Torro

Puchały

Opinie o Torro

Majk

Ten komentarz wyżej to pisał na 100 % szef który jest największym chamem z jakim współpracowałem . Ci co tam pracują to muszą być masochistami i lubią jak ich się gnoi i szmaci , no cóż tylko mi ich żal . Ogólnie nie polecam , o wszystkim decyduje wszechwiedzący szef a w razie jakiejkolwiek wpadki to wszyscy są winni tylko nie on .

miczi

Wiem, że 15 lat istnieją w barnży poligraficznej, wiec raczej zarzucac im niekompetentnosc to raczej nieprawda. Przygotowuja rowniez oprawy prac. A newsem jest to, że jako nieliczni oferują możliwosc realizowania prac w ekologicznej technologii Waterless.

Nowy

praca w torro wymaga duzej odpornosci psychicznej,i najlepiej jest jak sie pracuje na wszystkich maszynach(za darmo).ponieważ jak to \\\"szef\\\" twierdzi DOKŁADAM W TYM MIESIACU DO PANA PENSJI. Stanowczo nie polecam, firma bez przyszłosci.

Słowa kojarzące się z Torro rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średnie . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensjęw zależności od stanowiska bardzo różne, ja od 2 000/miesięcznie? Najbardziej podobało mi się w Torro współpraca z pracownikami i ciekawe obowiązki: Najbardziej nie podobało mi się w Torro:chaotyczna praca, odpowiedzialność za wszystko i wszystkich, postawa pracodawcy

Zostaw opinię o Torro - Puchały

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torro