OSPEL S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OSPEL S.A.

Gość13

Witam , jak wygląda praca na dziale montażu ( dla mężczyzny), jakie wynagrodzenie?

piotrek

nie polecam nikomu tej firmy, nie dotrzymują słowa jako kadra kierownicza.Obiecują podwyżki których nie będzie ,zwodzą ludzi w rynku. Nie dotrzymują słowa pod wieloma względami ,są bardzo nie mili dla ludzi.Spora rotacja handlowców . Nie mają pomysłu i musisz liczyć na samego siebie.Ogólnie zero atmosfery ,zero wparcia kierowników,zero szacunku,zero odpowiedniego wynagrodzenia za nadgodziny, zero podejścia do pracownika ,słaba orientacja kierownika w zrządzaniu regionami. Słaby rozwój -ale za to spokój .

IwonkaK

Bardzo polecam pracę w firmie Ospel, pracuje się spokojnie, w przyjemnym towarzystwie, nie ma problemu z urlopem, nawet jak coś wypadnie nagle. Są wczasy pod gruszą, premie, paczka na święta dla dziecka. Do kierownictwa nie mam uwag. Odnosząc się do donoszenia. Plotki powstają w każdym zakładzie pracy, a jak robisz swoją robotę, nikt się ciebie nie czepia. Nie wiem co kieruje osobami, które piszą "nieludzccy", w Ospelu nikt nikogo siłą do pracy nie przymusza i z batem nad nimi nie stoi. Jestem zdziwiona skąd tyle negatywnych opinii. Pracę w Ospelu ludzie chwalą, szczególnie ci, którzy mają porównianie z pobliskimi zakładami.

@IwonkaK

Jest jakiś transport z Zawiercia?? Praca na dwie zmiany?

@Zainteresowany

Dzień dobry, jeżdżą busy relacji Zawiercie-Żarnowiec, które dowożą także na Wierbkę. Przewoźnik nazywa się Gonpol. Tak, w firmie OSPEL S.A. na działach produkcyjnych jest dwuzmianowy system pracy, wyjątkiem jest Dział Przetwórstwa Tworzyw, tutaj praca odbywa się w systemie trzyzmianowym. Pozdrawiamy

Jest jakiś transport z Zawiercia?? Praca na dwie zmiany??

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie OSPEL S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Piotr Król

Bardzo słaby pracodawca. Nic że swojej strony tylko pod siebie. Nie mogą utrzymać ludzi na stanowiskach bo słabo płacą. Nie mogą sobie poradzić z ludźmi i są nie ludzcy. Kadra słabo wyszkolona która tylko odbija czas do 15. Godz. Słabo to wygląda nie polecam..

Bart
@Piotr Król

Niestety, zgadzam sie Piotrem. Na rozmowie o pracę mowia co chcesz usłyszeć a potem wychodza kwiatki....to pensja sie nie zgadza, to nie można odebrac dnia wolnego za przepracowane nadgodziny itp.

Bartek

Za 2100 to ja bym nie pracował, jakby dali 2600+premie to moge przychodzić, byle nie na taśme

A duży hałas jest na hali czy da się wytrzymać?? Są wczasy pod gruszą??

@Tomek

Witaj Tomek. Hałas nie przekracza obowiązującej normy. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z wczasów pod gruszą. Pozdrawiamy Zespół OSPEL S.A.

kam13

Witam pracowałem tam 1,5 roku na wydziale P1 , atmosfera była świetna , jeśli miałeś jakiś problem zawsze ci ktoś pomógł, praca spokojna, nie trzeba było się dużo narobić. Zarobki jak dla mnie nawet dobre. Odszedłem niestety z powodów zdrowotnych.

@kam13

Co to jest wydział p1 i co tam konkretnie się robi?? Ile tak dokładnie zarabiałeś? Tzn ile podstawy a ile premii i czy ciężko dostać tą premie czy zabierają za byle co czy tylko gdy się choruje??

ODP_zainteresowany
@Zainteresowany

P1 to wydział obróbki tworzyw sztucznych, ja pracowałam w innym dziale, ale premia zabierana wyłącznie przy dłuższej chorobie. Ogólnie też lubiłam tę Ospelowską atmosferę, fajni ludzie, kierownictwo też w porządku. Obecnie na wychowawczym.

@Zainteresowany

Praca prosta, przy wtryskarkach (kobiety tylko przy nich robią), faceci jeszcze chodzą czasami na prasy i na peszel. Ja np. po roku pracy zarabiałem gdzieś 2100. Na chali gorąco, zwłaszcza latem, ale da się przyzwyczaić.

@Zainteresowany

Dzięki za odpowiedz :) Napisz jeszcze czy te 2100 z premią czy bez? I ile jest przerw?

gość

Wiadomo może, kiedy będą jakieś przyjęcia w nowym roku?

Merci_CO

Merci, wiertz? co?

Zorientowany
@gość

Zajrzyj na stronę w zakładce kontakt są oferty pracy

Basia

@Buraczek a o co konkretnie są te powtarzające się rzekomo pretensje do pracowników?

ospel_gość

Pracowałem około roku za 1600 złotych ogólnie (usunięte przez administratora)zastanawiam się jak to się dalej kręci bo jak dla mnie organizacyjnie wygląda to bardzo źle część ludzi zapatrzona w siebie nie pomagają a donoszą. Straszna atmosfera. Uważam że praca tam cofa pracowników dwa kroki w tył.

Nie królik
@ospel_gość

...zgadzam się w 100% przerobiłem tam swoje....donoszenie i promowanie grupy (usunięte przez administratora):) ..,im więcej donosisz tym dalej zajdziesz ,,,standardy zarządzani tamtej (usunięte przez administratora)

ospel_pracownik
@ospel_gość

Chyba jesteś trochę niesprawiedliwy. Oprócz stałego wynagrodzenia dostaje się także premię, więc ciężko uwierzyć w taką kwotę, nawet na początek. Atmosfera zależy też od nas samych, więc każdy medal ma dwie strony. Pracuję tu trochę czasu i nie czuję, że cofam się dwa kroki w tył. Praca jest stabilna, z ludźmi da się zażartować, nie ma problemu z planowaniem urlopu. Ogólnie jak pracujesz, tak masz. Ja jestem zadowolona, czas leci nie wiadomo kiedy.

@ospel_gość

Nic sie nie zmieniło .... ????????

Widzę że szukają chętnych do pracy. A ciekawi mnie na czym polega praca jako ślusarz i rozdzielczy i jakich zarobków i benefitow można się spodziewać na danych stanowiskach?? I czy wogole warto aplikować??

Rozczarowany
@Zainteresowany

benefity w tej firmie śmiech :).

Damian
@Rozczarowany

Czy to znaczy, że nie ma żadnych benefitów? Czy według Ciebie są niewystarczające?

Xyz
@Rozczarowany

Pptwierdzam - w tej firmie nie ma benefitow.

pelikan85

Pracuje w tej firmie od poczekuje wrzesnIan. Powiem tak, na rozmowie dostaLem taka place jaka chciałem, wypłata się zgadzala, atmosfera bardzo fajna i nie ma jakiegoś ciśnienia na obrót (pisze o pracy jako ph) kierownictwo bardzo miłe, kadra pomocna gdy czegoś potrzebuje...tak więc z czystym sumieniem polecam jako pracodawcę :)

Strus85
@pelikan85

Bardzo slaby pracodawca

Bolek

Są przyjęcia teraz? Ile płacą na rękę??

DO_Bolka
@Bolek

Z tego co wiem na stronie (usunięte przez administratora) dostępne są aktualne oferty. Myślę też, że szczegółowych informacji uzyskasz kontaktując się z działem kadr.

Alicja

Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale Ospel właśnie poszukuje pracowników. Wolne stanowiska to chociażby: Konstruktor, Ślusarz narzędziowy, Robotnik magazynowy, Inżynier Automatyk, Specjalista ds. kontroli jakości form wtryskowych i wiele innych. Tu są wszystkie oferty: https://www.ospel.pl/kontakt/oferty-pracy Może ktoś z Was wie, jak przebiega tam cały proces rekrutacyjny?

Ma

Pojawiło się ogłoszenie na konstruktora w Ospelu. Czy ktoś może się wypowiedzieć nt pracy na tym stanowisku?

Zuzanna
@Ma

Zdecydowałeś się odpowiedzieć na to ogłoszenie? Jeśli zostałeś zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, bardzo proszę, żebyś podzielił się z nami przemyśleniami na jej temat. Użytkownicy, którzy będą aplikować do Ospel w przyszłości, na pewno będą chcieli wiedzieć czego można się spodziewać i jak przygotować się do takiego spotkania. Twój wpis może być dla nich nieocenioną pomocą.

@Zuzanna

Tak.

Kuba

Ospel poza tym, że jest wiodąca firmą w branży to do tego ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca i dlatego rzadko ktoś pisze na forum.

@Kuba

Dobra dobra, ale może wypowie się ktoś bardziej obiektywny, niż PRowiec Ospelu?

Rico

Do Miśka. Potwiedzam płacą marnie a i sama praca nie powala

Zuzanna

@Misiek A Ty w jakim dziale firmy pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Czy według Ciebie warto pracować właśnie w Ospel S.A.?

Kriss

Witam Pojawiło się ogłoszenie firmy Ospel S.A. na stanowisko Regionalny Menedżer Sprzedaży w różnych regionach / województwach kraju. Możecie powiedzieć na jakie zarobki lub widełki netto można liczyć na takim stanowisku w tej firmie. Jak wygląda sytuacja z autami firmowymi oraz jaka jest atmosfera w pracy. Podpowiedzcie czy warto aplikować na takie stanowisko w tej firmie. Może ktoś pracuje na takim lub podobnym stanowisku.

Misiek
@Kriss

Teraz mają jakieś nowe auta ale do celów prv. nie dostępne i na gps. Z zarobkami z tego co wiem od koleżanki to tyle co w Lidlu.

Zostaw merytoryczną opinię o OSPEL S.A. - Wierbka

• Jak się pracuje w OSPEL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OSPEL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSPEL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OSPEL S.A.