Opinie o Orzełek Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Orzełek Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Orzełek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orzełek Sp. z o.o. w Rzeszów

O przedstawiciela to widzę, że ktoś pytał ostatnio z parę lat temu. mnie wyświetliła się oferta sprzed kilku miesięcy. piszą w niej o podstawie na poziomie 4 500 zł, ciekawe czy wzrosła? Tak samo wartość prowizji?

Magda

Jaka jest średnia wieku w firmie?

lekusz Nowy wpis
@Magda

Bez roznicy od 20 stki po ręcistów. Zazwyczaj młodzi pracója na teleonie chyba ze na sluzbowym to tak,

lekusz

Ja pracowałem prawie rok w tej firmie. Atmosfera jest zawalista ,regularne premie co mieśiac ,nowiutkie ćiuchy oraz buty robocze ,cieplutkie dresy spodnie oraz polarki. Autka przypisane do kierowcy .Jak kierowca dba tak ma. Benefity na swieta . Zakupy na hurtowni po niskich cenach .Tak prawde mówiąc to na dzień jest pare skłepów do obrobienia .Ale to wszystko zalezy od kierowcy jak sobie ułozy atmosfere na danym sklepie ,Jak jest inteligent to ma super jak jest (usunięte przez administratora) to baka towar ile wejdzie. Zarobki spoko wszystko na legalu bez zadnych przekretów ,kadra też super .Ja muśiałem zpowrotem wyjechac do UK. jak mówi przysłowie wilk najlepiej czuje śie w leśie.

Łucja Nowy wpis
@lekusz

a coś więcej na temat tych pojazdów skoro przypisane? zastanawiają mnie aspekty dbałości o stan techniczny, wszystko na głowie kierowcy i potem się najwyżej z faktur rozlicza jak np., mechanik będzie potrzebny? jakie roczniki i jak często tu je wymieniają?

lekusz Nowy wpis
@Łucja

Mechanik na bierząco usówa wszystkie usterki ,autka są bardzo wytrzymale mercedesy Atego ,5ćio i 8śmio tonowe .Z tego co wiem to 5 sztuk .Wiadomo że nie zawsze ale sobie kierowcy przeskakują na inne jesli zajdzie taka potrzeba.

Oskar

Witam Chciałbym aplikować na stanowisko PH proszę napiszcie jak się pracuje w firmie na tym stanowisku jakie są plany jakie auto czy można używać prywatnie czy jeśli będę uczciwie i sumiennie pracował to jestem w stanie zarobić ok 4000 na rękę? Proszę o rzetelną i szczerą odpowiedź. Ja chcę pracować a nie ściemniać. Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Orzełek Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku MAGAZYNIER wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kierowca bombowca

Jak wygląda praca jako kierowca kat. C ?Jakie wynagrodzenie i godziny pracy oraz atmosfera.

Ogólnie nie polecam , zmieniają się ludzie szukają co chwilę nowych praca 3600 brutto to max . Pracuje tam już od 2 lat i za tą pracę nie damy więcej słowa kierownika

Halina

Widziałam, że jest ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego w Orzełek: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/przedstawiciel-handlowy,praca.gov.pl4b389cf70c090d0c636521f6db0fa746,rzeszow. Oferta jest dosyć świeża, oferują między innymi umowę o pracę i możliwość negocjowania wynagrodzenia dla osób z doświadczeniem. Ktoś wie, na jaki okres jest ta pierwsza umowa? Proszę o info i dziękuję za informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Orzełek Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Orzełek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orzełek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orzełek Sp. z o.o.?

Orzełek Sp. z o.o.
  • Bp. Józefa Sebastiana Pelczara 6C lok. 8