Opinie o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Czy w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Dr.Szpak

No dobra, ale mówisz tu o terminowy wypłacaniu pensji, która jest raz w miesiącu. A pytanie dotyczyło tygodniówek. Bo czasem człowiek, szczególnie na początku zatrudnienia, musi się odbić i nie można czekać za kasą całe 30 dni. Są tu takie?

NIE POLECAM ! Zwróciłam towar 8 Maja, 10 Maja paczka dotarła do producenta - do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu gotówki pomimo wielu moich upomnień. Ciągłe zbywanie, pytanie o nr zamówienia , zero reakcji ze strony Sklepu... Brak Szacunku do Klienta ! Dla mnie to (usunięte przez administratora) - nigdy więcej nic tam nie zamówię ! Jakość ubrań również pozostawia wiele do życzenia....

@Ula

Hmm. 2800 - ale netto, czy brutto i w oparciu o jaką umowę się tu pracuje? No i ile przypada obowiązków tak na co dzień, nie mówię o okresie świątecznym, bo wtedy raz, że roboty pewnie więcej, ale i kasa pewno lepsza, bo premia, czy coś?? Chyba???

Paulina

Cześć! Jestem byłą pracowniczką firmy Gold Killer. Świetny, zgrany zespół, pracuje się w naprawdę przyjaznej atmosferze. Wszyscy razem współpracują razem z szefową Eweliną. Wynagrodzenia dostawałam zawsze na czas oraz otrzymywałam premie i dodatki. Najbardziej podobało mi się, że w każdej kwestii można się było porozumieć i dogadać. Wszystkim zawsze zależało na zadowoleniu klientów, do każdej osoby podchodziliśmy indywidualne. Cieszę się, że zostałam zarówno miło przyjęta do pracy jak i nasze rozstanie odbyło się w dobrych relacjach. Gdyby nie przeprowadzka, na pewno bym tam została. Serdecznie polecam firmę!

@Dr. Szpak

No to podstawa ile tu wynosi i na jakiej umowie zatrudniają? Zachwalano też współpracę z koleżankami, kolegami i szefową, no i że dogadać się łatwo w każdej sprawie. Co na te tematy mógłbyś dodać?

Dr.Szpak

Oczywiście że jest taka możliwość, zawsze jest wynagrodzenie w terminie. Zawsze lepiej dostać raz.

Honorata
@Dr.Szpak

A ile aktualnie na podstawie proponują, tak w ogóle? Widziałam, że ktoś rzucił ceną ich towarów, a o zarobkach dla zatrudnionych nic szczególnego nie widzę. Da się żyć z zarobków u nich, biorąc pod uwagę aktualną inflacje?

Dr. Szpak
@Honorata

Niestety jest to najniższa krajowa! Ciężko za to przeżyć w tych czasach z inflacją tak pędzącą w górę!

@Dr. Szpak

A co by się stało, jakby zapytać o podwyżkę w związku ze stażem w firmie lub jakością wykonywanej pracy? No chyba, że w związku z inflacją firma planuje podnieść wynagrodzenia wszystkim zatrudnionym?

Dominika

Przecież nikt nie każe Ci tam pracować, rusz cztery litery i zapier...jak ona, zatrudnij ludzi, daj im po 10 k. Brak słów na takie osoby, żenujące.

Picza
@Dominika

Dokładnie. Tez jestem takiego zdania jak Ty. Jęczy i jęczy jak to zle. Niech sie zwolni i idzie jęczeć gdzies indziej bo aż zal tego słuchać. Współczuje tylko szefowej ze ma takie gnidy pod nosem. Ciekawe czy do niej tez jęczą czy liżą dupe

Aneczka
@Dr.Szpak

Czemu lepiej jest dostać raz akurat w przypadku tej firmy? Czyli można dogadać się na tygodniówki wypłacane w każdy piątek? Miesięczna wypłata, którego dnia miesiąca wpływa na konto?

Kkkkkkkk Nowy wpis
@Dominika

Pomijając TO jak ta wasza Oleszkiewicz ,,ciężko pracuje,, i tak jest sztywna na tych stories jakby kółka w (usunięte przez administratora) miała.Ani to się nie uśmiechnie,nie dziwię się za A.Muzyk ja pogoniła

Prawdę napisze Nowy wpis
@Kkkkkkkk

Nie wiem skąd masz takie wspaniałe informacje ale tylko pogratulować informatora. Oleszkiewicz pogoniła Muzyk a nie Muzyk Oleszkiewicz to RAZ a DWA Oleszkiewicz często uśmiecha się i pokazuje twarz bo Muzyk to na pół twarzy ma okulary a na drugie pół doczepy.

Skorogoszcz w deszczu

Beznadziejna firma, przymuszanie do załatwiania sobie szkoły, żeby nie płacić za pracownika, umowa tylko zlecenie oczywiście bez jakiegokolwiek ubezpieczenia, szkoła musi ubezpieczyć, ale to pracodawca ma obowiązek ubezpieczenia pracownika... Najniższa krajowa, która nie pójdzie do góry w następnym roku chyba że się wykłócą o nią z Panią Eweliną. Szycie za pół darmo, a sprzedawane 300% więcej. Dobrze, że odeszłam

@Skorogoszcz w deszczu

A co, jak człowiek nie uczy się nigdzie i nie zamierza iść do żadnej szkoły w najbliższym czasie? Pracy szukam, jako krawcowa i to na UoP bez zleceniówek, czy akordów. Kojarzysz, by przyjmowali osoby bez statusu ucznia i to na UoP? By płacili komuś więcej, niż minimalna krajowa?

@Skorogoszcz w deszczu

Ha a przecież Ewelina to taki cudowny człowiek, taki dobry pracodawca i wogule.Firma jak widać nie ,bo za najniższa krajowa tyrać trzeba.Ladny wyzysk w biały dzień.Po prostu Żenada przez duże Z

@Mmmmm

Możesz opisać, co jest do pracy, tak na co dzień i czy trzeba zwracać uwagę na tempo? Wiesz, by istniał tu jakiś akord? Tak wyżej sugerowano.

Oliwia
@Skorogoszcz w deszczu

Odeszłaś? A to ciekawe bo ja pracuje w tej firmie i tylko jedna osoba odeszła we wspaniałych relacjach z Ewelinka ponieważ dostała wyczekiwana prace na która tak długo czekała w zupełnie innej branży. Oponie tej osoby zreszta możecie przeczytać niżej ( Pani Ania ) druga osoba która nie pracuje została zwolniona a nie odeszła sama ( problemy natury psychicznej ) Przykre jest to ze znajdują się takie fałszywe osoby które w (usunięte przez administratora) wchodzą twarzą twarz a za plecami wypisują takie straszne rzeczy ale właśnie dlatego te osoby maja tak jak maja w życiu a Ewelinka ma tak jak ma. Piszcie więcej a więcej zła do was wróci.

@Oliwia

Podważasz wpis przez odnoszenie się do piszących. Może zatem odniesiesz się do poruszanych spraw? Umowa o pracę od pierwszego dnia jest tu w zasięgu ręki? I ile wynosi pensja nowo zatrudnionej osoby?

To w nowym roku też tylko wyrównanie do nowej stawki minimalnej będziecie mieli? Jak w święta to wypadło w firmie, dostaliście jakieś bony albo premie? Czytałam niżej, że jakieś dodatki czasami są, ale nikt nie powiedział jakie dokładnie.

Jaki dress code obowiązuje w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

ZESPÔŁ GOLD KILLER
@Kasia

Witamy Pani Kasiu Na zwroty przewidujemy 14 dni roboczych. Niestety nie zawsze otwieramy paczki w ten sam dzień w którym przychodzą ze względu na duże ilosci pracy. Czy możemy uzyskać odpowiedz gdzie Pani tak wiele razy się upominała ? To dla Nas cenna informacja ponieważ nie możemy dojść do tego kto ignorował Pani wielokrotne upomnienia. Odesłała Pani do Nas dwa męskie dresy Arta oraz welur męski XL ze względu na za duży rozmiar ( to było podane w przyczynie zwrotu). Art oraz Welur to bestsellerowe produkty wykonane z najwyższej jakości dzianin dlatego tez tak intensywnie się sprzedają. Proszę napisać co Pani uważa ze jest nie tak z nasza jakością Pozdrawiamy serdecznie

@ZESPÔŁ GOLD KILLER

Owszem , towar został odesłany z zanaczeniem , że rozmiar jest nieodpowiedni. Mamy porównanie do wielu Firmy, i proszę i uwierzyć komplety dresowe od konkurencji są znacznie lepsze gatunkowo :) . Proszę przeczytać maile , które do Państwa pisałam, za każdym razem otrzymywałam odpowiedź : Że zgłoszą Państwo info do działu zwrotów , albo pytaliście o nr zamówienia, za każdym razem odpisywałam, że już podałam nr zamówienia i ile razy jeszcze mam go podać. Od 1 czerwca z Waszej strony cisza, już nie otrzymałam odpowiedzi kiedy po raz kolejny zapytałam kiedy wreszcie otrzymam zwrot gotówki. Skoro na zwrot macie 14 dni roboczych to prosze wywiązac się w tym terminie a nie czekać, az otrzymacie negatywne opinie i podjemujecie wtedy odpowiednie kroki. Mija 20 dni robczych a ja zwrotu nadal nie mam, więc wprowadzacie Klienta w błąd....

Klaudia
@Kasia

Mam ten sam problem, Nie mogę doprosić się zwrotu gotówki a czas 14 dni minął już kilka dni temu! To żenujące żeby człowiek musiał upominać się po kilka razy pisząc SMS czy e- maile na które już Później Pan, który wcześniej odpisywał nawet nie reaguje! Ostatni raz zamówiłam cokolwiek w tym sklepie, NIGDY NIE MIAŁAM PROBLEMÓW ZE ZWROTAMI OD INNYCH SKLEPÓW! Jeśli nie dostanę zwrotu w poniedziałek mam zamiar udać się do rzecznika Praw Konsumentów!

@Kasia

Czyli jednak nie są takie najlepsze,jak to są reklamowane,a jeszcze czekać łaskawie na zwrot to faktycznie lipa ,a do tanich te dresy nie należą.

Alba
@Aaaaaaa

Są! To najlepsze dresy na świecie wystarczy zobaczyć co działo się pod ostatnim postem na ich instagramowym koncie. Ludzie je uwielbiają. Najlepsze dresy na tej planecie. Nie słuchaj głupot.

SABRINA
@Kasia

Nie wystawiają paragonu! Ani na miejscu jak się kupuje u nich w butiku, ani przy pobraniach, to jest ich obowiązek. Mam koleżankę która przychodzi do nich do butiku i ani razu taki Pan jej nie dał dowodu zakupu! Ja zamawiam pobraniowo i nigdy nie dostałam paragonu!

PAULINA
@SABRINA

Pan jest wspaniały, zawsze daje paragony, ja na miejscu zawsze je mam i dostaje w pięknym futerale! Po co robić tak dobrej firmie, takie opinie.

Pracownik roku

Paragony to podstawa, zawsze są wydawane, jest to najważniejsza rzecz w prowadzeniu sklepu. Pan Marcin, bądź Maciek, zawsze wydaje. Proszę o nie okłamywanie innych potecjalnych klientów, bo to śmiechu warte i może mieć bardzo złe konsekwencje. Pozdrawiam cały zespół Gold killer.

Kaja
@ZESPÔŁ GOLD KILLER

Skoro pracy we firmie jest dużo to może szukacie nowych pracowników? Z chęcią zajmę się sprawami zwrotów i wysyłek. Czy pracy jest tyle żeby wyszedł cały etat? No i ewentualnie ile się u Was zarabia?

Ula
@Kaja

Nic się nie zarabia na umowie masz 2800

@Ula

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ileż można pracować na najniższą krajową? Ja pracuje również w butiku i mam na umówie 4200 brutto, co też nie jest bardzo dużo, ale zawsze lepiej niż u nich.

Katy
@Marcin

A to u nich była minimalna? Można wiedzieć, kiedy tam pracowałeś? Też mnie ciekawi czy poza tym potrafili dać jakiś dodatek. Czy o żadnej premii nie ma mowy?

GABRYSIA
@Katy

Nie dają nic tylko najniższa krajowa, są obiecywanie dodatki, ale nie zawsze są wydawane dla pracowników pewnie, ale może dresy dostają za darmo. Można to rozczytać po poprzednich wpisach. Ja firmę lubię, często u nich zamawiam, ale jak czytam te wpisy o wypłacie to aż mi przykro, że robią tak dużo, a dostają psie pieniądze.

Prymitywnie

Jeżeli chodzi o jakość ich usług to jest super. Ja jestem zadowolony. Mogę polecić dresy welurowe takie malowane, nie dawno zakupiłem i nosi się świetnie, oczywiście jest w nich gorąco jak na tę porę roku, ale po wieczór idealne. Jeżeli chodzi o obsługę klienta przez telefon, Pani jest bardzo miła, zawsze pomocna i potrafi świetnie doradzić, naprawdę profesjonalna obsługa. Na miejscu obsługiwał mnie Pan, który też jest bardzo dobrym człowiekiem. Ja jestem na tak!

Dziki
@Prymitywnie

Zgadzam się. Pracownicy są tam na wysokim poziomie. Nie spotykałam takiej obsługi w innym sklepie.

Peter
@Dziki

Tak ludzie tam są na naprawdę wysokim posiomie, zawsze miałem przyjemność rozmawiać z przemiłą Panią z kojącym głosem, jest naprawdę profesjonalna i potrafi świetnie doradzić zgadzam się. Tylko zastanawiam się jak można pracować w takim miejscu za tak (usunięte przez administratora)pieniądze! Są tu komentarze, które wprost zakreślają ile pracownicy zarabiają i jakie są opóźnienia w wypłatach. Pani Projektant tonie w bogactwie, a pracownicy mają marne 2706zł na rękę, co nawet na wynajem nie starcza w tych czasach. No chyba, że zakwaterowanie im załatwia za darmo to wtedy nie ma co się czepiać. Ja firmę bardzo lubię, mam parę dresów od nich i moja żona również, ale niestety szkoda tak świetnej, ale taniej siły roboczej.

Tosia

Najlepsze dresy pod słońcem. Na Polskim rynku nie ma lepszych , mam ich 8 , są niezniszczalne. W tym tygodniu odebrałam Barbie Pink i jest to mój najlepszy kolor. Nie mam idealnej figury a w tych dresach wyglądam jak milion dolarów i nigdy nie przechodzę niezauważona.

Edyta
@Paulina

A możesz powiedzieć za co były przyznawane premie i dodatki? Czy na premie można liczyć co miesiąc? Na jakiej umowie pracowałaś ?

@Edyta

Premie były sprzedażowe. Tak można było liczyć na premię co miesiąc ????

Bożena
@Paulina

Te premie to są za plany sprzedażowe? One były rozliczane w systemie miesięcznym czy jakoś kwartalnie albo półrocznie? Realne do wykonania te plany są?

Dr. Szpak
@Bożena

Jakie plany? Nie było żadnych planów ani premii

Bujak

Nie jest to dobre miejsce do pracy. Jest nieprofesjonalnie, pracownicy są przeciążeni, mają nadmiar obowiązków i wykonują prace, którymi można by obdzielić kolejne stanowiska. Nie jest to w żadnym wypadku odzwierciedlone w płacy. Najniższa krajowa. Szefowa często nieobecna - duchem albo ciałem. Spycha odpowiedzialność na różnych pracowników - rożnego szczebla. Plus za jakość produktów, wypłaty na czas (chociaż to powinien być standard), elastyczne godziny pracy (no powiedzmy, i zależy od stanowiska) i w miarę luźną atmosferę. To jednak wciąż za mało żeby nie odczuć namiaru obowiązków i kiepskiej pensji. A szkoda, mogłoby być to dobre miejsce do pracy, ale szefowa i szef są zapatrzeni w swoje wizje i podejście do świata.

Bożena
@Bujak

Co jeśli ktoś sobie nie poradzi z nadmiarem obowiązków i nie wyrabia się w godzinach pracy? Nadgodziny są płatne? Czy odbierane jest potem wolne za nie?

Michalina

Dresy fenomenalne! W końcu podjęłam decyzję o zakupie dresu Art (miałam tylko welurowe) i jestem pod wrażeniem. Żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem!

Mariusz

Nie polecam , jezeli chodzi o zwrot pieniedzy na zwrocony towar to tragedia trzeba sie prosic o swoja kase ! 20 dni od otrzymania paczki zwrotnej i kasy brak ! Szkoda ze za ciuchy u nich sie nie placi 20 dni od otrzymania paczki. Te pozytywne komentarze to chyba pisane przez wlascicieli ! Od takich butikow trzymac sie zdala Jutro zglaszam sprawe do miejskiego rzecznika praw konsumentów .

Karolina W

Muszę przyznać, ze miałam mieszane uczucia co do tej firmy… Nacięłam się w przeszłości na bardzo powolna wysyłkę… na szczęście dałam kolejna szanse i przy okazji odwiedzin we Wrocławiu przyjechałam do Opola do showroomu. To był strzał w 10. Bardzo profesjonalna obsługa, miły pan pomógł mi wybrać idealnie to czego szukałam, czułam się tam jak księżniczka. Polecam każdemu odwiedzić showroom!

Gold Killer to synonim wysokiej jakości produktów zaprojektowanych i wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Gold Killer to Ewelina, która jako szefowa jest zawsze obiektywna, szczera i docenia swoich pracowników. Zaraża wszystkich swoją kreatywnością i zamiłowaniem do mody.Gold Killer to tez fajni ludzie z którymi byłam związana przez dłuższy czas. Zatem POLECAM!!! tą firmę, bo jako zagorzały przeciwnik dresów zmieniłam zdanie???? dzięki dresom welurowym i calej kolekcji bambusowej....

Agnieszka

Dresy są fenomenalne! ???? Ostatnio na lotnisku zaczepiły mnie Panie i pytały o dres, były zachwycone! Mam już dwa kolory czarny i trawiastą zieleń i nie zawaham się z kupnem następnego ????

Ilona

Nie wiem, czy ja nie widzę opinii od pracowników na temat pracy w sklepie, czy ich nie ma? Dużo tu tematu Instagrama i zero konkretów :( Ktoś wie, gdzie mogę aplikować do firmy? Lub wypowie się o pracy tutaj z perspektywy pracownika wlaśnie? :)

Daria

Mam pytanie do właścicielki dlaczego na siłę lansujesz się na Instagramie a nie weźmiesz się za poprawę jakości tych rzeczy które tak naprawdę jakością przypominają Chiny pewnie dla Ciebie to wysoka półka skoro z body pochodzisz

@Daria

Ewellinaoll i pomoc biednym....ha ha ha ha dobre żarty . Przecież uważa ,że jej dresy są takie cudne i najlepsze a to zwykły badziew za 430 zł.

@Mmmmm

430? I badziew? Ale faktycznie masz je przetestowane i coś było nie tak, że w ten sposób je oceniasz?

Angela
@Magdalena

Posiadam ten "badziew" od prawie dwóch lat i jest bez cienia jakiegokolwiek zniszczenia.

@Angela

No to jakość kozacka w takim razie. A cena faktycznie tak wysoka jak tu podali?

@Daria

Teraz Ewellina Oll już stories nie udostępnia,za to wzięła się ostro za promocję swojej marki Goldkiller.Codziennie wrzuca jakieś filmiki swoich projektów i tych,,cudownych dresów,,. Kiedyś pisala ,że nie przejmuje się opiniami innych a jednak coś ja zabolało.

@Mmmmm

No właśnie ja też zauważyłam że nie udostępnia swoich prywatnych relacji, ktoś wie dlaczego ?

@Mmmmm

Ale promocja ????????do J.Muzyk jej daleko .Sukienki koszmarne ,nic fajnego w nich nie ma,a skarpetki za 89?? Złotymi nićmi chyba szyte

Czarna
@Aaaaaaa

Joanna ty juz sobie daruj wystarczy ze chcesz byc druga ewelina i kazdy ma beke

@Czarna

To proszę napisać to osobiście Joannie,bo ja nią nie jestem????????

Aaaaaaa

No dokładnie lans na całego,gdyby nie Gajewski to by (usunięte przez administratora) miała i dalej w tym zapyziałym Chojnowie by siedziała,albo i nie bo jak taka jak piszesz to dałaby sobie radę.Smiac mi się chce jak jej te wszystkie wielbicielki piszą jaka ona cudowna i piękna.Owszem można napisać ,ale bez przesady.One jej w (usunięte przez administratora) bez mydła wchodzą a Ewellinka się cieszy a co sobie myśli hahaha

wiola
@Aaaaaaa

Ktoś tutaj się orientuje gdzie ona twarz robiła ? I ile dokładnie ma lat bo jedni mówią tak a inni siak.

@wiola

Przecież ona nic nie robiła hahaha,taka piękna i naturalna jest i już ....Nie no serio kiedyś coś tam pisała ,że tylko brwi ma botoxem podciągnięte ,a ktoś pisał,że i nos robiła,kości policzkowe,żeby,cycki i kij wie co jeszcze,ale u kogo to niewiem

@Mmmmm

Tak tylko się zastanawiam czy wiedza w tym zakresie wpływa jakoś na pracę tutaj? ;p

@Magdalena

Ha ha ha wpływa widocznie,bo Ewellinka wzięła się do pracy,kreując kolejne projekty Goldkillera.Kiedys mówiła,że ja to nie obchodzi,a jednak jest inaczej.

wariatka
@Mmmmm

Ma nie projektowac? Takie glupoty tutaj piszecie ze szkoda gadac. Ma firme to projektuje> Proste jak budowa cepa.

@wariatka

Ta serio??No co tu nie powiesz,popatrz bo nie wiedziałam????????????????a co cię obchodzi co kto tutaj pisze??pisać każdy może,trochę lepiej,trochę gorzej....proste jak budowa cepa hahaha

@wariatka

No co racja to racja, ona tutaj sobie dowodzi. Ale widzisz, po reakcji można się domyślać, że odmienne zdanie co do niej masz? Coś więcej?

Zadowolona klientka
@Daria

Zazdrość nie ma granic ????????

Aaaaaaa

EwellinaOll usuwa niewygodne komentarze.No coz kto cie zna ten wie jaka jestes.Z J.Muzyk tez przyjazn dlugo nie trwala. A serio wole ja ogladac niz ciebie z wiecznie nadasana mina.Taka ,,Prozna lalka,,z ciebie.Watpie ze szanujesz ludzi.Na wiekszosc tych rzeczy byloby for nie stac gdyby nie......no wlasnie.Sama na to niezapracowalas.

Bida
@Aaaaaaa

A jaka jest Ewelina? Napisz coś więcej bo jestem bardzo ciekaw

Dżasta

Ma inna urodę , inna od wszystkich.

@Dżasta

Odebrałam wczoraj dresy Art i jestem pozytywnie zaskoczona jakością wykonania. Mam dużo dresów i te są dla mnie bardzo dobre. Gratulacje i jeszcze raz dziekuję za szybką realizację.

Aaaaaaa

Ale czego jej zazdroscic?? Jak sama by na to zapracowala to ok mozna byloby jej zazdroscic.Ale w wiekszosci gdyby nie jej,,Narzeczony ,,To mialaby wielkie (usunięte przez administratora) wiec z ta zazdroscia to darujcie sobie te teksty.A w jej dobroc to tak wierze jak w koniec swiata

Dżasta
@Aaaaaaa

Wam się chyba portale pomyliły. Ewelina dodała film z nowej chaty to gól skoczył ha ha ha. W dresach jest dobra i to trzeba przyznać. Nikt tyle nie sprzedaje jednego modelu co oni.

XxXxXx

Na siłę Ewelinka chce być fajna,na każdym zdjęciu poza wytrenowana,zero uśmiechu,niewiadomo czy w twoim wykonaniu byłby szczery,to może i dobrze że się nie uśmiechasz -)

Zuza
@XxXxXx

Przechodzi wszelkie pojęcie co zazdrość robi z ludźmi. W 99% nawet nie znacie Eweliny osobiście. To jest żałosne. Osobiście życzę firmie i właścicielce samych pozytywnych chwil, bo takie są odzwierciedleniem jej charakteru. Pozdrawiam

Krystyna
@Zuza

A wiesz może czy jest to firma jednoosobowa czy może zatrudnia pracowników. Szczerze mówiąc nie interesują mnie te opinie o właścicielce tylko czy można się tam zatrudnić. Dzięki.

Zuza
@Krystyna

Najprościej podejść do nich, adres jest ogólnodostępny i porozmawiać.

@Zuza

Raczej gdyby Pani kogoś zatrudniała to byłyby w sieci jakieś ogłoszenia? Z ciekawości przeszukałam i nic. Ale ktoś raczej przy tym asystuje, bo jak to tak samemu prowadzić to wszystko?

Jagoda

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy ja od prawie dwóch lat mam dres i nic się z nim nie dzieje, a chodzę w nim bardzo często. Dokupuje tylko inne kolory żeby mieć na zmianę. Komentarze, że jakość jest kiepska, a materiał z Chin jest totalną bzdurą.

@Jagoda

Zgadzam się! Mam dres co prawda od roku ale jest niezniszczalny, teraz kupiłam 2 letnie i są absolutnie najlepsze.

Wiktoria
@Kasia

Też mam dresy z Killera i mega polecam

@Wiktoria

Możliwe, że na jakąś lepszą partię natrafiłyście po prostu? Bo widzę, że też sporo osób się skarży i może tu pies pogrzebany jest

Zostaw merytoryczną opinię o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer - Chojnów

• Jak się pracuje w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Zobacz opinie na temat firmy Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer