INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Xxxxj

Po dzisiejszym zebraniu odechciewa się robić myślą że naiwniaków sobie znaleźli i bedom im robić za 80 % pół roku to grubo się mylom każdy bystrzejszy i odważny już się rozglada za pracom i ucieknie prędzej czy później i wtedy ciekawe co zrobiom

Katarzyna
@Xxxxj

Chcą uciąć wam pensje o 20%? Z jakiego powodu? I po pół roku chcą to jakoś wyrównać czy po prostu wrócicie do normalnego wynagrodzenia?

Niebieski

Jeśli nie kiwasz głową w tym samym kierunku co ten cały zarząd to prędzej czy później wylecisz. Dużo było w tej firmie cennych i zmotywowanych ludzi którzy chcieli zmian. Były osoby którym zależało. Chcieli tylko jednego godnie zarobić. To nie tu. Pozdrawiam kolegę Białorusina kolegę z Lublina oni na tym interesie wyszli na swoje. Porządnych ludzi szkoda.

Marcel

Trochę czasu minęło odkąd tam pracowałem. Nic sie nie zmieniło w gestii szacunku, ktory był jednym z sloganów dobrej zmiany. Znów praca za miske ryżu. Potwierdza sie przepowiednia Prezesa Seniora. Ja odrzylem i Wam tego życzę drodzy koledzy. Szukajcie pracy tylko z głową. Wszystkie prywatne firmy podobnie postępują!!!! Pamietajcie z głową szukajcie

Nie ma jak równość w tej firmie - jednym zabierają a drugich cały czas chronią, co to za propozycja że jedni będę mieć 80%podstawy (o uznaniowce już dawno zapomnijmy) a drudzy zostaną z pensją grudniową. Handlowcy nie są żadna świętością nie do ruszenia. Skoro w ciągu tygodnia nie zdobywają nowych zamówień, to jeden dzień i tak nie zrobi różnicy (mniej) a byliby potraktowani jak wszyscy, ale nie, nasz zarząd zawsze ma wspaniałe pomysły by wyróżnić ludzi na tych "strategicznych" i na tych, o których nikt nie walczy. Niech członkowie zarządu nie myślą, że przy mniejszej pensji, z mniejszą liczbą godzin na wykonanie zadań i większej ilości pracy, ktoś będzie starał się o obrót- to żadna motywacja/żadna perspektywa, że do połowy roku masz zarabiać pensje niższą niż najniższą. A druga opcja zredukowanie 1/5 załogi? to już nikt grzejnika nie wyprodukuje, bo nie będzie miał kto. Ludzie sami odchodzą bo nie chcą tonąć na takim Titanicu. Tylko cięcia w tej firmie jak nie kasy to stanowisk, starczyło pięć lat by dwa pokolenia pociągnęły firmę na dno, tylko pogratulować obranej strategii. Lepiej zamknijcie tą firmę i ludzie przynajmniej będą wiedzieć na czym stoją, bo tu jak nie było, tak nie ma metody kija i marchewki, nie oferujecie nic, co można by nazwać marchewką, a kij używany jak bat na ludzi "do roboty, zrób plan, jak nie ma współpracownika to wykonaj jego zadania za niego" kpina, pokazywany jest niby brak kasy chcą byśmy to my szukali oszczędności, zwalniają różnych ludzi (bo może mniejszą ilością da się zrobić normę)ale jednocześnie zatrudniani są nowi pracownicy na niepotrzebne stanowiska za niemałe pieniądze. Jeszcze raz ogromne brawa do świętej Trójcy bez planu na przyszłość.

???

A kiedy w tej firmie była sprawiedliwość? Prezes i cała ta ekipa od zawsze faworyzuje „swoich ”do takiego stopnia , że spokojnie podchodzi to pod mobbing. Ale luz jesteśmy rodziną … Mamy wartości

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KONTROLER KOŃCOWEJ JAKOŚCI WYROBÓW R35/2460-1267/23.
Do Zarząd

W 2020r firma otrzymała bezzwrotne dofinansowanie w związku z spadkiem sprzedaży w I kwartale 2020 dotację z FGŚP 1.534.238zł. Dodatkowo dotacja 411.338zł na kapitał obrotowy. Czy ktoś z pracowników odczuł to po powrocie do normalnego 5 dniowego trybu pracy? Rok 2021 do 2020 wzrost +18%.

dragon
@Do Zarząd

Nie czekaj na odpowiedz bo jej nie dostaniesz, ich interesuja tylko własne dolary obojetnie jakim kosztem. A w niedziele jak juz ktos napisał bardzo slusznie do koscioła udawać dobra osobe. Karma wraca, mam taka nadzieje w sercu, ze zycie im za to odpłaci.

Dragon

W wiekszosci firm pracownikow sie szanuje i tam tez dostali podwyzki, jedni wieksze drudzy mniejsze ale dostali. W tej firmie jak widac maja wszystkich gdzies, nie dosc ze nie dali, to zabrali premie na trzy miesiace(narazie). Nie obchodzi ich status pracownika , liczy sie własne Ego. Zwalniaja bardzo dobrych pracownikow i nie konsultuja sie z nikim a Ci lepsi co zostali to tez albo skladaja wypowiedzenia albo je złoza. Ciezko bedzie im znalezc nowych po takiej reputacji na miescie, to jest wstyd.

Prawy

Szkoda gadać jak pracowników (usunięte przez administratora) Nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi nie długo ludzi do pracy nie będzie i sam zarząd będzie musiał zakasac rękawy i wziąść się do fizycznej pracy wtedy może by poczuli jak się czują ich pracownicy ...otwórzcie oczy bo zatonięcie

Filip

Dziś nasze wypłaty zobaczymy ile papierów w poniedziałek zostanie rzuconych na stół.

do zarządu
@Filip

z tego co slyszalem to zabrali wszystkim premie bo uwazaja ze nie maja pieniedzy. kiedys tez tak zrobili, pracowalismy bez premii bo niby bylo zle. ale jak bylo dobrze to nic nie dostalismy, tacy z nich dobrzy pracodawcy. nie traktuja nikogo uczciwie a najlepsze jesy to ze co tydzien do kosciolka sie pomodlic, tacy z nich katolicy

JanekW

Jak tam chciałem zapytać czy prezes już wyszedł i powiedział że dla wspólnego dobra musi wam obciąć premie i będziecie pracować na 3/4 etatu ?

@JanekW
@JanekW

Do @JanekW, tak wyszedł i na razie zakomunikował, że premii nie będzie, jak również będziemy pracować mniej

Pioneer

Tak powinien podejśc nasz zarząd::: Płacę pracownikom wyskie wylaty Nie dlatego że mam dużo pieniędzy Mam dużo pieniędzy bo Płacę pracowniokom duże wypłaty I wtedy pracownicy przykładają się do pracy a takto robiom jak robiom i wszystko idzie w koszta i firma ponosi straty .Niech zarząd przejzy na oczy

Ramzes

Pracowałem tam i nie narzekam miła i przyjazna atmosfera kierownictwo też da się lubić tylko trzeba umieć z nimi rozmawiać .

Cóż lawina zwolnień się rozkręca, tak miało być dobrze: wprowadzenie wartości, szkolenia, zmiany prowadzone przez zewnętrznych ekspertów. I co zwolnienia, brak premii i może obniżenie etatów, wszystko umiera. Titanic zaczyna tonąć :(

Elżbieta

Dużo osób już zostało zwolnionych? Jaki powód firma podaje wręczając wypowiedzenie? Te etaty to całkowicie redukują, czy przy okazji jakaś rekrutacja jest? Weszłam tutaj żeby sprawdzić opinie bo mam blisko ta firmę i chciałam aplikować, a tu taka informacja...

Torba

Zmiany eksperta z Płocka do tego doprowadziły

JanekW
@Elżbieta

Szukaj pracy w innym miejscu. Oni się zwijają. Chcieliby żeby u nich pracować za darmo.

W toaletach pływają pety to znak że zima idzie i niechce się wyjść na dwór bo zimno to może trzeba przestać palić po co truć innych. Może ktoś powinien się tym zająć

Renata

A firma ogólnie wyraża jakiekolwiek awersje jeśli o palenie chodzi? I generalnie to czemu piszesz to na forum zamiast zgłosić to osobiście, chyba normalnie da się dogadać i wysłuchują gdy ktoś ma problem?

Najlepsza firma w jakiej pracowałem

Elżbieta

A czym się tak wyróżnia?

CW

Tak , Panie Bartku ma pan rację. To bardzo dobra firma, byłoby lepiej gdyby nie Ci pracownicy. Powinni pracować za (usunięte przez administratora) i się cieszyć że mają pracę. A oni tacy niewdzięczni, ciągle im mało i mało.

Kamil
@CW

Nikt nie będzie pracował za free. Każdy chce zarobić. Wiadomo. Czyli nie płacą tu za dobrze skoro piszesz w ten sposób. Powiesz ile można wyciągnąć na czysto?

@CW

To co z tymi pracownikami nie tak, tak naprawdę? I co, ze wszystkimi jest jakiś problem?

Prawdziwy

Ten kto napisał ten komentarz to albo sam oszukuje siebie albo dobrze liże rowa Prezesowi ????

@Prawdziwy

No najlepszym to trudno być, ale czy serio są takie podstawy do aż tak ogromnej krytyki? ;p

.....
@Renata

Proszę,przyjść i popracować.Na produkcji oczywiście.

Komisje nie rozwiążą problemów dla pracowników tylko dla pracodawcy. Brak silnych związków zawodowych, które mógłby bardziej działać dla pracowników. Tytanic zaczyna tonąć.

Krzysiu

Uciekaj. Kimkolwiek jesteś w którym dziale pracujesz uciekaj. Zwolnij się i znajdź pracę w normalnej porządnej uczciwej firmie. Bo tutaj nic dobrego na Ciebie nie czeka.

Weed
@Krzysiu

Dokładnie,uciekaj i broń Cię Boże nie daj sobie wcisnąć do podpisania czegokolwiek zmieniającego Twoich warunków zatrudnienia!!!!

Aktywny

Ciekawi mnie ta frezarka obsługiwana komputerem. Pytam, bo nagle tak ucichła z tym frezowaniem. Czyżby zlecenia spadły, czy ten operator się nie sprawdza? A taki był szał tego dofinansowania z UE, zdjęcia, filmy itp. Z drugiej strony to trochę ciszej na produkcji. Wie ktoś coś na ten temat? Może coś się ruszy, to i produkcja wrośnie.

Justyna
@Aktywny

A to nie może być zadnych przerw, 24 h ma działać? Może po prostu ktoś jest na urlopie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Spółka Jawna?

Pracownik średnim stazem

Na pytanie odpowiadam...spotkania się odbywają z okazji 40lecia firmy,wystawy rzeźbiarstwa kolegi Pawłowskiego,wystawy najnowszych grzejników, w sezonie wetkowania zawody wetkarskie itp.....

wentkarz
@Pracownik średnim stazem

Prawda piknik był na 40 lecie firmy i na tym koniec. Co do zawodów wędkarskich to każdy miał prawo uczestniczyć. Jeżeli chciałeś uczestniczyć to mogłeś - jeżeli nie uczestniczyłeś to byłeś stratny. Za rok jak firma wytrwa to zawody też będą więc się już zapisz, żebyś nie przegapił.

Witam Startuje niedługo w wyborach do samorzadu. Puste obietnice i kłamstwa prosto w oczy to mogę wam obiecać! Będą podwyżki pracy i zmniejszone wynagrodzenia oraz zwolnienia. Głosujcie na mnie. Pozdrawiam

...
@Kandydat

Czyżby to Pan Prezes?

Agata
@...

A po czym to stwierdzasz?

P1

To jest dramat nie firma

Kolega niezadowolony
@P1

Szanowny kolego jak ci jest zle w Instal Projekt to zmien prance niepsuj zdrowej atmosfery.Firma w produkcji grzejnikow jest liderem w Europe.To co obecnie jest w firmie to dzielo pracownikow i zarzadu firmy,dla moncicieli jest posada poza firma

@Kolega niezadowolony

Widzę, że jako firma macie sporą pewność siebie. ;) Dużo takich pracowników o negatywnym nastawieniu do was trafia czy zdarzają się tylko jedynie jednorazowe przypadki?

CW
@Kolega niezadowolony

Zdrowej atmosfery? Od kiedy ona jest zdrowa? Liderem w Europie w dziedzinie produkcji grzejników? Nie rozśmieszaj i nie kompromituj się. Technologia z ubiegłego wieku, większość procesu produkcyjnego wykonana jak w19 wiecznej manufakturze. Jedyne co może robić wrażenie to biurowiec. Zdaje się że ktoś ma jakiś kompleks ????

To ja
@Kolega niezadowolony

Może słownik by się przydał zwolenniku?

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kruszyn

• Jak się pracuje w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością