Opinie o Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. w Pabianice

Gumiś

Jeden z najgorszych zakładów w Pabianicach jeśli chodzi o WYNAGRODZENIE ????????????????

pafana

3900 brutto przed emerytura

Gumiś

Piotr 9
@Gumiś

PAFANA podnosiła wynagrodzenia w 2018 roku dla 72% załogi. W 2019 roku podwyżki są przewidziane dla 92% załogi. Płacone są premie kwartalne. Premia za pierwszy kwartał 2019 wynosi 6,8%. Średnia płaca za 2018 wynosi 4.250 zł i wzrosła o 10% względem 2017 roku. Wynagrodzenia na stanowiskach specjalistycznych i kwalifikowanych są wysokie. Na stanowiskach podstawowych są podstawowe. Średnia płaca zawsze jest myląca, bo połowa załogi nie zarabia tej średniej. Tym niemniej jeśli porównuje się średnią w PAFANIE a średnią w województwie łódzkim w przetwórstwie przemysłowym to są to te same wartości. Przewagą PAFANY jest praca na 1 zmianę oraz umowa o pracę zgodna z prawem i pełne ubezpieczenie ZUS.

tomek Nowy wpis

3400 przed emerytura

pafana Nowy wpis

3900 brutto przed emerytura

Administrator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.?

Niebieara

Albowiem powiadam Wam, nie idźcie tą drogą. Czeka Was rozczarowanie. Najniższa krajowa to maks co możecie dostać i nie wyjdziecie z tej kwoty chyba nigdy. Nie jeden ma stawkę 1.5 razy wyższą od najniższej krajowej i nic nie robi a ten co ma najmniej musi zapier#$lać jak głupi. Na rekrutacji będą was mamić że istnieje premia kwartalna... co najwyżej 2 razy w roku... i nie jakieś 800 zł czy coś w ten deseń, 200 zł i spier$%laj. Jeśli jesteś młody to nie marnuj sobie życia na taki zakład. Jeśli zostało ci mało co do emerytury to proszę bardzo, spokojnie spędzisz ten czas. Jedyny plus to sami pracownicy, mili ludzie. Czujesz się jak w szkole ale takiej w której średni wiek to 55 lat. Wywód wieloletniego pracownika tego przybytku.

Mariusz
@Niebieara

Nie jest to prawda. Młodzi ludzie , którzy poszerzają swoje kwalifikacje dostają systematyczne podwyżki wynagrodzenia. Pracodawca inwestuje w pracowników, organizując częste szkolenia.

Black yeter
@Niebieara

Tak dobrze powiedziane ludzie tam sa traktowani jak sa. Racja to takie przedszkole dyrektorzy mysla ze braki kadrowe to nic takiego ale coz pensja nie ma co marzyc o wiecej mozesz jezeli zaczniesz stawiac im warunki itp

Dominika
@Black yeter

No ale jak oni mogą niby uważać, że braki kadrowe to nic takiego? Bo chyba tego jakoś nie rozumiem, jak wtedy wyrobić z czymkolwiek?

AAAA Nowy wpis
@Mariusz

@Mariusz, to co mówisz jest jednym wielkim kłamstwem. Gdy byłem zatrudniany do tej pracy miałem wiele obiecywane- podwyżki, szkolenia, lepsze wynagrodzenie a gdy przyszło co do czego zarabiałem najniższą krajową i nie było mowy o rozwinięciu się. Szczerze nie polecam tego pracodawcy, mogę szczerze stwierdzić, że była to najgorsza placówka w jakiej pracowałem.

Bardzo rzetelny pracodawca

Beata
@Wieloletni pracownik

A opowiesz coś więcej? Jakie czynniki sprawiły że uważasz pracodawcę za rzetelnego? :)

Firma Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko ANALITYK DS. KSIĘGOWOŚCI. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Blady

Polecam ich produkty, W szczególności wiertła VHM 3xD.

Dominika
@Blady

A od kiedy już je testujesz? Do jakich prac wykorzystywałeś i jak szybko się zużywają, że tak polecasz?

@Blady

Zgadzam się

Weronika
@Wieloletni pracownik

Możesz coś więcej napisać o tej firmie, skoro pracujesz tam od wielu lat? Jak wygląda sytuacja z zarobkami, umową, atmosfera w pracy, czy firma się rozwija na przestrzeni czasu?

Kamila

No cóż, Wasze opinie co do wynagrodzenia trochę się różnią. Piszecie o najniższej krajowej a jednocześnie, że jeden ma 1,5 raza więcej od drugiego. To chyba jednak nie wszyscy zarabiają minimum? Ilu składnikowe jest wynagrodzenie ? Ile na godzinę?

Parzysto kopytny

Zakupiliśmy jakiś czas temu do firmy narzędzia z Pafany. Najpierw wydział wyśmiał osobę odpowiedzialną za zakupy. Na tą chwilę katalog narzędzi Pafana stanowi u nas pierwszy wybór narzędzi tokarskich. Nie wiem skąd i dlaczego jest wylewane tyle g*wna na tą firmę jak ich wyroby są ok jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.

Jak wygląda kwestia awansu w Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Frezer?

wiolet19

Czy pensja w biurze, to najniższa krajowa czy można liczyć na coś więcej ?

Pawcio.v3@gmail.com

Czy są przyjęcia na produkcję

@Pawcio.v3@gmail.com

Tak są. Proszę udać się do kadr.

A macie w firmie monitoring ?

@Michał

Tak w firmie jest monitoring w strategicznych miejscach i pomieszczeniach.

Jak wygląda praca w biurze? Polecacie? Dobra atmosfera i warunki zatrudnienia okej?

@123

Nie tak dawno pytałeś o atmosferę i warunki zatrudnienia, które oferuje firma Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana pracownikom biurowym. Czy będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy finalnie aplikowałeś na to stanowisko? Na forum niestety nie uzyskałeś żadnej informacji, dlatego chciałbym to sprecyzować? Może tym właśnie wpisem pomożesz wielu osobom zainteresowanym tam pracą.

@123

Praca w biurze jest poukładana. Obowiązki są jasno przekazane i ściśle określone. Generalnie atmosfera w całej firmie jest bardzo dobra. Panuje atmosfera przyjazna pracownikowi.

@123

Polecam pracę w biurze. Przejrzyste i konkretne obowiązki. Dobra atmosfera w zespole.

Złoty Centaur

Stosunek ceny do jakości wypada rewelacyjnie.

Olga

Firma ma teraz ofertę pracy na stanowisko zaopatrzeniowiec: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zaopatrzeniowiec,praca.gov.pl08d19540cb6930f26c3bc4c2b264fa67,pabianice. Chciałam zapytać, czy ktoś z was był już na rozmowie o pracę albo wysyłał tam CV. Jest odzew ze strony pracodawcy? Dajcie proszę znać, pozdrawiam.

Pawcio.v3@gmail.com

Są przyjęcia na produkcję dla kobiet

Gutek

Firma z dość długim stażem w branży więc i doświadczenie jest duże. Dobry pracodawca, ogólnie polecam.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są płatne zgodnie z Kodeksem Pracy.

Jaro

Podpowiedzcie czy firma potzrebuje pracowników? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

frezik

Witam ile zarabia operator cnc ustawiacz frezer z 8 letnim stazem

Sławek
@frezik

Myślę że w granicach 14-15zł/h

muniek

Witam. Znalazłem ogłoszenie do pracy na operatora szlifierek. Warto tam iść?? Jakie są stawki po okresie próbnym?? Jaka atmosfera?? Coś mało opinii tutaj jest...

@muniek

Z roku na rok wynagrodzenie pracowników systematycznie rośnie. Operator z doświadczeniem i kwalifikacjami może zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze. Do tego dochodzą premie kwartalne, indywidualne premie za wykonanie określonych zadań, pakiet opieki medycznej oraz wypłata dodatkowych pieniędzy na urlop wypoczynkowy, nagrody jubileuszowe zgodne ze stażem pracy ( pierwsza już chyba po 5 lub 10 latach uwzględniające lata przepracowane u innych pracodawców).Istnieje również kasa zapomogowo pożyczkowa, a w przypadkach losowych wypłacona są zapomogi dla pracowników w potrzebie ( choroba pracownika, członka rodziny, wypadek). Wypłata zawsze przychodzi w terminie, wszystkie składki wypłacona są zgodnie z ustalona wcześniej pensją, nie ma wypłat " pod stołem". Firma przestrzega kodeksu pracy. Praca na produkcji odbywa się w godzinach od 6-14 od poniedziałku do piątku. Generalnie PAFANA stwarza pracownikowi komfort i bezpieczeństwo pracy, który nie zapewnia niestety praca u typowego prywaciarza.. Pracownicy , którzy są solidni na swoim stanowisku pracy będą czuli wsparcie pracodawcy. W firmie jest bardzo wielu ludzi, dla których Pafana jest pierwszą i jedyna firmą, pracują w niej już ponad 40 lat. Czy jest to standard w dzisiejszych czasach? Nie ma pracodawców idealnych i Pafana też nie jest idealnym pracodawcą. Z całą jednak pewnością mogę polecić tą firmę jako solidnego i uczciwego pracodawcę.

Dziad
@muniek

Po okresie prubnym takie same jak przed

Janek
@Dziad

Tak było ,ale idzie na lepsze. Pensje rosną.

Axel

Chciałbym wyrazić opinie na temat tego zakładu wiec Brak szacunku dla pracowników traktują ludzi jak bydło Ludzie pracujący mający starz 45 lat zarabiają tam 1300zł A prezesi tego zakładu żyją w chmurach. Chory zakład Nie polecam Tego zakładu jeśli chodzi o podjęcie tam pracy

???
@Axel

Dokładnie... CHORY ZAKŁAD

Zostaw merytoryczną opinię o Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Warszawska 75
    95-200 Pabianice

Pabianicka Fabryka Narzędzi Pafana S.A.