Opinie o MEXPOL Sp. z o.o.

kornik

Mam pytanie ile moze tam zarobic pracownik jako magazynier.

kierownik

Pracowałem - Nie polecam.Pracownik w tej firmie to koszt,a koszty się tnie .

fd

no tak uwazam ze na prawde jezeli sie trafiaja fajne ososbhy w pracy to jest juz akruat polowa sukcesu

Marco Polo

@uyt. jako handlowiec jak najbardziej trzeba mieć gadane. Ale po co być handlowcem w firmie które jak zawsze nie ma co sprzedawać. Panuje tam straszny bałagan. @adba napisał że to firma rodzinna i ma racje.Tylko praca z fajnymi ludźmi pozwala tam przetrwać. To są prywaciarze którzy nigdy nie widzą swojej winy w tym jak ich firma funkcjonuje. Ostatnimi czasy zwolniło się z stamtąd 3 handlowców.(na 10 ).Na początku dużo obiecują,później rzeczywistość jest inna. Jeżeli ktoś myśli o jakim rozwoju i awansach to niech się tam nie zatrudnia.Dno i jeszcze 3 metry mułu.

Marco Polo

Tak czytam te opinie i czytam i nie wierze w te głupoty.Pracuje tam jakiś czas i stwierdzam że to straszny syf. Kierowniczka obraża pracowników, płaca raczej średnio, a nazapier...... się trzeba. Ogólnie firma nie wypłacalna, Wiecznie brak towaru bo są wszędzie polokowani bo nie płacą. tyle że wyplata jest na czas. Golnie firma leci po równi pochyłej w dół. Nie polecam....

adba

Pracowałem i zdecydowanie nie polecam. Firma rodzinna i tylko rodzinę traktują po ludzku a pracowników mają za nic. Zwłaszcza Szefowa notorycznie pozwala sobie na "wycieczki osobiste", mocno podniesiony głos i inwektywy pod adresem pracowników. Natomiast młody Dyrektor, który nigdy nie zaznał pracy u "obcego", to zwykły "bajkopisarz", obiecujący "złote góry" a w rzeczywistości tylko kombinuje jakby Ci obciąć zarobki. I sprawa najważniejsza: cały zarząd Mexpol nie honoruje zawartych umów, nawet tych na piśmie i bezwstydnie udaje, ze nic się nie stało. Zdecydowanie nie polecam. Mexpol to firma z ugruntowaną pozycją nierzetelnych, niedotrzymujących umów pracodawców!

tamaguczi

AS - ten nick wydaję się pochodzić od inicjałów pani prokurent, członka zarządu dlatego takie super opinie wypisuje o swojej firmie. jak dla mnie porażka, płaca godna płaczu, no chyba że w opolu takie stawki to wysoka pensja i są satysfakcjonujące

pracujący

Ja pracuje w Mexpolu i jest OK. Co prawda duże wymagania, trzeba się narobić ale na koniec miesiąca przy odpowiednich wynikach można liczyć na niezłą pensję. Ogólnie jestem zadowolony

dociekliwy

Mam wrażenie że w przewadze posty pisane są tylko po to by strona żyła, i wcale nie przez osoby szukające pracy ale pracujące w ten sposób.

Dzięki As

As

Nie jestem wróżbitą, ale byłym pracownikiem i wiem, że można w tej firmie pracować i być za to należycie wynagradzanym a także bardzo dobrze traktowanym. Jest to firma dla ludzi ambitnych, mających określone cele, lubiących nowe wyzwania. Zarząd służy pomocą w każdej trudnej sytuacji i jeśli tylko ktoś ma szansę się tam zatrudnić to nie będzie tej decyzji na pewno żałował.

AS-skąd to wiesz? wróżby czy fakty? Różne są opinie o tej firmie.

As

Firma z ogromnym potencjałem, szansami rozwoju. Polecam każdemu kto chce pracować i być godziwie traktowany i wynagradzany.

Też anonim

Anonim zatrudnij się to będziesz wszystko wiedział.

tomasz

a prowizja była jedna stała czy może w jakiś sposób stopniowana? i jaka była jej wysokość ? dzięki za odpowiedź

PKWiU

Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zachęcam wszystkich do podjęcia tutaj pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WOW

Wszystko rewelacyjne: zarobki, atmosfera, kadra zarządzająca. Idealna praca.Polecam.

zosia samosia

Ja tam pracowałem jest ok

Zostaw opinię o MEXPOL Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEXPOL Sp. z o.o.