Opinie o Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. w Pabianice

Niebieara

Albowiem powiadam Wam, nie idźcie tą drogą. Czeka Was rozczarowanie. Najniższa krajowa to maks co możecie dostać i nie wyjdziecie z tej kwoty chyba nigdy. Nie jeden ma stawkę 1.5 razy wyższą od najniższej krajowej i nic nie robi a ten co ma najmniej musi zapier#$lać jak głupi. Na rekrutacji będą was mamić że istnieje premia kwartalna... co najwyżej 2 razy w roku... i nie jakieś 800 zł czy coś w ten deseń, 200 zł i spier$%laj. Jeśli jesteś młody to nie marnuj sobie życia na taki zakład. Jeśli zostało ci mało co do emerytury to proszę bardzo, spokojnie spędzisz ten czas. Jedyny plus to sami pracownicy, mili ludzie. Czujesz się jak w szkole ale takiej w której średni wiek to 55 lat. Wywód wieloletniego pracownika tego przybytku.

Niebieara

Mariusz Nowy wpis
@Niebieara

Nie jest to prawda. Młodzi ludzie , którzy poszerzają swoje kwalifikacje dostają systematyczne podwyżki wynagrodzenia. Pracodawca inwestuje w pracowników, organizując częste szkolenia.

Pawcio.v3@gmail.com

Czy są przyjęcia na produkcję

@Pawcio.v3@gmail.com

Tak są. Proszę udać się do kadr.

Michał

A macie w firmie monitoring ?

@Michał

Tak w firmie jest monitoring w strategicznych miejscach i pomieszczeniach.

Kandydat

Jak wygląda praca w biurze? Polecacie? Dobra atmosfera i warunki zatrudnienia okej?

Piotr
@123

Nie tak dawno pytałeś o atmosferę i warunki zatrudnienia, które oferuje firma Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana pracownikom biurowym. Czy będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy finalnie aplikowałeś na to stanowisko? Na forum niestety nie uzyskałeś żadnej informacji, dlatego chciałbym to sprecyzować? Może tym właśnie wpisem pomożesz wielu osobom zainteresowanym tam pracą.

Wieloletni pracownik
 Rekomendacja
@123

Praca w biurze jest poukładana. Obowiązki są jasno przekazane i ściśle określone. Generalnie atmosfera w całej firmie jest bardzo dobra. Panuje atmosfera przyjazna pracownikowi.

@123

Polecam pracę w biurze. Przejrzyste i konkretne obowiązki. Dobra atmosfera w zespole.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko HARTOWNIK. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda kwestia awansu w Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Frezer?

Złoty Centaur
Klient

Stosunek ceny do jakości wypada rewelacyjnie.

Olga

Firma ma teraz ofertę pracy na stanowisko zaopatrzeniowiec: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zaopatrzeniowiec,praca.gov.pl08d19540cb6930f26c3bc4c2b264fa67,pabianice. Chciałam zapytać, czy ktoś z was był już na rozmowie o pracę albo wysyłał tam CV. Jest odzew ze strony pracodawcy? Dajcie proszę znać, pozdrawiam.

Pawcio.v3@gmail.com

Są przyjęcia na produkcję dla kobiet

Gutek

Firma z dość długim stażem w branży więc i doświadczenie jest duże. Dobry pracodawca, ogólnie polecam.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Andrzej
@Pytanie

Nadgodziny są płatne zgodnie z Kodeksem Pracy.

Jaro

Podpowiedzcie czy firma potzrebuje pracowników? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

Gumiś

Jeden z najgorszych zakładów w Pabianicach jeśli chodzi o WYNAGRODZENIE ????????????????

Piotr 9
@Gumiś

PAFANA podnosiła wynagrodzenia w 2018 roku dla 72% załogi. W 2019 roku podwyżki są przewidziane dla 92% załogi. Płacone są premie kwartalne. Premia za pierwszy kwartał 2019 wynosi 6,8%. Średnia płaca za 2018 wynosi 4.250 zł i wzrosła o 10% względem 2017 roku. Wynagrodzenia na stanowiskach specjalistycznych i kwalifikowanych są wysokie. Na stanowiskach podstawowych są podstawowe. Średnia płaca zawsze jest myląca, bo połowa załogi nie zarabia tej średniej. Tym niemniej jeśli porównuje się średnią w PAFANIE a średnią w województwie łódzkim w przetwórstwie przemysłowym to są to te same wartości. Przewagą PAFANY jest praca na 1 zmianę oraz umowa o pracę zgodna z prawem i pełne ubezpieczenie ZUS.

Jak wyglądają aktualności firmy Pafana S.A. Pabianicka Fabryka Narzędzi? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

frezik

Witam ile zarabia operator cnc ustawiacz frezer z 8 letnim stazem

Sławek
@frezik

Myślę że w granicach 14-15zł/h

muniek

Witam. Znalazłem ogłoszenie do pracy na operatora szlifierek. Warto tam iść?? Jakie są stawki po okresie próbnym?? Jaka atmosfera?? Coś mało opinii tutaj jest...

Wieloletni pracownik
@muniek

Z roku na rok wynagrodzenie pracowników systematycznie rośnie. Operator z doświadczeniem i kwalifikacjami może zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze. Do tego dochodzą premie kwartalne, indywidualne premie za wykonanie określonych zadań, pakiet opieki medycznej oraz wypłata dodatkowych pieniędzy na urlop wypoczynkowy, nagrody jubileuszowe zgodne ze stażem pracy ( pierwsza już chyba po 5 lub 10 latach uwzględniające lata przepracowane u innych pracodawców).Istnieje również kasa zapomogowo pożyczkowa, a w przypadkach losowych wypłacona są zapomogi dla pracowników w potrzebie ( choroba pracownika, członka rodziny, wypadek). Wypłata zawsze przychodzi w terminie, wszystkie składki wypłacona są zgodnie z ustalona wcześniej pensją, nie ma wypłat " pod stołem". Firma przestrzega kodeksu pracy. Praca na produkcji odbywa się w godzinach od 6-14 od poniedziałku do piątku. Generalnie PAFANA stwarza pracownikowi komfort i bezpieczeństwo pracy, który nie zapewnia niestety praca u typowego prywaciarza.. Pracownicy , którzy są solidni na swoim stanowisku pracy będą czuli wsparcie pracodawcy. W firmie jest bardzo wielu ludzi, dla których Pafana jest pierwszą i jedyna firmą, pracują w niej już ponad 40 lat. Czy jest to standard w dzisiejszych czasach? Nie ma pracodawców idealnych i Pafana też nie jest idealnym pracodawcą. Z całą jednak pewnością mogę polecić tą firmę jako solidnego i uczciwego pracodawcę.

Dziad
@muniek

Po okresie prubnym takie same jak przed

Janek
@Dziad

Tak było ,ale idzie na lepsze. Pensje rosną.

Axel

Chciałbym wyrazić opinie na temat tego zakładu wiec Brak szacunku dla pracowników traktują ludzi jak bydło Ludzie pracujący mający starz 45 lat zarabiają tam 1300zł A prezesi tego zakładu żyją w chmurach. Chory zakład Nie polecam Tego zakładu jeśli chodzi o podjęcie tam pracy

???
@Axel

Dokładnie... CHORY ZAKŁAD

Jeżeli jest tak dobrze to dlaczego najpierw obniżyli wszystkim pensje a póżniej zamrozili na dwa lata.Jak wszędzie kto ma rodzinę albo dobrze zna klan(usunięte przez administratora)to ma dobrze reszta grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 75
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7311431510 KRS: 0000165823
Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.