Opinie o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Ewelina

Welurowe - nie polecam! Materiał bardzo cienki, wypychają się na kolanach i łokciach. Po praniu wracają do „normalności” ale po każdym kolejnym założeniu, znowu się rozciągają. Ponad 400 zł to stanowczo za wiele za taka jakość :(

Ewelina

Niestety dres który kupiłam w sierpniu bardzo różni się od dokładnie takiego samego który kupiła moja siostra rok temu. Całkowicie inny materiał, cieniutki, widoczne białe szwy przy czarnym welurze. Kiedyś może faktycznie jakość była zadowalająca. Obecnie kiepska :( szkoda Dres oczywiście zwróciłam, nie nadaje się do noszenia :(

Pietrek

Nie nakręcaj chłopaka na kierowników !!!!

Marlena

Bardzo szybka wysyłka. Zamówiłam rano na drugi dzień dostałam przesyłkę. Towar w pełni spełnił moje oczekiwanie .Wszystko zgodne z opisem. Szczerze polecam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Jolanta

Jestem wielką fanką Pani Edyty Górniak, i tak właśnie trafiłam na tą markę, powiem jedno.. WOW! Nie spotkałam się jeszcze z tak wielkim wyborem kolorów i rodzajów dresów, właśnie zamówiłam zielony i czarny jak Pani Edyta. Czekam na paczuszkę :) zastanawiam się również nad sukienkami, jeśli dresy okażą się strzałem w 10 zamówię kolejne produkty.

Jolanta
@Jolanta

Dresy dotarły, wszystko super! Są bardzo wygodne i robią wrażenie :)

Dominika

Lepiej zapłacić haracz dla gowork niż dostawać negatywne opinie, my mieliśmy tak samo.

Kamil

Jestem zadowolonym klientem a z tym portalem sam mam styczność i walczymy sądownie, nawet jeśli miałbym zostawić 100 pozytywnych komentarzy to tak zrobię, bo wiem jak nieprzychylne i bezpodstawne są takie portale jak wasze.

Śmiech

Ludzie jak Wam cena i rzekomo jakość nie odpowiada to ja nie wiem gdzie Wy kupujecie dobrej jakości dres :) z sieciówek wszystko po dwóch praniach robi się jak szmata. Wracajcie do chińczyka skoro tak :) jak nie potraficie szczerze docenić polskiej marki i zapłacić troszkę więcej. Wspierajcie dalej badziew i tanią siłę robocza, która jest wykorzystywana za marne grosze.

Sandra

Tyle pozytywnych komentarzy wjechało jeden po drugim w przeciągu jednej godziny? Chyba pracownicy zamiast pakować paczki próbują ratować renomę firmy! Brak klientów ewiedentnie skoro macie czas na odbijanie piłeczki Gold killer, słabo.

Oj Sandi
@Sandra

Słaba renoma? Nagrody i wychodzące w nich gwiazdy faktycznie świadczą o słabej renomie no naprawdę..

Ja tez niestety nie jestem zadowolona z jakości :(:( dostałam od męża w prezencie dresik, i niestety nie należy do moich ulubionych :( gdybym miała paragon- chętnie zwróciłabym je, ale niestety mąż nie potrafi go znaleźć :(

Klient

Czyżby Go Work znów obniżał opinie? Wy pazerni i zawistni … Nie pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, i jak tu wierzyć w rzetelność takiego śmieć portalu?

Portal dno

My również przez ten(usunięte przez administratora) portal mieliśmy kupę problemów!!! Wy naciągacze, jak Wam się zapłaci to wszystko gra, jak się odmówi współpracy to jest wysyp trolli i negatywnych komentarzy! Nie pozdrawiam A co do Gold Killer - jakość zawsze się wybroni :) ????

Atelier

Dresy Gold Killer to są najlepiej sprzedające się dresy w Polsce i pisze to jako osoba która ma mnóstwo modeli różnych marek w swoim Atelier.

Nicole

Fajne ciuszki super się noszą, polecam

Ewelina

My mieliśmy mega problemy przez ten gowork. Kilka miesięcy, co tydzień ludzie rezygnowali z pracy. Teraz płacimy i usuwamy komentarze ????????‍♀️ Tak to działa niestety.

Przemo

Świetnie ciuchy, każdy znajdzie coś dla siebie. Komfort nieporównywalny do innych dresów, no i jest to polska firma, więc same plusy.

Julka

Moja ulubiona marka ubrań, jakość weluru mega, nie wiem skąd takie opinie - czyżby "życzliwa" konkurencja?

Dresy mega, jakość bardzo wysoka, prane setki razy i nie do zajechania.

Klara

Uwielbiam tą markę! Jestem tak uzależniona, że od paru lat kupuję każdą nowość, Pani Ewelina nie przestaje mnie zaskakiwać. Jestem stałym klientem i nigdy nie miałam żadnych zarzutów. Dresy to już moja codzienność, moich dzieci rownież. Dresy prane setki razy, zarówno mercedes jak i welur, nie zauważyłam pogorszenia jakości. Posiadam również dres Art, z nim też nic się nie dzieje. Pani Ewelina jak i pracownicy są na medal, Pan Marcin i Ania zawsze wszystko dokładnie wytłumaczą, a z paczką nigdy nie było problemu.

Natalia

Zakupy w tej firmie wraz z partnerem robimy od ponad dwóch lat - nigdy się nie zawiedliśmy na jakości jak i podejściu do klienta! Pani Ewelina jest pozytywną i rzetelną osobą, zawsze dobrze doradzi, w razie złego doboru rozmiaru bez problemu można produkt wymienić. Czas oczekiwania na paczkę jak wszędzie, czasem nawet zdarzało się błyskawicznie. Nie rozumiem skąd tu tyle jadu… czyżby jakaś złośliwa konkurencja? Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer - Chojnów

• Jak się pracuje w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Zobacz opinie na temat firmy Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer