Chemman Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Chemman Sp. z o.o.

Agnieszka

Informuję, że od 24.11.2016 r nazwa firmy CHEMMAN została przekształcona na KOMARKO. Także w tym wątku już posługujmy się nową nazwą. Firma poszukuje pracownika obsługi linii produkcyjnej http://komarko.pl/pracownik-obslugi-linii-produkcyjnej/

Agnieszka

@Nick długo tam pracowałeś?

romeik

na razie wydaje mi się, że można u nich pracować jako Kierownik Magazynu

Nick

Nie polecam pracy w Chemmanie, plusy to pensja na czas, dobre warunki pracy(nowe pomieszczenia, nowe maszyny), i tu się kończą pozytywy. Wszedzie inwigilacja (kamery), oceniają cię swoją miarą (jak ktoś zna to wie), nie ma merytorycznych rozwiązań problemów, jest szukanie winnych, pracownika sie nie szanuje. Wiadomo że pracować trzeba, ale wazniejszy jest szacunek do siebie samego!!!!!

inna

Odradzam prace w tej firmie,ludzie którzy tam pracuja sa zajebisci,ale za to pracodawcy sa niesprawiedliwi,( usunięte przez administratora )szczerze nie pplecam

marek

Nie polecam współpracy z firmą Chemman w Ożarowie. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Chemman Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemman Sp. z o.o.