FAGUM STOMIL S.A.

Łódź

Opinie o FAGUM STOMIL S.A.

Józef

Degradacja Stomilu ciągnęła się od 1990 Roku ,od chwili kiedy sprzedano pierwszy ośrodek wczasowy

jeden z wielu

Ta Firma jeszcze długo by prosperowała gdyby jej nie okradał Prezes z Zarządem, doprowadzili do zadłużenia, a od kwietnia przestali płacić wynagrodzenia. Pracownicy niczym żebracy chodzili i prosili o zaległe wypłaty, z wielkim trudem dostali ale zaliczkę. Gdyby nie wizyta telewizji łódzkiej która to nagłośniła, pracownicy by nie mieli szans na jakiekolwiek pieniądze. Do tej pory jeszcze nie wypłacił wynagrodzenia za miesiąc maj, czerwiec, lipiec.

Zostaw opinię o FAGUM STOMIL S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAGUM STOMIL S.A.