Opinie o Protasiewicz Mirosław Protasiewicz w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Protasiewicz Mirosław Protasiewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Protasiewicz Mirosław Protasiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protasiewicz Mirosław Protasiewicz w Suwałki

Były pracownik 3 lata Nowy wpis

Nie polecam.komentaże poprzednikôw prawdziwe .Gbury wykorzystują ludzi

Stefan

Zastanawiam się jaki może być powód , że na tym forum nie ma zupełnie opinii o pracy?

Jadzka Nowy wpis
@Stefan

Bo ludzie lubią sobie ponarzekać zamiast merytorycznie opowiedzieć na czym polega praca w tej firmie.

Kubuś

Nie polecam. Straszna niekompetencja. Kierownicy spychaja wszystko od siebie, dyrektor.... buchacha... nie wypowiem się . W dokumentach najnizsze, dopłacaja pod stołem. Idziesz na konferencyjna i szefowa płaci. A zus od najnizszej. Jak nie daj co zachorujesz zapomnij ze dostanie sz wyrównanie.... nie opitol bedzie bo choroac nie wolno. Rozpasali sie Protaski ze swoimi dziecmi , maja wszystko, piórka brakuje w 4 literach a ty haruj za psi grosz.

Jadzka Nowy wpis
@Kubuś

A ile czasu tam pracowałeś? że taką opinię wydajesz? w firmie Protasiewicz pracują ludzie po kilka nawet kilkanaście lat więc chyba o czymś to świadczy. A takich co to kilka dni może miesięcy popracują i nic nie pasuje to wszędzie pełno.

Alicja

Faktycznie jest zero kompetencji?

ucieśniony Nowy wpis
@Alicja

idz sprobuj... a sie przekonasz

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Protasiewicz Mirosław Protasiewicz na stanowisko OPERATOR ROBOTÓW SPAWALNICZYCH? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
UCIESNIONY

Nie słuchałem was i potanowiłem spróbować . Porażka. Zero kompetencji, tam panuje samowola. Płaca w dokumentach najnizsze, (usunięte przez administratora)Jak masz wypadek to Jasiunia królewna nie dopłaci . Martw sie sam czym dzieci nakarmic. Mircio siedzi pod jej pantoflem, a ona jest tan antypatyczna. Wykształcenie zawodowe a jakby rozumy pozjadała, na niczym sie nie zna , a zawsze chce sie wtracic. NIE POLECAM. IDE DO PADMY

Swojak

Boze bron.Pracowalem kilka miesiecy.Yragedoa.zapitol ze nie odegniesz sie.Na kazdym odcinku ,za malo ludzi.Ma urlop jesienoa , kiedy mniej roboty i kiedy szefosywo sobie zyczy.Janina , zona wlasciciela to taka antypatyczna osoba ze niedobrze mi jak sobie przypomne.(usunięte przez administratora) nie firma.Radze isc gdzie indziej.zmarnowany kaeal czasu i zycia na ta firmę

Gabrys
@Swojak

O dzieki za informacje.Dali mi tam skierowanie z urzedu pracy.Wiem co robic.bronic sie nogami i recami zeby tam nie pracowac.W sumie to raczej zdecyduje soe na forte bo tam tez jest oferta i chetnie zatrudnią

Kacper

Uwazaj.pracowalem i nie polecam.proponuja najnizsza krajową na papierze, doplaca jakies grosze.Jak chcesz wziasc dzien urlopu to tłumaczysz sie kakbys chcial kpgos zabic.Zapomnij o urlopie latem, pani szefowa wysle cie w listopadzie.Bo to jej urlop nie twoj.Harowac tr,eba za trzech a placa ci za poł.

Zostaw merytoryczną opinię o Protasiewicz Mirosław Protasiewicz - Suwałki

• Jak się pracuje w Protasiewicz Mirosław Protasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protasiewicz Mirosław Protasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Protasiewicz Mirosław Protasiewicz
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leśna 17B
    16-400 Suwałki