Schiedel
counter
2 54 70 5 1

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Schiedel?

Tak2Nie4
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Schiedel?

Tak2Nie4
Przemysł
@Pytanie

jess to ta sitwa importowanego makaroniarza co to był wodzem w opolskim

Tak5Nie1
Sitwiarz Nowy wpis
@Przemysł

był wodzem z policjantem z ameryki co w klapkach chodzi

Tak2Nie1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Schiedel są szkolenia zewnętrzne?

Tak1Nie1
Zulu Nowy wpis
@Pytanie

Są. Dla przyjaciół królika. Bardziej picie niż szkolenie.

Tak2Nie
Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.

Witam. Mam pytanko odnośnie firmy jak i tego jak traktują pracowników bo nie wiem czy składać papiery oraz jakie zarobki na początek oferują i czy są jakieś premie co miesiąc?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dytryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.

mają tam jeszcze dobre kominy, czy tylko te afrykańskie impala?

Anonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 193 dni.

Czy zna ktoś aktualne warunki pracy jako specjalista obsługi klienta? Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna, jakie proponuja warunki na początku. Czy atmosfera w firmie się poprawiła?

Ja

@Przemysł nie rozumiem, możesz jaśniej?

Bolesław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 210 dni.

Hejka, czy to teraz ta sama ekipa która rozpieprzyła zakład dacharski w Przysuwej? Wie ktoś cuś?

TakNie3
Piotr

Co powiecie o pracy w Schiedel? Firma szuka pracowników? Można liczyć na stabilne warunki zatrudnienia? Dzięki za wypowiedź.

Tak7Nie1
Skoti łoti

Tak4Nie
Karol i Michał

Koń który mówi...on mówi

Tak7Nie1
Stefan

@Mieszko Możesz rozwinąć swój wpis, o co chodzi?

TakNie4

Iza

@Taki jeden, a może warto byłoby po prostu szczerze porozmawiać ze współpracownikami i razem podjąć jakieś kroki ku poprawie wzajemnych relacji? Szczera rozmowa czasem potrafi naprawdę pomóc, a dobra atmosfera jest bardzo ważna w pracy. Dużo piszesz właśnie o atmosferze - a czy mógłbyś też podjąć inne aspekty ważne w pracy?

Tak12Nie
Iza

@Zainteresowany ofertą pracywidzę, że niestety nikt nie zdążył udzielić odpowiedzi na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się aplikować na ofertę pracy, która Cię zainteresowała? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z schiedel. Jak wyglądał proces rekrutacyjny? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda obecnie sytuacja w firmie. Czy ktoś z obecnych jej pracowników mógłby podzielić się swoją opinią na ten temat?

Tak18Nie
Zainteresowany ofertą pracy

Witam, Jakie warunki na stanowisku DTH oferuje firma? Czy samochód jest do dyspozycji (chodzi mi czy jest jakiś ryczałt na użytkowanie samochodu do celów prywatnych)? Jaki jest system wynagradzania, jaka podstawa i jakie premie?

Tak34Nie3
zorro

Czołem! Jadę na rozmowę na DTH. Może ktoś powiedzieć jaką daja podstawe oraz jakie są samochody służbowe. Dzięki

Tak1Nie1
ignacy

No w sumie nie jest to może nieosiągalne, ale jak na start to jednak trochę sporo... chyba, że masz jakieś powalające doświadczenie na tym stanowisku @surender?

TakNie1
Balu

Bardzo dobre kominy i systemy wentylacji grawitacyjnej maja. Lider w swojej branży. Tyle wiem bo sam je sprzedaje. Mam tez inne ale z Schiedlem najmniej problemów z wykonawcami. Jak jeszcze logistykę poprawia to będzie super. A jak płaca nie wiem - pewnie jak wszędzie , zależnie od doświadczenia , rynku i regionu.

TakNie1
Stasio

Fajna firma

Tak5Nie
Nick Sloter

Mike ma racje. Przez ta firmę można miec palpitacje. Chciałbym widzieć minę pana o imieniu jak jeden z reniferów św.Mikołaja oraz jego kumpla co wygląda jak chłoptaś z lasu a jest z kaszub

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Schiedel - Opole