Bilstein Polska Sp. z o. o.

Olkusz

Opinie o Bilstein Polska Sp. z o. o.

Bożena

Firma z wyglądu budynku porządna,ale atmosfera w firmie gorsza niż w zakładzie psychiatrycznym,gnębienie pracowników,wmawianie ze pracownik źle pracuje mimo ze robi to dobrze.... ciągle źle i żle ...wymaganie cudów od nowo przyjętych osób.Za czasów dawnego właściciela była lepsza atmosfera w pracy......teraz to nawet robot by nie spełnił wymagań tego zakładu..... zła opinia o firmie rozchodzi sie bardzo szybko i nie długo nie będą mieć ludzi do pracy.Nie polecam tam pracy psychicznie wykończają tam ludzi,co przenosi się na życie rodzinne pracowników

Ryzy

Zatrudniajac się tam myślałem że to porządna firma, niestety to tylko pozory. Totalna katastrofa, szkoda zachodu bo i tak niewiadomo jak sumiennie by się nie pracowało to i tak Cię zwolnią, szkoda cennego czasu. Chora atmosfera, Chorzy ludzie, chora firma.

Dayli

Dno i wodorosty. Traktowanie pracownika na poziomie 0, udowadnianie czlowiekowi ze jest niczym. Nie polecam omijac szerokim łukiem!!!

ddf

zawsze zastanawiało mnie jak ten amortyzator jest robiony, szukałem filmów z tym podgrzewaniem ale to chyba jakaś tajemnica NASA bo nigdzie tego nie można znaleźć high technology

Maly
@ddf 19.02.2017 23:01

Ponoć nagrzanego indukcyjne i wyoblane

wojkte

skoro to osoba od rekrutacji i zajmuje sie tym kilka lat t powinna byc rczej specjalista w tej dizeidzinie i znac sie na przerowadzeaniu profesjonalnie rekrutacji oraz miec odoowiednie podejscie do klienta, ale w gre wchodz rozne dziwne rzeczy takie jak mobbing i to jet przerazajace

xaxxx

Osoba odpowiedzialna za rekrutacje jak może się wypowiedzieć w sposób faktyczny na temat specyfikacji firmy skoro jest jej właścicielem ? Mydlenie oczu na pierwszym spotkaniu i wmawianie ze jest sie najlepiej wypłacalna firma jest śmieszne. Zarobki nie są najgorsze, ale nawet one nie rekompensują strat związanych z gnębieniem psychicznym pracowników i upokarzaniem. Obiecanki o lojalnym zatrudnieniu i długoterminowej współpracy to tylko mrzonki!!!! Po paru miesiacach robią wymiane pracowników srednio 2 razy do roku otrzymujac z tego tytulu korzyści a pracowników zwalniają bez powodu. Czysta OBŁUDA!!!!!

Bilstein-Polska

Witam serdecznie. Jestem osobą odpowiedzialną za rekrutację w firmie Bilstein-Polska. Czy szukamy osób z doświadczeniem na danym stanowisku? Z racji specyficznej produkcji raczej takich osób nie znajdziemy. 99% naszych pracowników było uczonych zupełnie od podstaw, nawet wtedy, gdy ktoś miał doświadczenie pracy na podobnym stanowisku. Problemy z wypłatą? Absurd! Nie wiem skąd takie informacje i chętnie poznałbym osobę, która tak twierdzi. Czy praca jest ciężka? Fizycznie nie, natomiast nie ukrywam, że zaangażowanie, sumienność i uczciwość są dla nas ważne. Stres? Czasem niestety tak. Zarobki? Jedne z lepszych w regionie. W tym roku planujemy zatrudnienie 2-3 osób, więc jeżeli ktoś chce osobiście sprawdzić, czy to wszystko prawda to serdecznie zapraszam. Pozdrawiam

Mar_999
@Bilstein-Polska 26.10.2015 16:34

Witam, jest w stanie podać jakiś kontakt gdzie można wysłać CV. Pozdrawiam Mariusz

nnowaa

Czy ktoś pracuje w Wolbromiu? i mógłby się podzielić spostrzeżeniami?

kamil

to dobra firma

Zostaw opinię o Bilstein Polska Sp. z o. o. - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bilstein Polska Sp. z o. o.