WingsMakers

Wrocław

Opinie o WingsMakers

kuk

@krolos, oo widze że jesteś znakomitym bajkopisarzem, minąłeś się z powołaniem chyba. a poza tym Z innej beczki - czy ktoś ma informację aktualną czy firma nadal istnieje i działa na polskim rynku?m pozdro

Krolos

To sa oszusci i naciagacze. Trzymajcie sie z daleka. Probuja wyludzic pieniadze od potencjalnego pracodawcy. Pozytywne opinie prawdopodobnie wystawiane sa przez samych pracownikow/wlascicieli firmy.

eve

Są absolutnie beznadziejni. Zwalniają bez podania przyczyny, z dnia na dzień. Co prawda pieniądze wypłacili choć z poślizgiem. Odradzam

Fotel

Szemrana firma rozsylajaca spam, bez kontaktu telefonicznego. Trzymac sie z dalek

myslenie

Sam fakt, że pracodawca dyskutuje tą drogą - świadczy na jego niekorzyść - to teren dla dowolnych ocen pracowników :) Kiedyś coś tam wysłałam i oceniam poziom komunikacji z firmą jako niski - co niestety niesie ryzyko, że jest to firma typu "coś zróbmy, coś zaróbmy" - nie stać ich na fachowców.

pomyłka

Firma wingsmedia jest mylona z firmą wingsmakers na jakiej podstawie twierdzi Pan że to przekręty?

prawda czy falsz

Graficzko, twoja opinia jest wyssana z palca i prawdopodobnie wynika z braku zrozumienia. Zarzucając komuś oszustwo, trzeba mieć podstawy ku temu, aby tego typu stwierdzenia formułować. Konkurencji na rynku nie brakuje i czasami ich sposoby zwalczania siebie nawzajem potrafią posunąć się do tego typu bezpodstawnych zarzutów.

SEiLA

Ja dodając ich ogłoszenia zawsze otrzymywałam wypłacane wynagrodzenie więc nie rozumiem o co to halo:)

inne

a może jesteś zdesperowana i zezłościłaś się, że nie uzyskałaś zatrudnienia?

Zostaw opinię o WingsMakers - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WingsMakers