Opinie o Iss Kapinos Marcin w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Iss Kapinos Marcin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iss Kapinos Marcin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iss Kapinos Marcin w Opole

@Nana

Trafiłam do tej firmy i byłam zadowolona, bardzo mi odpowiadały tam godziny pracy. Miła atmosfera i dobre podejście do pracowników.

Agata

Praca w przyjemnej atmosferze, obowiązki dostosowane do umiejętności lub chęci do nauki nowych. Wszystko dokładnie i na spokojnie tłumaczone, powierzone zadania opisane w procedurach. Polecam.

Agata Nowy wpis

@Nana Nowy wpis

Adam Nowy wpis

Polecam. Elastyczne godziny pracy, nowoczesny panel do zarządzania zadaniami, zgłaszania problemów itp.

Lena Nowy wpis

Duża rotacja pracowników o czymś świadczy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Iss Kapinos Marcin.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Mario

Wykonuje zlecenia dla Firmy i jestem zadowolona ze wspolpracy, moge polecic kontakt i sumiennosc rozliczen, konkretne zadania, regularny feedback.

Andrzej Mazury

Szybki kontakt, Rzetelne odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania, nie ma problemu z terminowością zamówień. Firma nastawiona na klienta i mi się to podoba. Jak się wie czego się chce, to polecam. Póki co jestem zadowolony.

MoPs

Praca zdalna spoko opcja polecam

@MoPs

Ooo, jest nadal zdalna? Powiesz na czym polega? I co trzeba zrobić żeby się zatrudnić proszę o pilniejsze info

@Alicja

Nadal jest zdalna, natomiast w tym momencie nie jest prowadzona rekrutacja.

@ISS

To co jaki czas można się spodziewać w tej firmie rekrutacji?

@Anna

Nie ma jednego ustalonego czasu, jeśli będzie taka potrzeba to pojawi się ogłoszenie.

@ISS

Rozumiem. A co do tej pracy zdalnej... To można jak się chce, pracować stacjonarnie?

@Anna

Tak, to kwestia uzgodnienia grafika.

Dorota
@ISS

A w jakich godzinach na ogół się pracuje ?

@Dorota

Standardowo godziny "biurowe", natomiast jest to kwestia indywidualnego uzgodnienia grafika.

@ISS

Czyli z czasu pracy na zdalnych rozliczają nie z zadań?

@Elżbieta

To zależy od rodzaju obowiązków, ustala się to indywidualnie.

@ISS

Rozumiem, a jakie wszystkie stanowiska są tu dostępne właśnie pod opcją zdalną?

@Elżbieta

Na tą chwilę nie jest prowadzona rekrutacja. W przypadku zapotrzebowania na dodatkowe informacje najlepszy będzie bezpośredni kontakt.

K.

Byłam na szkoleniu i ostatecznie wybrałam pracę bliżej domu. Ale osobom z Opola mogę polecić. Szczery bezpośredni kontakt, dobrze opisane zadania. Rozliczenie było na czas. Może jak się przeprowadzę do Opola to wrócimy do rozmowy?

@K.

Ok, to skoro poznałaś już zadania, to może napiszesz na czym właśnie ta praca polega? Dzięki.

K.
@Alicja

To zależy przy których zadaniach. Ja byłam przy wprowadzaniu faktur czy zwrotów, praca z komputerem. Poza tym jest jeszcze wysyłka paczek i obsługa klienta, głównie chyba mailowo?

@K.

Ok, dzięki, to chyba nie jest trudne? Nie trzeba raczej mieć specjalnego wykształcenia żeby to robić?

@K.

A jak z ergonomią pracy przy tych komputerach? Dbają o dobry fotel i wysokość monitora? Normalnie 8 godzin praktycznie przed tym kompem trzeba spędzać?

Ooo
@Elżbieta

8 godzin przed komputerem. Chyba że pakujesz paczki to chwila przerwy dla oczów. Brak dopłaty na nowe okulary. Fotele to zwykle krzesła.

@Ooo

Kurcze słabo trochę dla postawy ciała i zdrowia. Nikt nie próbował delikatnie tego zgłosić? Chyba, że nikomu tu to nie przeszkadza? Bo jeśli tak to podziwiam wytrwałość

TOM

Pracowałem w firmie na Kępskiej i dobrze wspominam . Dużo się nauczyłem , pieniądze były na czas a kontakt przyjazny . Dużo nowej wiedzy z ecommerce , część została mi do dziś:) .

Pomocna

Pracuje w firmie już jakiś czas. Kompletnie nie zgadzam się z informacją, że "szefostwo nie ma czasu na rozmowę". Zawsze są dostępni i chętni do rozmowy oraz POMOCY. W końcu im najbardziej zależy, aby firma działała, a jeżeli ktoś nie chce być częścią pracy firmy, to chyba lepiej będzie gdy pójdzie pracować "na kasie w supermarkecie", gdzie na pewno będzie traktowany "jak człowiek" - odsyłam do strony z opiniami popularnych supermarketów :). Gdyby nie zaangażowanie szefostwa i chęć rozwoju, nie powstały by instrukcje, na które można się powołać i działać zgodnie z nimi, a nie wypytywać co sekundę, jak ma się coś zrobić. A jeżeli instrukcja jest zła lub nieaktualna, to nie wina pracownika. Jeżeli można zrobić coś prościej, niż instrukcja mówi, wystarczy skontaktować się z szefostwem i powiedzieć o swoim pomyśle. Jeśli jest trafny, na pewno zostanie wdrożony. Sposób działania opracowany w firmie jest niecodzienny, ale działa. Chyba najlepiej sprawdzić samemu, jak pracuje się w firmie.

Zero

Dla nich jesteś jednym z wielu numerów. Każdy pracownik ma swój numer. Stosujesz się do instrukcji a po jakimś czasie okazuje się że źle robisz bo instrukcja jest zła lub nie aktualna. Kontakt z szefostwem najlepiej mailowy chociaż jest w pokoju obok.

Zostaw merytoryczną opinię o Iss Kapinos Marcin - Opole

• Jak się pracuje w Iss Kapinos Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Iss Kapinos Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iss Kapinos Marcin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iss Kapinos Marcin

Iss Kapinos Marcin