Opinie o Projektanci Kariery w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Projektanci Kariery. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Projektanci Kariery o rekrutacji.


Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projektanci Kariery w Opole

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie Projektanci Kariery? Czy można liczyć na premię?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Projektanci Kariery podczas okresu próbnego?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Przeważnie umowa zlecenie na okres o 1 do max. 3 miesięcy w zależności o umiejętności. Po tym okresie UoP.

Kandydat
Kandydat

Kpina. Spóźnienie na rozmowę rekrutacyjną około godziny. Ja rozumiem że są różne sytuacje ale pani z HRu siedziała zamknięta w pokoju przez godzinę i śmiała się z koleżanką. Po rozmowie brak odpowiedzi zwrotnej. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie.

Lidia
Kandydat
@Kandydat

Dzień dobry! Ja mam zupełnie inne doświadczenie z tą firmą. Nigdy wcześniej nie spotkałam się takim profesjonalizmem podczas rekrutacji jak i po - otrzymując informację zwrotną na maila.

Roman Nowy wpis
Pracownik
@Lidia

Dzień Dobry, ja mam podobne odczucia. Nie dość, że przebieg rekrutacji bez zarzutów- na każdym etapie informacja zwrotna, to jeszcze b. dobre wprowadzenie do firmy.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Projektanci Kariery?

UL
Były pracownik
@Pytanie

Pracowałam w tej firmie, i na pewno mocną stroną jest: dobre wdrożenie, narzędzia niezbędne do pracy, otwartość na nowe rozwiązania i propozycje, elastyczność i stawianie na rozwój. Szkoda tylko, że mały pakiet socjalny, tz. brak np. karty multisport.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Projektanci Kariery? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Serwisu / Inżynier Serwisu
Katowice
Investa Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mała
Były pracownik
 Pytanie

W projektantach kariery pracowałam jeszcze kilka lat temu kiedy biuro znajdowało się przy ul. Wrocławskiej. Mam nadzieję, że moja opinia wpłynie w pewnym stopniu na osoby, które jeszcze zastanawiają się nad zatrudnieniem w tym cyrku. Pierwsze co, atmosfera. Na pozór zgrywana atmosfera sztucznej przyjaźni skrywa za sobą dziwne wręcz niezdrowe relacje pomiedzy pracownikami (i nie tylko). Są tu osoby lepsze i gorsze. To jest odczuwalne i zazwyczaj kwalifikujesz się do któreś kategorii już na początku pracy. Zacznę od kategorii LEPSZEJ- tu zaliczamy pupilków szefa. Jeśli w jakiś sposób wykupiłAŚ sobie względy szefa zostajesz kierownikiem. Masz widocznie większe profity niż cała cytuję 'żałosna' reszta pracowników. Katogoria GORSZA- należysz do tej kategorii? Licz się z tym że będziesz pomijany w przekazywaniu informacji(które jak się później okaże - są kluczowe w twojej pracy), będziesz dosłownie traktowany jak (usunięte przez administratora) Drugą rzeczą, która zniechęcila mnie do pracy tu to kombinatorstwo, ale nie chce wchodzić w szczegóły tego. Trzecia rzecz, wynagrodzenie. Nowe osoby na start mają połowę więcej niż Ty i wyższe stanowiska pomimo mniejszego doświadczenia zawodowego i wiedzy. Czwarta rzecz, jako agencja pracy to nie do końca pracownicy otrzymywali to co było im obiecane ale tu pojawia się temat kombinatorstwa. Piąta rzecz, w zespole gdzie było kilka osób na siłę udawano, że to korporacja. Wprowadzono nam nawet obowiązkową przerwę na lunch, w pełni darmową z której nie można było korzystać Dzięki czemu pracowaliśmy 8,5 godziny dziennie. Szosta rzecz-możliwość rozwoju, której nie ma. Możesz informować kierownika że chcesz rozwijać się np w rekrutacji, a tydzień później dowiesz się że rekrutację przekazano osobie z kategorii LEPSZEJ, tylko po to żeby zrobić tobie na złość. ;)

Halina
Inne
@Mała

a co do wynagrodzeń to czy nie jest np tak że na rozmowie kwalifikacyjnej można je negocjować? A jaka jest reakcję jeśli idzie się po podwyżkę? Są normalnie umowy o pracę?

Mała
Były pracownik
@Halina

Na rozmowie kwalifikacyjnej pomimo podania swoich "widełek" zawsze padała kwota która była najniższą krajową. Szef/rekruterka zapewniali że po okresie próbnym ta kwota wzrośnie ale była to tylko umowa słowna. Pójście po podwyżkę nie było możliwe. Pracowałam na zleceniu pomimo iż nie byłam studentką ani osobą poniżej 26rż. Umowę o pracę dostałam po około 1,5roku , po wielu prośbach. Z perspektywy czasu widzę że nie powinnam się na takie warunki godzić ale uczę się na błędach ???? Nie wiem jak praca wyglądała w innych działach/spółkach firmy, podkreślam że pracowałam w agencji zatrudnienia cudzoziemców.

Y.H
Były pracownik

Jest to najgorsza z mozliwych agencji pracy. Widocznie kombinują z pensjami pracowników, część płaćą przelewem, część wyłącznie gotówką, kłamią, że można pracować po 12 godzin, a w końcu wychodzi, że tylko 8, stawka jest żałosna. Warto też dodać dla obcokrajowców - wezmą od waz 1 tyś złotych za "wyrobienie karty pobytu". Tylko że bądźcie gotowi do tego, że zapłacicie za nic - nikt wam nie powie o żadnym piśmie z urzędu, nikt nie będzie pomagał w trakcie postepowania, co, niby obiecują. Tylko że zamiast 450 za kartę i ijakąś kwotę za zdjęcia i ksero, zapłacicie prawie 3 razy więcej. Czyli za sam załącznik nr 1 od pracodawcy, który im nic nie kosztuje. Mieszkania firmowe sa do (usunięte przez administratora) Jak chcecie mieszkać z gruzinami, i innymi przedstawicielami marodowośći Azji - prosze bardzo. Imprezy, policja, i koordytator który bierze od nich łapówki za milczenie. Będziecie absolutnie całkowicie bezprawnymi osobami. Nikt w biurze nie jest w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie, dotyczące pracy, dokumentów. Nawet PIT-a głupiego nie wyślą, jak im się o tym nie przypomni 3 razy, a przezież to podstawowy obowiązek pracodawcy. Już milcze o tym, żeby pomóc to obliczyć. Nie polecam. Planuję złożyć skargę do Urzędu wojewódskiego odnośnie kombinacji z kartami pobytu oraz do Inspekcji pracy.

Bolo
Inne

Mam nadzieję, że dobra praca jest przyczyną tej ciszy na forum?

Weronika
Inne

Jestem ciekawa zarobków w tej pracy

Anna

firma jest nieuczciwa. uważać na nią.

Maja
Inne

Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś z pracowników firmy na temat tego jakim pracodawcą są Projektanci Kariery? Od jakiegoś czasu nie było na wątku żadnych komentarzy oceniających warunki zatrudnienia. Podzielicie się wrażeniami? Warto aplikować do tej firmy?

Czarek
Inne

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnego do pisania?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy jakiś pracownik firmy Projektanci Kariery chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jan
@Administrator

niekoniecznie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldi
Inne

Czy może ktoś podpowiedzieć coś o pracy dla koordynatora pracowników z Ukrainy? Widzę, że dawno nikt nie pisał ale może jednak się doczekam?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja
Inne

Pracujesz w Projektanci Kariery? Chętnie dowiemy jakie są plusy pracy w firmie.

feel me

Wiadomo że tacy przedstawiciele handlowi ds. zakupów i sprzedazy mogą liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, skoro premia jest normalnie doliczana do podstawy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
x

na początku roku odeszli wszyscy pracownicy, więc to chyba o czymś świadczy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
xx
@x

do "x" odeszli wszyscy? w jakim sensie, dlaczego? mają parę ciekawych ofert pracy i teraz zastanawiam się, czy aplikować...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jhmn

Nieuczciwa firma - omijać szerokim łukiem.

buzka

hehe, firma chyba przyoszczędziła na wydatkach na marketing szeptany ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Projektanci Kariery - Opole

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Projektanci Kariery?

    Zobacz opinie na temat firmy Projektanci Kariery tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Projektanci Kariery
Przejdź do nowych opinii