Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o.

??????

Zbyszek własciciel firmy o kim mowa ?Pewnie G.P.

Zbyszek

Warunki pracy: hala nieogrzewana. W zimie kranik od piły zamarzał. Praca na szybko, nie liczy się jakość. Ważne, że klient dostanie produkt na czas. Do dziś nie zapomnę słów kierownika M, buraka : mosz to!? mosz to!? Maszyny dość stare, problemy z częściami. Po wykonaniu projektu delegacja na kilka tygodni. Właściciel firmy pilnuje by pracownicy wychodzili punktualnie z przerwy pokazując zegarek na dłoni, przez okienko na górze firmy. Praca: konstrukcje duże i małe. Spawanie Tig i Mag w czarnej stali i nierdzewnej. Tokarka i frezarka manualna. Rysunki dość czytelne. Robota jak robota Atmosfera: dobrzy pracownicy pouciekali. Oprócz siwego kapusia w okularach ekipa raczej pomocna. Płace: wypłacalni. Godziny do wybrania. Brak premii. Karpiowych, ale ponoć ja trafiłem na taki okres.

Jak wyglądają zarobki w firmie Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o. oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

T
@admin 01.08.2015 06:31

Śmiech !!!! Pracowałem kilka lat temu u nich zmarnowany czas wynagrodzenie masakra obecnie pracuje na stanowisku spawacz 40 procent większą pensją 50 procent mniej pracy coś jeszcze :))

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o.