Opinie o PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński w Pleszew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński w Pleszew

Informator Nowy wpis

Polecam, byliśmy na szkoleniu we firmie, widać że jakość stawiana jest na pierwszym miejscu. Fajna obsługa i dobre wsparcie.

Golemas Nowy wpis

Dobre kotły, cena super, jakość rewelacja. Gdybym miał ponownie wybierać piec - kotłospaw!

Karolina Nowy wpis

Jak wyglada typowy dzień w pracy w firmie ?

Tobi Nowy wpis

Polecam kotłospaw - szukałem kotła do nowo budowanego domu. Nie znałem się na tym kompletnie ale sąsiad polecił mi właśnie ta firmę ponieważ ma zainstalowany od kilku lat kocioł od nich. Zadzwonilem, porozmawiałem i wszystko poszło już automatycznie. Polecili swoją hurtownie - udałem się do niej, a tam dobrali dla mnie kociol wraz z fachowcem. Obsługa na najwyższym poziomie. Ja posiadam kocioł na pellet slimko KOTŁOSPAW

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Serwisant mobilny? Podziel się swoimi wrażeniami!
Ambergin

Polecam firmę ! Kotły wysoka jakość !! Oszczędne ! SUPER

Jacek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowie mi ktoś czy potrzebują pracowników?

Bailly

Lubię atmosferę w PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński za: Bardzo fajny kontakt z firmą oraz z działem serwisu - nawet w sobotę po południu są dostępni. Polecam!!!!

Bekend

Polecam produkty kotłospaw, oszczędne kotły, szybka dostawa i wysoka jakość !!!!

tom

Muszę pochwalić pana Marka Kowalskiego z Kotlospaw .który udzielil mi wyczerpujacych i fachowych odp. w temacie kotla slimko.

Onnpot

Firma rzetelna, produkty wysokiej jakości, dobra obsługa i sieć serwisantów. Polecam. Moje sugestie dla PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński: Serdecznie polecam każdemu.

MiłoszBrzeg

Mam kocioł slimko kotłospaw z palnikiem obrotowym - spalam agropellet za 450 zł tona i jestem mega zadowolony - palnik sobie bardzo dobrze radzi. Dodatkowym plusem jest sieć serwisantów w Polsce - przyjechał serwisant , ustawił kocioł pod dane paliwo i mam spokój i oszczędność. Polecam

Patricks

Polecam, bardzo wysoka jakość.

Francis

Polecam, bardzo dobre kotly.

admin

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński - Pleszew

PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.

PPHU Kotłospaw s.c. K. Głowacki, P. Wroński