Opinie o "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA w Rzeszów

Kiedyś pracująca

Prawda jest taka, że negatywy piszą tylko te osoby, którym coś nie wyszło albo sobie nie poradzili; a Ci co pracują kilka lat i chcą pracować i są zadowoleni, a jest nawet kilka osób ( co o czymś świadczy ) to niestety nie wpadną na napisanie dobrej opinii, na którą jak najbardziej Firma zasługuje, pieniążki są zawsze na czas, atmosfera w pracy bardzo dobra, więc jeżeli mogę coś doradzić osobom , które chcą pracować i znają się na handlu, niech przekonają się same, Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Bardzo często nie doceniamy tego co mamy!!

była pracownica

Szczerze polecam pracodawcę i zespół pracowników, dowiedziałam się że ostatnio zarobki poszły w górę. Kiedyś tam pracowałam w czasie studiów 3lata i nie narzekałam, teraz mieszkam poza Rzeszowem. Mile wspominam dziewczyny i atmosferę w pracy. Fajnie było że nie musiałam w niedziele pracować. Przeczytałam wszystkie opinie i stwierdziłam że zawsze pisały dziewczyny które nie dostały się do tej pracy lub pracowały bardzo krótko i ich opinie są nieobiektywne bo się czymś zraziły. Ostatnio widziałam ich ogłoszenie i dlatego zachęcam do składania ofert i najlepiej się samemu przekonać.

Alicja

@luki.11 czyli zdarza się, że treść oferty pracy nie jest do końca zgodna z wymaganiami, czy też warunkami przedstawionymi na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy chodzi tu przede wszystkim o status studenta, czy jeszcze inne kwestie się nie zgadzają? Chętnie też usłyszymy od innych pracowników, czy niedoszłych pracowników firmy. Czy Wy również mieliście takie doświadczenia?

Alicja

@Ona.zadowolona dziękujemy za Twoją opinię. @ela1112, pracę na jakim stanowisku rozważasz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od docelowego stanowiska.

ela1112
@Alicja

Z tego co widzę przeglądając ogłoszenia to notorycznie tam kogoś szukają, wiec zastanawiające jest to czy ewidentnie wina nie leży po stronie właściciela... Rozważam zarówno obsługę allegro jak i klienta, wiec chciałabym więcej szczegółów odnośnie atmosfery, zasad panujących, jak i samych obowiązkach

Sprzedawca

Kilka razy byłam na rozmowie w banku, uprzejmości nie z tej ziemi całowanie w rękę, wstawanie przy powitaniu... czkanie na kier 1 godz , rozmowa od Annasza do Kajfasza. Na końcu tej rozmoworantki....było nam bardzo miło... oddzwonimy wyślemy maila napiszemy SMS..... I następna rozmowa. Cotton rozmowa. Bardzo krótka rozmowa kilka niezbędnych pytań o przebieg dotychczasowej pracy, dojazd i tyle to co powinno być. Potem sprawdzenie praktyczne na stoisku. Całość niecała godzina. Do pracy jutro na 10. Cenię takie rozmowy bez zbędnych uprzejmości na pokaz...podanie ręki jest dla mnie krępujące....zawsze pierwszy podaję rękę starszy.

Przebieg pracy, dojazd nic więcej

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ela1112

Ja rownież chcialabym dowiedzieć sie więcej szczegółów o pracy w cotton

pracująca
@ela1112

W tej chwili to potrzebują kogoś na Allegro. Fajna praca ale nie każdy potrafi.

Majka

Też nikomu nie polecam. Właściciel to straszny kombinator, coraz mniej osób chce tam pracować. Obiecuje niewiadomo co, a potem się okazuje że bierze tylko na kilka dni tak naprawdę "do pomocy".

Alicja

@ona.zadowolona, a możesz powiedzieć więcej o pracy w "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA?

Ona.zadowolona
@Alicja

Miła atmosfera w pracy, można się dużo nauczyć. Kasia to już z 15 lat pracuje to dobrze świadczy o szefie. Zawsze najwięcej problemów jest z dziewczynami nowymi co niewiele potrafią, a wydaje im się że tam znajdą pracę. Jak odejdą to wypisują nieprawdziwe rzeczy. Ja polecam.

ta praca to porazka.11
@Ona.zadowolona

Ona zadowolona chyba robisz reklamę temu człowiekowi bo nie wiem czy to że jedna osoba tam tyle pracuje świadczy o szefie czy o niej samej np ze nie chce już odchodzić bo się przyzwyczaiła do chamstwa i prostactwa ze strony właściciela. On co 3-4 miesiące szuka kogoś do pracy bo nikt przy zdrowych zmysłach z nim nie wytrzymuje i to nie tylko w Rzeszowie ale i w okolicach ma sklepy a historia ta sama wszędzie się powtarza. Kombinator okropny. Dziwię się tym dziewczynom które pracują chyba mają nerwy ze stali albo są takie zdesperowane. A tak swoją drogą to ciekawe jest to ze jak się pojawia negatywny wpis i opinia tu to nie mija dzień a już jest pozytywny wpis. Chyba właściciel sam te pochwały sobie wypisuje bo nikt dobrego słowa o nim raczej nie napisze.

luki.11
@ta praca to porazka.11

Zgadzam się w 100 % z poprzednim postem. Właściciel sam nie wie kogo szukać najpierw w ogłoszeniu jest napisane że można być studentką a potem okazuje się że lepiej nie bo taka osoba jest niewygodna.

ona.zadowolona

COTTON mile wspominam , niestety musiałam wyjechać. Życzę dalszych sukcesów pracodawcy i miłej pracy koleżankom. Kiedyś tam wrócę. Nie bardzo rozumiem rozczarowane koleżanki, może przyczyny krótkiej pracy trzeba szukać u siebie a nie u innych.

ona.zawiedziona

Kolejny niestety naciagacz taki co to najlepiej zeby za darmo pracowac. Kilka dni pracowalam na tzw. Okresie probnym ale chyba moja osoba wlascicielowi nie spodobala sie. Potrzebowal mnie tylko zeby dziury w grafiku zatkac jak ktos nie mogl przyjsc. A na poczatku obiecywal umowe wyzsze stawki itd. Wszystko lipa. A jak przyszlam po pieniadze za te kilka dni to z wielka laska je dostalam. Porazka w każdym razie.

zyta86

Pracowałam 4 lata w Rzeszowie i nie narzekam. Jak się przeprowadziłam zrezygnowałam. Praca nie jest ciężka, ale trzeba być pracowitym, na początku niskie wynagrodzenie, potem cały rośnie. Dziewczyny w galeriach zap... w niedzielę , a ja pracowałam 2 soboty czasami w tygodniu było wolne.

angel. 99

Rotacja duża bo S.K sam nie wie jak kombinować. Obiecuje umowę o pracę cały etat a potem kombinuje a to może zlecenie jednak a może niepelny etat. Oprócz tego jest ciężkim człowiekiem do dogadania się na temat pracy i do współpracy. Stawki też nie rewelacyjne 7.5 później podobno 8 zł. Nie polecam.

romek

powiem Wam, że z tego co ja wiem to oni prowadzą największy sklep z bielizną w Rzeszowie , chwalą sie, ze mają bogatą oferte, najniższe ceny, częste promocje, obsługa jest profesjonalna i miła. Nie wiem tylko czy stawki tam mają dobre czy nie za bardzo, podobno też bielizna jest sportowa w ofercie.

jaga

Witam, pracowałam tam 14 miesięcy potem zmieniłam miejsce zamieszkania i zrezygnowałam. Praca nie jest ciężka, atutem jest że nie pracuje się w niedzielę. Umowę dostałam po miesiącu, zarabiałam na początku najniższą krajową, potem więcej. Współpraca z dziewczynami ok. Rotacja jak wszędzie, przy kilku sklepach i sprzedaży internetowej normalna. Najwięcej zmian było przed wakacjami , jak dziewczyny kończyły budę

nati

Podnosze temat,prosze o informacje o tym miejscu pracy:)

ross

A co mozna powiedziec pan S. ma swoja prawa reke tu na Reszowie i ona robi selekcje kandydatek jak jest ladna zadbana z klasą to nie ma szans.

ross

Witam,pare lat temu poszlam na rozmowe w sprawie pracy w tym sklepie,i bylo to ssmo co napisala ona to juz trwa ladnych pare lat moje kolezanki rowniez byly"testowane",w okolicznych sklepach jak mi wiadomo mowia ze duzo tam sie dziewczyn przewinelo(usunięte przez administratora)

dfghjkl

znowu pojawiło się ogłoszenie w tej firmie :P o co chodzi, że już od tylu miesięcy szukają pracownicy?

onnaa

Witam, czy ktoś pracował jako sprzedawca bielizny w "cotton" w Rzeszowie? Cały czas pojawia się ogłoszenie, więc chyba coś musi być nie tak. Czekam na odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA - Rzeszów

• Jak się pracuje w "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA?

Zobacz opinie na temat firmy "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA?

Kandydaci do pracy w "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA
1.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • al. Tadeusza Rejtana 53A
    35-326 Rzeszów