EuroPower

Poznań

Opinie o EuroPower

tara

czy ja dobrze widzę... czy to prawda... ich strona jest shackowana przez jakiś internetowych bandziorów? jak wchodzę w nią z pioziomu krs to się taki komunikat pojawia - może mi w takim razie ktoś powiedzieć czy firma nadal istnieje i w jakiej jest kondycji?

karol

Ech... miałem nadzieję, że to nie prawda, ale jak widać jednak tak... ciężka sprawa i bardzo szkoda, że Europower zawinęlo się z rynku. Łudziłem się że do tej likwidacji nie dojdzie, ale widocznie nie było nic co mogłoby ich uratować. No nic, w takim wypadku po prostu trzeba życzyć powodzenia ludziom szukającym pracy po pracu w Euro

OuuuO

Jeżeli krs wskazuje takie rozwiązanie to niestety trzeba to uznać za prawdę. Szkoda tylko, że jak zwykle odbija się to na pracownikach, którzy muszą poszukiwać w tym momencie zupełnie nowych ścieżek i możliwości. Mam nadzieję jednak, że się wszystkim to względnie udało i nie ma problemów z zaturdnieniem.

Anonim

Koledzy czy ktoś może wie gzie pracuje teraz [usunięte przez moderatora]? Pozdrawiam

Adam

pracowałem w tej od lutego 2008 do grudnia 2008 póki nie dostałem grupowego zwolnienia,ale miło wspominam okres pracy w Euro power :-) i ludzi [usunięte przez moderatora] pozdro

pm

Dlaczego kpisz z byłych pracowników EUROPOWER jeśli potrzebujesz ludzi do pracy to macie przecież wszystkie dane o byłych pracownikach w swoich rękach gdyż nie udostępniliście dokumentów nikomu [ sąd pracy czy FGŚP ] My nadal nie otrzymaliśmy zaległych wypłat[niektórzy] a co niektórzy szukają pracy

xxx

pytasz czy ta firma istnieje to poczytaj i sie dowiesz ze od stycznia nie istnieje

bicki

Kurcze ta firma jeszcze istnieje ? pracowałam tam kilka lat temu, przez prawie 2 lata. Musze powiedziec ze ekipa na produkcji byla bardzo zgrana , co do majstrow jeden byl naprawde lekko mowiac [usunięte przez moderatora] ale przeszedl chyba do biora, brygadzistów mialysmy normalnych, w szczegolnosci jednego :). Co do temperatur najlepiej sie pracowalo wisna lub wczesna jesienia, bo inaczej temperatury ciezkie do zniesienia, zima to sie jeszcze grubo mozna bylo ubrac a latem .... nadal sa dziewczyny co przez agencje pracuja? Pozdrawiam wytrwalych

aaa

szkoda ze usuwacie napisana prawde ze nas [usunięte przez moderatora] ze wszystkiego

aaa

ludzie nie dosc ze [usunięte przez moderatora] nas z kasy to jesze nie dostaniemy sw.pracy

mech

Szkoda że nic nie piszecie o wynikach sprawy w sądzie pracy .W czwartek była pierwsza sprawa a nie znamy wyników

Mateusz

Do byłych pracowników EP. Sytuacja wygląda tak ze [usunięte przez moderatora] załatwiają nasze sprawy a wiąże to się z wydatkami na telefon paliwo i inne opłaty z tym związane. Więc wypadało by im to zrekompensować proponujemy żeby zrobić zrzutkę ile kto może po 10 lub 20zł i im podesłać. Jeśli macie kontakt między sobą to zróbcie zrzutke i podeślijcie im, lub napiszcie na forum a jakoś się z nimi skontaktujemy i podeślemy im kasę, Koledzy robią dobrą robote i załatwiają nasze wspólne sprawy.[usunięte przez moderatora] i Ja w sobote podesłaliśmy [usunięte przez moderatora] kasę, Z Pozdrowieniami [usunięte przez moderatora]

a

mysle że jak chcą zainwestować w IPB chińczyki to i tak sa w lepszej sytuacji niż EP gdzie juz ruszyły procedury upadłościowe i może się okazać że wyjdą z tego obronną ręką od tego też są zwiazki (wybraliście ich) żeby działać (a nie panikować) i maja mozliwosci prawne niestety w EP nie mieliśmy szcześcia założyć porządnej organizacji która miałaby wgląd w działania zarządu i stało się mydlono nam ,że" firma jest skazana na sukces.." ...

my jesteśmy o milę do przodu , to co , proponujesz że mamy się cofnąć i was za sobą ciągnąć , jak byliśmy razem to mieliśmy związki zawodowe wspólne jak doszło do rozdzielenia to gdzie były wasze związki jak potraktowano nas wszystkie składki , które płaciliśmy poszły się [usunięte przez moderatora] i wy teraz chcecie połączyć siły , dlaczego wasze związki nic nie robią , rozpisaliście się , gadacie , narzekacie ale nikt nic nie robi , my już mamy pierwsze sprawy w sądzie , co proponujecie przełożyć i poczekać za wami ? jeśli chodzi o pracowników to kogo masz na myśli jeśli mi wiadomo to do was poszedł tylko jeden po znajomości i to kuchennymi drzwiami pan [usunięte przez moderatora]

mech

Szkoda ze nie chcecie utworzyć koalicji razem z pracownikami IBP razem byłoby Wam dobrać się do [usunięte przez moderatora] członkom rady nadzorczej.Nasz członek [usunięte przez moderatora] i ich dyrektor członek byli w tej samej radzie nadzorczej i długi które rada zrobiła wrzucili na obie firmy. Fakt zakupu 2 BMW to nie było nic innego jak tylko zatkanie im ust bo rada nadzorcza skorzystała dużo dużo .więcej. Na kosztach przeprowadzki EUROPOWER z Anglii trzeba było zarobić więc koszty kredytów i doli dla siebie trzeba tez wrzucic na obie firmy a koszty likwidacji firmowych oddziałów a odprawy dla dyrektorów i pracowników tych ze firm. Odprawy i odszkodowania są o wiele wyższe niż unas dlatego ten pseudo Angielski [usunięte przez moderatora] jest taki cwaniak Polakom można nie zapłacić zaległych wypłat czy należnych odpraw bo zapłaci to za nich fundusz świadczeń gwarancyjnych. Czy waszym zdaniem tak powinno być . Dlatego powinniście się zebrać razem i nie dać się wykiwać z należnych świadczeń p[łatnych przez pracodawcę

wogole ten cały [usunięte przez moderatora] z bandą swoją powinni sie wstydzic to co robia i to co zrobili.a pracownikow juz nie zrobia w [usunięte przez moderatora].teraz oni niech sie martwia jak im sie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sądy dobiorą.

IBP

Dyrektora juz nie ma. Uciekl na zwolnienie lekarskie w obawie przed zwolnieniem przez nowy zarzad, ktory ma powolac lub juz to zrobił bank, ktory nas przejął.

pm

Szkoda że nie dogadują się nadal z COBE mielibyśmy nadal prace a tak My bez pracy a Angole bez pieniędzy. Całą tą sytuację napędza Miras chcąc zlikwidować EP i IBP. [usunięte przez moderatora] .Było by wspaniale aby prokuratura ukróciła te plany [usunięte przez moderatora].Jeśli chce wspierać Chińczyków to niech nie robi tego naszym kosztem .[usunięte przez moderatora]

mech

I tak trzymajcie.Jak trochę im popuścicie to was wykiwają.umieli spłacić likwidowane firmy to niech zarząd rady nadzorczej sprzeda swoje dobra i spłaci długi firm w Poznaniu. Szkoda że nie poszli na ugodę z COBE może udało by się trochę zarobić bo sprzedając park maszynowy niewiele zarobią .Za sprzedane maszyny zyski im weźmie ELEKTROMONTAŻ za wynajem hal . Z tego wszystkiego będą mieli zysku co w pysku ha.ha ha.

Paweł Torczyk

Pragnę poinformować wszystkich koleżanki i kolegów że wszystkie pieniądze , które powinniśmy otrzymać tj; 75% grudnia , styczeń , luty , dwa miesiące odszkodowania , dwa miesiące odprawy otrzymamy na pewno z FGŚP , jest to informacja bezpośrednio z funduszu , potwierdzona również przez pana inspektora PIP który obecnie przeprowadza kontrolę w zakładzie. A teraz chciałbym się podzielić wynikami dzisiejszego spotkania w EP , na którym obecni byli ; nowy członek zarządu [usunięte przez moderatora] , pani prawnik z banku oraz [usunięte przez moderatora] . Na spotkaniu zaproponowano nam że pieniądze za grudzień zostaną nam spłacone w dwóch ratach do końca lutego , jednak postawiono przed nami trzy warunki , które musielibyśmy spełnić : po pierwsze wycofać z sądu wniosek o upadłość , po drugie zaprzestać składania dalszych pozwów do sądu pracy , po trzecie odstąpić od składania doniesienia do prokuratury . Jak się można domyślić nie zgodziliśmy się na żaden z warunków . Jedynym warunkiem odstąpienia od drogi sądowej jest to że firma musiałaby wypłacić wszystkim wszystko i tylko takie jest nasze stanowisko w tej sprawie . Jutro tj 9-tego wykonujemy następny ruch ; składamy doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa . Na dzień dzisiejszy mamy trzy i jutro czwartą sprawę tj; pozwy w sądzie pracy , wniosek o upadłość w sądzie gospodarczym , inspektora w zakładzie z PIP-u , i prokuratora. Wszystkie sprawy są rozpoczęte i należy czekać na rozwój wydarzeń . pozdrawiam wszystkich [usunięte przez moderatora]

seter - 2011-02-06 18:53:35 CZŁOWIEKU O CZYM TY PISZESZ WEZ SIE ZASTANOW TO PISZ SOBIE POZWY DO STOWAŻYSZENIA CHORY JESTES CZŁOWIEKU ZADZWON SOBIE DO [usunięte przez moderatora] JAK NIE WIESZ CO ROBIC TO CI POWIE A NIE GŁUPOTY PISZESZ chodzi o PORADĘ i to jest sugestia, a co [usunięte przez moderatora] jest wszechwiedzący i wszechmogący proszę bardzo napisz co zrobiłeś lub jakie [usunięte przez moderatora] ma rady chetnie skorzystamy...!!!

seter

seter - 2011-02-04 11:25:21 panowie prokurator wszedł do firmy [usunięte przez moderatora] jest na przesłuchaniu i prezes zaczyna sie dobrze robic ktos to może potwierdzic? jest jutro to zebranie ? co sądzicie o pozwie zbiorowym ktos może doradzic? jest takie Stowarzyszenie Poszkodowanych przez System Bankowy moze tam mozna szuka c tez porady [usunięte przez moderatora]

słuchajcie juz nie wazne ale mysle ze prokurator juz dawno powinien zając sie tymi ludzmi bo [usunięte przez moderatora] zakład narobili długow a teraz nie maja zeby z ludzmi sie rozliczyc a tak miało byc pieknie ładne jaja

seter - 2011-02-04 11:25:21 panowie prokurator wszedł do firmy [usunięte przez moderatora] jest na przesłuchaniu i prezes zaczyna sie dobrze robic a skąd to niby wiesz? każdy może tak napisać...

seter

anonim - 2011-02-03 22:04:05 seter - 2011-02-03 21:56:33 tak to prawda i trzeba wrózowi zadac pytanie dlaczego pierdzistołki dostali wypłaty za grudzien a fizyczni pracownicy nie ..i tak jest pare osob poszło do prqacy na telefon i pakuja wszystko bo powoli wywożą wszystko takze ludzie bierzmy sie do roboty bo tak nie moze byc [usunięte przez moderatora] A mówiłem wam że w tej firmie [usunięte przez moderatora] są...tych co wymieniłem wcześniej właśnie pakują wszystko i sianko do rączki dostają...BRAWO [usunięte przez moderatora].....GRATULUJE [usunięte przez moderatora]

seter

tak przydało by sie troche egiptu w ep.słuchajcie ludziska zebranie zebraniem ale trzeba ostro chyba teraz z nimi bo [usunięte przez moderatora] nas w pracy wykorzystywali a teraz cwaniaków udaja

a

w poniedziałek jest podobno spotkanie z radą ktos to moze potwierdzić? czytałem wczesniej o jakiejs ugodzie no dobra ale co? ugoda czyli kompromis, coś za coś (pół wypłaty za cicho siedź, albo wypłata tylko zagrudzień a resztę jak sprzedamy firme?? -ja sie nie zgadzam)

seter

tak to prawda i trzeba [usunięte przez moderatora] zadac pytanie dlaczego pierdzistołki dostali wypłaty za grudzien a fizyczni pracownicy nie ..i tak jest pare osob poszło do prqacy na telefon i pakuja wszystko bo powoli wywożą wszystko takze ludzie bierzmy sie do roboty bo tak nie moze byc

anonim - 2011-02-03 21:38:29 anonim - 2011-02-03 20:40:09 panowie pare osób poszło do pracy i pakuja sprzet oczywiscie ci co poszli wypłaty za grudzien dostali to powiedzcie wszyscy o co tu chodzi i jaka sprawiedliwosc jest . jeśli to prawda to to jest niezłe przegięcie ja słyszałem że cała administracja dostała wypłatę za grudzień może jeszcze tam pracują co? powtarzam słyszałem więc jeśli może to ktoś potwierdzić...myślę że pilnie powinniśmy sie zebrać w firmie!! jestem takiego samego zdania z tym spotkaniem

anonim - 2011-02-03 20:40:09 panowie pare osób poszło do pracy i pakuja sprzet oczywiscie ci co poszli wypłaty za grudzien dostali to powiedzcie wszyscy o co tu chodzi i jaka sprawiedliwosc jest . ja dostałam [usunięte przez moderatora]

aaa - 2011-02-03 20:22:19 a jednak ujawniaja sie dalsze oszolomy ,psyhole,co pracowali w tym zakladzie,pracowalem w nie jednym zakladzie ale takich to nie bylo-za kraty do zakladu psyhicznego,to nie portal do takiej zabawy A co myślisz olej ma swoje konsekwencje..myślisz że praca w takich warunkach na zdrowiu Tobie się nie odbiła też...TO SIĘ MYLISZ..no chyba że należałeś do [usunięte przez moderatora]

anonim - 2011-02-03 20:40:09 panowie pare osób poszło do pracy i pakuja sprzet oczywiscie ci co poszli wypłaty za grudzien dostali to powiedzcie wszyscy o co tu chodzi i jaka sprawiedliwosc jest . a skąd masz takie wiadomości?

anonim - 2011-02-02 15:51:12 ja - 2011-02-02 12:04:57 PANOWIE FIRMA JEST NA SPRZEDAZ BANK ANGIELSKI BLOKUJE WYPŁATY TYLKO SĄD ZAŁATWI SPRAWE,JAK NAJSZYBCIEJ WSZYSCY NIECH SKŁADAJĄ WNIOSKI o i następny !! chłopie wiesz coś to pisz skąd i na jakiej podstawie, jaki bank, jaka sprawe sad załatwi , jakie wnioski chcesz składać?!!!jak najszybciej bo co.. jesli masz na mysli wniosek o wypłate roszczen to mozesz to zrobic ale nie musisz, ma to zrobic syndyk, a ty mozeszesz to zrobic dopiero po dwóch tygodniach od złozenia do GFSP spisanych roszczen przez syndyka pod warunkiem ze wiesz kiedy to zrobił ...nie wiem jesli ma ktos inne zdanie w tej sprawie to niecierpliwie czekam na wpis I tak kasy nie dostaniemy....k...a. Ile tego tak średnio na 1 osobe wychodzi ich zadłużenie?!

ja

wniosek o upadłosc został odżucony przez sąd i firma jest podana na sprzedaz .jezeli sąd nakaze pracodawcy wypłacic zaległe pieniądze pracownikom to pracodawca musi wypłacic.z tego co wiem na ostatnimspotkaniu rady pracowniczej nowy prwzes chce isc na ugode z pracownikami i ma wypłacic kase za grudzien a reszte kiedy to nie wiadomo dlatego kazdy z pracowników niech składa wniosed do sądu pracy i resztą sie sad zajmie.

seter - 2011-02-02 11:43:27 UWAGA WSZYSCY NIECH SKŁADAJA POZWY DO SĄDU NA PRACODAWCE BO INACZEJ ŻADNEJ KASY NIE DOSTANIEMY.ORAZ ZA ODSZKODOWANIE ZA PONIESIONE STRATY MORALNE.I WSZYSCY MAMY SPRAWE WYGRANA I SĄD NAKAŻE WYPŁACENIA WSZYTKICH PIENIEDZY KAZDEMU PRACOWNIKOWI. dobra kto wypłaci kasę nawet jeśli będzie wyrok, polskie prawo jest jakie jest a sprawa bedzie ciagneła wyrok nie jest gwarancja zapłacenia kasy fizycznie z czego przede wszystkim, jest wniosek o upadłosc czy nie sąd ma dwa miesiacena ogłoszenie upadłosci wchodzi syndyk ma obowiazek spisać roszczenia ma na to miesiac wg art.15 ustawy i złozyc do GFSP i na podstawie tego niezwłocznie fundusz ma przekazac srodki taka jest scieżka i tyle wg mnie i albo sie zorganizujemy z jakims radcą prawnym bo jak na razie to tu na razie nie wiadomo jak odbierac te wpisy które są powazne, a które tylko zabawą z powaznej sytuacji jak ktos coś wie napwno to niech pisze na jakiej podstawie to wie a nie wprowadza popłoch...ja też niejestem pewien czy mam racje więc dobrze by było wiedziec coś więcej ale konkretów ...

ja

o jakich stratach moralnych mówisz?

seter

Agentka - jak pracowalas przez Agancje to skarz agencje ktora Cie zatrudila. Nie twoja sprawa ze EP upadlo. Agencja bedzie walczyc o pieniadze od EP

agentka

Też pracowałam przez agencję NL, i wiem że oni też nie dostali przelewów od EP, agencja też podała do sądu EP więc zaczyna się ogólna szarpanina o pieniądze.

aaa

nie wyplacili ci za grudzien a ty marzysz o stczniu zapomnij

qwer

za chwile to oni powinni nam już płacić za styczeń

popieram kolegów jedyna droga dla ciebie to tylko sąd inaczej nie zobaczysz pieniędzy idź do radcy prawnego przedstaw mu swoją sytuację i działaj według jego wskazówek to jedyna droga dla ciebie a europower rzeczywiście nie przelalo pieniędzy agencja takim jak twoja ale nie ma to nic do rzeczy pieniądze ci się należą skarż agencje

CZY WIE KTOS CZY BEDA TE WYPLATY ZA GRUDZIEN I CO Z TYM SPOTKANIEM W EP MACIE JAKIES WIESCI

człowieku o kasie mozesz zapomniec...

Zostaw opinię o EuroPower - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroPower