Opinie o Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk w Knurów

Tomek Nowy wpis

Tragedia to mało powiedziane. Nikt nie odbiera telefonów, a o dotrzymaniu czasu realizacji nie ma co marzyć. Nigdy więcej współpracy z tymi(usunięte przez administratora)

Klient_już były Nowy wpis

Po prostu TRAGEDIA!!! Jeżeli jeszcze nie zamówiliście to cieszcie się. W poligrafii siedzę już 30 lat i większego olewania klienta jeszcze nie widziałem. Brak kontaktu zupełnego. A jeżeli już się ktoś odezwie nie jest zupełnie kompetentny. Ludzie z łapanki na całym zakładzie. Reklamacji nie uwzględniają, terminów zupełnie nie trzymają. Nie odpisują na maile, smsy, nie odbierają telefonów. czeski film. A JUŻ ZAPŁACONE!!! Odradzam jeżlei zdrowie Wam miłe, szkoda nerwów z pseudo drukarnią

KLient Nowy wpis

Współpracuje z tą drukarnią już od kilkunastu lat. Od paru lat jest coraz gorzej na każdej płaszczyźnie. Wydruki kiepskiej jakości, papier coraz gorszy, cięcia mniej precyzyjne. A najgorsza jest obsługa. Terminy non stop przesuwane - inne niż w momencie zamówienia, Towar źle zapakowany, wręcz zniszczony podczas pakowania (zaznaczę PAKOWANIA a nie transportu) - Tragedia. Olewają klienta. Żadnego kontaktu z kimś wykwalifikowanym w sensie kompetentnym, na infolinii albo same czat boty lub gamonie nic nie wiedzą o drukowaniu, czy pakowaniu i transporcie. Reklamacje praktycznie w tej firmie nie istnieją. Procedury mają takie żeby Ci się odechciało czegokolwiek domagać. Ogólnie nie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pg

Bardzo słaba jakość druku, część zamówienia na innym papierze niż miał być, do tego nie uzali reklamacji.

ucho

Nie polecam firmy brak kontaktu telefonicznego, brak jakiejkolwiek terminowości, zmiana daty wysyłki w dnu wysyłki i zasłaniają się regulaminem, super !! to nie są jednorazowe przypadki taki jest a w sumie było co zamówienie. Kasuje konto i zmykam do konkurencji dziękuj za "współpracę"

klient

Czy ktoś ostatnio w tym miesiącu (październik 2023) składał zamówienie w tej drukarni i je otrzymał? Napiszcie, bo ponoć jest bardzo długi czas realizacji, albo w ogóle nie wysyłają, a dodatkowo nie odpowiadają na telefony i maile.

mariusz
@klient

ta drukarnia to dramat. czekam juz 3 tygodnie na ulotki. nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów.

Czy w Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Lucyna

Dziś mamy 12 styczeń 2023 i w dalszym ciągu czekam na zmówienie które powinno być do nas wysłane 19.12.2022 i ciągle słyszę to samo początkiem tygodnia będzie wysłane

Marek K.

Drukarnia Caffeprint to już niestety koszmar. Nie polecam. Od mniej więcej roku jakość druku poszybowała bardzo mocno w dół. Zamówione wizytówki (folia mat + Lakier wybiórczy), które Caffeprint przesłało bezpośrednio do naszego klienta okazały się porażką jakiej już dawno nie widzieliśmy. Nasz klient natychmiast zrezygnował z usług po otrzymaniu tych wizytówek. Pomimo tego, że Caffeprint całkowicie uznał reklamację nie oddał pieniędzy za ten wadliwy produkt tylko na nowo go wydrukował. Z uwagi na to, że klient od razu zrezygnował, dzięki tym wizytówkom, z naszych usług, wizytówki są do wyrzucenia. To już drugi taki przypadek. Przy ostatnim mieliśmy nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka. Okazało się, że nie. Dołączamy do klientów Caffeprint, którzy rezygnują z ich usług.

Klient

Nie wiem co się dzieje, ale zamówienie złożone w trybie ekspress czeka już kolejny tydzień na realizację. Żenujący brak kontaktu. Żadnego maila, ani telefonu o przesunięciu terminu zamówienia. Terminy podane nie odzwierciedlają rzeczywistych możliwości drukarni. Obsługa klienta nie istnieje. Współczuję ludziom tam pracującym. Lepiej wziąć mniej zleceń, a przynajmniej działać w terminie i wychodzić ze wszystkiego z twarzą.

Klient

Nie polecam tej drukarni.

Terminator

Firma na skraju upadku,komornicy zabierają maszyny,jeden wielki syf.Właściciel niezorganizowany,słuchający swojej prawej ręki (usunięte przez administratora) nie szanuje ludzi.Z daleka od tej firmy.PIP wkrótce t zawita.????????????

Janusz
@Terminator

Co to znaczy? Że ogłosi upadłość i pozwalnia pracowników? Bo jak komornik zajął maszyny to chyba nie ma na czym pracować, co nie?

Epos
@Terminator

Bo to cała prawda

Johny

Witam. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Podejrzewam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Knurowa. Pomóżcie mi i opiszcie jak pracuje się w firmie Caffeprint.Eu? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Johny

klient

uwaga!!! (usunięte przez administratora) klientów, nie dotrzymują terminów, mają w nosie kienta, zapłaciłeś to teraz się martw a my wydrukujemy kiedy będziemy chcieli

Lord

Pracuję tam dosyć krótko ale mogę coś powiedzieć na ten temat.Zleceń jest dużo, ludzie zasuwają ile wlezie a sam właściciel też nie boi się ubrudzić rąk i pracuje razem z ludźmi,niekiedy widzę że naprawdę mu ciężko ale daje radę.Szacunek

funcker

Jesteśmy brokerami usług poligraficznych i bardzo dużo zlecamy w drukarniach online. W caffeprint najczęściej druki na papierze 620 g i wizytówki z lakierem UV bo mają najlepsze ceny na te produkty. Puszczamy u nich ok. 15 zamówień miesięcznie. Jednak robimy to naprawdę tylko wtedy gdy nie ma presji czasowej, bo prawie zawsze zawalają terminy. Ale to co się dzieje w ciągu ostatniego miesiąca to już jest przegięcie pały. Na 15 ostatnich zamówień wykonanych terminowo było tylko 2. Średnie opóźnienie to 4 dni. Współczuję ludziom którzy tam pracują, bo na pewno są pod ogromną presją. Młodzi ludzie z biura obsługi uczą się tam przede wszystkim tego, jak wiarygodnie okłamywać rozwścieczonych klientów. Panie właścicielu, niechże się Pan w końcu zlituje nad nami klientami i zacznijcie pracować rzetelnie. W biznesie poligraficznym terminy to podstawa. Cena na drugim miejscu. A u Was odwrotnie.

Klient

Poważne opóźnienia druku w Caffeprint.eu w Gliwicach Proszę uważać bo nie respektują nawet EXPRESOWEGO terminu (pomimo wyższej ceny) Brak kontaktu telefonicznego.

Klient

Katastrofa!!! Zamówiłem Expres 20tys ulotek , zapłaciłem z góry online a czekam już 15 dni i zero odzewu.

Grażyna
@Klient

Jeżeli sprawa się wyjaśni (bo pewnie jest obecnie w toku) to napisz koniecznie w jaki sposób się skończyła. Interesuje mnie to czy dostaniesz od firmy informację zwrotną na temat zamówienia i czy uda Ci się uzyskać zamówiony produkt.

Zostaw merytoryczną opinię o Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk - Knurów

• Jak się pracuje w Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk?

Caffeprint.Eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk
3.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Rybna 4
    44-190 Knurów