Opinie o Avita (Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. w Kraków

zatrudniona :)

ja byłam i mnie przyjeli, ale widziałam, że za bardzo nie mają wolnych miejsc. Mi sie udało. Jeżeli dobrze wypadłaś na rozmowie to jak będą mieli miejsce to na pewno zadzwonia. Nie przejmuj sie. A z reszta sama mozesz zadzwonic tez i zapytac przeciez. Powodzenia

Bez pracy

byłam i co? i cisza , nie przyjeli mnie, a strasznie mieli zadzwonic, dodzwonic się do nich też nie można (mam nadzieje ze biuro to czyta) wiec nawet do avity łatwo nie jest ,sama sprawdziłam , :(

ola

Czy kierowników też wam potrzeba/mam doświadczenie i lubię wyzwania...popytajcie i odpiszcie,

bez pracy - 2011-04-08 11:14:35 rynek i okolice rynku by mnie interesowały, dziekuje wam kochane za porady, tak też zrobię, wiadomo że praca cieżka, i zarobki słabe, ale tak od zawsze w handlu jest, z tego co wiem to jest umowa o prace normalna, i premia wiec nie jest tak zle :) dam znac jak juz mnie przyjmia Nie ma za co i życze powodzenia :)

Kasjer

A gdzie była rekrutacja? W Krakowie? Bo ja byłam niedawno i rekrutacja była w porządku. Normalna rozmowa... Nic wydziwianego. Denerwowałam się strasznie przed spotkaniem ale trafiłam na osobę, która starała się rozluźnić sytuację. Gdyby rozmowa przebiegała tak jak w ostatnim miejscu gdzie starałam się o pracę to na pewno bym się nie dostała bo byłam tak zdenerwowana dodatkowo tą naburmuszoną osobą, że bym słowa nie wydusiła. Z Avity wyszłam zadowolona :) no i dostałam pracę. Jeżeli ktoś idzie na rozmowę to nie ma się czym stresować :)

Opowiadałam o obowiązkach w poprzednich pracach, o pracy pod presją czasu i dyspozycyjności.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
bez pracy

faktycznie jedz na makuszynskiegio i nie słuchaj nie robów.ja pracuje moze niedługo ale w koncu jest ok praca na sklepie sprawia mi przyjemnosc i chce tam pracowac a to dzieki zmianie kier mysle że jak sie wykazesz to bedzie dobrze. zmiana kier od dwoch tyg u nas jest na taki plus ze dziekuje ze biuro nam pomogło i zycze wszystkim takiej pracy na sklepie i kierownika!!!!!!!!!!!!!więc smiało jedz na makucha.

pomoc

Musisz jechać na Makuszyńskiego 4 i tam zostawić papiery. Myslęże dostaniesz prace tylko musisz się określić na który sklep chciałabys się dostać bo nie na wszystkich potrzebują ludzi. I nie przejmuj się tymi wszystkimi opiniami bo wcale nie jest tak źle jak piszą. Owszem czasami bywa ciężko ale jak w każdej pracy. Pozdrawiam.

bez pracy

wiece coś może o przyjęciach? gdzie się zgłosić, bardzo proszę nie odradzajcie mi pracy w Avicie, ponieważ bardzo potrzebuje zatrudnienia , a wiadomo że o prace teraz bardzo ciezko, miałaam do czynienia z trudna pracę,chce spróbować , proszę o jakieś rady, do których sklepow teraz zatrudniaja?dziekuje z góry

......

...... - 2011-03-31 16:30:41 robi sie coraz ciekawiej, ciekawe czy ten PAN ktorego podejrzewam o (usunięte przez administratora)No napewno mnie to nie zdziwi ...... ktoś tu jest chyba nienormalny skoro wypisuje takie bzdury o miłości !!! to nie bylo wyznanie milosci klania sie czytanie ze zrozumieniem:*

buuuuuuuu - 2011-03-25 11:32:34skoro tak świetnie rządziła to dlaczego (usunięte przez administratora)nie uciekła !!!!!!! chora jest

inna - 2011-04-02 20:42:50 ludzie którzy wypisuja takie rzeczy powinni mieć odwagę podpisać się pod swoimi tekstami. dokładnie masz racje,zgadzam sie z Tobą w 100%

...... - 2011-03-31 16:30:41robi sie coraz ciekawiej, ciekawe czy ten PAN ktorego podejrzewam o (usunięte przez administratora)No napewno mnie to nie zdziwi ......ktoś tu jest chyba nienormalny skoro wypisuje takie bzdury o miłości !!!

inna

inna

i widząc co tu piszecie zaraz okrzykniecie mnie (usunięte przez administratora)albo nie wiadomo co wam jeszcze wpadnie do waszych :inteligentnych(usunięte przez administratora) Ale powiem tak, sami robicie złą opinie tej sieci.Przychodzicie niby do pracy a nie potraficie nawet prostych rzeczy zrobić Chcielibyści zeby wam płacili za obijanie się- nigdzie tak nie ma Sami na wzajem siebie obgadujecie i stwarzacie chorą atmosferę.Jak chcecie żeby w sklepie była miła i przyjazna atmosfera jak na dzień dobry jestescie wrogo nastawieni do całej sieci, do kierownika itp Proste nie potraficie pracowac w takiej branzy to idzcie pracowac gdzie indziej.

ja pracuje w avicie i nie narzekam

były

misia - 2011-03-30 15:04:30 nic nie wiecie a wypowiadacie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Macie ochote to pracujcie w tym syfie jak ja i stulcie ryje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po pierwsze ryj masz Ty, a po drugie skoro się wypowiadaja to wiedzą. Wszystkie avity huczą o tym co ta pseudo kierowniczka wywijała nawet wtedy jak była zmianową. Dobrze że ja już w tej sieci nie pracuje bo też bym mógł wiele powiedzieć na ten temat.

...

Sama siebie kochasz? Pogratulowac inteligencji. A poza tym osoby które uzywaja więcej niż jeden znak interpunkcyjny mają problemy psychiczne.

gej

a kogo masz na myśli

misia

nic nie wiecie a wypowiadacie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Macie ochote to pracujcie w tym (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie macie pojecia o czym piszecie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.