-16 a produkcja pracuje na dwie zmiany 6-14 oraz 14-22 robi nie kiedy takie błędy ze dopiero okazuje sie u klienta ze jest popełniony błąd. Jedna zmiana jest maszynka do robienia pieniędzy pod dowództwem kierowniczki zmiany że dziewczyny mają taki rygor ze to przechodzi pojęcie ludzkie. Ta "wolniejsza" dostaje taki (usunięte przez administratora) do robienia bo kierowniczka drugiej zmiany wybiera sobie lekkie i dobrze płatne zlecenia przecież produkcja pracuje na akord. Zdarza się też tak że kremy są przepakowywane jeśli są przeterminowane i nadrukowuje się nową datę. Jeśli ktoś sobie lubi popic w pracy to tutaj można, ba... Nawet i od wiozą do domu jeśli ktoś za nie może. Na wypłatę nie trzeba czekać jest ona tak jak umówione było a nawet wcześniej jeśli dostaje się wypłatę na konto. Magazyn żyje swoim życiem jedna osoba z niego decyduje co ma być robione ponieważ czuje się niezastąpiony. Jest prawdopodobieństwo tego że szefostwo kupuje pozytywne opinię na różnych forach na temat tej firmy ponieważ nie ma komu robić.

Aneta

@Ela, widzę, że jesteś zainteresowana pracą w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics. Co skłania Cię do ubiegania się o zatrudnienie w tej firmie? Jeżeli nikt nie udzieli odpowiedzi na Twoje pytanie, to w takiej sytuacji warto skontaktować się bezpośrednio z Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics.

Ela

Witam jakie sa dokładne zarobki w tej firmie pracujac na taśmie?

celt

No mi pracuje się dobrze bo większośc ludzi tutaj znam i mam stala umowe wiec mogę spać spokojnie za bardzo nie da sie leciec w kulki bo sa kamery, które o dziwo działają to też trzeba pracować jak Bóg przykazal

krystek

roboty jest coraz więcej, więc pewnie będą jakieś przyjęcia niedługo

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics - Stojadła

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics?

Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics