Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Pawel

Generalnie SDA jest spoko firmą, ja mogę tylko powiedzieć że pracowałem w o wiele gorszych firmach.

Kiedyś tu pracowałem.

Witam, Pracowałem w SDA jako operator CNC oraz frezarek konwencjonalnych dosyć krótko ok. 8 miesięcy - na samym początku jak powstawała w 2012 i miała siedzibę na ul Chłopskiej a potem przenieśliśmy się na Opolską, odszedłem sam w pełnej zgodzie z powodu niskich zarobków, absolutnie nieadekwatnych do wysokich oczekiwań ze strony dyrekcji . I teraz moje pytanie, czy coś się zmieniło na lepsze w SDA , czy płace są konkurencyjnie czy warto tu może wrócić? Wiem wiem pracy we Wrocławiu i okolicy jest mnóstwo ale zawsze warto spytać.

Nie nie nie
@Kiedyś tu pracowałem.

Nie warto trzymaj się od tej firmy z daleka i omijaj ja szerokim łukiem.

Strata czasu

Znam chlopaka ktory tam pracowal - nie zobaczyl prowizji ktora wypracowal - miejcie to na uwadze!

Profesjonalny Handlowiec, nie troll
@Strata czasu

Strata czasu-Weź nie pier...

marcel

A czy mogliby wypowiedzieć się handlowcy?? Jak wyglądają warunki zatrudnienia?? Dostałem zaproszenie na rozmowę na inżyniera sprzedaży i nie wiem czego się spodziewać

Strzał
@marcel

Nie jestem handlowcem ale ta firmę omijaj szerokim łukiem wiem że swojego doświadczenia. Rozmowa może być ok. ale rzeczywistość jest całkiem inna.

Opolska
@Strzał

Popieram w 100% byłem widziałem i się przekonałem. Staram się nawet ul. Opolska nie jeździć.

@Opolska

Może wypowie się ktoś z pracujących tam ?

Nie!!!
@Strzał

Dokladnie- rozmowa ok a rzeczywistosc mega smutna - szkoda czasu

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Nigdy więcej

O rany!!! A tam widzę nadal taki syf jaki był kilka lat temu. Jak rozmawiam z znajomymi, to zawsze podkreślam, że praca tam to była patola i najgorsi pracodawcy jakich przyszło mi mieć. Potrafią ładnie gadać, ale zero konkretów. Zero szczerości. Odejście z SDA to była najlepsza decyzja życia. Nigdy więcej takich pracodawców!!!!!!

byle było tak

Jak było tak jest, nic na lepsze się nie zmienia!

CV

Dzień dobry, Proszę o informację czy zmienił się coś na lepsze w SDA bo ciągłe złe opinie blokują wysłanie CV.

Flipek

Bylo 104 opinie a dzisiaj ilosc sie zmniejszyla - przypadek?

Na czas

Pracowałem w tej firmie po prostu żal.pl. 1. Ludzie nie dotrzymuje słowa 2. Donoszenie na innych pracowników aby siebie wybielić na porządku dziennym. 3. Jeden wielki bałagan z projektami 4. Zarobki kiepskie nie adekwatne do umiejętności i stanowiska. 5. Słaba kadra zarządzająca która nie potrafi kompletnie zadbać o organizację i dobro pracownika 6. Brak podwyżek 7. Brak benefitow 8. Praca po 12 gdzin to mało 9. Praca w weekendy 10. Ciężko wziąć wypracowany urlop 11. Kierownik M. wprowadza procedury które utrudniają pracę i nie mają nic wspólnego z dobrą organizacja zespołu. 12. Krótkie terminy realizowanych projektów i za mała kadra pracowników to właśnie dlatego jest tak dużo pracy. 13. Ludzie patrzą tylko na tgz. Swój ogródek nic poza jaka kolewiek pomoc hmmm to nie w tej firmie. 14. Wytykanie błędów 15. Szefostwo jest jakie jest tzn często neutralne i jest to wielki błąd że dopuścili taka kadrę zarządzająca do władzy. 16 Spora rotacja 17 ludzie szukają ciągle czegoś innego Itd długo by wymieniać Ogólnie nie polecam nikomu pracy w takich warunkach. A teraz plusy Wypłata chociaż jest na czas ale to ich obowiązek...

syteryk

fajna firma i ludzie.

ktoś kto tam pracuje

Tak to prawda, wszystko jest już dobrze i będzie jeszcze lepiej.

ZATROSKANY
@ktoś kto tam pracuje

Widać po plusach pod komentarzami które są prawdą a które nie. Musicie bardziej się postarać aby poprawić wizerunek firmy, najlepiej zacznijcie od ludzi to pozytywne komentarze same się pojawią SDA GROUP

zwiał

ja spierdzieliłem ponad poł roku temu niech sie wypowie ktoś kto wie jak jest teraz, bo tam sie wszystko z miesiąca na miesiąc zmienia :D

uciekinier

byłem, zobaczyłem, spierdzieliłem

@uciekinier

A co tam zobaczyłes bo słyszałem trochę pochwal o firmie a Ty widzę że pochwal brak. Co tam się dzieje?

Ciekawy

Słyszałem że Pan Michał wprowadził wiele dobrego nowe zmiany dużo usprawnień firma się rozwija w dobrym kierunku. Ale czy to prawda to hmm chciałem się dowiedzieć od osób które tam pracują teraz.

z
@Ciekawy

Napisz jakie to zmiany bo dotychczas piszesz same ogólniki. NAPISZ KONKRETNIE

@z

Słyszałem że nastąpiło wiele zmian procedur, które działają we wszystkich działach. Zarobki są dobre częste podwyżki. Michał zmienił to że projekty wchodzą w terminie i że przepływ informacji jest na dobrym poziomie. Takie coś słyszałem na mieście i teraz tylko czy to prawda? Bo z komentarzy wnioskuję że nie. Ale niech się wypowie ktoś kto tam pracuje.

wkrętak
@Ciekawy

To źle słyszałeś. Nie da się dobrego słowa na tę firmę napisać. Żal.

firma SDA bardzo dużo uwagi poświęca zdobywaniu nowych klientów oraz rozszerzaniu gamy produktów. Takie podejście ma swoje plusy i minusy. Minusem na pewno jest trudny do uporządkowania przepływ informacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Plusem jest szansa na ponadprzeciętny rozwój. Ja nie jestem zdziwiony takiemu podejściu, bo w obecnych warunkach rynkowych może być to jedyna strategia przetrwania i długofalowego rozwoju. A na jakości zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej zarządowi firmy z całą pewnością bardzo zależy, jednak nie od razu Kraków zbudowano.

Dzisiaj
@Paweł

To niech firma się nie zachłyśnie tym poszukiwaniem bo straci dużo wartościowych pracowników i kto będzie robił na te super projekty. Teraz już nie wyrabiamy i to nie jest przez to że ktoś się obija tylko przez to że są podejmowane źłe decyzję i nikt nie zwraca uwagi na pracownika tylko na efekty gonitwa jak pies za kością ludzie to nie jest jakiś reżim aby tak było. Co Ty pitolisz że ma to plusy i minusy ludzi obchodzą warunki w jakich się pracuje ale ważne że jest komfort taki że rynek pracy się polepszył a konkurencja nie śpi. Trzeba zadbać o ludzi jakieś dodatkowe bonusy ubezpieczenie opiekę medyczna karta multisport czy coś w tym stylu. A nie tylko projekty i projekty z klapkami na oczach bez patrzenia na pracowników. Może się okazać za jakiś czas że projekty owszem będą ale ludzi i chęci będzie brak. Ludzie potrzebują czasu dla swoich rodzin a nie gibać codziennie po 10 -12 h to już nie te czasy.

Bałagan

Firma się rozwija nowe projekty itd. Ale zarządzanie produkcją. Kierownik zakładu nie ogarnia , bałagan w zakupach bałagan w konstrukcji ogólnie dramat.

Stary
@Bałagan

Taka prawda wszystko z opisem się zgadza. Nie polecam sam szukam czegoś lepszego a jest na rynku sporo ofert ale jak wiadomo często w konkurencji jet podobnie bo ludzie pomiędzy firmami często się wymieniają. Ważna jest atmosfera pracy a tu jej brak. Dziwne bo pracuje tu kilka lat , jak pewne osoby mogą zmienić nastawienie do pracy i atmosfery.

Bojan
@Stary

Ja również potwierdzam, bałagan, chaos i jeszcze dochodzi do tego niesłowność. Nikt nawet nie pomyśli aby wysłuchać pracownika a często ludzie mają dobre pomysły i oni najlepiej wiedzą co trzeba zmienić . Przez takie podejście atmosfera w fimię jest tragiczna. Ludzie zróbcie coś z tym!! Ogólnie nie polecam pracy w SDA

Jurek killer

Łobota czy bajeła? Stałe motto majstra , ktory chyba ma motorek w (usunięte przez administratora) biegajac po hali zostawia za soba swąd i dym palonych opon.

no ja

Ktosiu, wracaj do podstawówki.

,,super"

No to super SDA cały czas na swoim poziomie. Ogólnie kicha jakich mało z ,,kierownikiem" Michalkiem na czele

wonsz Mirosław

wydajna praca jest twoim obowiązkiem, a nie łaską za większą wypłatę czy kasę na święta. Zgodziłeś się na takie warunki to weź się do pracy i nie płacz lub idź wynegocjować lepsze warunki... a no fakt nie chce Ci się pracować to na jakiej podstawie masz dostać podwyżkę ? "hee he he "

były pracownik- hurrraaa

Najgorszy pracodawca w moim życiu. Kolesiostwo i machloje. Kasa wypłacana pod stołem. Szefowie nie widzą nic poza ulubieńcem Sylwestrem, który wszystkimi się wyręcza i sam nic nie umie. Może mają pomysł na biznes, ale nie wyciągają wniosków wcale. Widzą jaka jest rotacja, a winę upatrują ciągle w innych, a nie w sobie. Nie potrafią zarządzać ludźmi i ufają nie tym, co trzeba. Szczerze nie polecam!!! Jakbyście nie mieli co jeść, to i tak się tam nie zatrudniajcie !!!

Bałagan
@były pracownik- hurrraaa

Nie pozostaje nic innego jak tylko potwierdzić. Ogólnie ciężko znaleźć jakieś plusy w tej firmie sam tam pracowałem i nie polecam. Kolesiostwo, marne pieniądze, jeden wielki bałagan.

marihuana

ja tam juz dawno nie pracuje. ale jak zwolnili Bogdana od montażu, jednego z nielicznych ludzi, którzy mieli jakiś zmysł organizatorski I wiedzieli czym jest praca zespołowa - wiedzialem, że na mnie też już czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław