Opinie o English Rules Katarzyna Rzeszot w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy English Rules Katarzyna Rzeszot. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w English Rules Katarzyna Rzeszot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o English Rules Katarzyna Rzeszot w Gliwice

Prawda

Unikaj tej szkoły. Lektorzy potrafią odwołać zajęcia nawet 4 min przed rozpoczęciem.

xD
@Kłamstwo

W miesiącu miałam kilkukrotne odwołanie na chwilę przed rozpoczęciem :) I to w przedziale 2-30 min przed. To co napisał prawda to prawda

Administrator Nowy wpis

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w English Rules Katarzyna Rzeszot jako Lektor. Ktoś z Was będzie aplikował?

Jaka atmosfera panuje w firmie English Rules Katarzyna Rzeszot? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 20 lutego. Czy jest rotacja?

ex Nowy wpis

Atmosfera niestety toksyczna, jak chcą coś od Ciebie to są milutcy, a jak tylko popełnisz jakiś błąd albo się z nimi nie zgodzisz, to zachowują się pasywno agresywnie. Szczególnie Pani menadżerka. Nie polecam.

Xyz Nowy wpis

Jeśli rozważacie zatrudnienie w English rules... uciekajcie. Nawet nie wiem od jakich minusów zacząć. Jak już wszyscy powtarzają śmieciowe stawki ale co gorsze dokładnie takie samo traktowanie pracowników. Szkoła nic nie daje od siebie, żadnego wsparcia a jeszcze traktuje cie jak psa. Wstyd mi było reprezentować tak nieprofesjonalne miejsce. Reklamy świetnych kursów z wypisanymi efektami, a jak się okazuje nie ma żadnego planu, wymagań, komu się wrzuci zajęcia to ma robić cokolwiek i nawet nie jest to nadzorowane. Jedynie polecę pracę dla dzieciaków chcących sobie dorobić bo szkoła nie wymaga ŻADNEGO wykształcenia ani większej wiedzy z języka.

Witam, dawno nie było stawianych żadnych opinii do tego, nie widzę tu żadnej odnoszącej się do stanowiska, które mnie interesuje. chodzi o koordynatora języka włoskiego. Jeszcze przez jakiś tydzień ma być dostępna oferta, planuje się zgłosić. W treści udało mi się odszukać informację o tym, że oferowana jest stawka 40 zł od godziny. To kwota brutto czy netto?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie English Rules Katarzyna Rzeszot. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Prawda

Kłamstwo
@Prawda

Lektorzy nie mogą odwołać zajęć 4 minuty przed rozpoczęciem, bo jasno w umowie określone jest, że zajęcia można przełożyć/odwołać 24h przed czasem, inaczej kursantowi należy się darmowa lekcja. Nie wiem skąd te bzdury

@Kłamstwo

No ale jak go nie ma, bo odwołał, to kto oferuje wtedy tą darmową lekcję, chyba muszą poczekać na kolejny termin? Daj znać, czy ta utrata pieniędzy za lekcje to jedyna "kara". Jakaś finansowa odpowiedzialność jeszcze jest jak coś?

Abhatq

Mnie zdarzyła się taka sytuacja tylko raz, naprawdę pilna, której po prostu nie mogłam zignorować. Często dało znaleźć innego lektora na jakieś nagłe zastępstwo, ale po prostu pech tak chciał że nikogo nie było, więc w innym terminie dogadałam się z kursantem aby odrobić tę lekcję i jeszcze w jakiś inny tę lekcję gratisową. Jak jeszcze pracowałam to nie było żadnej innej kary, nie wiem co w sytuacji jakby ktoś to robił częściej/nagminnie. Jakaś finansowa odpowiedzialność to lekka przesada, bo wtedy to już nikt nie chciałby pracować w tego typu szkołach.

xD
@Kłamstwo

Żaden lektor nie pracuje na umowie o pracę? A są może jacyś starsi stażem lektorzy? Bo zastanawiam się czy jest szansa, że te niskie stawki, o których piszesz idą w górę wraz ze stażem pracy?

Wiktoria

klienci widzę, że narzekali na jakieś uciążliwe umowy.. ale o co konkretnie chodziło z nimi? swoją drogą lektorzy na jaką formę zatrudnienia mogą tu liczyć i jakie stawki? jest to jakoś negocjowalne czy każdy ma ten sam standard?

byly pracownik
@Wiktoria

40pln/h na smieciowce lub b2b przy koszcie dla kursanta minimum 90pln

@byly pracownik

Czyli po prostu prawie połowę zgarniasz? A ocenicie jak to jest z pracą własną? Wiadomo poświęcasz czas podczas lekcji a co potem? Materiały, jakieś planowanie zajęć? I to 40 pln to netto czy brutto?

@byly pracownik

Szerzej omówione materiały także by mnie interesowały tak jak poprzedniczkę. Wy już w sumie jesteście po przetestowaniu pracy? czy byli pracownicy mimo wszystko mogą sobie pozwolić na powrót? i czy są jakieś przewidywania co do stawek w kolejnym roku? cos się zwiększy?

@kursant

Moim zdaniem to, że szkole reklamuje tyle influencerów jest podejrzane… umowa na nieciekawych warunkach, duże pieniądze. NIE POLECAM!

Klient

Jestem bardzo zadowolony z rezultatów jakie przyniosły lekcje online. Polecam każdemu kto potrzebuje dobrej i profesjonalnej pomocy w nauce. Zajęcia grupowe przebiegają bardzo sprawnie, a atmosfera jest super.

Jowita

Nie polecam! Chodziłam na zajęcia grupowe. Umowa była uciążliwa brak możliwości rezygnacji... Półroczny kurs miał okres wypowiedzenia pół roku. A niestety pierwsza lekcja spoko, a późniejsze: problemu z połączeniem, ciągle zmiany lektora... Ogólnie za te pieniądze spokojnie można znalezc coś innego. Ja nie wiem skąd oni biorą dobre opinie.

kasia
@Jowita

mamy miesięczny okres wypowiedzenia i nie prowadziliśmy nigdy kursow, które trwały pół roku pozdrawiam, Katarzyna Rzeszot

Kamil

NIE POLECAM! W ciągu roku miałem 4 razy zmienianego lektora. Ostatni lektor nie pojawiał się na zajęciach. Szkoła jest mi winna pieniądze za lekcje, które się nie odbyły i mimo obietnic, że przelew został wykonany to od 3 tygodni na koncie bankowym nic się nie pojawiło...

Marko

Jak to się dzieje, że na instagramowym profilu mają ponad 100 tys. obserwujących, a pod ich wpisami jest tylko komentarzy? Na Facebooku pod postami żadnych reakcji - polubień, komentarzy. Wszystkie rolki na IG reklamujące szkołę pochodzą od influencerów i tiktokerow, zero jakichkolwiek polexeń od zwykłych Kowalskich. Czyżby kupili obserwujących profil na IG?

Wiktoria
@Marko

Nie wiem jak to się dzieje ale w zasadzie to nie zatrudniają do siebie może jakiegoś speca od marketingu internetowego? może osoba z tego stanowiska postawiła jak na razie na jeden kanał? na jakich innych mogliby jeszcze zatrudniać?

Nie polecam, umowy masakra, co więcej na kursie semestralnym leci się z tematem jak w szkole byle jak byle by tylko iść z programem do przodu. Mega żałuję.

Tomasz

Serdecznie polecam szkołę, nigdy wcześniej nie trafiłem na tak dobrego lektora

Izabela
@Tomasz

Ile razy w tygodniu są zajęcia?

Madzia

Polecam z całego serca!

Klient

Nie polecam ! umowy uciążliwe i atmosfera słaba.

uczniowe

NIE POLECAM SZKOŁY !! (usunięte przez administratora) CIEŻKO SIE DOGADAĆ Z SEKRETARIATEM, wiecznie problemy. Uciążliwe umowy ! Lepiej znaleźć sobie prywatnie nauczyciela na Internecie niż się z nimi wiązać !

Zostaw merytoryczną opinię o English Rules Katarzyna Rzeszot - Gliwice

• Jak się pracuje w English Rules Katarzyna Rzeszot?

Zobacz opinie na temat firmy English Rules Katarzyna Rzeszot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

English Rules Katarzyna Rzeszot
  • Szybowcowa 10 lok. 3