Opinie o P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak w Chlewiska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak w Chlewiska

pilny

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi co w tej firmie robi małżeństwo z wielkopolski ? Mam wrażenie ze na niczym się nie znają a tylko wprowadzają zamęt i wszystkich wkur… po co trzymać takiego pracownika ??? W Gnieźnie z pewnością za nimi tęsknią XD

@MG

Skąd tu jakaś wzmianka o prokuraturze się wzięła, bo nie bardzo rozumiem? Od dosłownie paru dni szukają do siebie frezera, myślałem ze o tym bardziej tu cos poczytam. Wcześniej pisali, że rotacja duża nie jest, czy to znaczy, że trudno jest się dostać?

Czy od zawsze tak jest, że wymaga się tego minimum rocznego doświadczenia by stać się operatorem frezarki CNC? Na stronie widzę informację o tym, przy czym pracownik kontroli jakości wcale go nie potrzebuje. Można zgłosić się na ewentualne przyuczenie? Do Chlewisk daleko nie mam i już wcześniej myślałem by zgłosić się do zakładu

Iza Nowy wpis

Hej, opiszecie mi szerzej dział jakości? gdy kiedyś o niego spytano to pojawiło się polecenie pracy głównie ze względu na rozwój. w ofercie na stronie piszą o specjalistycznych szkoleniach, jednak nie znam jeszcze szczegółów. omówicie je?

Opinia Nowy wpis

A nie mówiłem? Nie dość że poczęstunek dla pracowników, osobiste życzenia od Pani Prezes, to jeszcze upominek. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Wszystkiego najlepszego życzy właścicielom załoga.

@Opinia

Nie wiem czy tego się przeoczyłam ale w kocu był też bon o którym pisano wcześniej czy już nie? co roku jak święta spędzacie? Zawsze jest ten poczęstunek?

Polibuda

Ja natomiast zastanawiam się, po co mi było kończenie szkoły średniej, Politechniki Lubelskiej , kursy, skoro wylądowałem tu gdzie jestem. Klikam w jakąś maszynę, wmawia mi się coś o rozwoju, że to praca umysłowa a tak naprawdę jestem zwykłym operatorem na produkcji. Jeżeli w przyszłym roku również będę tu pracował to poważnie zastanowię się nad jakimś L4 dwa razy w roku po 2 tygodnie. Niektórzy chodzą non stop i nic sobie z tego nie robią. Na dodatek coś jeszcze piszecie, że zero czegokolwiek na święta. Pozdrawia mega zadowolony i zmotywowany robol z wyższym wykształceniem.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca techniczno-handlowy (narzędzia skrawające do obróbki metalu)?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nowa hala

W ostatnim czasie jest mnóstwo pytań odnośnie dodatkowej premii świątecznej, bonów itp. pojawiają się różne teorie z tym związane. Czy w tym roku tak jak w ubiegłym pracownicy również dostaną taki dodatek? Moim skromnym zdaniem taka informacja powinna pojawić się aby nie było głupich domysłów, teorii.

Prezes
@nowa hala

Podjęliśmy decyzję o przyznaniu równej premii świątecznej dla każdego pracownika. Każdy z zatrudnionych otrzyma mój uścisk dłoni. Z pozdrowieniami

Bez skrupułów
@nowa hala

Myślę że tradycją jest pośród takich prężnych firm jak Polkom docenienie całego trudu włożonego przez każdego pracownika w bieżącym roku i nagrodzenie go premią świąteczną co skutkuje chęcią do pracy i większą mobilizacją każdej jednostki na kolejny rok zmagań i celów postawionych na 2024rok.Wiem z doświadczenia i analizy prywatnych przedsiębiorstw tego typu że mimo kryzysu na rynku ekonomicznym i trudności związanych z inflacją w naszym kraju i nie tylko,firmy zatrudniające podobną liczbę ludzi już w połowie tego roku starały się zabezpieczyć środki socjalne na wypłatę premii świątecznych dla wszystkich swoich pracowników.Wiec uścisk dłoni właściciela i coś w stylu:Jest bida i trzeba przeczekać jest mega demotywujące i nabiera przekonania do szukania sobie nowego miejsca zatrudnienia w przyszłym roku mimo doświadczenia nabytego przez lata i wysokich kwalifikacji w danej firmie.A teraz po ludzku,mój mąż dostał 500zl w kopercie jak i cała firma .Koleżanka z firmy produkującej okna w Lubartowie dostała 800zl.+ Impreza w restauracji,jedzenie,alkohol dla wszystkich i td...Z rodziny też podostawali w swoich miejscach pracy od 300 zł do 600 ,a firmy różne od mikro przedsiębiorców do makro. Tam na nowej hali kupili nową używaną maszynę którą próbują uruchomić i to jest dowód na dalszy rozwój firmy a gdzie my !!!! Brawo dla właścicieli .I teraz pytanie ? Nie jest wam wstyd?

A co się kolegom frezereom stało po tym, bo nawet w temacie jeszcze nie jestem? jakieś konkretne konsekwencje z tego wyszly? Sam bym przyszedł na robotę ale z ludźmi bym się wolał dogadywać jednak. Jak tego zatem dokonać? Integrujecie się jakoś mimo wszystko?

topaliński

Dzisiaj na stołówce była mowa o imprezie wśród pracowników z okazji wywalenia topały do chałupy na emeryturę. Wie ktoś może kiedy dokładnie ta impreza w remizie w Chlewiskach i po ile składka?

pilny

Łukasz Żmuda
@pilny

Kolejny żenujący wpis na tym portalu. Mam nadzieję, że ktoś w końcu zostanie za to ukarany. Zdaję sobie sprawę, że może komuś coś się nie podobać lub podobać ale oczernianie pracownika i jego najbliższej rodziny jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

robol
@Łukasz Żmuda

nie oczernia tylko mówi co widzi. i mnie może pojąć jak u prywaciarza są zatrudnieni nieroby.

Widzę, że kontrolujecie sytuację? Nie wiem o co dokładnie chodzi, bo jeszcze się nie zatrudniałem ale w internecie widnieją teraz oferty do firmy. cos o pracy na kontroli jakości zatem wiecie? mam doświadczenie i może bym spróbował, ale nie wiem na ile te niejasne opinie mogą się ze sobą łączyć w tych zakresach?

MG

Polecam pracę w Polcomm. Jest to prężnie rozwijająca się firma praktycznie z fachowcami na każdym stanowisku. Prokuratura dotyczy małego prezeska firmy Baildonit, która upadła/

@MG

Boguś

Nowych opinii nie ma bo w firmie jest wszystko w jak najlepszym porządku. Ludzie pracę mają, wynagrodzenia są na czas, żadnych afer nie ma, Topała w grudniu odchodzi, robota jest, atmosfera w porządku więc co tu pisać więcej.

Szok
@Boguś

Wszystko jest w porządku? To co dzisiaj zobaczyłem z rana woła o pomstę do nieba. Jak można dopuścić do sytuacji że jakiś człek z tatuażami obraża, wyklina, wyzywa starszego pracownika ? Brak reakcji kierownika bo go o 6 rano w robocie nie ma, high life na hali. Nie jest to pierwszy zakład w którym pracuję lecz nigdy nie widziałem sytuacji żeby starszy wiekiem pracownik szedł na przerwę do szatni a nie na stołówkę ponieważ wcześniej został zwyzywany jak (usunięte przez administratora), przecież to jest kpina z ludzi. W normalnym zakładzie taka sytuacja była by od razy wyjaśniana.

Czyli mimo wszystko i tak z atmosferą macie teraz ok tylko trzeba się dogadać? Pytam, bo wcześniej rożnie o niej pisali i dobrze jednak wiedzieć co i jak. Na jakie osoby jeszcze uważać żeby czegoś niewygodnego nie powiedzieć? Chce spokojnej roboty, przyjmuje każda wskazówkę do was

Anka

Pracowników pozdrawiasz? A jak właśnie z urlopami sytuacja wygląda? z jakim wyprzedzeniem musisz je zgłaszać? I czy zdarzają się sytuacje, w których trudno je mimo wszystko dostać? macie jakąś sezonowość?

W P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak poszukiwana jest osoba na stanowisko Operator Maszyn. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Czy rotacja pracowników w P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak na Operator Maszyn jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 września na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Franek

Nie, rotacja nie jest duża. Firma się rozwija i zwiększa kadrę, wciąż zatrudniani są nowi pracownicy.

Halina
@Franek

Co z biurem? Widzę, że na stronie są ze cztery oferty i żadna do niego bezpośrednio nie kieruje. W tym obszarze nie ma co liczyć jak na razie na jakiś większy rozwój? Kiedy zespół w tym przypadku był ostatnio powiększany?

Klara

W styczniu było napisane coś na ten temat tego działalność może przestać działać doszło do czegokolwiek w tym kontekście? Chyba, że to odnosiło się do czegoś innego? Mimo wszystko jak wygląda teraz sytuacja na serwisie? Są stałe zlecenia? Stawka jest godzinowa czy jednak podlicza się jakiś akord?

Murzyn

Najlepszy w tej firmie jest topała. Przychodzi dziadzio sobie do pracy o 5:25 rano, do 6 rano obiera jabłko, pracę rozpoczyna o 6 i wychodzi z niej o 13:30.Przyznam że spoko to wykombinował. Kierownictwa o tej porze jeszcze nie ma więc jest luzik. Też chyba tak zacznę he he.

@Murzyn

A po 13:00 to co obiera? I tak serio to nikt uwagi na to nie zwraca, w sensie nikt jeszcze nie chciał donieść? ;p

Były Murzyn
@Teresa

A mało do tego potrafi też podpierdalać do Lajkonika tego który nie chce za niego zapierdalać, oskarżać kogoś za rzeczy których dana osoba nie zrobiłq i straszyć że ma "zięcia policjanta" więc nie ma co się dziwić że prawie z każdym jest pokłócony i nie rozmawia oraz nie mówi "Dzień dobry" ani "smacznego" gdy wchodził na stołówke

Nietopała
@Teresa

Po trzynastej to obiera kurs na chatę

@Były Murzyn

A to faktycznie słaba atmosfera z nim widzę jest. Czyli w skrócie donosi? Ktoś miał może przez to większe problemy? :/

Smoleń
@Teresa

A co Cię tak to interesuje skoro po twoich wpisach można odczuć że nie pracujesz w tej firmie?

Mikołaj
@Smoleń

To że nie pracuje nie oznacza że nie może się czegoś dowiedzieć. Ja też jeszcze nie pracuje choć mam zamiar się dostać. Powiesz jak teraz płacą? Dają premie albo nadgodziny?

Jork
@Mikołaj

Przeczytaj sobie wcześniejsze wpisy i będziesz wszystko wiedział o premiach.

Tomala
@Mikołaj

Nie zawracaj sobie głowy ta firma, zero premi,nadgodzin,i talonow. Nie dawno skończyłem tam prace i z mojego doświadczenia NIE polecam, chyba że masz dużo cierpliwosci? Ale i tacy odchodzili ,decyzja należy do Ciebie.

Elo
@Tomala

To Ty jesteś tym małym chudym gościem z pakowania co poszedł na L4 i słuch po nim zaginął?

@Elo

Czy to oznacza, że tak naprawdę mało kto stąd odchodzi, skoro wiesz konkretnie kto to? Bo zawsze jakiś bardziej pozytywny dowód co do znośnych warunków mógłby z tego być. ;)

Nie
@Murzyn

Ale to pała przynajmniej bony świąteczne dostał a Wy nie, fajny z niego taki "buc zakładowy".

tajny informator
@Murzyn

Spokojnie, do grudnia z nim wytrzymamy. Jest potwierdzona informacja że na bank po przejściu w wiek emerytalny nie będzie tu pracował. To jest efekt skłócenia się z 99 % załogi.

mechanior

Jakby tego nie ująć, jakby tego nie określić to baran z baran będzie zawsze baranem.

Nazista

Jak tam z prezentami na święta? Bo np.w Solbecie po 550zl się dostaje. To tutaj gdzie przyjeżdża Premier, prezes odbiera różne nagrody, wygrywa konkursy to po 1tys. Powinno być minimum. A Tu zaskoczenie całe 0. Państwo Kozak czy nie jest Wam wstyd patrząc w lustro? Zero godności i szacunku do pracownika. Jak małpy w zoo. Karma mam nadzieję że wróci.

Jolanta
@Nazista

A oprócz takich dodatków świątecznych, których jak rozumiem w tym roku nie było, jest coś? Jakieś premie do wynagrodzenia wpadają?

@Jolanta

O co Wam chodzi z tym brakiem premii świątecznej? Przecież każdy dostanie 250 zł na konto. Solbet? Przenieś się do solbetu skoro źle Ci tu jest. Ja ze swojej strony dziękuję właścicielom za premię i życzę zdrowych wesołych świąt i dalszych sukcesów.

@Nazista

I karma do Ciebie wróciła bo dostaniesz 250 zł. Bardzo miły gest ze strony właścicieli. Dzisiaj od rana chodzisz i drzesz japę po hali to idź i podziękuj za premię świąteczną.

Kolega

Jak pracowałem jeszcze na starej hali to zauważyłem że ten koleś ps. "nazista" albo fikołajtek ma źle poukładane w głowie. Ciągle gdzieś chodzi, wydziera się, na swoim stanowisku może jest pół zmiany. Dziwi mnie to, że kierownicy nic z tym nie robią ale to już na szczęście nie moje zmartwienie. U nas na hali na pewno ny chodził z podkulonym ogonem.

@Kolega

Ty "kolega" wymyśl coś nowego bo to już było

Kapsel

Co ty pieprzysz że to jest bardzo miły gest ze strony właścicieli ????to pieniądze są dane żebyście się nie przyczepiali do nich i jest im wstyd że w każdej innej firmie dają ,,tutaj nie, więc na odczepnego rzucono wam po 250 zł, ( ale dobre i to ) a skoro wszyscy tylko narzekają,droga wolna,możecie pójść gdzies indziej do pracy, ,,,zwolnić się stąd

Iza
@Kapsel

No faktycznie 250 trochę słabo ale lepszy rydz niż nic;) a poza ta premia świąteczna są generalnie jakieś dodatki? Jak w ogóle u Was z atmosferą i relacjami między ludźmi?

@Iza

Co tydzień do wygrania jest nowy polonez FSO.

Chlewiska

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Jest mi tu z perspektywy pracownika naprawdę dobrze jeśli chodzi o wdrożenie na dany dział, jest fajnie jeśli chodzi o kontakty z przełożonymi. Oczywiście miałem 2 nieprzyjemne sytuacje w pracy lecz wynikały one z mojego słabego podejścia do pracy i umiem się do tego przyznać. Jeśli chodzi o przełożonych to oni również mogą mieć słabszy dzień i nie zawsze muszą być idealni. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Przed pandemią właściciele firmy na spotkaniu Wielkanocnym lub tzw "śledziku" używali często pojęcia "to dzięki Wam". Było to w swego rodzaju podziękowanie od wlascicieli do pracowników. Z mojej strony pełna zgoda. To dzieki Wam właścicielom mam pracę, wynagrodzenie itd. Zastanawia mnie tylko jedno: czemu od ponad roku nigdy w tej firmie nie ma przelewu na pierwszy dzień miesiąca? W tym miesiącu pierwszy wypadł w sobotę lecz moi znajomi z innych firm w powiecie lubartowskim dostali pensje w piątek. Skoro nie było przelewu w piątek to czemu nie otrzymałem go również w poniedziałek 3 października??? Nie interesuje mnie ściemnianie ponieważ jak wcześniej wspomniałem, moi znajomi dostali wynagrodzenia w innych firmach w piątek lub poniedziałek rano. Druga kwestia. Skoro "to dzieki Wam" to czemu jesteśmy rozgraniczeni w sprawie nowej premii? To jest niby podwyżka płacy? Jak mnie mój kolega ze stanowiska zarazi chorobą i pójdę nie ze swojej winy na 4 dni L4 to mam być w plecy przy wypłacie? Na fejsbuku widzę że właściciel zbiera laury i nagrody ( i chwała mu za to) to czy przypadkiem z pracownikami nie należy się solidna rozmowa zamiast ukrytych rozmów z kierownikami, którzy potem świecą oczami (czyli niby nic nie wiedzą). Dziwne jest to, że stara hala wie o wszystkim a nowa nie wie o niczym. To *dzieki nam" czy jak się mówi na śledzikach "to dzieki wam"?

@Chlewiska

Człowieku szukasz problemu tam gdzie go nie ma wypłata zawsze jest dla pierwszej połowy alfabetu 1 dnia roboczego miesiąca a dla drugiej następnego i nikt oprócz Ciebie nie ma z tym problemu.

Clewiska

Głupiego to aż miło poczytać. Czyli w przypadku zwolnień pracodawcy niech zaczną w Polsce zwalniać według kolejności alfabetycznej, brawo Ty.

Ja Rząbek
@Chlewiska

Chyba ostatni śledzik ci zaszkodził... Ale żeby aż dotąd cie trzymało ?

Romuś
@Clewiska

Ale wy (usunięte przez administratora) macie problemy, bo nie bylo wyplaty na 1 tylko na 3 a inni dostali 5 i sie tu nie żalą,nie macie o czym tu pisać? Lepiej opiszcie jak ty jest (usunięte przez administratora)i kierownicy jacy super ,szczególnie ten z magazynu co wszystko rozpowiada po pracownikach na logistyce,jednemu chlapie na drugiego,bardzo ładnie Panie kierowniku ze przekazuje Pan informacje z gory do pracowników,co nie powinno mieć miejsca od osoby zajmującej takie stanowisko brawo Ty.

Lipa
@Romuś

Mnie zastanawia jedno. Czemu kierownicy każdemu już po sekundzie odejścia od swojego stanowiska pracy zwracają uwagę natomiast jak jeden wytatuowany i z głośnym na całą halę śmiechem (widziałem że w poniedziałek wrócił do pracy) stoi i sobie z kimś plotkuje to nikt tego nie widzi, nie chce widzieć lub udaje że nie widzi?

Lipa
@Lipa

Nie w poniedziałek lecz w środę, pomyłka z mojej strony.

Romuś
@Lipa

Masz racje kolego, no niestety tu tak jest ,na szczęście mnie juz nie ma ,reszcie życzę powodzenia.

@Lipa

No jeśli inni czują się niesprawiedliwie traktowani to faktycznie może tworzyć niefajną atmosferę. Ale zastanawiam się czy zamiast na forum nie ma w firmie kogoś do kogo możecie z takim problemem pójść?

Nie

Ta firma to feudalna degeneracja (usunięte przez administratora) Właściciele to (usunięte przez administratora)i manipulanci. Na kierowników wybierają podobnych sobie. Pracowników traktują jak (cytując) "niewdzięczny (usunięte przez administratora)". Marzy im się "rynek pracodawcy" aby plebs pielgrzymkował z procesjami i pieśniami pochwalnymi wokół biura. Inflacja 20% to wspaniały czas, aby jeszcze bardziej oszczędzić na pracowniku. O tragicznej atmosferze niech świadczy fakt, że w tym roku zwolnił się cały dział bok i odchodzą pokolei najistotniejsi pracownicy, którzy mamieni obietnicami budowali od podstaw tą firmę. Odchodząc, słyszą za plecami obelgi, które nie mają żadnej wartości, a mają usprawiedliwić właściciela z zarzutów w jego kierunku i degrengolady, którą stworzyli. Rada dla przyszłych i obecnych pracowników: nie bierzcie do siebie niczego co usłyszycie o sobie w tej firmie. Zarówno komplemeny i pretensje są fałszywe i mają na celu tylko i wyłącznie cię zmanipulować. Oni nie mają sumienia i jeśli się nie poddacie, będą was straszyć pozwami sądowymi, dyscyplinarkami, podłożą świnię, obetną premię i wmówią rzeczy, po których sama będziesz się obwiniać. Budują organizację obozową składającą z (usunięte przez administratora) i złamanych (usunięte przez administratora). Problemy ze zdrowiem psychicznym byłych i obecnych pracowników, ze względu na (usunięte przez administratora)nic nie zrekompensuje. Czytajcie umowy dwa razy zanim podpiszecie. Nie wierzcie w obietnice i jakiekolwiek wizje, których nie ma na papierze. Znamienne jest to, że niewytrzymują uczciwe i sumienne osoby, które reprezentując wysokie kompetencje i standardy moralne, zwyczajnie nie pasują do tego zepsutego środowiska. Najprostszym sposobem na awans, jest ukrywanie niekompetencji kierowników i pomaganie w wyszukiwaniu winnych. Ktoś tu już kiedyś ładnie opisał tą (usunięte przez administratora). Pracownicy dobrze pamiętają dochodzenie autora pewnej merytorycznej opini, straszenie szwagrem prawnikiem i naciski na portal, który ostatecznie opinię usunął. Pamiętają publiczny pręgierz sympatycznej osoby, która ośmieliła się skrytykować (usunięte przez administratora) i późniejszy koszmar, który doprowadził ją do utraty zdrowia i ostatecznie pracy. Serio, odległość do miejsca pracy i cena paliwa nie są tego warte, a niedaleko są przecież Lublin i Warszawa, gdzie warunki są znacznie lepsze.

Ja Rząbek
@Nie

Czytając te powyższe frustracje jakiejś lejdi, to dziwię się że do tej pory Żołubiak się jeszcze nie odezwał i nie napisał czegoś na tym forum

TAK
@Nie

Wspaniale napisane ,tu sie traci zdrowie,siada psychika,sa tak podli ludzie że wykańczają innych.Zgadza się że w krotkim czasie okolo 5 miesiecy albo i nie,,cała obsługa klienta odeszła, zwolnili sie bo pracowali za smieszne pieniadze i do tego pod presja kierownika( bardzo chamskiego ) .Były tu osoby ktore na dziale logistyki pracowaly po dwa ,trzy miesiace albo max pół roku i uciekały bo " jakieś zazdrosne panie ich nękały którymnikt nowy nie pasuje " nie umiały zaakceptowac nowych ludzi .Nie polecam nikomu tam isc do pracy , jest naprawde ciężka atmosfera

Bor

Czy temu kolesiowi płacą za to że rozpowiada plotki na jednej i drugiej hali o mleczarzu że tej z nowej hali baby zrobił? Co to kogo obchodzi człowieku, zajmij się swoimi sprawami.

Sylwia

Witam,czy może mi ktoś podpowiedzieć jak wygląda praca na chwilę obecną w firmie Polcomm? Czy jest prowadzona rekrutacja na jakieś stanowisko dla kobiety? Za odp z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak - Chlewiska

• Jak się pracuje w P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak
  • 100