Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

Ewela

Odezwij sie na moj mai bo nr usuneli ewelina880209@wp.pl

Ewela

Witam.Poszukuje pilnir pracy w Holandi. Kilka razy zrezygnowalam z wyjazdu po prostu oszustwo;-( czy ktokolwiek chcialby mi pomoc cos podpowiedziec w kwestii jakiejs pracy moze jest jakies wolne mirjsce cokolwiek. Jestem pracowita i zadna praca nie jest mi straszna:-( prosze o kontakt. Tylko smsy (usunięte przez administratora)

mam zamiar wyjechać z firmy Sba euro. na magazyn ile godzin jaka stawka itp

Picker

No dobra. Jaka firma jest teraz na DHL Tiel?

skandal
@Picker

tempo team

logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
ROCCO

SIEMA SBA SUPER JEST PRACOWALEM 7 MIESIECY W DHL TIEL POZDRAWIAM KRYSTIANA KRZYCHA ZŁOTEGO DRAGONA SYLWKA ZDROJE GRZEGORZA PAWLA NO CAŁĄ EKIPE GODZINKI BYLY BYLO DOBRZE ZAJEBISCI LUDZIE POZDRO ROCCO MIREK CIEBIE TEZ POZDRAWIAM

jessss

Pracuje ktoś moze w branży metalowej? poszukują slusarzy, spawaczy. Ciekawi mnie ilość godzin, czy są tygodniowki i jakiej stawki należy się spodziewać. Na ich stronie jest napisane, ze mieszkanie, przejazd z Polski do Holandii i na miejscu do pracy autem służbowym jest przez nich zapewnione.

OJCIECMATUESZ

cze jestem własnie w tym domu ( to naprawde jest byly klasztor wiem co mowie ) ,z robota jest tak ze rotacja itd , ogolnie agencja nie warta zachodu , chamstwo chaos , brak szacunku , olewaja pracownika , przyjedz pewnie sie spotkamy :)

jaaaa
@OJCIECMATUESZ

Pracuje ktoś w tej firimie jako operator wózka widłowego? albo w firmie nissan, ablo słyszał od kogos jak jest tam z z godzinami. Proszę o odpowiedź

Ahlem

w jednej częsci domu za która płacisz masz kuchnie, ze stołem gdzie można zjeść, jest salon, kanapy, telewizor, polska telewizja, ubikacja osobno, łazienka również, na górze są pokoje jak pisałam 2 lub 3 osobowe, płaci się tygodniowo 82e. Na dworze miejsce gdzie można posiedzieć gdy jest ciepło :) do miasta 5km . Blisko domu sklep spożywczy i knajpa ;)

jaaaa
@Ahlem

Wie ktoś cos na temat pracy w nissanie ? ilość godzin? warunki. prosze kogoś życzliwego o jakąś informację

Dawiiidekkk

Jedzie ktoś we wtorek z tej agencji do holandii ?

Misiak

Witam. Dostal ktos oferte pracy na produkcji frytek ?

on

witam.mam propozycje pracy przez sbaeuro w van loon ,krojenie stekow.czy moze ktos tam pracuje , jak ogólnie jest w pracy czy to jest praca przy tasmie na akord.jak dlugo moze byc ta praca pozdrawiam

raven

Witam , dziś dzwonili do mnie czy chciałbym z nimi wyjechać , ale się zastanawiam czy jechać czytając te wszystkie opinie czy szukać innej agencji.

Ahlem

pracuję przez SBA Euro, mieszkam z ludźmi którzy pracują na kanapkach i są zadowoleni. w pracy jest chłodno, ale kwestia przyzwyczajenia. Warunki tu gdzie mieszkamy bardzo fajne, dom, podzielony na trzy mieszkania, pokoje 2 i 3 osobowe, salon, kuchnia.

Ironia

Praca-hmm chyba brak pracy,zero zgodności z umową odnośnie ilości godzin koordynatorzy-nieliczna pomoc,człowiek się tylko denerwuje mieszkanie-nie było najgorzej,ale mogłoby być taniej... reasumując człowiek więcej wydaje na wyjazd niż tam zarabia, jedna wielka kpina!!

Ahmyd

Firma Sba flex z siedziba w Tilburgu nie jest kompetentna brak godzin umownych mozna czekac do dwoch miesiecy na prace koordynatorzy maja w (usunięte przez administratora) pracownikow a jak masz wypadek w pracy to robia sobie z tego żarty. W biurze robia libacje alkoholowe bo czemu nie w koncu zaraz "Świeta" maja. Ucinaja penscje na godzinach i za najmniejsze (usunięte przez administratora) jakie uda im sie wypatrzyc. Lokacje zapuszczone z jednym wielkim kotle. To tylko opinia, a ty czytelniku wybierz to co uważasz za słuszne.

Bladolicy

W Holandii nikt wam nie zagwarantuje pracy na stałe chyba ze masz minimum kontrakt 40 h tyg ja nie robie przez biuro mieliśmy mały przestój i raptownie z dnia na dzień 2x wiecej pracy i od jutra dwie zmiany z tego czesc przyjdzie z biur pracy nie stety chłopakom nie pyknie jak przyjdą do nas popracują tydzień Max dwa i papa :) i wtedy bedą narzekać na biuro które ich do nas wyślą szkoda tylko ze biuro ma najmniej do gadania ilu przyjdzie i na jaki czas , zrobią swoje i nara niestety tak tu w Holandii jest i nic tego nie zmieni

Bladolicy

Witam pracowałem jako Picker na nd tiel przez 9 miesięcy nie miałem dnia wolnego , kasa była by dobra gdyby za nocki płacili wiecej ale nie płacili i tylko przy dużej ilości godzin wychodziło dobrze. Z tego co zauważyłem zależy wszystko kto na jaka firmę trafi na nd tiel godziny były , były przypadki ludzi których nie dało sie nauczyć pikowania bo po holendersku do 20 nie szło im sie nauczyć liczyć i z odróżnianiem 3 kolorów były problemy , krótko mówiąc w sba mozna poznać osobę wykształcona po studiach jak i zwykłych tępych meneli którym zawsze cos pasować nie bedzie, w Polsce dla takich ludzi nie podobało sie wyjechali za granice a tu tez lipa , w pracy raz byly dobre dni raz gorsze gdy było bardzo dużo pracy i sie niewyriabialiamy ale tak jest wszedzie bo to Holandia . M Ja oceniam biuro bardzo dobrZe dZieki sba udało mi sie odłożyć pieniadZe nabrać doświadczenia dZieki któremu pracuje teraz w Holandii na kontrakcie nie przez biuro tylko przez firmę . Dla tego z czystym sumieniem polecam to biuro mi sie udało :) ściągnąłem do sba kolegę tez był zadowolony , nigdy mi nic nie brakowało w przelewach a jak już był jakiś błąd z następnym przelewem była korekta , biuro najlepsze przez jakie pracowałem nawet cZasem tęsknię i chciał bym wrócić szkoda ze stracili kontrakt na nd tiel wygryzło sba inne biuro a to tylko dla tego ze najeżdżalo sie tam tylu głąbów mających dwie lewe ręce i tylko długie jęzory podziwiam Michała kierownika za to ze tak długo wytrzymał z ta banda idiotów i brał wszystko na klatę , podsumowując sba jest ok a te wpisy sa od ludzi którym nie pyklo i szukają winnych wszystko niestety od sba nie zależy sa team liderzy na kontraktach nie spodoba sie im twoja gębą i lecisz a w tedy biuro nic do powiedzenia nie ma , pozdrawiam SBA

Picker
@Bladolicy

Witam. Jaka agencja wygryzła SBA?

sbaflex tak na prawde sbaeuro !!!

OSZUŚCI !!!! GDBYBY WSZYSCY SIE ZEBRALI , NA PEWNO FIRMA BY UPADŁA . BRUD SYF KRĘTACTWO NIC WIĘCEJ !!! KRADNA PIENIADZE I OSZUKUJA LUDZI !! MOWIA ZE BEDZIE PRACA A NIE MA !!! LUDZIE ZJEDZAJA Z DALEKA NIBY NA GRUSZKI POSIEDZA 3 TYGODNIE W DOMU , 2 DNI PRACY PRACY ZEBY ZAROBIC NA NICH ( MIESZKANIE,UBEZPIECZENIE)OSZUSCI I NIC WIECEJ !!!! MOWIA ZE BEDZIE PRACA A NIE MA !!!!!!! KOGO OKRADLI I ZROBILI W (usunięte przez administratora)ZGŁASZAĆ !!

Krystian Taraszkowski

Powiem tak pracowalem 3 miesiace i kazdego dnia mialem prace , ale pryjada takie debile ktore mowia ze nie beda pracowac bo tu jest za zimno ludzie wake up nikt tu na wakacje nie przyjechal ! Polecam i mam nadzieje ze nie bawem tam wroce :)

Myk

Część mam do,was pytanie. Jak wyglada sprawa z godzinami oraz stawka w sba na produkcji kanapek? Ile za mieszkanie i ubezpieczenie pobierają?

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro