Opinie o Eubridge Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eubridge Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eubridge Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eubridge Sp. z o.o. w Końskie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eubridge Sp. z o.o.?

robson Nowy wpis

Atmosfera w tej firmie jest cieżka i napięta, choć ludzie są fajni ,praca 9h dziennie od poniedzialku do piątku to trochę przesada tym bardziej ,że praktycznie wszyscy są zatrudnieni przez PUP . Oczywiście nadgodziny nie są płatne.Warunki pracy dość słabe .

zainteresowany

Może na tym forum podzieli się ktoś opinią o pracy w firmie? Czy w obecnej sytuacji są jakieś szanse na pracę?

Sandy20
@zainteresowany

Firma jest niedostosowana do obecnych standardow, brak wyplat na czas, zadnych benefitow ludziom nie wychodzi nawet najnizsza krajowa (usunięte przez administratora) warunki pracy i zatrudnienia.Prezes kompletnie nie szanuje pracownikow (usunięte przez administratora).Nie polecam

Maria
@Sandy20

To na jakich umowach jesteście że nie macie nawet najniższej krajowej?

@Sandy20

Dzień Dobry, Firma ma nowe wyzwania i musimy mieć dobrą oraz efektywną kadrę, dlatego w piątek 05.08.2022 doszło do zwolnień kilku najmniej efektywnych pracowników, osób które nie były zainteresowane pracą, nie realizowały zleconych zadań. Domyślać się można, że to wpis takiej niezadowolonej osoby. Wpis dokonano o 8.08 w poniedziałek, czyli nie ma już jej dzisiaj w pracy. Dementuję informacje podane we wpisie. Każda z osób które opuściły w piątek firmę otrzymała wynagrodzenie nie mniejsze niż najniższa krajowa. Każdy miał szansę pokazać co potrafi. W drugiej części odpowiedzi informuję, że niestety nie można bezkarnie obrażać i pomawiać w przestrzeni publicznej, dlatego Pani wpis skierujemy na drogę sądową.

@Maria

Ma Pani rację, nie ma takich umów. Pracodawca jest zobowiązany do wypłaty najniższej krajowej i tak też jest, nawet gdy pracownik nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.

Lidia Nowy wpis
@eubridge

A planują państwo przyjąć nowe osoby na te stanowiska? :)

eubridge Nowy wpis
@Lidia

Tak, zapraszamy.

Wiktoria Nowy wpis
@eubridge

A o jakich konkretnie stanowiskach tu mowa, bo nie wiem czy nie przeoczyłam?

Jaka jest kultura pracy w Eubridge Sp. z o.o.?

eubridge

Pytanie jest kierowane zapewne do innych pracowników.

Czy w Eubridge Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

eubridge

W firmie występują premie uznaniowe oraz premie wydajnościowe dla pracy na stanowiskach produkcyjnych. Spółka wspiera lub pomaga pracownikom w organizacji dojazdu do pracy.

@eubridge

A czy w Eubridge ludzie bez doświadczenia też są mile widziani? Jeśli tak, to są dla nich przewidziane jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? A jeśli wymagają doświadczenia, to jakiego? Jestem ciekaw jak to tu wygląda. :)

@Marcin

Tak, firma przyjmuje pracowników bez doświadczenia lecz na stanowiska które nie są kluczowe dla organizacji pracy firmy. Taka osoba przechodzi szkolenie stanowiskowe pod nadzorem przełożonego.

Aleksandra
@eubridge

Ok, ale jak się dostanie na takie stanowisko, to czy później można awansować na wyższe, jak to nazwałeś - kluczowe? Jeśli tak, to w jaki sposób można wypracować sobie awans? Po jakim czasie można się zacząć o niego starać w Eubridge?

@Aleksandra

Stanowiska związane z finansami, zakupami, sprzedażą oraz kierownicze wymagają doświadczenia i kompetencji. Wypracować awans można też długoletnim doświadczeniem w firmie i posiadanymi umiejętnościami kierowania zespołem.

Kamila
@eubridge

Czyli nie przyjmują bez doświadczenia tak? To jak bardzo trzeba być doświadczonym, żeby zasłużyć na etat tutaj w tej firmie? :P

@Kamila

Odpowiedź na Pani pytanie jest w poprzednim poście. Podsumowując. Na wymienionych stanowiskach - tak, na pozostałych - nie. Dobrego Dnia.

Aplikowałeś do firmy Eubridge Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

eubridge

Nasza firma nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej dla osób fizycznych. Naszymi klientami są wyłącznie podmioty gospodarcze. Jeżeli reprezentujesz taki podmiot to wystarczy zgłosić reklamacje lub swoje uwagi na adres : flexa@flexa.pl. Zapraszam. Jeżeli jesteś z kolei naszą konkurencją to zachęcamy Cię do uczciwej rywalizacji rynkowej.

eubridge

Treść powyższego wpisu zostanie skierowana do Prokuratury. Wnosimy o pisanie komentarzy zgodnie z prawem polskim.

Ja bym wnosiła o napisanie opinii o Eubrige jeszcze raz, w sposób wyważony i rzeczowy, żeby admin nie musiał nic wycinać, a czegoś pożytecznego można się było dowiedzieć z takiej opinii. Niestety, teraz nie wiadomo, jakie są przyczyny, dla których przestrzegasz...

Zarząd

Dzień Dobry, od września 2019 pojawiły się nagle negatywne opinie, a w nich próby dyskredytowania naszej spółki. Związane są z 1 i tą samą osobą pod różnymi nickami. Wykonawcą hali budowlanej dla naszej spółki, który dokonał oszustw podczas prowadzonej budowy. Wykonawca wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością, gdyż klasy wykonanego betonu fundamentów oraz posadzki zaniżone były od zaprojektowanych nawet 4-krotnie. Nadzór budowlany musiał zamknąć budowę hali na ponad rok. Nasza spółka musiała zrealizować program naprawczy budowy, w tym wyłonić w przetargu nowego Wykonawcę. Obecnie Prokuratura i Policja prowadzi dochodzenie przeciwko tej osobie i jego firmie. Okazuje ta osoba we wpisach swoją frustrację, lecz spółka nie pozostawi tego bez odpowiedzi i złoży kolejne zawiadomienie do organów ścigania. Prezes Zarządu

drejfus

W takiej firmie nie uda się utrzymać osobom ,nie starającym się dobrze robić swojej pracy i pewnie dlatego ten oczerniania.

Xawery

Kilka roznych informacji. Proszę o pomoc zatrudnionych - jaka umowa, placa i atmosfera.

Edward

Zależy nam na rzeczowych opiniach na temat firmy EUbridge. Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Wiecie coś na temat prowadzonych rekrutacji? Czy przyjmują też na praktyki bądź staże? Piszcie, czy zapewniają świąteczne bony albo zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Gośc

Zapomniałeś się podpisać. Konkurencja.

nie dostałeś pracy więc się czepiasz

Zostaw merytoryczną opinię o Eubridge Sp. z o.o. - Końskie

Eubridge Sp. z o.o.