MEXPOL Sp. z o.o.
2 173 41 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ciężko jest w systemie 12/12 w MEXPOL Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
prac Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma takiego systemu. Pewnie pomyliłeś z innym Mexpolem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Antoni Nowy wpis
@prac

To w takim razie w jakim systemie pracuje się w MEXPOL? Skoro znasz firmę od środka, mógłbyś powiedzieć mi też coś na temat atmosfery w pracy? Liczę, że dasz mi znać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Sklep internetowy

Wszystkie sprzedawane w sklepie internetowym sklep.mexpol.com.pl towary są oryginalne, nowe i pełnowartościowe. Pochodzą z legalnych źródeł, najczęściej od Generalnego Importera lub są w oficjalny sposób importowane przez naszą firmę. Wszystkie posiadają gwarancję określoną przez producenta. W ofercie sklepu intenetowego mozna znaleźć:


Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność
Perspektywy
Jednym z celów strategicznych Spółki jest jej systematyczny rozwój i doskonalenie. Rozwój Spółki ukierunkowany jest na rozwój organizacyjny (nowe oddziały zamiejscowe), zwiększanie oferty dla Klientów oraz na zwiększanie kompetencji pracowników.

Planowane działania Spółki w zakresie rozwoju ujęte są w planach wieloletnich i obejmują zadania zarówno inwestycyjne, jak również techniczno- organizacyjne. Działania techniczno- organizacyjne zakładają rozwój w zakresie nowych i innowacyjnych technologii.

 

[hr]
Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność
Współpraca
Spółka MEXPOL współpracuje z wieloma odbiorcami działającymi w różnych gałęziach gospodarki. Współpraca opiera się na zdrowych zasadach z uwzględnieniem interesu obu stron. Komunikacja z Klientem realizowana jest w różnych formach. Bardzo cenimy sobie kontakty bezpośrednie z Klientem, które mają miejsca zarówno w siedzibie Spółki i jej Oddziałach, jak i u Klienta, na targach, wystawach, konferencjach i innych imprezach związanych ze spawalnictwem.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie naszej działalności i potrzeb Klienta.

 

[hr]

Pomocna?
Tak1Nie1
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259

Pracodawca

 Aktualność
Historia

Spółka MEXPOL powstała w lutym 1991 roku, jako spółka cywilna z siedzibą w Opolu przy ulicy Chłodniczej. Od 1995 roku następuje rozwój organizacyjny spółki, uruchamiane są Oddziały Zamiejscowe. W lutym 1998 roku Spółka zmienia status prawny i staje się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. We wrześniu 1999 roku następuje zmiana siedziby Spółki i przeprowadzka do własnego obiektu w Opolu przy ul. Głogowskiej 23, w którym to obiekcie działa do chwili obecnej.
Charakterystyka

MEXPOL jest spółką świadczącą Klientom od 21 lat usługi, głównie handlowe i serwisowe w zakresie spawalnictwa i procesów pokrewnych oraz maszyn do obróbki blach. Spółka prowadzi również od 8 lat działalność produkcyjną w zakresie maszyn do cięcia plazmowego i/lub gazowego ATBlu CNC oraz innych wyrobów między innymi stołów spawalniczych, do ręcznego cięcia plazmowego oraz do szlifowania. Oprócz działalności w siedzibie w Opolu Spółka prowadzi działalność w innych regionach Polski poprzez Handlowe Oddziały Zamiejscowe mające swoje siedziby w:

 • Krakowie

 • Poznaniu

 • Tarnobrzegu

 • Warszawie


 • Spółka współpracuje z wieloma dostawcami produktów zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Są to zawsze firmy uznane, prezentujące wysoki poziom techniczny i jakościowy. Polityka jakości Spółki formułuje cele i sposoby ich osiągnięcia z orientacją na Klienta, spełnianie jego wymagań i uzyskiwanie wysokiego stopnia zadowolenia Klienta. Polityka jakości zakłada również rozwój Spółki i stałe doskonalenie. Tym, czym się wyróżniamy jest kompleksowość świadczonych usług obejmujących dostawy maszyn, urządzeń, sprzętu i materiałów, doradztwo, montaż, szkolenie i serwisowanie. Działalność Spółki MEXPOL, ukierunkowana na Klienta i osiąganie dobrych wyników, została oceniona i uhonorowana między innymi:


  • Gazele Biznesu - za 2003, 2004, 2005, 2006 , 2007, 2008 i 2009 rok

  • Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji - 2003 rok

  • Opolska Nagroda Jakości - 2005 rok

  • Rekomendacja Polskiej Izby Spawalniczej - 2005 i 2008 rok

  • Medal Europejski - 2007, 2009 i 2011 rok.

  • Rekomendacja Business Centre Club - 2008 rok

  • Przejrzysta Firma - 2008 rok

  • Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju - 2011 rok  Oferta

  Aktualna oferta Spółki jest bardzo szeroka i obejmuje w zakresie spawalnictwa i procesów pokrewnych następujące grupy wyrobów: urządzenia i sprzęt do spawania łukowego i gazowego, materiały spawalnicze, sprzęt i materiały do lutowania, akcesoria spawalnicze, wyposażenie stanowisk spawalniczych. W zakresie maszyn do obróbki blach oferujemy Klientom: maszyny do cięcia plazmowego i/lub gazowego typu ATBlu CNC, systemy cięcia laserowego, prasy krawędziowe, wykrawarki hydrauliczne, nożyce gilotynowe, ukosowarki mechaniczne.

  Spółka MEXPOL oferuje również kompletne stanowiska zrobotyzowane i zmechanizowane z aplikacjami do spawania lub procesów pokrewnych. W zakresie robotyzacji współpracujemy z firmą FANUC ROBOTICS Polska oraz firmą ZAP ROBOTYKA.

  Oprócz ww. grup w ofercie Spółki znajdują się wyroby z zakresu: środków ochrony indywidualnej i BHP, chemii przemysłowej (głównie z zakresu spawalnictwa), narzędzi i elektronarzędzi, materiałów ściernych, zgrzewarek rezystancyjnych.
  W zakresie zgrzewarek rezystancyjnych Spółka MEXPOL opracowała nową linię zgrzewarek modułowych, które mają wiele korzystnych cech, a szczególnie elastyczność użytkowania (na jednej zgrzewarce można realizować do trzech różnych procesów zgrzewania z możliwością ich łatwej zmiany) oraz ekonomiczność rozwiązania.

  Podczas Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2008 w Sosnowcu zgrzewarka modułowa MZP 80 została wyróżniona za Najlepszy Produkt Zaprezentowany Podczas Targów.

  Świadczymy usługi serwisowe (gwarancyjne i po gwarancyjne) oraz szkoleniowe w zakresie maszyn i urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Z naszą ofertą produktową można zapoznać się na stronie internetowej http://www.mexpol.com.pl lub korzystając z naszych katalogów w wersji papierowej i na płycie CD.
  Pomocna?
  Tak1Nie1
  Lidia

  @ARPAD, Twoja opinia może być niezrozumiała dla potencjalnych kandydatów. Jeżeli byłeś zadowolony z pierwszej wypłaty, to co się stało przy kolejnej? Czy realizowałeś wszystkie obowiązki wynikające z Twojego stanowiska pracy w firmie MEXPOL? Czy wypłata była główną przyczyną Twojego odejścia z firmy?

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś
  Kaz
  @Lidia

  Lidia spisz?

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Lidia
  @Kaz

  Akurat o tę kwestię nie powinieneś się martwić. Takie komentarze, jak Twój w ogóle nic nie wnoszą do dyskusji. Przypuszczam, że jesteś jakoś związany z firmą MEXPOL - może nawet tam pracujesz. Powiedz Nam, czy poszukują tam teraz ludzi do pracy?

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Zaz
  @Lidia

  Jest coś takiego jak strona internetowa firmy i tam są oferty pracy, a tutaj wyraża się opinie o firmie. Pracownicy goworka chyba powinni o tym wiedzieć najlepiej.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  ARPAD

  Pracowałem pierwsze wynagrodzenie zgodnie z umową później...... Zmieniłem pracę. (usunięte przez administratora)obiecuje dużo a potem jest jak zwykle.....

  Pomocna?
  Tak1Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Lidia

  @anonymus, Twój wpis nie jest odpowiedzią na moje pytania. Jeżeli posiadasz negatywne zdanie o firmie MEXPOL, to lepiej je wyrazić w bardziej konstruktywny sposób. Czy możesz podać jakieś konkretne argumenty? Potencjalni kandydaci bardziej ufają opiniom, które są oparte na konkretnych przykładach. Czy ta firma szuka teraz nowych pracowników? Wiesz coś na ten temat?

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Lidia

  Jakie macie zdanie odnośnie aktualnej sytuacji w MEXPOL? Czy chętnie polecacie tego pracodawcę? Możecie powiedzieć, jak kształtuje się wysokość zarobków? Czy pracownicy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych?

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Kasa
  @Lidia

  Lidia, tam nie ma benefitów. A zarobki są - jak sami pracodawcy mówią podczas rozmowy kwalifikacyjnej - bez granic. Niestety nie wspominają, że w zdecydowanej większości przypadków mają na myśli tą dolną granicę.

  Pomocna?
  Tak3Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonymus
  @Lidia

  Czy ktoś tutaj na forum poleca tego pracodawcę? W dodatku chętnie ??Dziewczyno, czytaj ze zrozumieniem wszystkie wpisy i daj sobie spokój z tą pracą.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Lidia

  @Kasa, a czy można liczyć na premie bądź dodatki świąteczne? Jakie jest Twoje zdanie o atmosferze w firmie? Czy poza kwestią finansową dostrzegasz jakieś wady? Może wiesz coś o aktualnych rekrutacjach? Wszystkie dane mogą okazać się potrzebne.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  pracownikktóry pracowałzadługo

  I jak tam Mexpol? Tak samo porąbana atmosfera i wypłaty przy których pracownice Lidla tarzają sie ze śmiechu? Jednego nie rozumiem, po co wielu naprawdę fajnych ludzi męczy się w tej firmie skoro naprawdę można zarobić o wiele więcej w innych. Obudżcie sie w końcu.

  Pomocna?
  Tak6Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Uć, jak boli

  Słabo tam. Nie ma co się więcej rozpisywać - wszystkie niżej opisane niepochlebne opinie są niestety prawdziwe. (usunięte przez administratora)

  Pomocna?
  Tak9Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  kornik

  Mam pytanie ile moze tam zarobic pracownik jako magazynier.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  kierownik

  Pracowałem - Nie polecam.Pracownik w tej firmie to koszt,a koszty się tnie .

  Pomocna?
  Tak24Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  fd

  no tak uwazam ze na prawde jezeli sie trafiaja fajne ososbhy w pracy to jest juz akruat polowa sukcesu

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Marco Polo

  @uyt. jako handlowiec jak najbardziej trzeba mieć gadane. Ale po co być handlowcem w firmie które jak zawsze nie ma co sprzedawać. Panuje tam straszny bałagan. @adba napisał że to firma rodzinna i ma racje.Tylko praca z fajnymi ludźmi pozwala tam przetrwać. To są prywaciarze którzy nigdy nie widzą swojej winy w tym jak ich firma funkcjonuje. Ostatnimi czasy zwolniło się z stamtąd 3 handlowców.(na 10 ).Na początku dużo obiecują,później rzeczywistość jest inna. Jeżeli ktoś myśli o jakim rozwoju i awansach to niech się tam nie zatrudnia.Dno i jeszcze 3 metry mułu.

  Pomocna?
  Tak21Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Marco Polo

  Tak czytam te opinie i czytam i nie wierze w te głupoty.Pracuje tam jakiś czas i stwierdzam że to straszny syf. Kierowniczka obraża pracowników, płaca raczej średnio, a nazapier...... się trzeba. Ogólnie firma nie wypłacalna, Wiecznie brak towaru bo są wszędzie polokowani bo nie płacą. tyle że wyplata jest na czas. Golnie firma leci po równi pochyłej w dół. Nie polecam....

  Pomocna?
  Tak28Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  adba

  Pracowałem i zdecydowanie nie polecam. Firma rodzinna i tylko rodzinę traktują po ludzku a pracowników mają za nic. Zwłaszcza Szefowa notorycznie pozwala sobie na "wycieczki osobiste", mocno podniesiony głos i inwektywy pod adresem pracowników. Natomiast młody Dyrektor, który nigdy nie zaznał pracy u "obcego", to zwykły "bajkopisarz", obiecujący "złote góry" a w rzeczywistości tylko kombinuje jakby Ci obciąć zarobki. I sprawa najważniejsza: cały zarząd Mexpol nie honoruje zawartych umów, nawet tych na piśmie i bezwstydnie udaje, ze nic się nie stało. Zdecydowanie nie polecam. Mexpol to firma z ugruntowaną pozycją nierzetelnych, niedotrzymujących umów pracodawców!

  Pomocna?
  Tak37Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  (usunięte przez administratora)

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  dociekliwy

  Uderz w stół a nożyce się odezwą. Jeśli rzeczywiście szukasz pracy złóż dokumenty. Jak zostaniesz poproszony na rozmowę (a wcale nie musi się tak stać) wszystkiego się dowiesz. Proste?

  Pomocna?
  Tak5Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Ryszard

  http://www.mexpol.com.pl/lang-pl/praca.html Dziwne że nie widzisz tych ofert. Masę czasu są na stronie. Pewnie nawet nie wszedłeś na ich stronę. Pewnie też nie piszesz tutaj bezinteresownie.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  (usunięte przez administratora)

  Pomocna?
  Tak1Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  dociekliwy

  Krynio, Franek, Marek, Michał, Jarek...Kto następny?

  Pomocna?
  Tak6Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  (usunięte przez administratora)

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  dociekliwy

  Jeśli przeglądałeś ofertę Mexpolu z produktami dość dobrej jakości to pewnie zwróciłeś uwagę, ze jest tam też zakładka Praca.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  tamaguczi

  AS - ten nick wydaję się pochodzić od inicjałów pani prokurent, członka zarządu dlatego takie super opinie wypisuje o swojej firmie. jak dla mnie porażka, płaca godna płaczu, no chyba że w opolu takie stawki to wysoka pensja i są satysfakcjonujące

  Pomocna?
  Tak16Nie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  pracujący

  Ja pracuje w Mexpolu i jest OK. Co prawda duże wymagania, trzeba się narobić ale na koniec miesiąca przy odpowiednich wynikach można liczyć na niezłą pensję. Ogólnie jestem zadowolony

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  dociekliwy

  Mam wrażenie że w przewadze posty pisane są tylko po to by strona żyła, i wcale nie przez osoby szukające pracy ale pracujące w ten sposób.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  (usunięte przez administratora)

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Jarek

  To chyba nie jest ogłoszenie Mexpolu. Obserwuje ich jakiś czas i nigdy nie podawali stawek. No i wykształcenie - średnie albo wyższe, a nie zawodowe.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  papierek lakmusowy:-))))

  Słuchaj ph, jak możesz być zainteresowany firmą której nazwy nawet nie znasz??? Mexpol, nie Maxpol.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  Dzięki As

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  Też anonim
  @anonim

  Jeżeli jesteś byłym pracownikiem to znaczy, że tam nie pracujesz? Dlaczego odszedłeś "z tak dobrej" firmy?

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  As

  Nie jestem wróżbitą, ale byłym pracownikiem i wiem, że można w tej firmie pracować i być za to należycie wynagradzanym a także bardzo dobrze traktowanym. Jest to firma dla ludzi ambitnych, mających określone cele, lubiących nowe wyzwania. Zarząd służy pomocą w każdej trudnej sytuacji i jeśli tylko ktoś ma szansę się tam zatrudnić to nie będzie tej decyzji na pewno żałował.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  (usunięte przez administratora)

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  Michał-to można wyczytać gdzieś tam. Interesują mnie obiektywne opinie.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  anonim

  AS-skąd to wiesz? wróżby czy fakty? Różne są opinie o tej firmie.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna
  As

  Firma z ogromnym potencjałem, szansami rozwoju. Polecam każdemu kto chce pracować i być godziwie traktowany i wynagradzany.

  Pomocna?
  TakNie
  Zgłoś

  Ta opinia jest:

  pozytywnaneutralnanegatywna

  Zostaw opinię o MEXPOL Sp. z o.o. - Opole

  Chcę opublikować:

  Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

  Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
  Ofiara mobbingu -Radca prawny
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

  MEXPOL Sp. z o.o.