Instal-Projekt

Nowa Wieś

Opinie o Instal-Projekt

K R

Omijaj szerokim łukiem. Kasa pożal się boże.

Paulina

@Pytanieco masz konkretnie na myśli? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? Rozumiem, że nie jesteś do końca zadowolony z pracy. Co mogłoby to zmienić?

@Paulina 02.08.2017 08:39

Ja się pytam jak można być lojalny w takiej sytuacji? Nie napisałem że jestem niezadowolony z pracy... ;) Bardzo ją lubie i tego nie przeczę. Paulina Nie odpowiada się pytaniem na pytanie... :) No dobrze inaczej co kierownictwo robi w tym kierunku aby pracownik był lojalny i nowi ludzie składali aplikację by dostać się do pracy w owym miejscu pracy? Zastanawia mnie to jeżeli ktoś zadaje jakieś pytanie to w oczach kierownictwa zaraz musi mu się praca nie podobać. Żeby zrozumieć powagę sytuacji trzeba zejść do ludzi rozmawiać jeszcze raz rozmawiać i znaleść konsensuns sytuacji a tak nie jest i widać to naocznie po zachowaniu kadry kierowniczej. Pracownicy są zastraszani za każdym razem i stresowani a nie tędy chyba droga. To ja mam pisać szary pracownik... :) Pozdrawiam

@Paulina 02.08.2017 08:39

Jak być lojalnym pracownikiem wobec firmy jeżeli jej kierownictwo ma pracowników gdzieś? Proszę o odpowiedz konkretną. Pozdrawiam

Rekrut

Żeby poznać firmę to zapraszamy osobiście bardzo ciekawe doświadczenie zawodowe. Strony internetowe nie przedstawią tego dosłownie i praktycznie. Jeżeli będziesz bierny ominą Ciebie miłe aczkolwiek zaskakujące niespodzianki. Młody człowieku rekrutacja trwa nadal czekamy na Ciebie. Podwyżysz swoje kwalifikację nawet zdobędziesz z czasem nowe doświadczenia nie koniecznie zawodowe które w przyszłości pomogą Tobie w dalszej życiowej karierze nie popełniając błędów.

Paulina

Chcecie poznać firmę bliżej? Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Instal-Projekt - http://www.instalprojekt.eu/

karol

Do Zurka dawać!

szok

W końcu wiedzą, że trzeba zadbać o stabilne warunki finansowe, a atmosfera jaka aktualnie panuje? Dzięki

Sami wiecie kto ... :)

Pracodawca bardzo dobry tylko niestety niektórzy pracownicy negatywni, jak to bywa w każdym miejscu pracy muszą się znaleść czarne owce. Jeżeli negatywni pracownicy się poprawią to nawet uznałbym pracodawcy dać ocenę Celującą... :)

xxxx

he he he nadal nieuki ignoranci godzicie się na stawkę 8 pln brutto na umowie poczytajcie sobie kodeks pracy jak czytać nie zapomnieliście

Olom

I co? Aplikowales? Jakie super warunki oferują? Jaka kasę można dostać ?

anna

Jest oferta pracy na stanowisko księgowej. Jak atmosfera i zarobi w księgowości w danej firmie?

Swięta

Wesołych Swiąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2016 dla całego Zarządu Dyrekcji i Kierownictwa.

stary

A jakie ma być podejście do pracy za najniższa krajowa albo za akord gdzie człowieka poganiają jak bydło na pastwisko?

stary

Ciekawe czy tw tym roku taż prezes bramy pozamyka aby ludzie z wigilli nie poluciekali jak zamknie bramy bedzie miał usmiech od ucha do ucha i 100% frekfencji i to jest bezcenne zobaczyc prezesa na wigilli .Jakby wigilia nie była przymusowa to by zobaczyl jak go kochaja pracownicy sam by na wigilii z biurowymi zostal na hali produkcyjnej ha ha

hguf

Jeśli ktoś chce pracować na trzy zmiany za 2000 tys. zł. nocki bez dodatku. nie raz praca po 12 godzin przez cały tydzień a wyplata taka sama jak byś robił cały miesiąc po 8 h. Dużo stresu w pracy nikt ci nic nie wytłumaczy, radź se sam. Dużo obiecują a .... z tego. Jak ja się cieszę że tam już nie pracuje. RELACJE Z MISTRZAMI TRAGEDIA NA. STRES. NAWET NA NICH PATRZEC NIE MOGLEM

Chrześniak

Też pracowałem IP, i fakt może na początku robili sobie jaja ale trzeba pamiętać o dwóch rzeczach - to po porostu bezmózgie debile których zlewałem, a po drugie to zdecydowana mniejszość bo większość to naprawdę w porządku ludzie z którymi dobrze się pracowało, a jeżeli chodzi o zarobki to zależy na jakim dziale i przy czym , ja nie narzekałem bo miałem premie i dodatek więc dla mnie spoko. Nie zawsze trafisz na takie stanowisko jak byś chciał ja też na początku pakowałem grzejniki ale nie o to chodzi. jak się komuś nie chce to niech zap....... zbierać puszki, chyba wszyscy wiedzą jak jest z pracą we Włocławku

Zgadzam się z kolegą anonim 22 praca w tej firmie to czysty wyzysk, ile razy widziałem nowych pracowników, chłopaków po 20 czy tez 24 lat którzy byli ciągle wyśmiewani bo nie wiedzieli co i jak, ciągle były do nich pretensje. Nikt tam nie potrafi zrozumieć tego ze nowy pracownik potrzebuje czasu żeby wszystko zapamiętać i się nauczyć. Było paru pojętych, nauczonych co i jak chłopaków na malarni ale i tak pouciekali, nie dziwie im się.

Zenek
@pracownik 08.01.2015 11:16

Nie kompromituj się swoją wypowiedzią, bo od razu widać, że jesteś członkiem zarządu. Atmosfera jest bardzo stresująca i nie życzę nikomu takich stresów. Pieniądze owszem można w niektórych działach zarobić całkiem niezłe. Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś to ludzie pracowali wyłącznie na umowy na czas określony, latami.

Narcyz

Byłem pracownikiem IP i powiem że bardzo miło wspominam ten czas spędzony w firmie. Właściciele są wymagający i nie ufający pracownikom ale to wynika z doświadczeń z lat poprzednich. Praca w IP nauczyła mnie dyscypliny i zaangażowania w firmę. Bardzo dziękuję Zarządowi ;-) Zawsze będę was wspominał z przyjemnością i bronił dobra firmy w której spędziłem 3 lata bardzo dziękuję i życzę powodzenia i dalszych sukcesów !!!

anonim 22

Nie polecam pracy w tej firmie !!! Wykorzystuja zleceniowcow i po miesiacu ich zwalniaja . Atmosfera beznadziejna , pracownicy wysmiewaja sie z nowo przyjetych ludzi ktorzy wiadoma sprawa nie wiedza gdzie co sie znajduje itp.. a mimo tego stali pracownicy daja zadania bez zadnego tlumaczenia.. BANDA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tyle w temacie ! :)

bezrobotny

"zadowolony" bezrobotnym można być z wielu przyczyn. I myślę, że ty również byłeś nie raz, więc nie kozacz. Jak potrzebują do pracy to złoże aplikacje. Chociażby po to żeby "wyrwać chwasta" jakim jesteś.

gal anonim

słaba atmosfera, słaba stawka, nie polecam

maczo

nie rozumiem to kierownictwo również zmienia się często, że nie znają procesu technologicznego i nie potrafią zarządzać swoimi podległymi...zastanawia mnie również system premii pracowałem już w kilku zakładach pracy i za każdym razem wydajność, obecność, wykonywane czynności takie czynniki decydowały o wysokości premii może masz na myśli dodatek stażowy do premii mógłbyś mi to wyjaśnić ponieważ akurat jestem bezrobotny i szukam pracy i zastanawiam się nad złożenie podania

bezrobotny

Zadowolony, tak czytam Twoje opinie i zastanawiam się chłopie co ty tam jeszcze robisz. Mam dla Ciebie propozycje zwolnij się to może mnie przyjmą. Tylko napisz kiedy to będę aplikował.

PR

NIERAZ SOBOTA JEST PRACUJACA A KASY ZA TO NIE DOSTANIESZ, TAKA SAMA SPRAWA JEST Z NADGODZINAMI A NIERAZ MUSISZ ZOSTAC I ROBIC PO 12 GODZ.

Nowy
@PR 03.09.2014 11:29

A jak kształtuja się stawki o to mi chodzi co to za tajemnica jakas jak nawet na rozmowie kfalifikacyjnej konkretnie o tym nie informują .

Nowy

Mam pytanie ile zarobię jako spawacz tig bedac na umowie o prace czy sa jakies premie bony socjal itd. Bardzo proszę o szczere info

xxx

Atmosfera to jest na zewnątrz a w firmie duszą się wszyscy. Staże-szkoda czasu na aplikację.

Kama

coś ucichło na forum,najważniejsze że nie ma już "" (usunięte przez administratora)-dwie lewe rączki,nygus jakich mało-kawka i dbanie o paznokietki nic więcej.No i jeszcze (usunięte przez administratora)-jedza jakich mało może pracowita ale charakter paskudny.

anonimowo

pewnie że farsa najniższa krajowa 12 godzin co dziennie ;urlopy bezpłatne nie wiem jak tam ludzie wytrzymują .Może inspekcja pracy coś by pomogła

narcyz

daj sobie na luz ........ to jedna wielka farsa.......

Handlowiec z exportu

Atmosfera fajna, fajne warunki pracy - nowy biurowiec, zarobki niezłe - jak się \"angażujesz\" można naprawdę dobrze zarobić! Polecam ;)

jurek

Jak wygląda w tej firmie praca w eksporcie? Czy ktoś może coś napisać! Jestem zaproszony na rozmowę i właśnie się zastanawiam czy warto?

Były

Nowobogaccy, którzy traktują ludzi jak złodzei i niewolników. Nie życzed nikomu by musiął tam pracować.(usunięte przez administratora)

spraiedliwy

Nie powinieneś oczerniać swojego chlebodawcy. Jak nie pasuje praca zawsze możesz sie zwolnić.

k

jak zawsze

moge sie ujawnic dla prawdy

usuniete to co zle ojjjj a bylo tego zlego troszke i nadal sie zle dzieje zle w tym zakładzie, ale jak to bywa wolnosc slowa w demokracji jest ograniczane wiec kasuja nam co zle piszemy. pozdrawiam i oceniam ten serwis go work za nie zetelny

t

już co złe usunięte?

anonimowo

,,Myśl o nas ciepło" a firmie i tak zimno

medal ma dwie strony kiedy moja żona była chora na raka to firma dała mi pieniądze abym mógł leczyć żonę do tego jeszcze była na tyle elastyczna abym mógł z nią jeździć w różnych godzinach na zabiegi do Bydgoszczy jest kryzys więc nikomu się nie przelewa

wampir

A może ktoś wie jak się teraz pracuje w Instal-Projekcie na produkcji. Ile można tam zarobić?(usunięte przez administratora)

zgadzam się Z.Góra

Zostaw opinię o Instal-Projekt - Nowa Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-Projekt