counter
2 39 16 5 1
Greg

Nie polecam rekrutacji prowadzonej przez ta firme , bylem umowiony na rozmowe wraz z podobno kilkoma osobami w tym dniu , bylem zainteresowany i spełniałem wszystkie wymagania z praca od zaraz i dowiedziałem sie ze wszystko poszlo dobrze i mam poczekac na tel do nast dnia bo maja jeszcze kilka osob i wybiora osobe .. telefonu nie dostalem za co nie jestem zly ale to ze od tych 2 tyg ta oferta codziennie sie pojawia , wiec zwykle wzbudzanie zainteresowaniem kogos do przyjecia a pewnie zatrudnia rodzine jak to bylo wczesniej podobno .

Tak14Nie4
Co jest?
@Greg

I raczej powinieneś się cieszyć z takiego obrotu sprawy ,szkoda zawracać sobie głowy tą firmą.

Tak11Nie3
Nie doszły Nowy wpis
@Greg

Dziad firma i szkoda w ogóle nawet CV wysyłać. Ogłoszenia non stop się pojawiają bo nikt tam nie chce pracować albo go zwalniają i następnego szukają. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!Mamy koniec stycznia 2020 i znowu ogłoszenie.Tym razem na stronie urzędu pracy.

Tak4Nie4
Wojciech Nowy wpis
@Nie doszły

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej i stąd Twoje niezadowolenie? Napisz jak przebiegała i czy dostałeś feedback? Warto podać szczegóły rekrutacji, żeby osoby wybierające się na rozmowę kwalifikacyjną wiedziały czego się spodziewać.

Mikołaj Nowy wpis

@Gugu a za co cię zwolnili? I czy miałeś okres wypowiedzenia?

Tak1Nie
Gugu

Pracowałem tam i średnio było. Mieli mi przedłużyć umowa a mnie zwolnili i 2 innych też. Kasa żadna. Dobre dla swiezaka.

Tak2Nie1
Wojciech Nowy wpis
@Gugu

Na jaką umowę byłeś zatrudniony i na jakie warunki?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 304 dni.

Czy w Sonia Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kamil

Jakie są pytania na rozmowie o prace ?

Nie doszły

Miałem iść na rozmowę kwalifikacyjną,ale już na wstępie przez telefon usłyszałem umowa zlecenie to dochodzę do wniosku że dla ,,dziad firmy" szkoda czasu.

Tak11Nie2
a

Zarobki marne, atmosfera nie lepsza, szefowie traktuja pracownika jak smiecia, ta firma to jedna wielka kpina, jak ktos chce to miesiac dwa i trzeba szukac czegos innego, na podwyzki nie mozna liczyc

Tak7Nie3
Bartosz

Jesteście przekonani, że nic dobrego w firmie się nie dzieje?

Tak1Nie1
Młpdy

Nie polecam tej firmy nikomu.nawet najgorszemu wrogowi!!!marne grosze,obiecanki na rozmowie.Nie profesjonalne podejscie na rozmowie kwal.(usunięte przez administratora)przez niego doswiadczeni pracownicy odchodza.zreszta im dluzej sie pracuje tym mniej zarabia.Premii brak.a zarobki marne minimalnie wyzsze od najnizszej krajowej.Obraz nedzy i rozpaczy Wstapienie w szeregi pracownicze tej firmy to strata czasu.Odradzam wszystkim

Tak5Nie1

Sonima

Witam czy coś się zmieniło jeśli chodzi o pracę na stanowisku Operator Lini montażowej?Ile teraz można zarobić?

TakNie3

Anonimus

Obecnie trwają nabory do Logistyki- jakieś informacje na ten temat ? jakie zarobki, godziny pracy ?

TakNie1
Viner

Bylem pracownikiem "Sonimy" przez ponad 2 lata. Moge powiedziec bardzo wiele z uwagi na charakterystyke pracy i rozwoju w tej firmie. Ogolnie w firmie wiele sie nie dzieje, produkcja jest bardzo prosta i latwa, praktycznie wyszkolenie nowego pracownika produkcji moze trwac 2 tyg i osoba srednio ogarnieta jest sobie w stanie spokojnie poradzic i praktycznie wyrabiac norme. A zatem pracodawca w zadnym stopniu nie przejmuje sie zwyklym operatorem, jezeli nie jestes z rodziny albo dobrym znajomym dyrektora badz kierownika to zapomnij o jakiej kolwiek (niewielkiej zreszta) mozliwosci rozwoju lub awansu. Firemka mala zatrudnia okolo 30 osob wlacznie z "biurem" i innymi specjalistami ktorych moznaby policzyc na palcach jednej reki. Swojego czasu pracowali w firmie wartosciowi ludzie ktorzy po pewnym czasie i ogolnej orientacji sytuacji jaka panuje w firmie rezygnowaly na rzecz lepszych i bardziej rozwojowych miejsc pracy. Zarobki na poziomie lekko wyzszym niz minimalna krajowa, zatrudnienie nowych pracownikow odbywa sie na zasadzie najczesciej umowy zlecenia i potem ewentualnie sie przedluza umowa o prace najczesciej na miesiac po czym z delikwentem sie konczy wspolprace. Zero stabilnosci dla nowych pracownikow spoza nepotycznego "ukladu". Dla kogos kto chce sobie dorobic z braku laku dobra opcja na miesiac dwa do podrobienia sobie "grosza" a moze i doslownie. Polecam swiezakom bez doswiadczenia ktorzy chcieliby zaczac swoja kariere jako pracownik produkcji w innej firmie lub dla malo aktywnych i nieambitnych ludzi ktorym wystarczaja warunki jakie zapewnia firma - o ile zaostanie sie na dluzej.

Tak85Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Sonia Sp. z o.o. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sonia Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Prof. Ludwika Chmaja 6