OSPEL S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OSPEL S.A.

Aktualność
SERIA SZAFIR - INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE MONTAŻOWE

Produkty z serii Szafir odznaczają się subtelnym i płaskim kształtem pokryw zewnętrznych, przez co bardzo stylowo eksponują się na ścianie.

Wprowadzone innowacyjne rozwiązania montażowe usprawniają i przyspieszają prace instalacyjne.
W serii Szafir zastosowano mostek posiadający na swoim obwodzie zaczepy zapewniające idealne wzajemne ułożenie produktów podczas ich instalowania w zestawach wielokrotnych.

Łączniki zostały wyposażone w ergonomiczne przyciski zwalniające, które zapewniają łatwy i szybki demontaż przewodu z zacisku bezgwintowego.

Do serii zaprojektowano elastyczną ramkę zewnętrzną, wyposażoną w multi-zaczepy, umożliwiające precyzyjne dopasowanie do ściany niwelując wszelkie krzywizny i niedoskonałości powierzchni.

W kolekcji Szafir zastosowano unikalną metodę mocowania ramek, możliwy jest jej montaż i demontaż bez konieczności zdejmowania pokryw zewnętrznych zamontowanych produktów, co ułatwia również wymianę jednego produktu bez konieczności demontażu pozostałych.

Kolejną nowością zastosowaną w gniazdach pojedynczych z uziemieniem i gniazdach specjalistycznych jest montaż pokrywy zewnętrznej za pomocą precyzyjnych zaczepów "na klik".

Aby przyspieszyć instalację gniazd wtyczkowych wkręty zacisków są fabrycznie odkręcone, wstępnie przygotowane do instalacji przewodów, ale i również zabezpieczone przed ich wykręceniem i ewentualnym zgubieniem. W gniazdach podwójnych wkręty zostały usytuowane w jednym kierunku, co znacznie ułatwia dokręcanie przewodów.

Zastosowane prostopadłe wprowadzenie przewodów do zacisków eliminuje możliwość ich wysunięcia się z zacisku podczas montażu produktu w puszce instalacyjnej.
Konstrukcja łączników, gniazd pojedynczych i specjalistycznych umożliwia ich przykręcenie w puszce instalacyjnej bez uprzedniego demontażu pokryw zewnętrznych.
Produkty z serii Szafir niewątpliwie usprawnią i przyspieszą prace instalacyjne, ale i również ozdobią każde wnętrze.

Więcej informacji na stronie produktu
IwonkaK

Bardzo polecam pracę w firmie Ospel, pracuje się spokojnie, w przyjemnym towarzystwie, nie ma problemu z urlopem, nawet jak coś wypadnie nagle. Są wczasy pod gruszą, premie, paczka na święta dla dziecka. Do kierownictwa nie mam uwag. Odnosząc się do donoszenia. Plotki powstają w każdym zakładzie pracy, a jak robisz swoją robotę, nikt się ciebie nie czepia. Nie wiem co kieruje osobami, które piszą "nieludzccy", w Ospelu nikt nikogo siłą do pracy nie przymusza i z batem nad nimi nie stoi. Jestem zdziwiona skąd tyle negatywnych opinii. Pracę w Ospelu ludzie chwalą, szczególnie ci, którzy mają porównianie z pobliskimi zakładami.

@Zainteresowany

Dzień dobry, jeżdżą busy relacji Zawiercie-Żarnowiec, które dowożą także na Wierbkę. Przewoźnik nazywa się Gonpol. Tak, w firmie OSPEL S.A. na działach produkcyjnych jest dwuzmianowy system pracy, wyjątkiem jest Dział Przetwórstwa Tworzyw, tutaj praca odbywa się w systemie trzyzmianowym. Pozdrawiamy

kam13

Witam pracowałem tam 1,5 roku na wydziale P1 , atmosfera była świetna , jeśli miałeś jakiś problem zawsze ci ktoś pomógł, praca spokojna, nie trzeba było się dużo narobić. Zarobki jak dla mnie nawet dobre. Odszedłem niestety z powodów zdrowotnych.

@Zainteresowany

Dzięki za odpowiedz :) Napisz jeszcze czy te 2100 z premią czy bez? I ile jest przerw?

Klementyna Nowy wpis

Trochę tych etatów jest wolnych. Ja akurat chcę się starać o etat kierownika ds. marketingu i sprzedaży. U nich na stronie jest formularz do aplikowania i zastanawiam się czy ktoś dostał przez taki formularz pracę? Ogólnie to długo trzeba czekać za odpowiedzią zwrotną?

Były pracownik Nowy wpis

Polecam firmę Ospel. To chyba najlepsza firma w jakiej pracowałem. Podejście kierownictwa do pracownika bardzo przyjazne, na hali ciepło zimą można chodzić w krótkim rękawku. Wszędzie czysto, są premie, dodatek stażowy (wysługa lat), wczasy pod gruszą. Praca lekka, łatwa, ogólnie na plus.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w OSPEL S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zarobki trochę lepiej niż najniższa krajowa. Robota jak wszędzie, trzeba robić i tyle.

@Tomek

To na rękę maks ile tu można wykręcić z wszelkimi możliwymi premiami i dodatkami ale bez nadgodzin? Bo jeśli praca jest na trzy zmiany, to chyba płacą dodatek za pracę w porze nocnej, albo jakąś premię frekwencyjną?

Dzień dobry, wynagrodzenie to bardzo indywidualna kwestia zależy m.in. od stażu pracy (dodatek stażowy), premii, premii kwartalnych i stanowiska. Pozdrawiamy

Łucja
@OSPEL S.A.

Ale to super, że jakiekolwiek premie są. Ale taki dodatek stażowy, premia uznaniowa czy tam za wyniki, to jest co miesiąca dawana?? Czy raczej co jakiś czas, ale nie zawsze?? I Dodatek stażowy to zaczyna się od ilu alt pracy w firmie? Jak ma się rok stażu to jest już jaki taki dodatek?

Nowy wpis

@Łucja

Dzień dobry, premia, dodatek stażowy to comiesięczne dodatki do wynagrodzenia. Dodatek stażowy przyznaje się pracownikowi po przepracowaniu 5 lat pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie OSPEL S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy pracownicy w OSPEL S.A. dogadują się między sobą?

Można coś więcej o tym Regionalnym Menedżerze Sprzedaży? Chciałbym wiedzieć, czy to się finansowo opłaca. Ile tak w praktyce udało się wyciągnąć, jeśli pracowaliście na tym stanowisku? To chyba nie jest tajemnica zawodowa?

RMS

Tak jak wszędzie trzeba pracować i wykonywać plany sprzedażowe. Praca spokojna nie w corpo. Jestem zadowolony z wynagrodzenia, są dodatki taki jak grusza, premie uznaniowe, premie kwartalne. Samochód do dyspozycji na deklaracje prywatnych kilometrów. Pełny socjal czyli paczki na święta dla dzieci, premie świąteczne, po roku dla ambitnych specjalny program. Pracodawca reaguje na zmiany inflacyjne.

Martysia
@RMS

A te premie uznaniowe czy kwartalne to w jakich mniej więcej kwotach? Często na te uznaniowe można liczyć ( zakładając, że się odpowiednio wykonuje swoje obowiązki)?

@Martysia

Jak będzie zrobiony plan kwartalny narastająco (suma wykonania trzech miesięcy kwartału) to jest zawsze ta premia. Tą uznaniową trzeba naprawdę dać ciała, żeby jej nie było.

Helena
@RMS

A co trzeba zrobić żeby jej nie dostać, bo piszesz że to mało prawdopodobne i chciałabym wiedzieć? Plan kwartalny jest tak ustalony, że realnie można go osiągnąć?

@Helena

Nie wiem co trzeba zrobić żeby jej nie dostać. Pracuje już jakiś czas i zawsze dostałem (prócz 1 miesiąca pracy). Plany są realne do wykonania.

@RMS

Ale to od początku wiedziałeś, że nie dostaniesz tej premii czy to się okazało przy wypłacie? Podwyższają czasem plany czy one z reguły są na tym samym poziomie? No o jak osiągniecie jakieś minimum to ile jest premii? Ta najmniejsza kwota?

RMS

Od początku wiedziałem, bo jest premia cofnięta o miesiąc ze względu na wyliczenia kwoty wypłaty za wykonanie planu . Pierwsza wypłata sama podstawa.

olo

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na star na produkcji albo magazynie? Ilu zmianowa jest praca?

Poszukujący

Witam, przeprowadzam się w okolice i jestem zainteresowany pracą w firmie na stanowisku operator CNC. Posiadam doświadczenie i pytanie na jakie zarobki można liczyć na start i jaka atmosfera w firmie. Wiadomo, zadowolony pracownik to wydajny pracownik, więc to dla mnie kwestia dość istotna, bo jeżeli jest nie halo to wolę dojeżdżać xx kilometrów tam gdzie pracuję.

xxx
@Poszukujący

Podstawa najniższa krajowa plus około 10% premii po przepracowanym miesiącu.

Na jakie benefity można liczyć w OSPEL S.A.?

Dominika

Dopiero co była ogłoszenie dla pracownika jako Specjalista ds. Inwestycji. Od kandydatów wymagają znajomości przepisów prawa budowlanego. No i czy trzeba spodziewać się jakiegoś testu z tych zagadnień? Czy wierzą kandydatom na słowo?

Aktualność
SERIA SZAFIR - INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE MONTAŻOWE

Więcej informacji na stronie produktu
Xyz

Praca lekka, na hali czyściutko, cieplutko. Jest socjal, premie kwartalne, ogólnie dobra firma.

Zofia
@Xyz

A na jakim konkretne stanowisku pracujesz że tak lekko? Bo na produkcji to chyba dosyć nietypowe :) Te premie są odgórne czy za spełnienie jakichś kryteriów? Zdradzisz w jakiej wysokości, i jaka jest podstawa? Ciekawe czy na każdym stanowisku tyle samo dają

Xyz
@Zofia

Na produkcji praca jest lekka, siedząca ale strasznie żmudna. Premie są odgórne, nie pamiętam ile dokładnie. Do tego są wczasy pod gruszą więc nie jest tak źle.

Czy są aktualnie jakieś przyjęcia na stanowisko operatora linii produkcyjnej? W jaki sposób można aplikować?

Mike

Praca trzyzmianowa, normy wyśrubowane, przerwy nie ma jesz przy maszynie.

@Mike

No co ty? A gdzie przepisy BHP? Na papierosa i toaletę też nie ma chwili wolnego?

@Marek

Dzień dobry, każdemu pracownikowi przysługuje regulaminowa przerwa, przepisy stanowią jasno, ze nie wolno jeść w pobliżu maszyn - do spożywania posiłków jest wyznaczone miejsce, stołówka. Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników zawsze były i będą priorytetem firmy OSPEL S.A. Osoba, która wyraża taką opinię najwyraźniej nigdy nie pracowała w OSPEL S.A.

Aniołek
@Mike

Jeśli tak w Ospelu źle to zapraszam Ciebie do Virtu w Zawierciu. Tam dopiero docenisz Ospel????. Zero socjalu przerwy 15 min, ale 7 min idziesz na jadalnię. Toaletą o tak jak znajdziesz frajera kto ciebie zastąpi. Ja pracowałam 10 lat w Virtu i dopiero w Ospelu jest mi dobrze kasa szału nie ma ale jest ok. Pracuję na produkcji nie w biurze nadmieniam. Pozdrawiam

@Aniołek

Jaką stawkę dostaje osoba nowo zatrudniona na produkcji?

Janek

Mógłby ktoś odpowiedzieć na pytania: Jaką stawkę dostaje się na start w tej firmie? Praca jest dwu- czy trzyzmianowa? Czy na produkcji są bardzo wyśrubowane normy? Ile trwa przerwa śniadaniowa?

Mike

Praca na P1 jest ciężka i żmudna, a zarobki słabe.

Urszula
@Mike

:( A możesz bardziej to rozwinąć?

Dominika
@Mike

Co konkretnie robisz na tym P1, jakie stanowisko?

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na RM Sprzedaży, czy ktoś z tu obecnych może powiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska? Jakie zarobki, czy plany realne, jak przełożony, czy auto do dyspozycji , jak z godzinami pracy i czy docenia się ciężką pracę ? województwa łodzkie, mazowieckie i śląskie. Szanujmy swój czas i głupie komentarze proszę sobie darować proszę. Za merytoryczne odpowiedzi z góry dziękuję.

@Kandydat

Praca w stabilnej firmie. Mimo dużej ilości pracowników, każdy jest zauważany. Opel do dyspozycji prywatne, plany sprzedażowe realne do wykonania, wsparcie przełożonego (tez był RMS, więc wie o co chodzi). Zarobki pozytywne. Sam ustalasz plan pracy. Nie trzeba odwiedzać "30 klientów dziennie", ale pracować trzeba.

@RMS

Dziękuję za info zwrotne . Czy istnieje szansa żeby wynegocjować sobie sowita podstawę, mam tu na myśli pieniądze rzędu 5tys, mam teraz nawet większą więc jie chciałbym sobie pogarszać warunków, netto oczywiście?

@RMS

Że pracować trzeba to akurat rozumiem i nie mam z tym problemu ???? a czy istnieje szansa żeby na tym stanowisku wynegocjować sobie solidna podstawę? Ok 5tys netto

@Kandydat

Uważam, że musisz pokazać co potrafisz. Pewnie to co teraz masz, nie dał ci pracodawca u którego obecnie pracujesz po pierwszym miesiącu pracy. Zawsze jest droga negocjacji. Zależne jest też, jaka wysoka jest premia od sprzedaży, marży, inwestycji, miesięcznego targetu. Musisz dopytać rekrutanta.

RM Sprzedaży
@Kandydat

W większości regionów plany sprzedaży ustawione są na bardzo rozsądnych pułapach. Produkty firmy są lubiane na rynku co zdecydowanie ułatwia pracę. Rynki zbytu są bardzo rozwinięte. Pozycja firmy na rynku jest bardzo stabilna. W firmie jest przyjazna atmosfera. Samochód służbowy jest dostępny do użytku prywatnego. Auta są regularnie wymieniane.

Cccc

Stawka dobra praca też nie narobisz się spokojnie się pracuje na 3 zmiany

ZX
@Cccc

Na jakim dziale pracujesz?

były

Praca spoko - kasa MARNA - co kto woli. W końcu do pracy przychodzi się aby zarabiać.

Wojciech
@były

Powiesz coś więcej o samych stawkach? I czy dalej na okres próbny dają umowę zlecenie, tak jak pisał ktoś niżej?

Jaka umowa obowiązuje w OSPEL S.A. podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o OSPEL S.A. - Wierbka

• Jak się pracuje w OSPEL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OSPEL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSPEL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OSPEL S.A.