Opinie o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

uczeń

Niedługo to nie będą mieli kim robić ,a mają b.dobrą załogę .Ja jeszcze trochę się podszkolę i spadam do innej firmy (nie dam się udusić jak co niektóre zwierzaki podusili ?)A im zostanie niedouczona kadra dyrektorska i emeryci, im zawsze mało !!!

tokarz

Z przykrością muszę stwierdzić że w firmie ,,rufus,, nie da się normalnie pracować. A była to kiedyś fajna spokojna firma ,obecnie odbywa się tam polowanie na pracowników mające na celu pozbawienie ich ,,premii,, dodatków oraz godności .Co do pracy to praktycznie jej nie ma ? W imieniu swoim i współpracownik apeluje do dyrekcji zładu o publiczne wyjaśnienie tej sytuacji (najlepiej w obecności właściciela (usunięte przez administratora). żeby nie było jak na śledziku ) .Jako pracownicy będącymi też częścią tego zakładu mamy prawo wiedzieć co będzie dalej z nami i firmą , większość z nas ma rodziny .Co do wypłat to są stanowczo za niskie .Przestrzegam ewentualnych wahających się kandydatów o kategoryczne omijanie ,,firmy rufus,, z daleka.

Dokładnie Boys, bujamy się a oni się przeciągają na krzesłach i drapią za uszami.Do tego dyrekcja pomiata pracownikami i nie okazuje im żadnego szacunku. Sami zarabiają trzykrotność naszej pensji.Za co? Chyba jedynie za brak kompetencji bo na obróbce skrawaniem się nie znają. Nie ma narzędzi, chociaż nie ma też powoli do czego ich użyć bo roboty jest tyle co kot napłakał. Marketing zdecydowanie słabo działa,

Boys

Od kiedy zatrudnili 'FACHOWCA'od S5 to nidługo będziemy mieli narzędzia z epoki kamienia łupanego bo według Niego byle głupiec będzie robił jak wyłoży pieniądze na narzędzia. A co do zarobków to najlepiej polecam wysłuchać refren piosenki zespołu 'BOYS-BUJAJMY SIĘ'

Firma Z.M.RUFUS.sp.zoo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracuje u Pana Wilka podobnie długo jak Piotr powyżej. Zarabiam 7,5 netto. Dawniej chociaż atmosfera byla normalna. Teraz to jakas paranoja.(usunięte przez administratora)

HotDog

(usunięte przez administratora)Przykład na to jest taki ze przychodzi gość do roboty i jest z nimi umówiony na 12zl na 1h a jak przychodzi do wypłaty okazuje się że ma 7.5 . Oni myslą że jak przezyje taki szok to moze bedzie robil i nie bede sie odzywał a pies z kiciusiem będą na nim kołki rąbać (pewnie kołków też rąbać nie umieją) a on bedzie posłusznie pomiałkiwał i podszczekiwał. Zawsze jest to samo.

HotDog

Co do stawki. Fachowcy na wstępie dostają 7.5 netto a na przyuczenie biorą za 5zł netto na godzinę. Główne kierownictwo to całkowita niekompetencja. Zadanie Dyrekcji to patrzenie się w kamery przez 8h i nic poza tym ( jak cie nie ma w kamerze to jesteś do wymiany)w dodatku mieszają ludzi z błotem. Zamiast zająć się pracą to liczą sobie kroki na polu obok hali byle żeby ludziom życie utrudnić. Pozostałe kierownictwo w porządku i pracownicy też. Odradzam prace w tej firmie. Pozdrawiam.

Gosc

Co do kasy to się zgodzę, ale koszty??? Zastanów się co piszesz. Od razu widać, że biurowce jesteś (wladza). Robie tu juz trochę i nie spotkałem się jeszcze żeby tak firma zydziała (nie obrażając Zydow). Na głupie rękawiczki szkoda im kasy, ludzie nie mają w czym i czym robić. Jak tu mówią ludzie na płytki do noży to trzeba ponad miesiąc czekać a w międzyczasie przyjdzie ci Pan (usunięte przez administratora)co nie ma pojęcia o niczym i każe ludziom zużytym robić. Chłopaki nie mają rękawic spawalniczych i robią w tych zużytych szatach. Narzędzia? Porażka, nic nie zamawiają i trzeba robić tymi wykluczonych, kilkuletnimi. Można by tak w nieskończoność pisać na temat ich oszczędzania. Masz te swoje oszczędności. Przyszedł byś na halę porobić i ludzi popytac to byś moment zdanie zmienił a nie głupoty wypisywać.

Fredek

oj tam każdy tylko narzeka. moim zdaniem a robię tu już 3 lata to normalna i stabilna firma. w porównaniu z inną w której pracowałem w Dębicy, to w rufusie mam pewna robotę, kase na czas i w jednym kawałku! a nie jak gdzie indziej w ratach i jak coś potrzeba np wolne czy się urwać to nikt nie robi problemów. To że tną koszty i nie da się jak to ,,starzy koledzy mówią" kraść jak kiedyś to prawda ale wszędzie zaostrzyły się warunki... robię swoje , spadam do domu a resztę mam (usunięte przez administratora)

Katarzyna Wróbel

Co Za żenada Brak słów nie da się tego ująć w żadnych słowach Jak można Tak Ludzi wykorzystywać za Tak Marne Pieniądze gdzie w Poznaniu za Taką Pracę Ludzie dostają Minimum z 18 zł na Rękę jak czasami nawet nie więcej a Tu Taka Parodia w Poznaniu Panu Piotrowi Oferowali By większe Pieniądze za Jego Pracę a nie głupie i śmieszne zarobki w wysokości 9,50 zł i to w dodatku netto.

piotr mróz

pracuje tam 15 lat a zarobki mam jak 15 lat temu nawet mniejsze bo co to jest 9,5 zł netto a przyjmuja nowych to daja 12 zł ,netto, jako wytaczarz i sie podpisze pod tym nie jako anonim (usunięte przez administratora)

Technolog

Witam, Chciałbym zapytać pracowników firmy RUFUS, jaka jest atmosfera pracy, Jakie są swiadczenia socjalne i mozliwości rozwoju ? Kto zarządza firmą ? osoby wykwalifikowane, czy osoby wykwalifikowane i spokrewnione ze sobą ? Jakie są mocne i słabe strony firmy z pkt widzenia pracownika? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji, Za odpowiedzi będe bardzo wdzięczny Pozdrawiam

tokarz

coraz gorzej !!!

znudzony

ciekawa praca .....bardzo ciekawe chyba dla tych co są spokrewnieni z kierownictwem.... płaca ?- stawka godna gdyby uwzględniono podwyżki no ale nie pracy ha ha kadra w miare do życia średnio polecam

nowy

Jak dla mnie tragedia. Byle jaki technik ma wiecej pojecia niz te inginiery.

neutralny

I tak wyszło że wilk do wilka wilkiem !! Pozdrawiam Dębico !

setra

anonim - 2010-11-14 18:00 odpowiedz | cytuj | kadra kierownicza, szefostwo: ostracyzm,[usunięte przez administratora], koteria, możliwości rozwoju : tylko wyłącznie dla faworytów!, warunki pracy znośne. płace: skandaliczne.

doświadczony

Wróciłbym tam w ostatecznej ostatecznośći. Zdecydowanie nie polecam

qwer
@doświadczony

Firma która produkowała na pół Europy i pół Polski oraz dla wojska . Po zatrudnieniu przez prezesa rodziny a zwłaszcza szwagra z koleżką ( bladego pojęcia o niczym ) oraz kolejnych orłów od zarządzania w firmie coraz gorzej się dzieje . Omijać szerokim łukiem!!!!

Słowa kojarzące się z Z.M.RUFUS.sp.zoo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..mierny. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..dobra. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?5 Najbardziej podobało mi się w Z.M.RUFUS.sp.zoo:szefowa Najbardziej nie podobało mi się w Z.M.RUFUS.sp.zoo:kierownictwo

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M.RUFUS.sp.zoo - Dębica

• Jak się pracuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M.RUFUS.sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M.RUFUS.sp.zoo