Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Wielkopolanie

ok już przeczytaliśmy meila od K.B......czyli tak jak pisano dała nogę....

Mat.Inf

Proponuje pracownikom z warszawy pojechać pod adres firmy ul.Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, 02-366 Warszawa. Zrobić porządek z nimi. I z tym całym panem prezesem. Zawiadomić media itp. To jest skandal. Pozostałym pracownikom z całej Polski proponuje nie otwierać sklepów. Wywiesić na każdych drzwiach sklepu transparent MATRAS ZŁODZIEJE!! OKRADAJĄ NIE TYLKO NAS, ALE I NASZE RODZINY DZIECI!!!!!!!!!!!! Dzwońcie do kierowników regionalnych żądamy wyjaśnień. Nie bójmy się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dramat
@Mat.Inf

Tylko ze wszyscy sie boja. I zyja nadzieja ze moze zaplaca. Ja odrazu zrezygnowalem. Nie maja kasy dzis, za tydzien tez nie beda miec. Nie ma co sie oszukiwac.

Robisięproblem
@Mat.Inf

Nasza regionalna rzekomo nic nie wie. Tak twierdziła. Wiec znikąd pomocy.

mat.inf
@Dramat

zgadzam się w 1000 % dlatego trzeba wlaczyc o swoje pieniadze

Garść popiołu

Czy jestem na linii?

hahahahaha

Właśnie jest info że nie mamy MR z Poznania super będziemy dzwonić do Pana Boga...

garśćPopiołu
@hahahahaha

Są przecież,"szanowni";"mili" na górze :-)zawsze chętnie pomogą,zwłaszcza w kwestii jakiej kawki najlepiej się napić.

Mróweczki

Regionalna z Poznania dała nogę...nasza podobno już na L4

Wielkopolanie
@Mróweczki

Skąd takie ino o mr wlkp? My nic nie wiemy....

Mróweczki
@Wielkopolanie

...jest mail od Brokuła.... Region Poznań- koniec pracy P. Aleksandry Kordacz. Czy znów nie wiedzą gdzie kto pracuje...?

Czu-czu

My tu gadu gadu a trzeba wysłać wskaźnik :P

ks
@Czu-czu

Wskaźnik jak wskaźnik nam wgrali ZDR :)

Zdenerwowany

Ma ktoś jakieś informacje jak długie będzie te opóźnienie? Oni się nie przejmują tym, że ktoś może juz nie mieć pieniędzy.

@Zdenerwowany

Ciekawe czy pan prezes tez wypłaty nie dostał.

Hehehe

Pan prezes jest zapewne zabezpieczony na taką sytuację pokaźną sumką na zagranicznym koncie.

wspolczujacy

dziwię się że jeszcze nikt z pracowników nie zgłosił tego do Państwowej Inspekcji Pracy. Wynagrodzenie to podstawowy obowiązek pracodawcy i zadne problemy czy restrukturyzacje nikogo nie obchodzą.

czytajaca
@wspolczujacy

czytaj powyżej -zgłosili do Pip

Anek

Czytałam w necie, co można zrobić w takich przypadkach i znalazłam fragment: "Jeżeli brak zapłaty wynagrodzenia jest spowodowany ciężką sytuacją ekonomiczną pracodawcy, pracownik może spróbować zaspokoić swoje roszczenia na podstawie ustawy z 13 lipca 2006 r. o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Ustawa ta szczegółowo reguluje, w jakich sytuacjach oraz w jakim trybie i zakresie pracownik może zaspokoić swoje roszczenie z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy". Nie wiem, czy moglibyśmy na to liczyć. Tak jak pisała Zrozpaczona-żyć za coś trzeba, więc musimy się zjednoczyć i problem drążyć, zgłaszać, gdzie się da.

Dana

Ciekawe który MR teraz przyjedzie sprawdzać, czy kurze są starte. ŻADEN. Banda tchórzy.

Pamiętajcie, że należą się odsetki karne za każdy dzień zwłoki. Mail z info ich z tego nie zwalnia.

Wkurzony

Gorąco zachęcam do nagłośnienia sprawy, media powinny się tym zająć. Napisać na kontakt TVN24, do wszystkich czołowych stacji informacyjnych, portali i gazet. Im więcej zgłoszeń będzie, tym większa szansa, że ktoś się tą sprawą zajmie i być może uda się wywalczyć należne wynagrodzenia.

Niecenzuralnesłowa

Dzwoniłam do PIP po informacje, ogólnie nic pozytywnego się nie dowiedziałam. Możecie bezpłatnie zadzwonić do oddziału w waszym mieście. Rozmowy są nagrywane, więc nie powstrzymałam się przed wyrecytowaniem całego maila i opowiedzeniem sytuacji firmy.

księgarze-sprzedawcy
@Niecenzuralnesłowa

A możesz napisać czego się dowiedziałaś?

Niecenzuralnesłowa
@księgarze-sprzedawcy

Tyle, że można składać wnioski, żeby ktoś przyszedł i to sprawdził. Na taką kontrolę też się czeka... Jeżeli wypłaty nie będzie dłużej niż kilka dni można już próbować złożyć wypowiedzenie z winą po stronie pracodawcy i wtedy podobno nie obowiązuje okres wypowiedzenia. Ale jeżeli chodzi o ewentualne pieniądze to nie ma innej metody na odzyskanie niż pozew sądowy.

Matras to już nie dno, bo od dna można się odbić, a Ci złodzieje od niczego się już nie odbiją. Nie dość, że pozbawiają pracowników wynagrodzeń, to jeszcze robią z nich idiotów na każdym kroku. Nikt nic nie wie, nikt nie odbiera telefonów, by udzielić jakichkolwiek informacji. Kompletny brak szacunku, zero profesjonalizmu i granie na zwłokę pod każdym względem.

No i sięgnęli dna. Czekamy na datę przelewów. Muszą ją podać jak nie PIP. Przestańcie obsługiwać klientów. Książka dla 5 latki? Proszę bardzo, tam jest dział dziecięcy, proszę szukać. Jak dostaniemy wypłatę wtedy pogadamy z klientem.

Zrozpaczona...

I co ja mam teraz zrobić? Dzisiaj miałam opłacić mieszkanie, kupić bilet miesięczny, żeby dojeżdżać do pracy, opłacić ratę... i zostawić sobie kilka złoty na jedzenie, bo tylko tyle by mi zostało z tej śmiesznej wypłaty. O jakichś innych super zakupach nie ma mowy, bo każdy grosz odkładam na czarną godzinę, która notabene chyba właśnie nadeszła... Jestem w ogóle zdziwiona że do tego doszło, myślałam, że nadzorca sądowy jest właśnie po to, żeby Matras też i nas w konia nie zrobił... Widać są równi i równiejsi. Pozdrawiam.

rozgoryczona

Iść na L4 i szukać nowej pracy, chyba tylko to zostało...

księgarka

Proponuje zrobić sobie pyszną kawę, usiąść wygodnie na krześle, poczytać coś z wyprzedaży (bo nowości i bestsellerów i tak nie ma) i przy kasie wystawić kartkę "strajk pracowników do czasu otrzymania wynagrodzenia". Skoro zarząd tak pięknie nas traktuje to my zacznijmy traktować ich tak samo. Księgarze nie dajmy się!

darka

Z kim sie kontaktować w sprawie wypłat? Macie jakies namiary numer cokolwiek? Kadry odsylaja twierdząc że to nie ich problem..

Olka
@darka

Teraz to wszyscy umywają ręcę... Najlepiej

Ks

Do Pani dyrektor nie można się dodzwonić,na maile też nie odpowiada.

Pracownik(jeszcze)

Dzwoniłam Pani nie odbiera... i nie można zostawić wiadomości (wiadomo) Czy jest jakiś inny nr?

IJakTuŻyć
@Pracownik(jeszcze)

604 249 500 - kontakt do Pani dyrektor z maila od niej.

Matrix
@IJakTuŻyć

Na spotkaniu do 16

Ballada o matriksie

Od jutra samoobsługa...

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.