SONIMA Sp. z o.o.

Opinie o SONIMA Sp. z o.o.

Greg

Nie polecam rekrutacji prowadzonej przez ta firme , bylem umowiony na rozmowe wraz z podobno kilkoma osobami w tym dniu , bylem zainteresowany i spełniałem wszystkie wymagania z praca od zaraz i dowiedziałem sie ze wszystko poszlo dobrze i mam poczekac na tel do nast dnia bo maja jeszcze kilka osob i wybiora osobe .. telefonu nie dostalem za co nie jestem zly ale to ze od tych 2 tyg ta oferta codziennie sie pojawia , wiec zwykle wzbudzanie zainteresowaniem kogos do przyjecia a pewnie zatrudnia rodzine jak to bylo wczesniej podobno .

Co jest?
@Greg 19.11.2018 11:07

I raczej powinieneś się cieszyć z takiego obrotu sprawy ,szkoda zawracać sobie głowy tą firmą.

Sonima

Witam czy coś się zmieniło jeśli chodzi o pracę na stanowisku Operator Lini montażowej?Ile teraz można zarobić?

Anonimus

Obecnie trwają nabory do Logistyki- jakieś informacje na ten temat ? jakie zarobki, godziny pracy ?

Viner

Bylem pracownikiem "Sonimy" przez ponad 2 lata. Moge powiedziec bardzo wiele z uwagi na charakterystyke pracy i rozwoju w tej firmie. Ogolnie w firmie wiele sie nie dzieje, produkcja jest bardzo prosta i latwa, praktycznie wyszkolenie nowego pracownika produkcji moze trwac 2 tyg i osoba srednio ogarnieta jest sobie w stanie spokojnie poradzic i praktycznie wyrabiac norme. A zatem pracodawca w zadnym stopniu nie przejmuje sie zwyklym operatorem, jezeli nie jestes z rodziny albo dobrym znajomym dyrektora badz kierownika to zapomnij o jakiej kolwiek (niewielkiej zreszta) mozliwosci rozwoju lub awansu. Firemka mala zatrudnia okolo 30 osob wlacznie z "biurem" i innymi specjalistami ktorych moznaby policzyc na palcach jednej reki. Swojego czasu pracowali w firmie wartosciowi ludzie ktorzy po pewnym czasie i ogolnej orientacji sytuacji jaka panuje w firmie rezygnowaly na rzecz lepszych i bardziej rozwojowych miejsc pracy. Zarobki na poziomie lekko wyzszym niz minimalna krajowa, zatrudnienie nowych pracownikow odbywa sie na zasadzie najczesciej umowy zlecenia i potem ewentualnie sie przedluza umowa o prace najczesciej na miesiac po czym z delikwentem sie konczy wspolprace. Zero stabilnosci dla nowych pracownikow spoza nepotycznego "ukladu". Dla kogos kto chce sobie dorobic z braku laku dobra opcja na miesiac dwa do podrobienia sobie "grosza" a moze i doslownie. Polecam swiezakom bez doswiadczenia ktorzy chcieliby zaczac swoja kariere jako pracownik produkcji w innej firmie lub dla malo aktywnych i nieambitnych ludzi ktorym wystarczaja warunki jakie zapewnia firma - o ile zaostanie sie na dluzej.

Zostaw opinię o SONIMA Sp. z o.o. - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SONIMA Sp. z o.o.