Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics w Stojadła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics w Stojadła

no wiadomo nie ma co się spodziewać jakichś fajerwerków ale jest całkiem ok Nie jest to najniższa krajowa tylko solidne pieniadze

Aneta

@sejw stabilność zatrudnienia zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju wewnętrznego, jest to bardzo ważny czynnik. Widać, że Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics Ci to zapewnia. Piszesz, że nie jest źle i to co może przemawiać negatywnie za tym pracodawcą to wynagrodzenie. Jak w Twoim przypadku przedstawiają się pozostałe warunki pracy?

miin
@Aneta

kasa nie jest zła, ale zawsze mogłaby być lepsza

Renata

Dla mojej firmy wykonują usługę saszetkowania - w dobrej cenie i zawsze każde zlecenie jest wykonane w umówionym wcześniej terminie. Pozdrawiam ..

sejw

Ogólnie nie jest źle. Nikt nie ucieka, jak ktoś zmieni pracę to tak jak wszędzie - chodzi o kasę. W produkcji kasa może nie jest najwyższa, ale masz tutaj przynajmniej pewną umowę i wiesz na czym stoisz.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
karcia

ja tam nie mam zastrzezen po kilku miesiacach dostalam umowe na czas nieokreslony co dla mnie wiarze sie z wielkim komfortem psychicznym a praca momentami ciezka ale w zgranej ekipie

Villa

canexpol to dobry pracodawca, mimo, że praca sama w sobie na produkcji nie nalezy do najlatwiejszych to do wynagrodzenia i traktowania pracownika nie mozna sie doczpiec

kora

Nie narzekam. Pracuję już kolejny rok i daję radę. Trzeba zrobić swoje i tyle. Przydaje się umiejętność "niesłuchania" wszystkiego i zajmowania się swoim zajęciem :)

niki

Po rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedzi brak... a właściciel mówił, że do wszystkich zadzwoni... najwidoczniej jest pustosłowny, a co tu piszecie to najwidoczniej prawda i nie było warto sobie głowy zawracać...

Czy ktos może napisać jak wygląda praca w kontroli jakości?i atmosfera w pracy przełożeni zarobki zmiany itd?

Aneta

@Zmieszanarozumiem, że praca w firmie Ci odpowiada. A czy mogłabyś wymienić kilka rzeczy, które w firmie oceniasz na plus oraz to co w firmie warto by jeszcze zmienić? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają rozpoczęcie pracy w Canexpol.

Zmieszana

Pracuję w tej firmie. Może rewelacji nie ma ale nie mogę narzekać. Jest w tej firmie parę osób chronionych przez szefostwo, które należało by nauczyć pracy a nie tylko donoszenia. Pojedyncze jednostki nic z tym nie są w stanie zrobić.

Aneta

Pracujesz obecnie w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy? Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

tajna

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie Canexpol. Skoro jest problem z tymi trzema osobami to może trzeba ich zastąpić kimś innym albo wnioskować o zwolnienie. Można też samemu (lolek) spróbować... albo po prostu zmienić pracę przecież nie brakuje ciekawych ofert na rynku pracy

bunia873

czy w takim razie będą jeszcze jakieś rekrutacje prowadzone?

!!!

Ja też kiedys pracowalam w tej firmie,ale musialam zmienić,bo przeprowadzilam sie dosc daleko. Chamstwo i donosicielstwo? W kazdym miejscu pracy znajdzie sie ktos,komu cos/ktos nie bedzie pasowal i bedzie robic problemy,ale uwazam i produkcje i gore za zgrany zespol. Szefostwo jak najbardziej w porzadku. I to nie prawda,ze trzeba upominac sie o umowę. Wiadomo 2 dnia pracy od razu nie dostaniesz,bo trzeba sprawdzic czy sie nadajesz. To jest jedno z nielicznych miejsc pracy gdzie sytuacja z umowami jest na wysokim poziomie-jak sie sprawdzisz to szybko dostaniesz na czas nieokreslony. Do zapachow szybko mozna sie przyzwyczaić. Zarobki na poziomie pracy w Minsku. Oczywiście kamery sa i uwierzcie,ze nagrania sa kontrolowane,wiec jesli ktos cos ukradnie to szefostwo doskonale o tym wie. Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to to,ze na taka firme 1 osoba do kontroli jakosci i w dodatku pracujaca w godz 8-16,a nie w godzinach zmian to stanowczo za malo. Pracujac na akord pracowalo sie szybko,wiec powinna byc dobra kontrola jakosci,zeby na biezaco zobaczyc nasze błędy.

!!!

karolcia

Niewiem jak tam jest i co tam sie dzieje ale opinii dobrej to ta firma nie ma... Popytalam kilku znajomych czy warto tam złożyć CV odrazu mi odradzali...

Czy ktoś może coś napisać jak wygląda sytuacja w dziale kontroli jakości?Jaka płaca,jakie obowiązki,chciałabym się starać o pracę w lab.ale nie wiem czy warto zawracać sobie głowę... z góry dziękuję za odp.:)

.,.,.,.,

myszka możesz coś więcej napisać? w sensie wyzysk i chamstwo czy warunki pracy tragiczne i można się nabawić uczulenia itp? podasz jakieś szczegóły?

myszka

brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics - Stojadła

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics?

Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Cosmetics