Opinie o MEXPOL Sp. z o.o.

kornik

Mam pytanie ile moze tam zarobic pracownik jako magazynier.

kierownik

Pracowałem - Nie polecam.Pracownik w tej firmie to koszt,a koszty się tnie .

fd

no tak uwazam ze na prawde jezeli sie trafiaja fajne ososbhy w pracy to jest juz akruat polowa sukcesu

Marco Polo

@uyt. jako handlowiec jak najbardziej trzeba mieć gadane. Ale po co być handlowcem w firmie które jak zawsze nie ma co sprzedawać. Panuje tam straszny bałagan. @adba napisał że to firma rodzinna i ma racje.Tylko praca z fajnymi ludźmi pozwala tam przetrwać. To są prywaciarze którzy nigdy nie widzą swojej winy w tym jak ich firma funkcjonuje. Ostatnimi czasy zwolniło się z stamtąd 3 handlowców.(na 10 ).Na początku dużo obiecują,później rzeczywistość jest inna. Jeżeli ktoś myśli o jakim rozwoju i awansach to niech się tam nie zatrudnia.Dno i jeszcze 3 metry mułu.

Marco Polo

Tak czytam te opinie i czytam i nie wierze w te głupoty.Pracuje tam jakiś czas i stwierdzam że to straszny syf. Kierowniczka obraża pracowników, płaca raczej średnio, a nazapier...... się trzeba. Ogólnie firma nie wypłacalna, Wiecznie brak towaru bo są wszędzie polokowani bo nie płacą. tyle że wyplata jest na czas. Golnie firma leci po równi pochyłej w dół. Nie polecam....

adba

Pracowałem i zdecydowanie nie polecam. Firma rodzinna i tylko rodzinę traktują po ludzku a pracowników mają za nic. Zwłaszcza Szefowa notorycznie pozwala sobie na "wycieczki osobiste", mocno podniesiony głos i inwektywy pod adresem pracowników. Natomiast młody Dyrektor, który nigdy nie zaznał pracy u "obcego", to zwykły "bajkopisarz", obiecujący "złote góry" a w rzeczywistości tylko kombinuje jakby Ci obciąć zarobki. I sprawa najważniejsza: cały zarząd Mexpol nie honoruje zawartych umów, nawet tych na piśmie i bezwstydnie udaje, ze nic się nie stało. Zdecydowanie nie polecam. Mexpol to firma z ugruntowaną pozycją nierzetelnych, niedotrzymujących umów pracodawców!

dociekliwy

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Jeśli rzeczywiście szukasz pracy złóż dokumenty. Jak zostaniesz poproszony na rozmowę (a wcale nie musi się tak stać) wszystkiego się dowiesz. Proste?

Ryszard

http://www.mexpol.com.pl/lang-pl/praca.html Dziwne że nie widzisz tych ofert. Masę czasu są na stronie. Pewnie nawet nie wszedłeś na ich stronę. Pewnie też nie piszesz tutaj bezinteresownie.

dociekliwy

Krynio, Franek, Marek, Michał, Jarek...Kto następny?

dociekliwy

Jeśli przeglądałeś ofertę Mexpolu z produktami dość dobrej jakości to pewnie zwróciłeś uwagę, ze jest tam też zakładka Praca.

tamaguczi

AS - ten nick wydaję się pochodzić od inicjałów pani prokurent, członka zarządu dlatego takie super opinie wypisuje o swojej firmie. jak dla mnie porażka, płaca godna płaczu, no chyba że w opolu takie stawki to wysoka pensja i są satysfakcjonujące

pracujący

Ja pracuje w Mexpolu i jest OK. Co prawda duże wymagania, trzeba się narobić ale na koniec miesiąca przy odpowiednich wynikach można liczyć na niezłą pensję. Ogólnie jestem zadowolony

dociekliwy

Mam wrażenie że w przewadze posty pisane są tylko po to by strona żyła, i wcale nie przez osoby szukające pracy ale pracujące w ten sposób.

Jarek

To chyba nie jest ogłoszenie Mexpolu. Obserwuje ich jakiś czas i nigdy nie podawali stawek. No i wykształcenie - średnie albo wyższe, a nie zawodowe.

papierek lakmusowy:-))))

Słuchaj ph, jak możesz być zainteresowany firmą której nazwy nawet nie znasz??? Mexpol, nie Maxpol.

Dzięki As

Też anonim
@anonim 29.09.2014 22:12

Jeżeli jesteś byłym pracownikiem to znaczy, że tam nie pracujesz? Dlaczego odszedłeś "z tak dobrej" firmy?

As

Nie jestem wróżbitą, ale byłym pracownikiem i wiem, że można w tej firmie pracować i być za to należycie wynagradzanym a także bardzo dobrze traktowanym. Jest to firma dla ludzi ambitnych, mających określone cele, lubiących nowe wyzwania. Zarząd służy pomocą w każdej trudnej sytuacji i jeśli tylko ktoś ma szansę się tam zatrudnić to nie będzie tej decyzji na pewno żałował.

Michał-to można wyczytać gdzieś tam. Interesują mnie obiektywne opinie.

AS-skąd to wiesz? wróżby czy fakty? Różne są opinie o tej firmie.

As

Firma z ogromnym potencjałem, szansami rozwoju. Polecam każdemu kto chce pracować i być godziwie traktowany i wynagradzany.

Też anonim

Anonim zatrudnij się to będziesz wszystko wiedział.

tomasz

a prowizja była jedna stała czy może w jakiś sposób stopniowana? i jaka była jej wysokość ? dzięki za odpowiedź

PKWiU

Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zachęcam wszystkich do podjęcia tutaj pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WOW

Wszystko rewelacyjne: zarobki, atmosfera, kadra zarządzająca. Idealna praca.Polecam.

zosia samosia

Ja tam pracowałem jest ok

Zostaw opinię o MEXPOL Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEXPOL Sp. z o.o.