Opinie o Krzysztof Murawski K&M w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Murawski K&M. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Murawski K&M o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Murawski K&M w Warszawa

Jak się pracuje z ludźmi z Chicago's Pizza?

Kostek Nowy wpis

Super, każdy sobie wrogiem, wszyscy włażą w (usunięte przez administratora) kierownikom, jak nie umiesz lizać to kariery nie zrobisz, kierownicy w 80% znaleźli się z przypadku na swoim stanowisku... Zero higieny, nigdy bym nie zjadł nic w tej knajpie, oferuja tanie posiłki pracownicze ale jakoś tragedia, poza tym przygotowanie to istna tragedia, nie zdziwcie się jak znajdziecie towar w posilku, bo zaczynając od kelnerek, az po kucharza wszyscy spożywają... Plus za rozliczanie wynagrodzenia, chociaż pracowałem krótko to tez może w tej kwestii ma ktoś inne zdanie?

Bezimienny Nowy wpis

Witam, oceniam pracodawce bardzo negatywnie, ale od początku. Na umowe nie ma co liczyć (o pracę) na zlecenie nie ma problemu ale dostajemy umowę na minimalna liczbę godzin. Bez żadnych składek itd. Wszyscy pracownicy którzy mieli cały etat mają teraz 1/2, podobno oszczędności związane z Covid. Godziny pracy różne, możliwość dogadania z Kierownikiem lokalu. Stawki niewolnicze. Dostawca na początku dostaje 10zl/h!!, Kelner niewiele więcej bo 11-12. To nawet nie jest najniższa stawka według KP. Wszędzie kamery i monitoring. Szef potrafi posłuchac prywatne rozmowy, każde urządzenie posiada mikrofon. Zero jakiejkolwiek prywatności. Nie można usiąść na chwilę bo zaraz telefon czemu ktoś siedzie, a powinien cały czas coś robić. Pracownik traktowany jak śmieć. Jak się nie podoba to nikt nikogo nie trzyma. Urlopów brak. Kasa nie wypłacony nawet już od dwóch lat. Cały czas narzakania na krysyz i brak ruchu. Drukuje się co 3 paragon na wyjazdy, a w niektórych lokalach na miejscu zamiast paragony idą wydruki z systemu!!! Reasumując praca za niewielkie pieniądze a oczekiwania wielkie. Nieuczciwy szef, na każdym kroku kontrola i (usunięte przez administratora) Nie polecam. Omijać szerokim łukiem!!!!

Wprowadzono monitoring oraz nasłuch. Oczywiście kto się nie zgodził na to wyleciał z dnia na dzień. Pracodawca może kontrolować za pomocą kamer, ale bez podsłuchu. Oczywiście brak jakichkolwiek oznaczeń o tym, że obiekt jest monitorowany

Honorata
@123

Monitoring w miejscu pracy jest w pełni legalny, choć rozumiem, że może negatywnie wpływać na komfort pracowników. A możesz napisać coś o samej pracy w Chicago's Pizza? Jak wyglądają codzienne obowiązki?

@Honorata

Monitoring jest legalny, ale bez podsłuchu. Pracodawca nie ma prawa podsłuchiwać pracowników. A pozostałe rzeczy to jak to w gastronomii. Jest ruch to robi się zamówienia, a jak nie to trzeba się przygotować na ruch

Honorata Nowy wpis
@123

A jak wygląda kwestia umowy? Można liczyć na stałe zatrudnienie, czy firma oferuje umowę zlecenie? Ciekawi mnie też kwestia premii- czy pracodawca oferuje dodatek do wynagrodzenia? Dla wielu osób jest to decydująca kwestia podczas poszukiwania nowej pracy. Napisz proszę, czy zatrudnione osoby mają też jakieś zniżki pracownicze lub dostęp do darmowego posiłku w ciągu dnia.

Anitka

Niepokojące informacje czytam o firmie. Może trzeba rozmawiać z szefostwem ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Krzysztof Murawski K&M? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Qwadi

Słabe $$$ ,dostawca dużo musi pracować na kuchni, osoby tam pracujące często nie mają badań. Niezbyt dba się o przepisy sanepidu i higienę.

Małpiszon

Nie polecam syf totalny... Proponują murzyńskie stawki a wymagania mają niesamowite za 5,5 zł na 1h pracy dostawcy... Non stop zapierdol, nie ma czasu na przerwę. Jeżeli lubisz być ruchany to zapraszam do Chicago's

Anatol
@Małpiszon

Widać jesteś (usunięte przez administratora) Lubisz być dymany w poślady pewnie stary się grzał wieczorami jakoś nie mógł patrzeć na twoją matkę

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Murawski K&M - Warszawa

• Jak się pracuje w Krzysztof Murawski K&M?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Murawski K&M tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Murawski K&M?

Krzysztof Murawski K&M
  • Bródnowska 6/12 lok. 4