INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dziękujemy za opinię. Jako firma stawiamy na szczerość i otwartość wypowiedzi. Zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego: email: hr@instalprojekt.eu tel.: 54 235 59 05 wew. 49

Małgorzata Nowy wpis

Czy dostał tutaj ktoś pracę jak wysłał cv po terminie rekrutacji, albo zupełnie w ciemno? Bo ja dopiero teraz znalazłam info, że 8 miesięcy temu potrzebowali specjalisty ds. eksportu..... Mam nadzieję na pracę, bo poszukiwanych było 2 pracowników. Firma zdecydowanie oferuje bezpieczeństwo, ale co się za tym kryje, typowe bhp?

Zadowolony_z_rzycia Nowy wpis
@Małgorzata

Morzeż sprubować złorzyć dokómenty, tżeba prubować może się łuda. Generalnie panóje tótaj wspaniała atmosfera, firma rodzinna muwi sama za siebie. Ja czóję się tótaj bardzo bezpiecznie, a Ci co piszą niemiłe komentaże to zazwyczaj jórz się dawno zwolnili. Polecam tego pracodafcę

BRAUN

"Szczęść Boże i ratuj się kto może ". - Nowy dyrektor od szczęścia i kolejne likwidacje stanowisk !!! - Od nowego roku nieopłacone składki ZUS za pracowników !!! - Rekrutacja pracowników fizycznych za stawkę niższą niż wynosi najniższa krajowa i wyrównywanie premią !!!

@BRAUN

Likwidacje stanowisk przy jednoczesnej rekrutacji na posadę Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży? Żeby wymienić tylko jedną z otwartych właśnie rekrutacji. Podkreśla się zresztą w ogłoszeniu kwestę bezpieczeństwa – stałej pracy w firmie o dobrej pozycji rynkowej, kierującej się wartościami. Dlaczego jeszcze raz zapytam z czego miałby niby wynikać nieopłacony ZUS, i żegnanie się z pracownikami, skoro chcą przyjmować nowych?

anoni

Nie doszukuj się logiki. Firma prywatna rodzinna, która zawsze coś kombinowała, będzie kombinowała dalej. Firma ta nie kierował się logiką tylko jakimś widzi mi się właścicieli, którzy mieli zawsze podpowiadaczy - a to manager od szczęścia, a to ktoś nawiedzony - im bardziej pokręcony i ą ę - tym zarząd, właściciele bardziej wierzyli. A odkąd dołączył syn do spółki to tylko steve Jobs, apple, steve, iphone... ą ą ę ę Oszczędź sobie i nie trać czasu... bo tam dowiesz się tylko jaki głupi jesteś albo leniwy albo źle coś robisz, a wręcz wszystko źle Gdyby ta firma była w innym miejscu niż Włocławek to by już jej nie było.

Xyz

Dobre pytanie. Ale dokładnie tak się dzieje. Zwalnianie, bo cięcia, a po 21 dniach otwierają rekrutację na to samo stanowisko. Przypadek? Najlepiej zapytać dlaczego tak się dzieje u samej góry. Brak szacunku do pracownika? Na każdym polu. Najlepiej zwolnić i zatrudnić na najniższą krajową.

Maciej
@Xyz

Czyli co, stracić można pracę w każdej chwili i bez ostrzeżeń? W ogłoszeniu na tego specjalistę od sprzedaży pochwalili się bezpieczeństwem, że to stała praca w firmie kierującej się wartościami.

Xyz Nowy wpis
@Maciej

Nie ma czegoś takiego jak bezpieczeństwo w pracy od zwolnienia. Polecam popytać wśród byłych pracowników jak to w rzeczywistości wygląda i jakie praktyki zwolnień są obecnie w IP. A wartości, jak to w wielu komentarzach tutaj, wiszą tylko na ścianie. Jedyny plus jest taki, że zwolnienie z IP to szansa na znalezienie pracy w lepszym środowisku. Szkoda tylko ludzi.

Yyyy Nowy wpis
@Xyz

Wartości to juz nawet na ścianach nie wiszą. Pozdejmowali albo same spadły, ludzie zdążyli się poznać ile była warta ta cała propaganda.

P-4

Słuchajcie,niezły paradoks! Firma zajmująca się produkcją grzejników której do niedawna hasło brzmiało " MYŚL O NAS CIEPŁO " nie potrafi zapewnić choćby minimalnej wymaganej temperatury w biurach i na halach produkcyjnych. Dział utrzymania ruchu nigdy na czas nie potrafi zamknąć okien dachowych, bo oczywiście siłowniki hydrauliczne nie działają od paru ładnych lat! A z resztą co to jest za twór ten DUR i kto za nich odpowiada? Mało tego, Pani inspektor bhp na sygnały od pracowników,że jest po prostu zimno karze im wziąć się do pracy!!!

@P-4

A wiadomo, dlaczego jest tak z tą temperaturą? Firma oszczędza na grzaniu i nie podnosi temperatury, bo to podnosi koszty? I jak temperatura jest za niska na hali, to ile średnio wynosi? A co w lecie? Czy są jakieś wentylatory, klimatyzacja czy coś takiego, aby w lecie nie było za gorąco??

emilka
@P-4

ale to nie jest nowy temat:) już dawno było tak, że myśl o nas ciepło a w biurach, zakładzie , salkach konferencyjnych - ZIMNO.... najważniejsze, ze na piętrze było ciepło i dogrzane, a reszta cóż "do roboty"

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Projektant Budowlany w firmie INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KONTROLER KOŃCOWEJ JAKOŚCI WYROBÓW R35/2460-1267/23.
Kama

Jak się ogółem aktualnie pracuje z produktem? Chciałam zapytać o aktualne stanowisko Koordynator ds. nowych produktów, bo jak nawet dla orientacji wchodzę w te starsze ogłoszenia o pracy to nic mi nie wyświetla już się tutaj poza komunikatem, że wygasło. Jest zainteresowanie, współpraca z klientami idzie w miarę obecnie?

MarcinR
@Kama

O nowych produktach decyduje zarząd w myśl swojego widzimisię. Możesz zaprojektować najlepszy najwybitniejszy produkt innowacyjny dla rynku a i tak zarząd wpakuje to do kibla albo wywali do kosza. No chyba że twoje projekty trafia do szuflady a ciebie zwolnią. Wtedy po jakimś czasie sobie o nim przypomną i wyprodukują tak żebyś nie dostała ani złotówki z tego. Tam nie ma w ogóle po co wchodzić każdy kto traktuje to miejsce na serio i ma swoje zdanie to wylatuje. Bo zazwyczaj jak masz swoje zdanie to nie jest zgodne z pomysłami zarządu. Ci co pracują tam po kilkanaście lat są tam bo zarząd uzależnił ich od siebie fundując różne rzeczy dając przy tym do podpisu lojalki. Lojalki których oni nie będą w stanie nigdy spłacić ze swoich głodowych wynagrodzeń. Tam każdy ma jakiś swój drugi biznes z którego żyje. To fatalne i złe miejscem. Ci którzy byli pracowici i wartościowi już odeszli zostają pojedyncze sztuki które wciąż wysyłają CV.

Zbyszek

Witam na rozmowie kwalifikacyjnej niema co się stresować,Pan od rekrutacji zada tylko parę pytań odnośnie twojego doświadczenia zawodowego. Odnośnie zarobków zaproponawali mi 3000 brutto na start + premia uznaniowa 15% + Premia wyrobieniowa 5%. Zaznaczam najniższa krajowa to 3600brutto więc troszkę mnie to zdziwiło,a takie głupie gadanie o dodatkach że masz szereg Premii a suma sumarów wychodzi 3600 brutto to trochę taka kpina z osoby którą się rekrutuje,I po okresie próbnym z 200 zł wiecej hah.Praca też do najlżejszych nienależy Spawanie,operator Cnc i inne związane z metalami za taką Płacę taką ciężką pracę to ja podziękuję.No zawidołem się myślałem że lepiej płatna praca ale jak za najniższą przez cały czas tam robić to wiecie. Niepolecam firmy już po samym gadaniu można stwierdzić że o żadnych podwyżkach i awansach można pomarzyć,można to też zobaczyć w komentarzach na tej stronie że jakieś strajki były nawet Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu nowej lepszej pracy :)))

Tamara
@Zbyszek

A w jakich godzinach pracuje się na tym etacie? W ogóle jest kilka zmian czy tylko jedna? Z wejścia Ci powiedzieli, że nie dają podwyżek?

Do Zbyszka
@Zbyszek

Tutaj masz rację, tam nie można zarobić. Nie ma żadnych podwyżek. Jedynie więcej pracy. Większość pracuje za najniższą, brakuje dobrych pracowników a Ci co tam zostali i tak powoli będą odchodzić. Zarząd ma to gdzieś, nue dzieli się zyskami tylko napycha kieszenie. Ciekawe co nimi kieruje, chyba zachłanność. Również nie polecam, za najniższą krajową można mieć pracę lżejszą pracę

Czarna
@Zbyszek

A coś poza kasą? No o jak jest pensja i jakieś premie, no to może też dodatki są jeszcze np. dofinansowanie urlopów albo jakieś zapomogi na dzieci pracowników? Czy jednak kasa nic poza tym?

Mira
@Do Zbyszka

To kto w tej firmie zarabia więcej niż najniższa krajowa? Po dłuższym stażu pracy można liczyć na większe zarobki czy nie? Chłopak chce tutaj zaaplikować i chce wiedzieć, na jaki zarobek ma szansę.

A podasz swoje uzasadnienie? Bo akurat ludzie piszą różne rzeczy. Główny temat tu to niskie zarobki, a co z takimi ludźmi co mają po 10 lub 15 lat pracy? Takie osoby mają inne stawki? Jeśli dokładane są obowiązki jak tu pisano to co w wypadku jak ktoś się po prostu nie wyrobi?

Marekk

Naprawdę ciężko o tej firmie powiedzieć coś dobrego,z każdego pracownika wyciskają jak z cytryny. Placa minimalna to standard. Podwyżek nie ma wcale i Zarząd uważa, że nic się nie dzieje. Te Bony na święta to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Nie ma tutaj żadnego socjalu. Na rozmowie kwalifikacyjnej mogą sobie mówić co chcą ale nikt nic praktycznie nie otrzymuje. Dlaczego nie mogą dać pracownikowi 1000 zł na święta skoro na wszystkim oszczędzają. Mogą to zrobić z socjalu

Micky
@Marekk

Dobre sobie 1000 zł na święta. Po co się dzielić z kimś jak można udawać, że jest kryzys i upychać własne portfele. Wszystko to kiedyś wróci jak już nie wraca. (usunięte przez administratora)A dobrze mieć dobre imię.

Julia

To, że Instal-Projekt upada to sprawdzone informacje czy tylko Twoje przypuszczenia? Chciałabym jednak dokładniej ustalić to czy to w 100% prawda... Jeśli tak, to co z pracownikami? Czy są jakieś redukcje etatów lub obniżki wynagrodzenia z tego powodu??

@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ciekawe czy taki najlepszy rok mają za sobą pracownicy fizyczni.

Hahaha
@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Najlepszy rok to może maja "umysłowi"a "robole"którzy zapiwrdzielają na nich ,to nie widzą tego wspaniałego roku.Ani w kieszeni,ani w szacunku.

Nieźle
@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Już Białorusini nie chcą u was robić ????????

@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Taka super uczciwa firma a kasuje krytyczne komentarze. Więc napiszę jeszcze raz. Organizacja pracy na najniższym poziomie. Innowacje, w zasadzie pseudo innowacje wprowadzają chaos i zamieszanie. Kierownicy i mistrzowie produkcji to są poganiacze... Gdyby mogli to by poganiali ludzi batem. Poza tym szkoda czasu. Firma owszem super bardzo dobra dla właścicieli to maszynka do robienia pieniędzy. Dla kierowników, ludzi z biura, dla mistrzów w.... Można sobie posciemniać 8 godzin.... Dla zwyklych szarych pracowników którzy są filarem firmy to męczarnia.....

Szczerość,,:))))))))))))))))(((

@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zapytajcie pracowników kandydaci.Bo to co piszą biurka to jedna wielka lipa.

W sumie nikt
@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Po co pisać prawdę...Opinie negatywne i niezbyt wygodne są usuwane.

Prawda nas wyzwoli
@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Prosicie o szczerość wypowiedzi. W tej wypowiedzi pisemnej ją otrzymacie. Pracując na produkcji miałem i mam możliwość obserwacji nie tylko pracowników produkcyjnych, ale również przełożonych. To w jaki sposób traktowani są pracownicy, to w jaki sposób podchodzi przełożony do pracownika, a pracownik do przełożonego jest karygodne. W tym momencie jestem zmuszony zadać podstawowe pytanie, gdzie są nasze wartości? Czy tylko są umieszczone na ścianach i tablicach ogłoszeń ? Widzę, że jeżeli nie zostaną one tak naprawdę wprowadzone w życie zakładowe, nasza tzw. rodzina się rozpadnie. Już to widać ile naszych dobrych, zdolnych i ambitnych pracowników musiało odejść. Dlaczego to zrobili, dlaczego musieli podjąć taką decyzję? W każdym dziale możemy wyróżnić naprawdę super ludzi, kolegów i koleżanki, których już z nami nie ma, bo musieli odejść. Gdzie są te wartości, gdzie jest szacunek i troska o pracownika ?

Klient
@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Proszę o aktualizację, czy firma nadal tak prężnie się rozwija i osiąga cele?

@Klient

Nie.

-s- p1
@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ciekawe za nami bardzo dobry i jeszcze lepszy przed to chyba jak już cięcia z okazji pseudo kryzysu się zrobi i najniższa krajowa dla murzynow i firma znów 3 rok z rzedu zaliczy niebotyczne przychody tylko dla wybranych .. A może tak udział w zyskach dla pracowników

Tomasz
@Julia

Tak, są redukcję etatów, zwalniają z biura. Będą obniżki wynagrodzeń. Tak, to prawda firma upada. Chcesz coś jeszcze wiedzieć?

@Tomasz
@Tomasz

A kogo zwolnili z biura ? Ile obniża wynagrodzenia ?

Qwt
@@Tomasz

Ważne kogo? Liczy się fakt. Redukcja wynagrodzeń, redukcja etatów, sporo ludzi się zwolniło ewentualnie nie przedłużyło umów. Teraz pewnie sporo ludzi też nie podpisze aneksów związanych z regulacją wysokości zarobków . Firma się zwija, to jest fakt. Prawdopodobnie to umyślne działanie zarządu. Zamiast robić zwolnienia grupowe wola żeby ludzie sami odeszli. Następnym krokiem będzie upadłość firmy, sprzedaż i po kłopocie.

KURA
@INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Stawiamy na szczerość?? A to dobre... Tak zakłamanych ludzi, rodziny od ojca i matki po wnuki, szukać ze świecą

Jaro
@KURA

Brak szacunku, brak zrozumienia , to są cechy zarządu. Tylko do własnej kieszeni. Omijać z daleka, nie szanują nikogo i nie potrafią docenić. Za takie same pieniądze można mieć lżejsza prace bliżej domu i nie wydawać na dojazdy

do zarządu

To co dzieje sie w tej firmie woła o pomstę. Nie polecam nikomu tej firmy, wyzysk na kazdym kroku. Oszukiwanie pracowników, brak jakiegokolwiek socjalu chyba ze zarzad uwaza za wyjatkowa chojnosc 250 na swieta. Kazdy socjal za pracownika jest umiejetnie przeznaczony na cos innego, pracownik nigdy go nie widzial. Zarzad przeznacza sobie cale zyski dla siebie jak chociazby 8 milionow w sierpniu a pracownikom na zebraniach wmawia sie ze nie ma piueniedzy. Nie potrafia nikogo docenic, zwlaszcza starych pracownikow. (usunięte przez administratora)

Lewy
@do zarządu

Ciekawe co na to Prezes Senior gdy widzi jak jego kolejne dwa pokolenia niszczą dorobek życia i do tego te opinie na mieście.

Zadowolony
@do zarządu

Firma od zawsze posługiwała się (usunięte przez administratora)w stosunku do swoich pracowników. Wynagrodzenia produkcyjne były i są na skrajnie niskim poziomie. Nikt z kadry zarządzającej nie zrozumie trudnej sytuacji pracownika na produkcji bo sami chodzą zastraszeni. Niestety ale ci co nas rozumieli i można było z nimi współpracować dawno odeszli z tej firmy.

Marcinek
@do zarządu

Nigdy nie rozliczali się uczciwie z socjalu. Mydlą oczy pracownikom i ciągle im mało. Nawet tego nie potrafią uczciwie podzielić. Swoją drogą ciekawe w jakich sposób ukrywają ten socjal, coś przecież muszą przedstawiać w papierach. Te bony na święta to jedna wielka kpina, chyba nie robią normalnych zakupów i ceny im są obce. Ludzie wstydzą się mówić komukolwiek, że coś dostali. Naprawdę wstyd

Kriss
@Marcinek

Zobaczymy ile teraz będzie bonów na święta z naszego socjalnego. Wszystko drożeje a pracownikom nic się nie dokłada. Kiedy zakład zamierza przedstawić pracownikom rozliczenia z funduszu socjalnego. Wszystko można zrozumieć ale trzeba mieć trochę uczciwości.

Kogucik
@do zarządu

Nie ma tu szacunku do żadnego zatrudnionego pracownika, liczy się tylko "biznes rodzinny" Wnuk, zięć i córka potrafią pięknie mówić, ale gdy słuchają odpowiednie osoby, a poza tym, mają ludzi w (usunięte przez administratora) Ilu już ludzi przetoczyło się przez te firmę....

Marekk
@Kogucik

Tak to dobrze mówisz, udają, że nie widzą co dzieje się na rynku pracy. Mało już zostało dobrych pracowników i nikt o zdrowych zmysłach nie chce tu przyjść widząc ten wyzysk za najniższą

Do Zarządu Firma bardzo dobrze prosperuje generuje bardzo duże zyski produkcja nie jest w stanie wszystkiego wyprodukować więc zarabia a dla pracowników nie dzieję się praktycznie nic i żadnych dodatkowych środków. Inflacja wynosi 11% a od początku roku nie było żadnych podwyżek dużo osób już się zwolniło lub szukają sobie innej pracy inne firmy potrafią dać podwyżki i dzielić się zyskami z pracownikami brak premii kwartalnej która była obiecywana może Zarząd zrobi coś dla pracowników i da podwyżki oraz wprowadzi karty MultiSport które są tak powszechne i potrzebne dla pracowników

Jahoo

Tam nikt nic nie zrobi, Zarząd czeka na reakcję ludzi i nic brak reakcji od siebie .Jak ktoś się zwalnia to zaoferują Ci śmieszna kwotę. Sami nie oferują nic. Jak to funkcjonuje w ogóle? Wszędzie są podwyżki, żeby zatrzymać ludzi a tutaj cisza zawsze była. Nie polecam, są firmy bardziej rozumiejące potrzeby pracowników.

INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kruszyn szuka pracownika na stanowisko Magazynier. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Ilona

Jest wolny wakat na stanowisko Specjalista ds. eksportu. Zastanawiam się właśnie nad ofertą. Jak z zarobkami? Miał ktoś może styczność z tym stanowiskiem i wie przynajmniej jakie są widełki? Dofinansowanie do nauki języków obcych w jakiej części pokrywa pracodawca?

Do zarządu

Chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie zwrócona niesłusznie i bezpodstawnie zamrożona premiera pracownikom za miesiąc styczeń?

Elżbieta
@Do zarządu

A co się stało, że zamrozili premię? I dlaczego uważasz, że niesłusznie tak zrobiono. Nie znam sytuacji, bo tylko się rozglądam za pracą, wybacz że tak wypytuje, ale sam rozumiesz. No i na jakiej zasadzie tam te premie były przyznawane wcześniej?

Ktoś
@Do zarządu

Premia czy bez i tak dostajesz te same pieniądze.Premia wlicza się do wypłaty.Najnizszej krajowej.

AAA
@Ktoś

Premia taka comiesięczna jest wliczona w pensję, tak? A nie ma takich okazjonalnych dodatków? Np. na święta czy z okazji wakacji? Takich premii nie ma wcale?

XXXX

Zwalniaja pracownikow niby redukcja etatow, a nie patrza na to ze sa takie osoby co nic nie robia. Jedyna Pani BHP ,ktora ma swoja asystentke chyba po znajomosci. Wiecej siedzi niz robi a Ci ktorzy solidnie pracowali zostali wywaleni.

Yyyy
@XXXX

Tutaj akurat masz rację, sporo przydatnych osób zwolnili a ta Pani nie do ruszenia jak widać. Powinni ją przenieść na stanowiska gdzie jest potrzeba ludzi. Włożyć rękawice do automatu to chyba Pani od BHP mogłaby sama. Poprzednia jakoś wszystko załatwiała sama. Szukają oszczędności i tego nie widzą

Marco
@Yyyy

Co racja to racja, niektórzy to święte krowy

Rocky
@XXXX

Czy wszyscy tutaj pracujący są podejrzanymi złodziejami, w jakim celu kontrolujecie i sprawdzacie szafki z ubraniami? Wyrywkowe kontrole Pani asystentki są w jakim celu? Czyżby rzeczywiście nie miała innego zajęcia.

Natalia
@Yyyy

A to ciekawa sprawa z tą asystentką. A ktoś wie, ile zarabia tak asystentka? Jaką ma pensję stałą i czy też dostaje jakieś premie?

Justyna

Wyczytałam na stronie firmy w zakładce kariera, że stawiają na wartości i zgrany zespół. Co o tym uważacie, prawdę napisali? Szukam pracy aktualnie, fajnie by było pracować w dobrej atmosferze. Doceniają tu w ogóle jakoś najlepszych pracowników? Chodzi mi o jakies premie albo benefity.

@Justyna

Poczytaj opinie pracowników.Uwierz,że to nie bajki.Oczywiście,że wartości i szacunek w tej firmie to podstawa.Takie piękne hasła na banerach wiszą.

Sadzeniak

Ktoś z kierownictwa powinien zająć się mistrzem z pieca zwanym szczypiorem. Nie potrafi normalnie rozmawiać z pracownikami, jeśli ma jakieś problemy to powinien je z lekarzem skonsultować. Przez niego odeszło wielu pracowników. Nie ma on dobrych relacji z załogą. To jak odnosi się do ludzi podlega pod paragrafy. Zróbcie anonimową ankietę w firmie o relacjach służbowych a sporo się dowiecie

@Sadzeniak

Jeśli już decydujecie się Państwo na opisywanie sytuacji w firmie lub zachowań pracowników, to proszę o zachowanie elementarnych zasad poprawnej pisowni. Zwroty dotyczące osób, imiona, ksywy , nazwy piszemy wielką literą. Świadczy to o kulturze osoby wypowiadającej swoją opinię. Na koniec taka mała dygresja jeśli ktoś chce anonimowej ankiety na temat relacji w firmie, to są do tego przeznaczone miejsca. Dwie skrzynki, jedna na Portierni, a druga dotycząca (usunięte przez administratora)obok Działu Personalnego. Pozdrawiam

@Sadzeniak

Mistrz oddziałowy w firmie jest to osoba najważniejsza w firmie,musi posiadać Dyplom Mistrza,skonczyc kurs przygotowawcz i zdać egzamin Państwowy w Urzędzie Wojewódzkim.Dyplom Mistrza upowaznia pracownika do dodatkowego wynagrodzenia funkcyjnego w wysokosci. 500 do 1000 zl Mistrz Dyplonowany ponosi pelna odpowiedzialnosc na wydziale~odpowiada za podległych pracownikow.

Kinder

Mylisz się. Nie trzeba mieć żadnych kursów, ani wykształcenia. Przynajmniej w IP. Trzeba wiedzieć do kogo się podwiesić.

rocky

Dobrze napisane, gdzies tam racji troche jest oczywiście w poście sadzeniaka nie Twoim. To nie sa anonimowe miejsca o ktorych piszesz. Nikt Ci tam nic nie wrzuci. A ten problem jest nie wczorajszy. Dlatego nie pisz tu o kulturze osobistej osoby piszacej bo nikt nie jest polonistą. Nie znasz tej osoby wiec nie powinienes sie wyrazac. Moze tez za mało znasz osobe mistrza, inaczej byś do tego podszedl. Nie pierwszy jego wybryk. Na koniec przepraszam za błędy jesli kłuja w oczy. Pozdrawiam

Tomasz
@Sadzeniak

Oni doskonale zdają sobie sprawę jak Szczypior traktuje pracowników. Wiedzą, że nie ma szacunku do ludzi i do ich pracy. Dlatego właśnie trzymają go na tym stanowisku. W normalnym zakładzie już dawno by wyleciał z pracy ale w instal projekcje daleko jest do normalności stąd jest jak jest. To jest koleś któremu wydaje się, że poza instal projektem nie ma innego świata, dodatek do premii ,poklepanie po plecach przez prezesa jest sensem jego życia.

Jaki jest cel takiej anonimowej ankiety?

ZBYCHU

Dzisiejsza próba wyjścia z twarzą kiepska, bardzo kiepska. Nawet nikt z Zarządu sie nie pofatygował. I te obietnice dla naiwnych, niedługo Wam oddamy ale nie teraz,bo narazie nie mamy. Pracy coraz więcej, ludzi coraz mniej. Premia za luty bedzie wyplacona niby pod koniec marca, za styczeń nie wiadomo kiedy, nic sie nie trzyma (wiadomo czego). A co niektorzy maja to wyrównane innymi dodatkami, po cichu , taka niby tajemnica o ktorej wszyscy wiedzą. Dostają wyrównania, ktorych im nie zabierają , zeby nie byli stratni. Tylko , zeby nie odeszli sa traktowani lepiej od innych. Czy tak wyglądają Te Wasze niby Wartości, gdzie szacunek, a jeszcze niedawno nazywaliście wszystkich wielka Rodziną. Tak się traktuje rodzinę? .......

Kocyk
@ZBYCHU

W IP zawsze byli równi i równiejsi. Ci którzy wiedzą gdzie trzymać palec mają lepiej. A to że trochę śmierdzi, chyba tak lubią. Znam takich.

Stasiek

Gdzie ten Dyrektor finansowy, może to jego trzeba się pozbyć. Głupszych decyzji już nie może podejmować?, a może to nie on je podejmuje. Ludzi garstka, wykorzystywani do granic i żadnego zrozumienia nie ma. Ci co chodzą się wykłócać może coś ugrają. Jak widać magazynierom potrafiono dać podwyżki nawet. Czyli można i pieniądze są. Zarząd obudźcie się, wyjdźcie i dajcie wszystkim podwyżki tyle o ile wzrosła płaca minimalna. O zabieraniu nawet nie powinniście myśleć. Kto Wam tą firmę utrzymuje jak nie pracownicy,.

Weed
@Stasiek

Dyrektor finansowy nie związany z firmą,nic tylko pogratulować zarządowi.

Witam? Tak myślałem że w tym zakładzie do tego dojdzie. Pracowałem tam przez trzy lata i po tym czasie zostałem potraktowany w taki sposób że nie przedłużono mi umowy. Szczerze to dziękuję że tak się nie stało bo nie pracował bym w tym zakładzie co obecnie i teraz powiem do wszystkich pracowników. Pracy we Włocławku i okolicach jest naprawdę dużo tylko trzeba się postarać wiem to na swoim przykładzie. Inne zakłady oferują lepsze bądź takie same wynagrodzenia ale będziecie pewni że je uzyskacie. Dlatego też proponuje wszystkim pracownikom aby się zastanowili czy dalej jest sens pracować w obecnej firmie

Notak
@Marcin

Widzisz Zarząd w tej firmie ma "swoich" ludzi i bardzo sprawnie tymi swoimi zarządza przez co ci zarządzaj resztą. Powinni się wszyscy dogadać i odejść WSZYSCY tego samego dnia. Zorganizować się razem ale są ci "swoi" którzy robią czarną robotę za zarząd.

michu

Po to jest to forum zeby pisac opinie i jak widac wiekszosc negatywnych. A Tobie co tak zalezy na glupim komentowaniu o żalach. Czyzby to ktos z Zarzadu?

@kokos

Dokładnie, Wasz los w waszych rękach. W poniedziałek głosowanie i wszystko się wyjaśni. Ludzie (usunięte przez administratora) nie są i za darmo nie będą pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kruszyn

• Jak się pracuje w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością