counter
1 4 11 5 1
Zbyszek

Warunki pracy: hala nieogrzewana. W zimie kranik od piły zamarzał. Praca na szybko, nie liczy się jakość. Ważne, że klient dostanie produkt na czas. Do dziś nie zapomnę słów kierownika M, buraka : mosz to!? mosz to!? Maszyny dość stare, problemy z częściami. Po wykonaniu projektu delegacja na kilka tygodni. Właściciel firmy pilnuje by pracownicy wychodzili punktualnie z przerwy pokazując zegarek na dłoni, przez okienko na górze firmy. Praca: konstrukcje duże i małe. Spawanie Tig i Mag w czarnej stali i nierdzewnej. Tokarka i frezarka manualna. Rysunki dość czytelne. Robota jak robota Atmosfera: dobrzy pracownicy pouciekali. Oprócz siwego kapusia w okularach ekipa raczej pomocna. Płace: wypłacalni. Godziny do wybrania. Brak premii. Karpiowych, ale ponoć ja trafiłem na taki okres.

Tak5Nie
@Zbyszek

Siwy kapuś będzie tam pracować do póki będzie żył, nigdy nie spotkałem takiego (usunięte przez administratora) jak on. Nie polecam firmy ani profesjonalizm ani zarobki ani warunki nic nie przemawia za nimi narzędzi brak chcą ustawiać wszystko na niwelator A zapomnieli że powierzchnie płaskie trzeba frezowac planować jak ma być prosto... Nie wiem czy pracuje jeszcze jeden konfident z Radzionkowa(usunięte przez administratora)

Zofia Nowy wpis
@666

A czy jest tam chociaż ZFŚS? Obejmuje on też handlowców w Huzap. Ktoś się wypowie w tej kwestii?

666 Nowy wpis
@Zofia

Zofia zapomnij bieda z nedza ja chwilę popracowalem I dałem nogę szkoda czasu w tej firmie widziałem w biurach grobowa atmosfera jeden kabluje na drugiego każdy patrzy na każdego no ja czegoś takiego nie widziałem jak żyje nie wiem czyja to zasługa, fałszywy kierownik może prezes no i właściciel Polski Niemiec nie warto tracić czasu na ta firmę. A i syn prezesa w biurze pracuje także nic się nie ukryje

Zofia Nowy wpis
@666

Dzięki za informacje. Pracowałeś w Huzap jako handlowiec, tak? I "dałeś nogę" tylko ze względu na tę atmosferę? Warunki pracy są OK?

TakNie

Jak wyglądają zarobki w firmie Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o. oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

T
@admin

Śmiech !!!! Pracowałem kilka lat temu u nich zmarnowany czas wynagrodzenie masakra obecnie pracuje na stanowisku spawacz 40 procent większą pensją 50 procent mniej pracy coś jeszcze :))

Aplikant Nowy wpis
@T

złożyłem do huzab cv ale przeraża mnie co pisze T, a roboty szukam tig nierdzewka rury, mag 3 moduły blach, elektroda i autogen podpowiedzcie proszę

TakNie

Co powiecie o zarobkach w Huzap Budowa Maszyn Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

SM

Nie polecam firmy !!!!!Idioci !!!!!!

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

??????

Zbyszek własciciel firmy o kim mowa ?Pewnie G.P.

Tak13Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Huzap Sp. z o.o. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad