INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nick przestroga

wykrztalcenie w IP to jest mierne.Mozesz podjac prace na Machnaczu a nie siedzisz w domu na utrzymaniu mamusi.

Xxd

Te wypłaty dzisiejsze w naszym zakładzie to śmiech na sali wymagane wiele A w dzień wypłaty łajmuzna????????

......

Co się wyprawia w tym zakładzie. Masakra jakas ciekawe czy prezes czyta te opinie dodawane przez pracowników ? Dlaczego nawet mu nie zależy na wizerunku zakładu ? Dlaczego ludzia obiecuję tyle jest dla nich jak ojciec a okazuje się jak za przeproszeniem (usunięte przez administratora) tylko żeby u nich było wszystko okej o pracowników już nie dba ciekawe czy świąteczne dostaną pracownicy. Żadnej pozytywnej opinii nie ma na temat tego zakładu coś o tym znaczy. Tylko jest jedna pani która ma za zadanie usuwać niewygodne komentarze.

Nick dziecko stare go systemu
@......

Nick czytajac two joe wpisy Sadze ze sie tobie w glowie pomieszalo jezeli malo zarabiales to napewno nic nieumiesz.stare Polskie przyslowie Jaka praca Taka placa

Nick pokrecilo ci sie w glowie
@......

Chcialbys zarabiac ale nic nie umiesz nie chciales nosic teczki musicz dzwigacz wore ski

PB
@Nick dziecko stare go systemu

Skąd taka pewność, że ten pracownik nic nie umie ? Może przyszedł tu pracować i chciał otrzymywać godne wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanej pracy. W obecnych czasach jeżeli człowiek sam się nie doceni, to nikt inny tego nie zrobi. Takie są realia. Zanim zaczniemy oceniać innych, pomyślmy trochę. Dlatego też to polskie przysłowie w tej sytuacji powinno zostać odwrócone, tzn. "Jaka płaca, taka praca".

@Nick dziecko stare go systemu

Jesteś taki cwany to chodź w poniedziałek na P1 i powiedz to prosto w oczy kolego

@Nick pokrecilo ci sie w glowie

A że nie chciało się nosić teczki to chyba Tobie kolego bo widać że do szkoły to zbytnio nie chciało się chodzić bo ortografia leży kolego. Pozdrawiam

Hehe
@PB

Głupie pytanie... Dlaczego zgadzam się z tą opinią.Bo się zgadzam.

Nicki
@Nick dziecko stare go systemu

Co niby trzeba potrafić w IP? To nie jest fabryka statków kosmicznych . Trzeba być silnym i mało mądrym ,to wystarczy żeby tam pracować.

E tam.

Za mało tych wkurzonych.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KONTROLER KOŃCOWEJ JAKOŚCI WYROBÓW R35/2460-1267/23.
Santana

Pracę w tym zakładzie można porównać do komediodramatu. Komedią jest chaos tam panujący a dramatem są wynagrodzenia. Za to aktorzy są dobrzy szczególnie na stanowiskach kierowniczych. Tak kłamią że brewka nawet nie drgnie.

Nic
@Santana

Bo to prawda.

Prezes IP mógłby spokojnie startować w wyborach na premiera,kłamstwa i obietnice na najwyższym poziomie,a to chyba najważniejsze cechy na bycie politykiem.

Czy są w ogóle jakieś pozytywy pracy w IP? Czy tylko takie że można przychodzić pod wpływem alkoholu?

Drogi Kolego, dobrze że piszesz o obietnicach, które zostały wypowiedziane przez obecnego zastępcę Prezesa ds realizacji P. Bartosza. To jest takie przykre , obiecywał że będzie lepiej, że nasze wynagrodzenia będą godne i proporcjonalne do wykonywanej przez nas pracy. Jednak były to tylko słowa puszczone na wiatr, słowa które miały tylko na chwilę pokazać jaką dobrą firmą jest IP, jakim to dobrym i uczciwym człowiekiem jest p. Bartosz. A od słów do czynów jest daleka droga. Wszystko drożeje: żywność, paliwo, jak tu godnie żyć? Jak wynagrodzenia w IP są takie niskie. Co to jest 2500 zł pracując 8 h na produkcji. Nie wiem czy strajk będzie odpowiednim rozwiązaniem, żeby go zrobić potrzeba naprawdę wielu zdeterminowanych pracowników, którzy solidarnie walczyliby o godne warunki, a przede wszystkim wynagrodzenia. Jeżeli drodzy pracownicy macie coś na oku, to radzę stąd uciekać tu nic lepszego nas nie czeka. Dużo osób pracuje tutaj że względu na swoje rodziny, wiadomo odrazu nie jest tak łatwo znaleźć pracę, ale jak powyżej jezeli macie coś to nie zwlekajcie. Moja przyszłość w tej firmie też niedługo dobiegnie końca. Wiem, że kilku moich kolegów również w najbliższym czasie odejdzie, mają lepsze perspektywy w innej firmie też produkcyjnej, gdzie będą doceniani i przede wszystkim lepiej wynagradzani finansowo. Już dziś życzę im powodzenia w nowej lepszej firmie. Dlatego w tym momencie zadaję retoryczne pytanie Czy naprawdę warto tutaj pracować?? dla kogo?? i za jakie pieniądze??

To ja

Bo to prawda.

......

W tym zakładzie będzie dobrze i płace beda dobre jeśli zmieni się właściciel firmy

Prezes firmy jest fałszywym człowiekiem obiecuję złote góry a tak na prawdę kończy się na tym że obiecał

Adam P.

Jestem pracownikiem instal projektu już nie piję rano jak dowożę pracowników. Wracając z pracy kupuje skrzynke piwa i starcza mi na wieczór. Pozdrawiam mojego najlepszego kolegę Mariusza ksywa szczypior i Sławka K. Ksywa laska Ps. Pozdrawiam dział P1 Czyli chłopaków z pieca ❤️❤️❤️

P1
@Adam P.

Dziękuję Adamie za pozdrowienia w imieniu chłopów z P1. Jest nam niezmiernie miło że w końcu zostałeś doceniony . Stanowisko dyrektora generalnego inspektora pracy w IP już dawno Ci się należało. Dzięki twojemu zaangażowaniu, Organizacja pracy co za tym idzie wydajność była na najwyższym poziomie. Wszyscy będziemy cię mile wspominać, Wszystkgo dobrego w dalszej karierze zawodowej. Będzie nam ciebie brakować Adamie.....

Edek
@Adam P.

Święta prawda

Z perspektywy zwykłego pracownika w IP z dnia na dzień jest coraz gorzej,to co się tam dzieje to żenada. Zaczynając od płac gdzie zlikwidowali soboty żeby robić nadgodziny,potem zlikwidowali nadgodziny bo przyjęto obcokrajowców,na dzień dzisiejszy w tej firmie nie opłaca się pracować,płaca jest żałosna a "Góra" tylko liczy ile zarobiła na naiwnych ludziach którzy wierzyli ze Prezes wyrówna place jak obiecał na zebraniu przy całym zakładzie że będziemy zarabiać tyle ile bez sobot,a gdy ktoś się zapyta dyrektora co z tymi podwyżkami podwyżkami po nowym roku,jasne że po nowym roku bo inflacja idzie w górę i najnizsza krajowa też więc wyjścia nie maja.Im więcej towaru schodzi tym wypłaty są gorsze,jeśli ktoś to czyta z góry to niech się zastananowi czy chwalenie się że to najlepszy rok w historii jest adekwatne do tego że ludzie zarabiają mniej niż dwa lata temu! Dziwię się tylko ludziom że nie zrobia strajku,póki prezes nie da tego co obiecał,myślę że jego przemowy trzeba nagrywać bo może przecież mówić że kryzys itp,a nie pamięta jak wziął pieniądze z tarczy a ludzie pracowali za grosze robiąc to samo co zawsze. Podziwiam dział P3 za bieganie za takie śmieszne pieniądze bo tam nie pracują tylko biegają,tonący statek z perspektywy zwykłego robola

P1

Ja tam nie narzekam na instal projekt mi pracuje się super z wiadomością że firma małymi krokami zaczyna upadać

Adam P.

Mój najlepszy kolego Sławku Ty masz najlepiej w tej firmie. Byłeś kiedyś zwykłym pracownikiem jak my bez matury i dzięki prezesowi udało ci się zdać maturę. Ale ja nie długo też będę mianowany na dyrektora. Szkoda że skończy sie dodatkowa premia za piłowanie pracowników którzy się obijają szkoda mi tego dodatku 500 zł ale jak mówiłeś że tam lepszą kasa będzie i trzeba tylko przytakiwać prezesowi

Adam P.

Kolego Pawle M. Nie kradi już rękawiczek Mariuszowi zwanemu szczypior z mistrzuki rękawiczek bo pomidory już kolego się skończył ????❤️ dla tych co nie wiedzą to chodzi o mojego kumpla z tigow z pieca ????

To woła o pomstę do Nieba

Mistrz z działu P1 nie potrafi zapanować nad jednym pracownikiem. Pracownik ten podporządkował sobie mistrza. To znaczy narzuca mu swoją wolę, a mistrz robi tak jak dyktuje mu ten pracownik. Z tym pracownikiem problem również pojawia się w stosunku do kolegów i koleżanek, szczególnie tych nowoprzyjętych. Pracownik ten używa bardzo wulgarnych słów w stosunku do kolegów jak i też przełożonego. Bardzo często przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu. Przy czym do pracy dojeżdża samochodem, przewożąc ze sobą innych pracowników. Jest to bardzo nie bezpieczne. Tym bardziej że mistrz dobrze wie, w jakim stanie przychodzi ten pracownik. Sądzę że mistrz boi się tego pracownika, ponieważ pracownik ten sam ustala kto ma przyjść i kiedy, a mistrz nic nie mówiąc robi dokładnie to co powiedział ten pracownik. Proszę zapanujcie nad tym pracownikiem. W końcu mamy wartości, którymi musimy się kierować. To one wpływają na komfort naszej pracy, to one sprawiły że chcę tu pracować. Każdy powienien czuć się bezpiecznie i komfortowo, a ten pracownik powoduje strach i przerażenie wśród nowoprzyjetych. Krzyczy na nich i używa wulgarnych wyrazów. Jak nowy pracownik ma czuć się komfortowo, gdy starszy w taki sposób go traktuje. Nie dziwię się dlaczego młodzi tak szybko stąd uciekają. Jeszcze raz proszę zróbcie coś w tej kwestii. Jest coraz gorzej.

Kiedyś dawno temu...
@To woła o pomstę do Nieba

I bardzo dobrze, że ktoś mówi o tym głośno. Sprawa powinny zająć się media. Już ktoś kto jedzie z takim gościem powinien zostać ukarany. A Pan SK od zawsze jest gburem i wrzeszczy krzyczy, obraża. Niestety w IP przyjmują do pracy każdego, nie ważne czy piję czy bije, ma pracować. Więc do dzieła. Jeśli ktoś chce pić w pracy to tylko Instal Projekt! No i można obrażać pracowników bez problemu. Szefostwo pozwala

Zmierzamy do ....

Czytając wszystkie opinie jestem nimi bardzo przerażony. Te wszystkie wartości, o których była mowa, zostały tylko umieszczone na ścianie. Nic się nie zmieniło. Drogi Panie Prezesie, to wszystko jest w Twoich rękach, jeszcze Ty możesz wszystko zmienić. Nie pozwól, by firmą zarządzała osoba, która może ją zniszczyć. Chodzi mi szczególnie o S.K.

Jurek

Praca w tej firmie to strata czasu i zdrowia. Omijajcie tę przybytek szerokim łukiem nie warto marnować życia na to (usunięte przez administratora)

Były prwcownik

Ciężko napisać dobre słowo o tej firmie z perspektywy zwykłego pracownika,zaczynając od kłamiącego prezesa w sprawie podwyżek i wyrównania płac za soboty których niema na niektórych działach,a na innych są po kierownika który niewie gdzie jest i nigdy nic nie może zrobić kończąc na majstrach którzy gonią ludzi a sami siedzą i przez całą zmianę nic nie robią. Piszecie ze najlepszy rok w historii a wypłaty coraz gorsze,stal poszła do góry okej,ale ludziom rachunki nie? Niedługo nie będzie miał kto tutaj pracować jak tak dalej pójdzie,jeśli nie zaczniecie normalnie płacić,bo ludzie już odchodzą a na ich miejsce niema nikogo,zostały same stare wygi ale i oni kiedyś doczekają emerytury a młodych pracowników to na palcach jednej ręki idzie policzyć. Zwiększacie normy,zakładacie nierealne plany produkcji i sprzedaży kiedy ludzi jest coraz mniej a plan ma być i tak zrobiony mimo wszystko,bo ci wyżej nie dostaną premii tylko jaki oni mają wkład w to a jaki zwykły pracownik który 8h pracuje uczciwie. Pozdrawiam

W sumie nikt
@Były prwcownik

Nic dodać ,nic ująć..(usunięte przez administratora) ,bo przeciw tej pseudo ludzkiej firmie Gadka o szacunku, równości,bo jesteśmy rodziną haha.Prezes?A tu jakiś prezes jest?Czy tylko dyrektor S.K?Czyli prezes.

Tyk

Wprowadzenie nowej odzieży ochronnej dla pracowników to bardzo złe rozwiązanie miałem już doczynienia z tą firmą i rozwiązaniem ciuchy nie trafiały do swoich właścicieli tylko krążyły po innych szafkach lub firmach . Niektórzy mają uczulenia na proszek lub pranie chemiczne więc Proszę Zarząd o pozostanie przy obecnym rozwiązaniu .

Masakra
@Tyk

Przyszła pani i nie widzi gdzie naprawa są problemy.Wziela się z ciuchy hahahah

Elżbieta
@Tyk

Nie do końca chyba zrozumiałam twoją wypowiedź. Co jest nie tak z nową odzieżą ochronną, którą dostaliście od Instal-Projekt? Wyjaśnij, jeżeli tylko możesz. Będę niesamowicie wdzięczna.

W sumie nikt
@Elżbieta

Proszę się ubrać w drelichy i przyjść pracować w ponad 30 stopniach C.Teraz Pani zrozumiała?

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kruszyn

• Jak się pracuje w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością