Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Były

Jak czytam opinie takich flustratów to chce mi się śmiać. Pracowałem w Tactice ponad rok temu i wiem doskonale, że jest to firma wymagająca oraz która potrafi bardzo dużo nauczyć. Dodatkowo ma bardzo dobre produkty. Najlepiej jest narzekać a nie zabrać się do pracy. Zastanówcie się co daliście od siebie. Lepiej siedzieć na goworku i marudzić, że to nie jest dobrze i to.

Lol
@Były

Hahahahah dobre sobie!!! To czemu juz nie pracujesz?

Realista
@Były

Nauczyć to można sie było kiedyś jak byli dosw. Pracownicy w marketingu i w sprzedaży. Dzisiaj juz nie ma nikogo z tych co szkolili. Dzisiejsza kadra kierowników to przedstawiciele z innych firm którzy uczą sie pracy w aptekach od przedstawicieli którymi niby zarzadzaja:) żenujące sa stwierdzenia rks po podwójnych- "nie mam sie do czego przyczepić" i to jest podsumowanie wizyt- kiedyś nie do pomyślenia. w dziale marketingu juz nie ma nikogo- wszyscy odeszli

arturo

zaproponowali mi 2.500 netto na początek na farmaceutycznego teren Konin okolice,wysyłają testy do rozwiązania jak tam jest naprawdę, proszę o rzetelne opinie.

EmAjEs
@arturo

Za moich czasów, a było to w 2013 roku testy były tuż przed podpisaniem umowy i miały na celu sprawdzenie twojej wiedzy o preparatach - nie było żadnego szkolenia wstępnego - skład, stosowanie, itp itd trzeba było nauczyć się samemu. Ale to było w 2013 jak jest teraz nie mam pojęcia. Firma godna polecenia dla osób, które nie mają doświadczenie jako PF czy PM - warto zahaczyć się na przynajmniej rok, dwa. Zarobki faktycznie nie powalają jak ta branżę ale przynajmniej zdobędziecie doświadczenie, poznacie farmaceutów lekarzy na terenie - łatwiej potem będzie o pracę w innej większej firmie, która lepiej zapłaci. Samochód służbowy był oczywiście telefon też, narzędzia sprzedażowe do pracy z lekarzami i farmaceutami także - też nie powalający budżet - ale było ok - ja z perspektywy czasu polecam jako firme na start, max do 2 lat.

arek

Byłem na rozmowie na teren Turek,Konin,Kalisz,województwo kujawsko pomorskie na Ph farmaceutycznego, zastanawiam się czy podjąć prace w tej firmie, podobno chcą mnie przyjąć przysyłają jakieś testy do wypełnienia tylko po co?

stick

Witam, Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko PF, czy możecie mniej wiecej napisać jakie warunki finansowe, jakie narzędzia pracy, czy można jeżdzić autem prywatnie?

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
dako

hej hej, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko PF czy możecie mozecie napisać jakie warunki finansowy, czy da się wyrobić premie??

Jarek

Witam byłem na rozmowie rekrutacyjnej na teren Konin, Turek .Rozmowa dość przyjemna pani kierownik ok,spotkanie z dyrektorem ok. Zastanawiam się czy faktycznie jest w tej firmie tak dobrze ,bo dużo tu takich nieprzychylnych komentarzy.

Iza

@Łukasz Myślę, że powinieneś ponowić zapytanie na adres e-mail sekretariat@tactica.pl , zawsze mogą zdarzyć sie nieprzewidziane sytuacje.

Alex

Nierealne cele sprzedażowe,(usunięte przez administratora)małe zarobki. Stanowczo odradzam!

Łukasz

Byłem na pierwszym etapie, miły człowiek przeprowadził że mną rozmowę. Następnie dostałem tel. Że dostałem się na drugi etap. Pojechałem do Krakowa. Rozmowa w pseudo przyjaznej atmosferze. Następnie dostałem tel.(usunięte przez administratora)godzinach kolejny telefon z informacją że wszystkie rekrutacje zostały wstrzymane i niestety nie są w stanie powiedzieć kiedy coś się zmieni. Minęło już trochę czasu i cisza. Na rozmowie zapewniano mnie że firma zmienia się na plus i nie ma co patrzeć na opinie na gowork. Sami oceńcie profesjonalne podejście do ludzi tej firmy...

Kaziczek

Czyżby Tactica miała konkurencję? Dla mnie takie wpisy są bardzo podejrzane!! Może to człowiek, który jest na bakier z pracą musi wyleć całą złość z siebie na firmę? Pracuję w tej firmie już długo i to jest udana praca gdyż firma jest fajna godna polecenia.

Jasiek

Mam ochotę złożyć cv na PF do Tactici bo słyszałem, że to firma spoko!!. Ale chciałbym się dowiedzieć jakie macie zarobki? Czy dają samochód?, może jeszcze jakieś dodatki? Interesuje mnie rejon podkarpacki ostatecznie małopolska. Proszę o informacje?

Co się dzieje w firmie, że zatrudniają kierowników i PM na cały kraj, czyżby wymiana kadry. Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko PM ale mam obawy, po ilości ogłoszeń o pracę. Jak wygląda praca w tej firmie, czy jest stabilna?

znajoma PM
@Marta

Słyszałam od znajomego, który pracuje w tactice, że w firmie ostatnio dzieje się bardzo dobrze. Mieli super spotkanie w Zakopanem ( impreza z górnej półki, szkolenia, itp) Dodatkowo dostali bardzo pokaźne podwyżki i kolejne mają dostać w czerwcu. Podobno dążą do standardów z górnej półki i to nie koniec zmian. Ogłoszenia podobno są aktualizowane na całą Polskę cyklicznie, więc to jest powodem tylu ogłoszeń.

@znajoma PM

Hahaha, świetnie marketingowcy, ktoś kto nie pracował na pewno uwierzy :)

Kamila

Hej, czy ktoś może mi powiedzieć czy firma zatrudnia przedstawicieli medycznych z dużym doświadczeniem? Chodzi mi o warunki finansowe

RR
@Kamila

Jeśli masz duże doświadczenie w branży, to nie jest firma dla Ciebie. Zaufaj i szukaj czegoś lepszego. Powodzenia :)

Asd
@Kamila

Odradzam

Kaz

Ogólnie firma jest bardzo dobra z dużymi perspektywami. Jeśli Tobie się nie podoba poszukaj sobie innej. Takie rozliczanie innych z ich pracy chyba nie jest w zakresie Twoich obowiązków.

Karol

Hej. Czy szukają teraz przedstawiciela na dolnyśląsk?

Maaxxx

Witam Wszystkich Proszę o informację na temat stanowiska Młodszy Przedstawiciel ds. Sieci: -jaki zakres obowiązków -ile wizyt dziennie -jaka podstawa netto -jaka premia netto (miesięczna, dwumiesięczna, kwartalna, roczna) -jakie auto (z gps) -jakieś narzędzia pomagające w sprzedaży? Z góry dziękuję

Ajax

Przedstawiciel medyczny / Przedstawiciel farmaceutyczny (naukowy) to jakie ma pieniądze tutaj, tak powyżej 4000?

Kazzita

Hej mam pytanie , idę na rozmowę rekrutacyjna do Tej firmy . Powiedzcie mi jak wygląda zadanie rekrutacyjne ? Czego dotyczy konkretnie ? Czy rzeczywiście 4tyg trwa rekrutacja ?

ka
@Kazzita

Jakie województwo?

ka
@Kazzita

Jakie województwo?

Kazzita
@ka

Mazowieckie :) Ka wiesz może coś ?

Czy przyjmują teraz na przedstawiciela farmaceutycznego w Poznaniu ? Czy ktoś wie. Marcin

PF
@Marcin

Tak szukają na Poznań

mirosławek

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na magazyniera części zamiennych? Załapalbym się bo dają dobre zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 434 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.