OSPEL S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OSPEL S.A.

Jaka umowa obowiązuje w OSPEL S.A. podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie

Mike

Nie polecam słabe zarobki i wogole

więcej_info
@Mike

Mike, a na jakim stanowisku pracowałeś? Trochę mało informacji

Bardzo słaba kasa jak na taki zapieprz

Kapitan
@Tomek

Jaka obowiązuje stawka godzinowa na start?

Kapitan

Jaką stawkę na godzinę się tam dostaje na start?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie OSPEL S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w OSPEL S.A.?

Bart

Nie ważne jak wygląda...ważne aby po rozmowie spisać wszystko i dać do potwierdzenia podpisem osobie / osobom z którą / ktorymi rozmawiales..... Zycie pokazuje ze ustalenia z rozmowy niekoniecznie maja zastosowanie po podpisaniu umowy ze strony firmy...

Miet

Ludzie w firmie ( z małymi wyjątkami) są pomocni, chetni do wspolpracy. Firma sama w sobie pozostawia wiele do życzenia, "lewa reka nie wie co robi prawa". Jesli jestes osoba ambitna, pełna pomysłów, chetną do rozwoju to miejsce ZDECYDOWANIE NIE DLA CIEBIE, gdyz w firmie panuje zasada, że to Ty w 100% dostosowujesz sie do warunków w niej panujących. Duza strata czasu na raporty, raporciki, zestawienia z których nic nie wynika... Można by dlugo wymieniać minusy, fatwiej i szybciej napisac o plusach - cisza i spokój.

Ploty, plotki, ploteczki na pierwszym miejscu miedzy pracownikami od najwyższego do najniższego szczebla. Praca na miejscu drugim.

Wojciech
@1254569

Jak oceniasz OSPEL S.A. pod względem możliwości rozwoju? Czy to dobre miejsce dla osób bez większego doświadczenia i czy warto wysyłać tu swoje CV? Czekam na Twoją odpowiedź.

Są teraz przyjęcia? Na jakie stanowiska?

Aktualność
OFERTY PRACY

Stanowisko: konstruktor

Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji
- poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
- prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów
-realizacja projektów automatyzacji procesów montażu
-realizacja oraz koordynacja projektów z zakresu automatyki
-przygotowanie dokumentacji technicznej
-projektowanie w programie NX
-programowanie sterowników PLC
-wykonywanie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej
-praktyczne wykorzystanie wiedzy na temat budowy maszyn produkcyjnych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, mechanika, informatyka, lub przetwórstwo tworzyw)
- znajomość programów umożliwiających konstruowanie i modelowanie (CAD, 2D, 3D, CAM)
- umiejętność programowania sterowników PLC
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktor
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- otwartość na nowe wyzwania
- odpowiedzialność, inicjatywa, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- korzystne warunki wynagradzania
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

kod oferty: ko_01
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Witam jako wieloletni pracownik mogę się podzielić opinia która wg. mnie wiele osób pracujących na zakładzie podziela - Zarobki w Ospel nie należą do najwyższych (średnio), nawet w okolicy. -Za to atmosfera jest o niebo lepsza niż np. w pobliskiej Normie, której pracownicy bardzo lubią się śmiać z Ospela. -Najbardziej eksploatowany jest wydział montażu i tam pracuje chyba z 95 % kobiet, atmosfera specyficzna i wiadomo co dziewczyny lubią robić najbardziej. -Na innych wydziałach dużo spokojniej.

Peloma

O atmosfere nikt nie dba. Pracownice z montażu to banda rozwrzeszczanych kobiet które codziennie "umilają życie " innym. Plotkary, którym się nudzi w życiu , a praca na montażu w Ospelu to szczyt ich ambicji. Nie życzę nikomu pracy w tym miejscu. Chyba, że jesteś znajomym którejś z tych pań to może Cie zaakceptuja. Nie ważne jak pracujesz, ważne czy Cię lubią. Sama praca nie jest najgorsza ale ludzie to koszmar. Wielkie panie brygadzistki hahaha.

Tomi

Jaka atmosfera panuje w tym zakładzie? Fajnie się pracuje czy ciężko? Chodzi mi o produkcje

Peloma
@Tomi

O atmosfere nokt nie dba. Pracownice z montażu to banda rozwrzeszanych kobiet które codziennie "umilają życie " innym. Plotkary, którym się nudzi w życiu , a praca na montażu w Ospelu to szczyt ich ambicji. Nie życzę nikomu pracy w tym miejscu. Chyba, że jesteś znajomym którejś z tych pań to może Cie zaakceptuja. Nie ważne jak pracujesz, ważne czy Cię lubią. Sama praca nie jest najgorsza ale ludzie to koszmar. Wielkie panie brygadzistki hahaha.

Buraczek

Pracowałam tam 3 lata i nigdy bym tam nie wróciła zawsze były pretensje do pracownika. Są bardzo wredni nie Umią szanować pracownika mają nas za przynieś wynieś pozamiataj. Nie którzy pracownicy to latają do kierownika i wrednie napiepszaja na innych dziecinada poprostu. Nie wiem jak ktoś może tam wracać to jest żałosne.

Jery...
@Buraczek

Bo w firmie pracownik nie donoszący nie był wartościowy..... natomiast obgadywanie, emocjonowanie się życiem innych, okazywanie poklasku pewnym osobą, tworzenie fałszywego wizerunku :fajnego szefa", konfliktowanie pracowników to zawsze jakiś tam sposób zarządzania

Jarek
@Jery...

Mam pytanie do Buraczek i Jery. Na jakich stanowiskach pracowaliście? Biorąc pod uwagę stylistykę i ortografię Waszych komentarzy, nadajecie się co najwyżej do sprzątania. Uprzedzając ataki, nigdy nie pracowałem w OSPEL.

ROXI
@Jarek

A Czy to ma znaczenie na jakich stanowiskach pracowali? Czy sprzątaczka zasluguje na gorsze traktowanie niz pracownik biurowy?

Są teraz przyjęcia? Na jakie stanowiska??

@Tomek

Aktualne oferty pracy znajdzie Pan na stronie www.ospel.com.pl w zakładce kontakt, oferty pracy. https://www.ospel.pl/kontakt/oferty-pracy

ZZZ

Napisze ktoś konkretnie ile można tam zarobić netto ? Są jakieś premie? za wydajność, frekwencje, świąteczne? Jaki system pracy, soboty wolne??

Xyz
@ZZZ

Dlaczego opinie prawdziwe aczkolwiek bodace w firme sa usowane??

Juras
@Xyz

Bo to co jest usunięte to jest prawdą jeśli jeden piszę że coś jest nie tak to nie warto mu wierzyć a jeżeli piszę to 10 to na pewno jest coś na rzeczy ;)

Muniek

Bardzo dobry osprzęt, godny polecenia. mam również system presto do zdalnego sterowania domem,

Kam13

Witam jak pracuje się na magazynie , na ile zmian i czy jest potrzebny kurs na wózki widłowe? Byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Są teraz przyjęcia??

@Zainteresowany

Dzień dobry, wszystkie aktualne rekrutacje znajdzie Pan na naszej stronie www w zakładce kontakt https://www.ospel.pl/kontakt/oferty-pracy Pozdrawiamy OSPEL S.A.

Miet

Sam fakt usowania opini na temat firmy Ospel wiele mówi o firmie... Ostatni wpis z 2017.....hmmmm

@Miet

Dzień dobry, profil na jaki Pan trafił jest zdublowanym wątkiem, który został założony przez użytkowników portalu gowork.pl, na co firma OSPEL S.A. nie ma wpływu. Tutaj https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,869492 może Pan zapoznać się z aktualnymi opiniami. Zapewniamy Pana również, że usuwanie opinii jest niezgodne z regulaminem portalu gowork.pl i niestosowane na profilu OSPEL S.A.

Aktualność

Zostaw merytoryczną opinię o OSPEL S.A. - Wierbka

• Jak się pracuje w OSPEL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OSPEL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSPEL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OSPEL S.A.