Opinie o Huzap Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Huzap Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Huzap Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huzap Sp. z o.o. w Bytom

Siudema

Nie polecam fatalna atmosfera ciągła Persia praca ze szkodliwymi kwasami .Wieczne obelgi i wyzwiska ze strony księrzniczki Bartka brygadzisty brak pomocy i podpowiedzi ze strony starych pracowników,zarobki jak w Biedronce

@Wacek

Wacek odpowiadam na twoje pytanie jeśli chodzi o zarobki to 3500 Brutto czyli teraz po niżej najniższej krajowej . Wiem co mówię zostawiłem sobie umowę na pamiątkę

Czy nowo zatrudnione osoby w Huzap Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@xyz

tak na obiektywne oko to czy dużo tu w firmie wymagają? zastanawiam się także ile osób ma szansę tu dotrwać do umowy na stałe. Jaki średni staż tu obecnie występuje?

Madzia Nowy wpis

Teraz na stronie jest ogłoszenie między innymi na spawacza. Ktoś wspomniał o pensjach w ubiegłym roku na poziomie niższym niż najniższa krajowa, nic też na temat pieniedzy nie pisano w ogłoszeniu. Pracy jest też dużo więc jaką stawkę mógłbym negocjować na rozmowie kwalifikacyjnej?

Wacek
@Siudema

Kurcze nie wiem, ile się zarabia w handlu. To taki problem podać kwotę? A co do zachowań i szkoleń, to możesz wyjaśnić, jak wyglądało wdrożenie i co zdarzało Ci się usłyszeć? W konsekwencji, co na to inne osoby, jeśli były tego świadkiem?

@Siudema

Można to podsumować tak: co sobą reprezentujesz tak jesteś traktowany. Atmosfera jest ostatnimi czasy "napięta" ze względu na bardzo dużą ilość zleceń - w takich chwilach nie ma i nie będzie czasu na chillout. Należy wykazywać się bardzo dobrą organizacją pracy - choćby po to by nie robić sobie zbędnej roboty (chyba, że ktoś lubi pracować ciężko a nie mądrze). Niestety u niektórych pracowników to bardzo kulało - pracowali na totalnym luzie (absolutnie nie czuli presji czasu, że coś musi być gotowe na konkretną godzinę). Zawsze wolimy przekazywać jakieś informacje / instrukcje częściej niż to konieczne by mieć pewność dobrze wykonanego zadania, a i to niestety nie gwarantowało "sukcesu". Ciągle się zastanawiamy jak to jest, że pracownikowi X można powiedzieć coś 1 raz i zostanie to zrobione dobrze od A do Z, a pracownikowi Y powtarzamy wielokrotnie i jest w stanie zrobić kilka pomyłek - mówimy tutaj o naprawdę prostych zadaniach. Każdemu się może zdarzyć gorszy dzień raz czy dwa na jakiś czas, ale jeżeli notorycznie występują takie problemy to jest coś chyba nie tak.

Siudema Nowy wpis
@Wacek

Czy można liczyć w Huzap Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Siudema Nowy wpis

Nie ma prywatnej opieki lekarskiej jedyne co prywatne to ciuchy bo musisz mieć mieć swoje bo huzap daje ubrania dopiero po 3 mieśiącach

xyz

Tak. Jest to umowa na okres próbny na okres 3 miesięcy.

Maja
@xyz

A jeśli pracownik się sprawdzi i zostanie mu przedłużona umowa to może liczyć na umowę na czas nieokreślony od razu po okresie próbnym?

@Maja

Po okresie próbnym najpierw jest umowa na czas określony - jej długość zależy jak bardzo pracownik jest dobry. Najczęściej dopiero 3-cia umowa jest dawana na czas nieokreślony.

@xyz

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Huzap Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. montażu i uruchomień urządzeń? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Beti

Mąż znalazł ogłoszenie dla spawacza obecnie prowadzą rekrutacje. Widzę, że w lutym ktoś też pytał o to stanowisko. Dużo spawaczy tutaj zatrudniają? Kolejna rekrutacja na to stanowisko wynika z rozwoju firmy czy czego? Ktoś wie?

Czesc tu byly pracownik firmy Huzap Co ja wam moge powiedziec jezeli szukacie czegos na juz to lepsza praca niz siedzenie na (usunięte przez administratora) Szefostwo tzn. Pan Martin "Prezes" troche pogubil sie w tym ze Polska to juz nie (usunięte przez administratora) i ludzie tak jak w Niemcach :) chca zarobic godnie by godnie zyc tu w Polsce. Szefostwo tzn. Pan Grzegorz "Prezes 2 albo 3 " fachowcem moze jest, ale brak mu podstawowych wartosci postrzegania ludzkiej godnosci. To jest (usunięte przez administratora) terazniejszosci ciagla inwigilacja pracownicza cos strasznego "nawet gdy papier znikal z toalet :/ prowadzone bylo sledztwo na szeroka skale" do tej pory nie wiem czy kogos zlapali, a moze sledztwo zostalo umorzone. NIE POLECAM takiego szefa nikomu !! Pracowalem tam 12 lat temu nie zaluje ze odszedlem, ale traktuje to jako moj etep w zyciu. Gruß Marcin

@Marcin

I znowu mamy do czynienia z "fakem". Żaden pracownik o imieniu Marcin nie pracował u nas 12 lat.

...
@Martin Schkrobol

Proszę czytać z zrozumieniem. 12lat temu, a nie 12lat...????

@Martin Schkrobol

Proszę czytać ze zrozumieniem. 12 lat temu. Pracował Marcin K. Razem w biurze z Marcinem B.

Martin Schkrobol

Tutaj melduje się do słowa, ten który tą firmę stworzył i od 24 lat dba o to, aby w frimie były zlecenia, a co z tym się wiąże wiadomo. Wszyscy, którzy tutaj swoje "pozytwne opinie" anonimowo wypisują mają widocznie nieczyste sumienie, a ich głównym zamiarem jest hejtowanie. Proponuję tym wszystkim się ujawnić, a potem tutaj na tym portalu szczerze wymienić swoje informacje. Ciekaw jestem, kto się na to odważy? Ja stoję do dyspozycji. Proponuję również sprawdzić, jakie recenzje ma Huzap na Polskim rynku i w świecie. Bo właśnie one odzwierciedlają wizerunek firmy. Czy któryś z Was ma takie zdolności fachowe, jak mój partner Grzegorz Pawlyta? Nie sądzę, do tego nigdy nie dorośniecie!!! A teraz parę słów do Administratora. Moim zdaniem jesteście nie wiarygodnym portalem, który wspiera wszystkich. którzy zajmują się hejtowaniem i zezwalacie na anonimowe wypowiedzi. Poza tym nawet nie jesteście w stanie wpisać rzeczywistej branży, którą się Huzap zajmuje. Pozdrowienia, dla tych wszystkich anonimowych i "odważnych" Martin Schkrobol alias 'Niemiec"

Wojciech

Wycieczki personalne warto odłożyć na bok. Napisz proszę ludziom, którzy nie znają warunków pracy, skąd wynika Twoja ocena pracodawcy? Ja jestem spawaczem i chciałbym wiedzieć, ile tu płacą i czy zdarza się tu usłyszeć dobre słowo, czy dostać premię?

Justyna

Mąż znalazł na stronie firmy ofertę na spawacza. Można nadal składać cv? Piszą tam że wymagają kilkuletniego doświadczenia, a rok jak ktoś ma to tez wystarczy? I na jakie zarobki można tu liczyć? Fajnie by było gdyby ktoś odpowiedział

Martin Schkrobol

Tutaj melduje się do słowa, ten który ta firmę stworzył i od 24 lat dba o to, aby w frimie były zlecenia, a co z tym się wiąże wiadomo. Wszystcy, którzy tutaj swoje "pozytwne opinie" anonimowo wypisują mają widocznie nieczyste sumienie, a ich głównym zamiarem jest hejtowanie. Proponuję tym wszystkim się ujawnić i potem tutaj na tym portalu szczerze wymienić swoje informacje. Ciekaw jestem, kto się na to odważy? Ja stoję do dyspozycji. Proponuję również spradzić, jakie recenzje ma Huzap na Polskim rynku i w świecie. Bo właśnie one odzwierciedlają wizerunek firmy. Czy których z Was ma takie zdolnsci fachowe, jak mój partner Grzegorz Pawlyta? Nie sądzę do tego nigdy nie dorośniecie.!!! A teraz parę słów do Administratora. Moim zdaniem jesteście nie wiarygodnym portalem, który wspiera wszystkich. którzy zajmują się hejtowaniem i zezwalacie na anonimowe wypowiedzi. Poza tym nawet nie jesteście w stanie wpisać rzeczywistej branży, którą się Huzap zajmuje. Pozdrowienia, dla tych wszystkich anonimowych i "odważnych" Martin Schkrobol alias 'Niemiec"

coś tam robił

kierownik M musiał sie zwolnic po 18 latach pracy szok,nie wytrzymała psychika ,razem z nim odeszło jeszcze dwoch najlepszych pracownikow,MAJSTER ktory kiedyś zamiatał ulice został ,szok na całego,ktory ma papiery wykupione,na lewo.to wszystko za zgoda zakładu.w zakładzie zostało trzech ludzi,robote wykonują zakłady zewnętrzne,waloryzacja zarobków była pieć lat temu,tragedia.OSTRZEGAM LUDZI NIE TEN ZAKŁAD.niewolnictwo , .non stop obserwują,przez kamery ktore sa wszedzie. prezesina tak się nazwał nie rozmawia z pospulstwem,a ni be a ni me,żadne dzien dobry,czysty buraczek.

Katarzyna

Jak tak czytam opinie to widzę, że większość nie jest zadowolona z zarobków. Mógłby ktoś dać znać ile one wynoszą i czy od noewgo roku w tej kwestii coś się zmieniło ?

Kotlet
@Katarzyna

Zależy o jakie stanowisko pytasz biuro czy hala?

Klakiermajster
@Katarzyna

Oprocz zarobków ta firma ma większe problemy, ludzie z niej uciekaja więcej niz 4tys je nieosiagalne. Choc i o to trzeba (usunięte przez administratora)Grube przekrety ida szef polok tchórz nie ma jaj i siedzi pod butem niemca caly czas paczom na kamerach a potem raz jednemu raz drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia nawet swojemu synalkowi. Daruj se szkoda czasu

@Kotlet

Mnie biuro obchodzi, powiesz coś więcej o nim?

Katarzyna
@Klakiermajster

Jakie przekręty ? Możesz rozwinąć?

Hhh
@Irena

Jak lubisz pracować 8h ale siedzieć w pracy minimum 9(bo masz godzinna przerwę w trakcie pracy) być pod ciągłym okiem big brothera, dostawać telefony w późnych godzinach od szefostwa a to za ok.3500,(usunięte przez administratora)

@Hhh

Kurcze resztę ucięło i nie wiem czy Ci rzetelnie odpowiem z tym, czy to lubię czy nie... :/ Ale z czegoś żyć przecież trzeba niestety. A w tym biurze dbają chociaż o ergonomię? Wiesz głównie chodzi mi o postawę podczas pracy. Raczej na "stojące" biurka nie ma co liczyć?

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o. oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

T
@admin

Śmiech !!!! Pracowałem kilka lat temu u nich zmarnowany czas wynagrodzenie masakra obecnie pracuje na stanowisku spawacz 40 procent większą pensją 50 procent mniej pracy coś jeszcze :))

Aplikant
@T

złożyłem do huzab cv ale przeraża mnie co pisze T, a roboty szukam tig nierdzewka rury, mag 3 moduły blach, elektroda i autogen podpowiedzcie proszę

OLI
@Aplikant

Uciekaj chlopie!!!!

OLI
@Aplikant

Uciekaj od tej firmy masakra grosze płacą szef tak zwany co jest w Polsce (usunięte przez administratora) społeczna

prawie pracownik

firma sprawiła na mnie dobre wrażenie, praca wyglądała na fajna i interesująca do czasu gdy zaczęliśmy rozmowę o pieniądzach, śmiech na sali, jak dla mnie ta firma to pomyłka... moze jakiś desperat sie tam przyjmie do pracy, ale na normalnych ludzi nie maja co liczyć... nie wiem jak teraz, ale 2 lata temu płacili baaaardzo słabo, takie firmy najlepiej zeby zniknęły z rynku....

K.K
@prawie pracownik

cała prawda,nie płacą od lat ta sama stawka,a teraz to dopiero pandemia,nic nie zrobisz a własciciel na majorce jaja wygrzewa,smiech na sali

K.K

od pięciu lat zero waloryzacji (usunięte przez administratora),Normalni ludzie dawno się zwolnili.(usunięte przez administratora)Płaci grosze,a wyroby sprzedaje-cena w euro

Norman

Największy problem jest wówczas kiedy zabraknie chęci do pracy bo firma jest jak najbardziej ok.

waterglass

Nie polecam. Niskie zarobki, nieadekwatne do stawianych wymagań. Ponadto nie odpowiadały mi godziny pracy z przerwą na lunch (8 - 17)

Zbyszek

Warunki pracy: hala nieogrzewana. W zimie kranik od piły zamarzał. Praca na szybko, nie liczy się jakość. Ważne, że klient dostanie produkt na czas. Do dziś nie zapomnę słów kierownika M, buraka : mosz to!? mosz to!? Maszyny dość stare, problemy z częściami. Po wykonaniu projektu delegacja na kilka tygodni. Właściciel firmy pilnuje by pracownicy wychodzili punktualnie z przerwy pokazując zegarek na dłoni, przez okienko na górze firmy. Praca: konstrukcje duże i małe. Spawanie Tig i Mag w czarnej stali i nierdzewnej. Tokarka i frezarka manualna. Rysunki dość czytelne. Robota jak robota Atmosfera: dobrzy pracownicy pouciekali. Oprócz siwego kapusia w okularach ekipa raczej pomocna. Płace: wypłacalni. Godziny do wybrania. Brak premii. Karpiowych, ale ponoć ja trafiłem na taki okres.

@Zbyszek

Siwy kapuś będzie tam pracować do póki będzie żył, nigdy nie spotkałem takiego (usunięte przez administratora) jak on. Nie polecam firmy ani profesjonalizm ani zarobki ani warunki nic nie przemawia za nimi narzędzi brak chcą ustawiać wszystko na niwelator A zapomnieli że powierzchnie płaskie trzeba frezowac planować jak ma być prosto... Nie wiem czy pracuje jeszcze jeden konfident z Radzionkowa(usunięte przez administratora)

Zofia
@666

A czy jest tam chociaż ZFŚS? Obejmuje on też handlowców w Huzap. Ktoś się wypowie w tej kwestii?

@Zofia

Zofia zapomnij bieda z nedza ja chwilę popracowalem I dałem nogę szkoda czasu w tej firmie widziałem w biurach grobowa atmosfera jeden kabluje na drugiego każdy patrzy na każdego no ja czegoś takiego nie widziałem jak żyje nie wiem czyja to zasługa, fałszywy kierownik może prezes no i właściciel Polski Niemiec nie warto tracić czasu na ta firmę. A i syn prezesa w biurze pracuje także nic się nie ukryje

Zofia
@666

Dzięki za informacje. Pracowałeś w Huzap jako handlowiec, tak? I "dałeś nogę" tylko ze względu na tę atmosferę? Warunki pracy są OK?

SM

Nie polecam firmy !!!!!Idioci !!!!!!

??????

Zbyszek własciciel firmy o kim mowa ?Pewnie G.P.

Zostaw merytoryczną opinię o Huzap Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Huzap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huzap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huzap Sp. z o.o.?

Huzap Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Konstytucji 61
    41-905 Bytom