Opinie o Metal-Technika Rafał Cygan w Przedbórz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Metal-Technika Rafał Cygan. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metal-Technika Rafał Cygan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal-Technika Rafał Cygan w Przedbórz

Horar

Pracuję tu 5 rok. Wcześniej pracowalem w 5 innych firmach. Osobiście nie znam lepszego miejsca. Właścicielowi bardzo zależy na pracownikach i klientach (ale nie w kontekście więcej i drożej, tylko klient ma być dobrze obsłużony i ma dostać najlepszy produkt). Może nie każdy z pracowników zauważa jak szef o nich dba. Jeśli ktoś zmieni pracę żałuje. Jeśli jako pracownik angażujesz się w pracę, robisz to uczciwie, to uczciwie zarobisz. Nie ma tu wyścigów szczurów.

@Ewa

Pracownicy nie martwicie się bo idąc do Metaltechniki nie musicie mieć żadnego doświadczenia bo będziecie się uczyć za pieniądze klientów którzy później będą się męczyć z tym żelastwem.

Ali Nowy wpis

Na stronie firmy jest trochę ogłoszeń. Na samego spawacza pięć etatów. Z tego co napisali ważne jest doświadczenie w spawaniu i zapał do pracy a certyfikaty spawalnicze są tylko mile widziane. To już pracując można sobie zrobić te papiery żeby wszystko było na legalu? Finansują takie uprawnienia?

Jan
@Horar

Firma dba o klienta wpłaciłem zadatek w styczniu na ładowacz czekam kuj trzeci miesiąc az tu nagle dzwonią myślę już jest a tu nie proszę dopłacić 3 tysiące albo dowidzenia zamówienie anulujemy żenada jak tak można

@Jan

Myślę że pomyliłeś firmy. My nie produkujemy ładowaczy to po pirwsze, sytuacja opisana nigdy u nas nie miała miejsca. Prawdopodobnie miałeś na myśli firmę Metaltechnik. Jeśli się nie mylę, usuń proszę ten komentarz.

Bożena
@Horar

To możliwe, że tam u nich takie sytuacje występują? Macie pewność?

@Bożena

Nie wypowiadam się na temat innej firmy. Nie wiem jak tam jest. Piszę jedynie, że u nas takie rzeczy do tej pory nie miały miejsca. Jeśli natomiast ceny nadal będą tak rosły niewykluczone, że konieczne będą rozmowy. Jednak zawsze to musi być zrobione z pewną delikatnością i próbą znalezienia zrozumienia sytuacji przez każdą ze stron umowy. Pozdrawiam.

horar
@Horar

Wspomniałem o firmie Metaltechnik tylko dlatego, że jest podobieństwo nazwy i podejrzewam pomyłkę klienta.

Andrzej Nowy wpis
@Horar

Jakby komokoleiek z metaltechniki zależało na kliencie to nie męczył bym sie z tym ich złomem od ponad pół roku. Proszę zobaczyć na OLX jak ludzie sprzedają ta maszynę ledwo używana bo na tym nie da się pracować. Miała sortować kostki- nie sortuje mało tego nawet nie sortuje odpadu od kostki. Obiecana wydajność na razie 70%. Sztaplarka rozpada się w oczach bo jest wogole za słaba konstrukcyjnie do kantówek, a to że maszyny jakby o sobie nie wiedziały i wszystko się wygina i niszczy kiedy belki się zderzają bo są pchane na siłę to już pomijam. Serwis już z 12 razy zaglądał na 1 dzień przywieźli jakieś żelastwa doklejają i znikają a na drugi dzień to co dokleili dzień wcześniej już jest wyciągnięte bo się pogięło. Mamy paletę żelastwa które wypadło od tych maszyn. Naprawdę szkoda pieniędzy bo wywalić 0,5 mln zł i patrzeć jak maszyny rozpadają się to rozpacz ogarnia i nie ma możliwości żeby ten zakup zwrócił się kiedykolwiek bo za 1,5 będzie się nadawać na złom. Może dla pracowników żeby mieli etat to dobra firma ale doświadczenie kadry jest zerowe tak jak ich chęci do pracy. Metaltechniki to tragedia wśród producentów tze maszyn.

Ewa Nowy wpis
@Andrzej

Na jakiej podstawie mówisz o doświadczeniu kadry? Ja właśnie nie wiem, czego oni wymagają, czy doświadczenie jest obowiązkowe czy nie. Ani na jakich kompetencjach im zależy?

Andrzej Nowy wpis
@Ewa

Metal-Technika Rafał Cygan poszukuje pracownika na stanowisko asystent sprzedaży. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Mariusz

Był tu wpis, że szef dba o pracowników, tylko nie każdy to zauważa. Dlaczego to tak się dzieje? Przecież widać, choćby w ogłoszeniu z kwietnia z fb, że automatyk może dostać umowę o pracę, możliwość rozwoju i motywacyjny system wynagrodzeń. Oczywiście szkopuł tkwi w szczegółach. Kto więc sprecyzuje, jaka kwota podstawy i premii jest tu osiągalna dla nowego pracownika i jakie to konkretnie możliwości rozwoju są dostępne?

Aplikowałeś na stanowisko Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych oferowane przez firmę Metal-Technika Rafał Cygan? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Witam widze ze sa tu pracownicy owej forimy mam gorace pytanie a zarazem problem .. pracuje na optymalizerce dwd1500 .. nie moge zbazowac maszyny gdyz jest blad oslony pily niewiem co z tym zrobic .. w trybie recznyn on sie opuszcza normalnie ale i tak maszyna nie moze byc zbazowana przez ten blad ? ktos wie co sie moglo stac ?

Cz£onek waszej sekty

Ale cuda. Coraz wiecej osub ma odwage pisac co w tej firmie sie dzieje. Dla mnie wiele wydarzen w tej firmie przypomina mobbing pod haslem Boga. I pewnie niedlugo ktos skusi sie powiadomic odpowiednie sluzby aby zbadaly ten zaklad.

Rodżer
@Cz£onek waszej sekty

A co się ma dziać?spoufalacie się z Rafałem w kwestii wiary myśląc że da wam to korzyści w postaci wyższej stawki,po czym orientujecie się że nic nie zyskujecie i nagle zdziwko.dobrze Wam tak (usunięte przez administratora) hahahah

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metal-Technika Rafał Cygan?

Horar

Na jakie stanowisko aplikujesz?

Zadowolony

A ja jestem zadowolony z pracy w tej Firmie. Polecam wszystkim ten zakład pracy. A szef dla mnie jest bardzo dużym autorytete. Wiadomo nie zawsze jest kolorowo ale praca na plus.

Krystyna

Takie obrażanie pracowników firmy na forum jest mocno nie fair. Może powiedz coś o pracy w Metal. Jakie są warunki zatrudnienia? Macie jakieś benefity?

Jak długo trwa proces awansu w Metal-Technika Rafał Cygan?

Nintes

Największy paradoks jest z premiami za laser.ludzie którym naprawdę się nalezy sa niedoceniani a dostają premię Ci którzy praktycznie nic nie zrobili...

Igor

Pewnie trzeba starać się bardziej a zarobki będą dobre bo firma jest bardzo dobrym pracodawcą.

Czat Finajec

Praca byłaby w porządku gdyby nie kilka zawszonych mend...kłamstwo i mamipulacja rzadza firmom

WOjus

Pracowałem pół roku na montażu odradzam naprawdę nie ma sensu,atmosfera nie za bardzo, pieniądze nie zadowalające 10h non stop pracy jedna przerwa ;) , z premia też problem uznawana jest tylko tym "najlepszym " po znajomościach ,jedynie nie mogę się doczepić wypłacalności ,wypłacają danego dnia ;) nie trzeba czekać tygodniami ale serdecznie odradzam ;)

Ja jestem w szoku co tutaj niektórzy piszą. Pracuję tutaj już jakiś czas. Pan Rafał zawsze uczciwie się ze mną rozlicza. Nie wiem ile zarabiają inni ale ja zawsze dostaję to na co się umówiliśmy. I to bez konieczności proszenia pieniądze są na czas. Na kilku imprezach z okazji świąt już byłem i naprawdę pan Rafał traktuje nas jak rodzinę. Zawsze chętnie z tobą pogada jeśli masz jakieś problemy. Nie mogę zrozumieć skąd wzięli się ci którzy piszą źle o tej firmie, chyba nigdy tutaj tak naprawdę nie pracowali. Może przyszli na chwilę przeczekać na lepszą okazję a teraz im głupio że odeszli. Nie dam złego słowa powiedzieć o panu Rafale. To najlepszy szef jakiego do tej pory miałem.

Stary dynksiarz

Na początek możesz liczyć na jakieś 20-22 zł.pozniej systematyczne podwyżki i wtedy się budzisz

oo
@Stary dynksiarz

Podobno chłopaki dostaja 12 na godzine bo moj znajomy tam robi ;) plus premia ? czyli wyjdzie 3 tys ?

adan

Na jakie wynagrodzenie może pracownik liczyć na godzine plus premia ? i jak wygląda praca ?

Grzes
@adan

Nikt tobie tego nie powie. Te stawki ustalasz indywidualnie z szefem.

Pracownik na hali

Pracuję w firmie Metal-Technika od kilku lat... Jest dla mnie niezrozumiałe, kto pisze takie brednie o Panu Rafale... Prawdopodobnie nigdy nawet nie mieli okazji go spotkać i piszą jako anonimy albo pojawili się w firmie tylko po to aby zrobić zamieszanie(usunięte przez administratora)zawsze sumiennie rozlicza wszystkie zobowiązania (wypłaty, premie, wczasy pod gruszą, czy premie świąteczne). Zawsze jest to więcej niż się umawia, nigdy mniej. Jeśli się umawia na coś, zawsze dotrzymuje słowa. A jeśli przed spotkaniem świątecznym zaprasza całą załogę na Mszę to nie znaczy, że musisz na nią iść(usunięte przez administratora)Zawsze chętnie rozmawia z każdym pracownikiem i dla każdego ma czas. Jeśli potrzebujesz podwyżki to po prostu idź i poproś zamiast pisać bzdury!!!

Nieoficjalny pracownik
@Pracownik na hali

Jeśli nazywasz to bzdurami to chyba mało widziałeś jeszcze w tej firmie.

Lilos

Mi pracuje się bardzo dobrze, atmosfera pracy jest pozytywna choć jak wszędzie zdarzają się zgrzyty. Szef płaci zawsze w terminie. Totalnie nie rozumiem kontekstu argumentów o Bogu w innych komentarzach, kto chce to rozmawia z Rafałem na tematy religijne ale nie ma w tym żadnej presji a na pewno nie mobbingu. Kiedy robisz swoje, praca idzie jak trzeba. Pozdrawiam

Przeciwko sektom
@Lilos

Hmm.. I masz umowę na pełny etat? Stawkę tą co na umowie wypłacaną i nie widzisz co się dzieje w firmie? Ok. Są i tacy.

Wieloletni pracownik
@Przeciwko sektom

Jeśli chcesz odpowiedzi, to jako wieloletni pracownik mam umowę na pełny etat na czas nieokreślony od wielu lat. Od razu dodam, że nie jest to umowa na najniższą krajową. Zarabiam godnie i oprócz tego mam płatne chorobowe i urlop wypoczynkowy. Jak by tego było mało jest premia na Święta Bożego Narodzenia, jak i na Wielkanoc. Po dwutygodniowym urlopie wypłacone "wczasy pod gruszą". Który lokalny pracodawca jest tak samo uczciwy? Nigdy nie było bezpłatnych przestojów w pracy z braku zamówień. Owszem, były ciężkie czasy, ale kto ich nie ma. Szef wyrozumiały. (usunięte przez administratora) Czy odwrócił się od kogoś z Was za to, że nie podzielacie jego poglądów? Wątpię. Widać, że nie znacie tego człowieka i wylewacie jakieś chore, zawistne stwierdzenia tylko po to, żeby siać bezsensowny zamęt. Masz problem, to przyjdź i powiedz mu o tym. Jeszcze nikogo z hukiem za drzwi nie wyrzucił.

Tom
@Wieloletni pracownik

Dziwne bo ja tez mam umowe na stale ale zarejestrowany prawie na najnizszej krajowej. Chorobowe owszem platne ale od tej prawie najnizszej. Urlop wyliczanu prawie od najnizszej. To znaczy ze jednych rejestruje normalnie a drugich od najnizszej. I kto tu jest utciwy. Skandal!!!

Wieloletni pracownik
@Tom

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą." Jeśli czujesz się pokrzywdzony swoją podstawą, to przecież możesz iść do szefa i przedstawić mu swoje argumenty za udzieleniem podwyżki wynagrodzenia. Zamiast wylewać żale, usiądź i z nim porozmawiaj. Skandalicznym można nazwać zachowanie ludzi, którzy potrafią tylko krytykować. Natomiast drugiej strony - bezrobocie jest rekordowo niskie, a na rynku pracy sporo ofert, więc może warto poszukać pracodawcy z lepszą ofertą zatrudnienia, skoro ta praca nie spełnia Twoich oczekiwań. Powodzenia :) Myślę, że tą optymistyczną puentą powinniśmy zakończyć tą konwersację. Pozdrawiam

Witam. Mam obraz sytuacji w firmie niestety z autopsji. Firma niestety rozwija się (lub ratuje przed upadkiem? ) poprzez oszustwa i naciąganie przepisów na korzyść firmy. Spora część pracowników ma umowy na 1/2etatu pracując po 9-10h/dziennie. Są też przypadki zatrudnienia nielegalnego. Pracodawca manipuluje swoim wizerunkiem wykorzystując kościół i wykupując sobie tam wysoką pozycję. Oczywiście jest wypłacalny i stara się robić tak, żeby ludzie nie mieli się do czego przyczepić. Manipuluje ludźmi stawiając się niejako w pozycji guru religijnego dlatego praca w firmie wymaga silnej psychiki lub ogromnego dystansu. Mamy jednak 21wiek i dziwi wręcz że ludzie muszą godzić się na takie warunki, a prawo chroni tego, kto wyzyskuje.

Kadry

Drogi Krzysztofie... Przepraszam, że pomimo iż podpisałeś się anonim to używam twojego imienia, ale anonimowo można każdemu wszystko zarzucić... Tak jak dzisiejsze prawo chroni pracownika tak nigdy dotąd nie chroniło choć ty twierdzisz inaczej... Zapraszam, jeśli choć część twoich zarzutów jest prawdą, zgłoś ten fakt odpowiednim urzędom kontroli zamiast wylewać nieprawdę jako anonim... Wolność wyznania jest zagwarantowana konstytucją i nikt nie ma prawa narzucić ci obowiązków religijnych... Jeśli były ci znane preferencje religijne Pana Rafała i posunąłeś się do oszustwa i kłamstwa dotyczącego twojego zaangażowania w Kościół tylko po to aby zdobyć dobrą pracę jest to tylko i wyłącznie kwestia twojego sumienia... Niestety prawda o człowieku bardzo szybko wychodzi na wierzch dlatego tak krótko "gościłeś" w naszym zespole...

Krzysztof
@Kadry

Nie podpisałem się anonim. Podpisałem się "Jezus to (usunięte przez administratora) Wszak to on jest rzekomo właścicielem Metal techniki. OK. Jeśli wszystko co powiedziałem to kłamstwo - niech tak zostanie. Mam nadzieję że moja postawa wpłynie pozytywnie na zmianę polityki w firmie i da niektórym osobom do myślenia. W nawiązaniu do Państwa argumentacji - to Pan Rafał skutecznie zniechęcił mnie do kościoła razem z Panem Dziadczykiem drwiąc z wartości etycznych i chrześcijańskich. Jeśli to że nie poszedłem z tym co dzieje się w firmie do odpowiednich służb to przykro mi, że nie przyszło mi do głowy, by zbierać dowody przeciwko firmie. Na szczęście nie każdy jest na tyle głupi, by nie wyciągnąć odpowiednich wniosków nawet z nazywania mnie oficjalnie kłamcą. W psychologii to co przedstawia Państwa odpowiedź nazywa się wyparciem. Ci, którzy pracują wiedzą jak jest. Pozdrawiam i życzę opamiętania dla guru.

Long

Jesli ten pracodawca jest taki wspanialy to czemu z zakladu ludzie odchodz@.

Przylepa
@Long

Dobre pytanie? Dlaczego ludzie uciekaja i to dobrzy fachowcy.

Kadry
@Przylepa

A który z "fachowców" się zwolnił?... Bo przez ostatni rok firma pozbyła się 2 "fachowców" ale nikt sam wypowiedzenia nie złożył

Krystyna
@Kadry

Czy w firmie Metal-Technika Rafał Cygan prowadzone są obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Jeśli coś wiecie na ten temat, to może moglibyście podzielić się takimi informacjami na forum? Osoby, które chciałyby podjąć pracę w tym miejscu, na pewno będą wdzięczne!

@Przylepa

Może zwyczajnie szukają jeszcze lepszego zatrudnienia. Teraz takie czasy, że każdy szuka firmy pod siebie.

Unbekantest
@Tomek

Jako spawacz, można w tej firmie dobrze zarobić jeśli ma się chęci do pracy, niestety okupuje się to zdrowiem bo warunki pracy na spawalni w mierzynie są jakie są. Poza tym sporo karierowiczów i szeryfów (miękkie siuśki biegające na skargę). Są też oczywiście normalni ludzie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Metal-Technika Rafał Cygan - Przedbórz

• Jak się pracuje w Metal-Technika Rafał Cygan?

Zobacz opinie na temat firmy Metal-Technika Rafał Cygan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal-Technika Rafał Cygan?

Metal-Technika Rafał Cygan
3.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Radomszczańska 24
    97-570 Przedbórz