Caffeprint.eu

Gliwice

Opinie o Caffeprint.eu

Tpmek. N

Beznadziejna jakosc druku nie przystajaca do obecnych czasow, najgrosze w tym jest to ze nie widza ze zle wydrukowali a ja sie czepiam czepia bo przeciez oni sa idealni a ja jestem marudny. nidy wiecej nic u nich nie wydrukuje.

CAFFEPRINT NIE POLECAM
@Tpmek. N 26.10.2017 09:39

Otrzymaliśmy źle wydrukowaną pracę - beznadziejna jakość, nie spasowane kolory. Każdy, z kim to konsultowaliśmy, przyznał nam rację. Ale w caffeprint nawet nie odpowiedzieli na reklamację - widocznie sądzą, że klient nie zasługuje na odpowiedź, skoro już przecież zapłacił

Damian

Jak się tam pracuje - nie wiem. Wiem tylko że mają tragiczną obsługę klienta. Wprowadzili mnie w błąd, wydrukowali zlecenie w złej specyfikacji i nie poczuwają się do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Po prostu nie uznają reklamacji. Żałosna firma.

Załamany klient
@Damian 28.03.2017 15:58

Nam zdarzyło się to samo, tragedia, na e-maile nie odpowiadają, przez telefon niczego nie można się dowiedzieć - odbiera osoba, która tłumaczy, że nic nie wie, nie zna się na tym i nie może pomóc

Netowicz

Ta drukarnia nęka mnie spamem ze swoją ofertą.Już nie wiem co mam robić. Nigdy nie miałem do czynienia z żadną drukarnią ,o tej to nawet nie miałem pojęcia,że istnieje. Mimo,że nie mają mojej zgody,to spam :( OSTZREGAM !!!!

Zostaw opinię o Caffeprint.eu - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caffeprint.eu