Z.S.E. „OSPEL” S.A.

Toruń

Opinie o Z.S.E. „OSPEL” S.A.

Moli

Jaka to przyczyna jest, że od dawna nic nie piszecie? Szukam dobrej firmy!!!

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Regionalnego Menedżera Sprzedaży. Co możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia na tym stanowisku? Jak wygląda praca w Z.S.E. „OSPEL” S.A.?

edfg

ale trzeba na pewno na takim stanowisku tez miec odpowiednie wyksztalcenie ekonimiczne a i dobra ksiegowa to nawet ponad 5 tysiecy to moze zarobic :)

Iga

Nie polecam

masa

Właśnie, mnie mało obchodzi jakość produktów ospel, bardziej ciekawi mnie jakość traktowania pracowników, a w tym temacie cisza. Z jednej strony, może to rokować pozytywnie, w końcu nikt nie narzeka, ale w takim wypadku napiszcie chociaż krótkie polecam, czy nie polecam. Bardzo mi to by pomogło. Pozdrawiam.

TD

Produkty tej firmy to porażka . Niby ładnie wyglądają , ale przy montażu okazuje się , że to dno .Nigdy więcej nie kupię towaru z firmy OSPAL !!!

Coman

Witam, chciałem się zapytać jak układa się współpraca z firmą Ospel? Jestem zainteresowany regularnymi dostawami art. elektrycznych, ale chciałbym rzetelnej opinii (http://ospel.pl/pl/katalog/rozgalezniki/seria/rozgalezniki.html głównie rozgałęźniki i wtyczki mnie interesują)

mim

Samochód Grande Punto, na obecną chwilę zarobki mizerne. Kiedyś było ok, teraz równia pochyła :-(

jeremi

tyż te lampki pościągali niewiedzieć czemu było przynajmniej jasno człowiek widział pod nogami czy w [usunięte przez moderatora] nie wejdzie

marcin

A ile zarabiaja przedstawiciele... bo u mnie w wojewodztwie sie ogłosili... http://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-zachodniopomorskie,oferta,2330511 ale wymagaja własny samochod... :/ jak to jest rozliczane??

były pracownik

Większość przedstawicieli pracuje co najmniej 5 lat. Są też tacy, którzy na rozmowach robią bardzo dobre wrażenie a po kilku miesiącach zlewają wszystko totalnie. Z tego co pamiętam to rotacja pracowników występuje tylko w handlowym (przedstawiciele handlowi). Jedni odchodzą bo znaleźli coś lepszego, innych zwalniali za lenistwo i robienie na boki.

aa

wlkp

a jaki region cie interesuje?

zainteresowany

może ktoś coś powiedzieć na temat pracy jako PH w tej firmie?, jakie zarobki, narzędzia pracy, jacy klienci do obsługi? z góry dziękuję za informację

bob

A twoim zdaniem żeby być profesjonalistą to trzeba pracować w wielu firmach???????? Jeżeli ktoś często zmienia pracę to najczęściej sam nie wie czego chce, albo marny z niego pracownik i pracodawca z chęcią go się pozbywa

katty

Ciekawe skąd Pomorzanin może to wiedzieć skoro firma jest w województwie śląskim [usunięte przez moderatora]

hary

Ta entuzjastyczna wypowiedź to pewnie sponsorowana. W tej firmie dużo się mówi o profesjonalizmie a tak jest go mało. Większość pracowników nigdzie indziej nie pracowała i wykonuje swoja pracę tak jak sobie ją wyobraża.

Pomorzanin

hahaha......to ciekawe skąd taka rotacja pracowników w twojej firmie, jak taka EXTRA atmosfera, brak słów...........

Zostaw opinię o Z.S.E. „OSPEL” S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.S.E. „OSPEL” S.A.