Anna Nowy wpis

Słuchajcie, Grupa Wydawnicza Sonia Draga poszukuje do swojego zespołu specjalisty ds. mediów społecznościowych. O szczegółowych wymaganiach dotyczących kandydatów na to stanowisko dowiecie się z tej strony: https://soniadraga.pl/aktualnosci-7/pracuj-z-nami To jak - kto z Waz zdecyduje się na przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do nich?

Ola Nowy wpis
Klient
@Anna

Ale wiesz, że to ogłoszenie jest z grudnia z 2019 roku? Myślę, że czytanie ze zrozumieniem przyda się w pracy ;)

Justyna Nowy wpis

Hej, czy w Sonia Draga praca jest ciężka? Zastanawiam się czy każdy sobie poradzi, nawet osoby bez doświadczenia na podobnym stanowisku. Napiszcie proszę jakie trzeba spełniać wymagania aby móc liczyć na przyjęcie do pracy w firmie.

Freelancer Nowy wpis

Zamówiłem książkę pt. "Saga Rodu Porsche" bezpośrednio z księgarni wydawniczej Sonia Draga i spodziewałem się że będzie mi przysłana w nowym i zadbanym stanie. Niestety po rozpakowaniu książki okazało się co innego. Książka została przysłana całkowicie obpalcowana, w niektórych miejscach widoczne ciemne ślady zabrudzeń, podczas leżenia książki na płasko strony widać lekko wygięte zamiast proste (tak jak by ktoś z 1000 razy ją przeglądał), z tyły książki opis z góry na dół po obu stronach brzegów widać napisy wyblakłe a po środku poprawnie w białym kolorze. Dodatkowo w prawym rogu przedniej okładni książki widać odciśnięte wgłębienie (tak jak by ktoś nożyczkami próbował odciąć, natomiast z tyłu książki widnieje niewielkie lecz wyraźne wklęsłe wgłębienie z naderwaniem. Przestrzegam wszystkich przed tą księgarnią wydawniczą i zamawianiem u nich książek, tym bardziej że nie dbają o ich stan oraz nie przywiązują do tego wagi.

Marcin

@Ada a więc szanse na awans tutaj zerowe?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Sonia Draga Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Ada
@admin

Brak jakiejkolwiek ścieżki awansu. Jeśli się podlizuje szefowej, to ma się fajnie. Krąg lizusów liczy pięć osób. Choć za plecami szefowej, jadą po niej równo. Jak znasz swoją wartość, to w tej firmie dostajesz po głowie, od zaufanych i samej szefowej, która uwielbia pochlebstwa. Ogólnie w firmie pracują osoby „wszystkowiedzące”, panuje chaos organizacyjny, każdy wtrąca się do wszystkiego, bo na to pozwala prezeska. Osoby, które szukają ciekawej pracy z fachowcami, powinny unikać tego wydawnictwa zagranicznej tandety.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonia Draga Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sonia Draga Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.