Opinie o Perfekt-Home Dynkiewicz Adam w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Perfekt-Home Dynkiewicz Adam. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfekt-Home Dynkiewicz Adam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt-Home Dynkiewicz Adam w Opole

Mieszkaniec ul. Dobisa Nowy wpis

Na osiedlu mieszkań w Opolu przy ul. Dobisa - nie znajdziemy żadnego nabywcy, który jest zadowolony z zakupionego mieszkania. Wystawiamy opinię po 2 latach od użytkowania. Wszystko zrobione z najtańszych materiałów, każdy etap budowy to istna partyzantka. W mieszkaniu gratis - otrzymaliśmy : krzywe ściany, brak pionów i kątów, cieknący dach, grzyb , odpadający tynk, odchodzące kafelki na balkonie, brak odpowietrzenia kanalizacji, ściany między sąsiadami są takie , że można prowadzić rozmowę nie wychodząc z mieszkania. Wszystkie obietnice legły w gruzach po ostatniej wpłacie, Ten Pan jest mistrzem nieodbierania telefonów, jako handlowiec ma u mnie mocne 5/5 , jako budowlaniec 0/5 - długa droga przed nim, szkoda że za jego naukę budownictwa muszą płacić uczciwi ludzie, którzy nabierają się na kolorowe opowieści. Pamiętajcie przy wyborze jego oferty do ceny mieszkania doliczcie sobie 20% - tyle Was będzie kosztowało doprowadzenie do ładu tego pseudo-budownictwa.

Bogdan

Szczerze polecam! Wiele lat temu zleciliśmy Panu Adamowi cały dom do wykończenia i powiem tak.... złota rączka!. Zaprojektował, ludzie wykończyli , wszystko solidnie i tak jak było ustalane. Wróciliśmy po latach tym razem z mieszkaniem. Polecamy gorąco. A negatywna opinia , to może nie o tego Pana chodziło, bo to przemiły człowiek.

Alicja
@Bogdan

Może Pan napisać jak to wychodzi cenowo w tej firmie? Ceny konkurencyjne czy za jakość trzeba słono zapłacić?

all Nowy wpis
@Bogdan

Nie polecam, nie dotrzymuje umów, nie dotrzymuje słowa- obiecał swoim klientom komórki na narzędzia, drogę dojazdową, miejsce zabudowane na kosze- nic nie ma. Z dala od tego człowieka i firmy. Tragedia.

all Nowy wpis
@Alicja

jakość u tego pana jest tylko w mowie. Potem towar tani a za cenę lepszego, (usunięte przez administratora) na zakupie artykułów- trzeba dokładnie pilnować. Nie wystawia faktu- powinna się nim zainteresować Izba Skarbowa, Urząd Skarbowy- myślę, że sporo by znaleźli.

Patodeweloperka Nowy wpis

Nie polecam tego dewelopera.Owszem deweloper elokwentny, kulturalny,ale za to kłamie odnośnie terminów,ustaleń. Tak jak pisał Pan w 1 komentarzu,po podpisaniu umowy jest trudny kontakt, nie odbiera telefonów. Składa puste obietnice,po czym ich nie realizuje.

EU

Proszę trzymać się zdala od tej firmy. Właściciel zaczął bawić się w deweloperke. Kompletna wtopa. Niesłowny, nierzetelny. Na początku idealny kontakt. Odbieta telefon, zaprasza do biura itp. Po podpisaniu dokumentów nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile. Ma problemy z zakończeniem i przekazaniem obu inwestycji.

Agnieszka

Fajnie, że tak konstruktywnie można kogoś podsumować, szkoda że tego nie umiesz. :( Czemu tak wulgarnie od razu o nim piszesz?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Perfekt-Home Dynkiewicz Adam? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Dziwne, że na forum są takie rozbieżne opinie. Jedni piszą, że to słowna i kontaktowa osoba i chwalicie wykonanie, a ktoś pisał że to wtopa a do tego brak kontaktu. Z czego wynika że firma ma takie różne opinie? :/

LUNKA

Wspaniały, skromny człowiek.! Zawsze słowny i niesamowicie kontaktowy. Proponuje niepowtarzalne i funkcjonalne rozwiązania. Dziękujemy Panie Adamie za nasze przytulne gniazdko:)

Agnieszka
@LUNKA

Serio aż tak super to wszystko u was zrobił? A jak na niego natrafiliście? To był czysty przypadek czy ktoś ze znajomych wam polecił?

Katarzyna

Od kilku miesięcy jestem klientką firmy p. Adama i wciąż jestem pod wrażeniem. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i rzetelność - to w skrócie charakterystyka kontaktów. Stale czuje się troskę o klienta i jego potrzeby, a nie chęć zysku. Pan Adam zawsze ma czas na wyjaśnienia i rozwianie wątpliwości. Głowa pełna pomysłów, ale słucha sugestii innych i wprowadza je chętnie w życie - niezwykle rzadka dziś cecha. Życzę mu samych sukcesów!

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt-Home Dynkiewicz Adam - Opole

Perfekt-Home Dynkiewicz Adam