Opinie o EuroPower w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EuroPower. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroPower o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroPower w Poznań

tara Nowy wpis

czy ja dobrze widzę... czy to prawda... ich strona jest shackowana przez jakiś internetowych bandziorów? jak wchodzę w nią z pioziomu krs to się taki komunikat pojawia - może mi w takim razie ktoś powiedzieć czy firma nadal istnieje i w jakiej jest kondycji?

karol Nowy wpis

Ech... miałem nadzieję, że to nie prawda, ale jak widać jednak tak... ciężka sprawa i bardzo szkoda, że Europower zawinęlo się z rynku. Łudziłem się że do tej likwidacji nie dojdzie, ale widocznie nie było nic co mogłoby ich uratować. No nic, w takim wypadku po prostu trzeba życzyć powodzenia ludziom szukającym pracy po pracu w Euro

OuuuO Nowy wpis

Jeżeli krs wskazuje takie rozwiązanie to niestety trzeba to uznać za prawdę. Szkoda tylko, że jak zwykle odbija się to na pracownikach, którzy muszą poszukiwać w tym momencie zupełnie nowych ścieżek i możliwości. Mam nadzieję jednak, że się wszystkim to względnie udało i nie ma problemów z zaturdnieniem.

Anonim Nowy wpis

Koledzy czy ktoś może wie gzie pracuje teraz [usunięte przez moderatora]? Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroPower. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

pracowałem w tej od lutego 2008 do grudnia 2008 póki nie dostałem grupowego zwolnienia,ale miło wspominam okres pracy w Euro power :-) i ludzi [usunięte przez moderatora] pozdro

pm

Dlaczego kpisz z byłych pracowników EUROPOWER jeśli potrzebujesz ludzi do pracy to macie przecież wszystkie dane o byłych pracownikach w swoich rękach gdyż nie udostępniliście dokumentów nikomu [ sąd pracy czy FGŚP ] My nadal nie otrzymaliśmy zaległych wypłat[niektórzy] a co niektórzy szukają pracy

xxx

pytasz czy ta firma istnieje to poczytaj i sie dowiesz ze od stycznia nie istnieje

bicki

Kurcze ta firma jeszcze istnieje ? pracowałam tam kilka lat temu, przez prawie 2 lata. Musze powiedziec ze ekipa na produkcji byla bardzo zgrana , co do majstrow jeden byl naprawde lekko mowiac [usunięte przez moderatora] ale przeszedl chyba do biora, brygadzistów mialysmy normalnych, w szczegolnosci jednego :). Co do temperatur najlepiej sie pracowalo wisna lub wczesna jesienia, bo inaczej temperatury ciezkie do zniesienia, zima to sie jeszcze grubo mozna bylo ubrac a latem .... nadal sa dziewczyny co przez agencje pracuja? Pozdrawiam wytrwalych

aaa

szkoda ze usuwacie napisana prawde ze nas [usunięte przez moderatora] ze wszystkiego

aaa

ludzie nie dosc ze [usunięte przez moderatora] nas z kasy to jesze nie dostaniemy sw.pracy

mech

Szkoda że nic nie piszecie o wynikach sprawy w sądzie pracy .W czwartek była pierwsza sprawa a nie znamy wyników

Mateusz

Do byłych pracowników EP. Sytuacja wygląda tak ze [usunięte przez moderatora] załatwiają nasze sprawy a wiąże to się z wydatkami na telefon paliwo i inne opłaty z tym związane. Więc wypadało by im to zrekompensować proponujemy żeby zrobić zrzutkę ile kto może po 10 lub 20zł i im podesłać. Jeśli macie kontakt między sobą to zróbcie zrzutke i podeślijcie im, lub napiszcie na forum a jakoś się z nimi skontaktujemy i podeślemy im kasę, Koledzy robią dobrą robote i załatwiają nasze wspólne sprawy.[usunięte przez moderatora] i Ja w sobote podesłaliśmy [usunięte przez moderatora] kasę, Z Pozdrowieniami [usunięte przez moderatora]

a

mysle że jak chcą zainwestować w IPB chińczyki to i tak sa w lepszej sytuacji niż EP gdzie juz ruszyły procedury upadłościowe i może się okazać że wyjdą z tego obronną ręką od tego też są zwiazki (wybraliście ich) żeby działać (a nie panikować) i maja mozliwosci prawne niestety w EP nie mieliśmy szcześcia założyć porządnej organizacji która miałaby wgląd w działania zarządu i stało się mydlono nam ,że" firma jest skazana na sukces.." ...

my jesteśmy o milę do przodu , to co , proponujesz że mamy się cofnąć i was za sobą ciągnąć , jak byliśmy razem to mieliśmy związki zawodowe wspólne jak doszło do rozdzielenia to gdzie były wasze związki jak potraktowano nas wszystkie składki , które płaciliśmy poszły się [usunięte przez moderatora] i wy teraz chcecie połączyć siły , dlaczego wasze związki nic nie robią , rozpisaliście się , gadacie , narzekacie ale nikt nic nie robi , my już mamy pierwsze sprawy w sądzie , co proponujecie przełożyć i poczekać za wami ? jeśli chodzi o pracowników to kogo masz na myśli jeśli mi wiadomo to do was poszedł tylko jeden po znajomości i to kuchennymi drzwiami pan [usunięte przez moderatora]

mech

Szkoda ze nie chcecie utworzyć koalicji razem z pracownikami IBP razem byłoby Wam dobrać się do [usunięte przez moderatora] członkom rady nadzorczej.Nasz członek [usunięte przez moderatora] i ich dyrektor członek byli w tej samej radzie nadzorczej i długi które rada zrobiła wrzucili na obie firmy. Fakt zakupu 2 BMW to nie było nic innego jak tylko zatkanie im ust bo rada nadzorcza skorzystała dużo dużo .więcej. Na kosztach przeprowadzki EUROPOWER z Anglii trzeba było zarobić więc koszty kredytów i doli dla siebie trzeba tez wrzucic na obie firmy a koszty likwidacji firmowych oddziałów a odprawy dla dyrektorów i pracowników tych ze firm. Odprawy i odszkodowania są o wiele wyższe niż unas dlatego ten pseudo Angielski [usunięte przez moderatora] jest taki cwaniak Polakom można nie zapłacić zaległych wypłat czy należnych odpraw bo zapłaci to za nich fundusz świadczeń gwarancyjnych. Czy waszym zdaniem tak powinno być . Dlatego powinniście się zebrać razem i nie dać się wykiwać z należnych świadczeń p[łatnych przez pracodawcę

wogole ten cały [usunięte przez moderatora] z bandą swoją powinni sie wstydzic to co robia i to co zrobili.a pracownikow juz nie zrobia w [usunięte przez moderatora].teraz oni niech sie martwia jak im sie do (usunięte przez administratora) sądy dobiorą.

IBP

Dyrektora juz nie ma. Uciekl na zwolnienie lekarskie w obawie przed zwolnieniem przez nowy zarzad, ktory ma powolac lub juz to zrobił bank, ktory nas przejął.

pm

Szkoda że nie dogadują się nadal z COBE mielibyśmy nadal prace a tak My bez pracy a Angole bez pieniędzy. Całą tą sytuację napędza Miras chcąc zlikwidować EP i IBP. [usunięte przez moderatora] .Było by wspaniale aby prokuratura ukróciła te plany [usunięte przez moderatora].Jeśli chce wspierać Chińczyków to niech nie robi tego naszym kosztem .[usunięte przez moderatora]

mech

I tak trzymajcie.Jak trochę im popuścicie to was wykiwają.umieli spłacić likwidowane firmy to niech zarząd rady nadzorczej sprzeda swoje dobra i spłaci długi firm w Poznaniu. Szkoda że nie poszli na ugodę z COBE może udało by się trochę zarobić bo sprzedając park maszynowy niewiele zarobią .Za sprzedane maszyny zyski im weźmie ELEKTROMONTAŻ za wynajem hal . Z tego wszystkiego będą mieli zysku co w pysku ha.ha ha.

Paweł Torczyk

Pragnę poinformować wszystkich koleżanki i kolegów że wszystkie pieniądze , które powinniśmy otrzymać tj; 75% grudnia , styczeń , luty , dwa miesiące odszkodowania , dwa miesiące odprawy otrzymamy na pewno z FGŚP , jest to informacja bezpośrednio z funduszu , potwierdzona również przez pana inspektora PIP który obecnie przeprowadza kontrolę w zakładzie. A teraz chciałbym się podzielić wynikami dzisiejszego spotkania w EP , na którym obecni byli ; nowy członek zarządu [usunięte przez moderatora] , pani prawnik z banku oraz [usunięte przez moderatora] . Na spotkaniu zaproponowano nam że pieniądze za grudzień zostaną nam spłacone w dwóch ratach do końca lutego , jednak postawiono przed nami trzy warunki , które musielibyśmy spełnić : po pierwsze wycofać z sądu wniosek o upadłość , po drugie zaprzestać składania dalszych pozwów do sądu pracy , po trzecie odstąpić od składania doniesienia do prokuratury . Jak się można domyślić nie zgodziliśmy się na żaden z warunków . Jedynym warunkiem odstąpienia od drogi sądowej jest to że firma musiałaby wypłacić wszystkim wszystko i tylko takie jest nasze stanowisko w tej sprawie . Jutro tj 9-tego wykonujemy następny ruch ; składamy doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa . Na dzień dzisiejszy mamy trzy i jutro czwartą sprawę tj; pozwy w sądzie pracy , wniosek o upadłość w sądzie gospodarczym , inspektora w zakładzie z PIP-u , i prokuratora. Wszystkie sprawy są rozpoczęte i należy czekać na rozwój wydarzeń . pozdrawiam wszystkich [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPower - Poznań

EuroPower