"COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA

Rzeszów

Opinie o "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA

Monia

STRATA CZASU I NERWÓW!! KPINA!!!!!Pan właściciel robi sobie kpiny z kandydatów do pracy. Jednego dnia Pan zadzwonił do mnie i zaprosił na rozmowę kwalifikacyjną i godzinę próbną. Kiedy pojawiłam się w sklepie Pan był zajęty za ladą, powiedział jedynie, ze szukają osoby zarówno do sklepu i do obsługi Allegro. Tyle było z rozmowy kwalifikacyjnej. Póżniej poprosił, żebym rozejrzała sie po sklepie, a on zobaczy jak idzie mi obsługa klienta. Po chwili "rozglądania się po sklepie" zostałam zagadana przez dziewczynę, która też była w trakcie godziny próbnej. Powiedziała mi że ona też nie za miło została potraktowana przez wlaścieciela, w dodatku jak zapytała o formę ewentualnej umowy o pracę i wynagrodzenie to Pan zaczał kręcic, że czeka na zgodę na zatrudnienie pracownika ( czy tam dofinansowanie, już nie pamiętam), więc tak naprawdę ta praca to dla nas nie było jeszcze nic pewnego. Dziewczyna powiedziała też. że jest tam już 3h i nikt jeszcze do niej nie podszedł ( ani dziewczyna tam pracująca, ani właściciel) . Kiedy po chwili stwierdziłyśmy, że z tą pracą jest coś nie tak i jesteśmy olewane przez właściciela zdecydowałyśmy, że wychodzimy. Okazało się że Pan właściciel wyszedł sobie ze sklepu a dziewczyna tam pracująca nie była w stanie powiedzieć o której szef wróci. Powiedziała tylko, że o nas zapomniała i ze ta dryga kandydatka, która była tam już 3h mogła podejść i powiedzieć, że jej czas się już skończył. Oczywiście mówiła że szef się z nami skontaktuje. Odpoweidziałyśmy, żę czekałyśmy na jakieś informacje ze strony właściciela i udałyśmy się do wyjścia w mięzyczasie mijając się z inną dziewczyną, która właśnie przyszła na rozmowę i godzinę próbną. Ogólnie rzecz biorąc Pan właściciel kombinuje, jak zrobić, żeby na sklepie ktoś cały czas zajmował się klientem ( kandydatki) nie płacąc im za tą pracę. Co to za podejście do drugiego człowieka w ogóle??? PARANOJA...

Alicja

@luki.11 czyli zdarza się, że treść oferty pracy nie jest do końca zgodna z wymaganiami, czy też warunkami przedstawionymi na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy chodzi tu przede wszystkim o status studenta, czy jeszcze inne kwestie się nie zgadzają? Chętnie też usłyszymy od innych pracowników, czy niedoszłych pracowników firmy. Czy Wy również mieliście takie doświadczenia?

Alicja

@Ona.zadowolona dziękujemy za Twoją opinię. @ela1112, pracę na jakim stanowisku rozważasz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od docelowego stanowiska.

ela1112
@Alicja 04.05.2017 14:59

Z tego co widzę przeglądając ogłoszenia to notorycznie tam kogoś szukają, wiec zastanawiające jest to czy ewidentnie wina nie leży po stronie właściciela... Rozważam zarówno obsługę allegro jak i klienta, wiec chciałabym więcej szczegółów odnośnie atmosfery, zasad panujących, jak i samych obowiązkach

ela1112

Ja rownież chcialabym dowiedzieć sie więcej szczegółów o pracy w cotton

pracująca
@ela1112 23.04.2017 23:47
Ja rownież chcialabym dowiedzieć sie więcej szczegółów o pracy w cotton

W tej chwili to potrzebują kogoś na Allegro. Fajna praca ale nie każdy potrafi.

Majka

Też nikomu nie polecam. Właściciel to straszny kombinator, coraz mniej osób chce tam pracować. Obiecuje niewiadomo co, a potem się okazuje że bierze tylko na kilka dni tak naprawdę "do pomocy".

Alicja

@ona.zadowolona, a możesz powiedzieć więcej o pracy w "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA?

ta praca to porazka.11
@Ona.zadowolona 08.04.2017 21:30
Miła atmosfera w pracy, można się dużo nauczyć. Kasia to już z 15 lat pracuje to dobrze świadczy o szefie. Zawsze najwięcej pro...

Ona zadowolona chyba robisz reklamę temu człowiekowi bo nie wiem czy to że jedna osoba tam tyle pracuje świadczy o szefie czy o niej samej np ze nie chce już odchodzić bo się przyzwyczaiła do chamstwa i prostactwa ze strony właściciela. On co 3-4 miesiące szuka kogoś do pracy bo nikt przy zdrowych zmysłach z nim nie wytrzymuje i to nie tylko w Rzeszowie ale i w okolicach ma sklepy a historia ta sama wszędzie się powtarza. Kombinator okropny. Dziwię się tym dziewczynom które pracują chyba mają nerwy ze stali albo są takie zdesperowane. A tak swoją drogą to ciekawe jest to ze jak się pojawia negatywny wpis i opinia tu to nie mija dzień a już jest pozytywny wpis. Chyba właściciel sam te pochwały sobie wypisuje bo nikt dobrego słowa o nim raczej nie napisze.

luki.11
@ta praca to porazka.11 22.05.2017 08:36

Zgadzam się w 100 % z poprzednim postem. Właściciel sam nie wie kogo szukać najpierw w ogłoszeniu jest napisane że można być studentką a potem okazuje się że lepiej nie bo taka osoba jest niewygodna.

ona.zadowolona

COTTON mile wspominam , niestety musiałam wyjechać. Życzę dalszych sukcesów pracodawcy i miłej pracy koleżankom. Kiedyś tam wrócę. Nie bardzo rozumiem rozczarowane koleżanki, może przyczyny krótkiej pracy trzeba szukać u siebie a nie u innych.

ona.zawiedziona

Kolejny niestety naciagacz taki co to najlepiej zeby za darmo pracowac. Kilka dni pracowalam na tzw. Okresie probnym ale chyba moja osoba wlascicielowi nie spodobala sie. Potrzebowal mnie tylko zeby dziury w grafiku zatkac jak ktos nie mogl przyjsc. A na poczatku obiecywal umowe wyzsze stawki itd. Wszystko lipa. A jak przyszlam po pieniadze za te kilka dni to z wielka laska je dostalam. Porazka w każdym razie.

zyta86

Pracowałam 4 lata w Rzeszowie i nie narzekam. Jak się przeprowadziłam zrezygnowałam. Praca nie jest ciężka, ale trzeba być pracowitym, na początku niskie wynagrodzenie, potem cały rośnie. Dziewczyny w galeriach zap... w niedzielę , a ja pracowałam 2 soboty czasami w tygodniu było wolne.

angel. 99

Rotacja duża bo S.K sam nie wie jak kombinować. Obiecuje umowę o pracę cały etat a potem kombinuje a to może zlecenie jednak a może niepelny etat. Oprócz tego jest ciężkim człowiekiem do dogadania się na temat pracy i do współpracy. Stawki też nie rewelacyjne 7.5 później podobno 8 zł. Nie polecam.

romek

powiem Wam, że z tego co ja wiem to oni prowadzą największy sklep z bielizną w Rzeszowie , chwalą sie, ze mają bogatą oferte, najniższe ceny, częste promocje, obsługa jest profesjonalna i miła. Nie wiem tylko czy stawki tam mają dobre czy nie za bardzo, podobno też bielizna jest sportowa w ofercie.

jaga

Witam, pracowałam tam 14 miesięcy potem zmieniłam miejsce zamieszkania i zrezygnowałam. Praca nie jest ciężka, atutem jest że nie pracuje się w niedzielę. Umowę dostałam po miesiącu, zarabiałam na początku najniższą krajową, potem więcej. Współpraca z dziewczynami ok. Rotacja jak wszędzie, przy kilku sklepach i sprzedaży internetowej normalna. Najwięcej zmian było przed wakacjami , jak dziewczyny kończyły budę

nati

Podnosze temat,prosze o informacje o tym miejscu pracy:)

ross

A co mozna powiedziec pan S. ma swoja prawa reke tu na Reszowie i ona robi selekcje kandydatek jak jest ladna zadbana z klasą to nie ma szans.

ross

Witam,pare lat temu poszlam na rozmowe w sprawie pracy w tym sklepie,i bylo to ssmo co napisala ona to juz trwa ladnych pare lat moje kolezanki rowniez byly"testowane",w okolicznych sklepach jak mi wiadomo mowia ze duzo tam sie dziewczyn przewinelo(usunięte przez administratora)

dfghjkl

znowu pojawiło się ogłoszenie w tej firmie :P o co chodzi, że już od tylu miesięcy szukają pracownicy?

onnaa

Witam, czy ktoś pracował jako sprzedawca bielizny w "cotton" w Rzeszowie? Cały czas pojawia się ogłoszenie, więc chyba coś musi być nie tak. Czekam na odpowiedzi.

Zostaw opinię o "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "COTTON" STANISŁAW KIEBAŁA