Opinie o Kominy Schiedel (Schiedel) w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schiedel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schiedel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiedel w Opole

Klijent

Komu rabacik, komu rabacik 70,80,90% rozdajemy!

DTH

Firma jest liderem w branży kominowej. Fakt maja droższe kominy ale są to bardzo dobre produkty wiec to oczywiste ze cena jest wyższa. Potwierdzaja to wykonawcy i kominiarze. Pracować trzeba jak wszędzie. Jeżeli robisz wizyty handlowe u klientowi i nie ściemniacz to nikt Cię z pracy nie wyrzuci nawet jeśli zdarzają sie gorsze miesiące. DTH pracują tam po kilkanaście lat wiec to o czymś świadczy. Dobra, mądrze zarządzana firma.

Prosto
@DTH

No i to jest konkret, bo jeśli robisz swoje, ogarniasz temat i ogólnie wiesz, że praca to po prostu praca to nie masz źle. W całej firmie rotacji jakiejś wielkiej nie ma, dość normalna na różne momenty i tę branżę, a mam za sobą pewne doświadczenie w innych miejscach.

OPO
@Prosto

No właśnie, narzekać to mogą Ci co mało robią albo nie mają doświadczenia w innych miejscach

Black
@DTH

Zawsze (usunięte przez administratora)i kiepsko zarabiający pracownicy najemni robią niestety najlepiej. Już od czasów Starożytnego Egiptu

AD

Firma stabilna na rynku, co w ostatnim czasie jest bardzo ważne, jeśli chodzi o robotę. Jak ktoś narzeka to zawsze może zmienić i tyle. Inna sprawa, że trawnika jakoś zawsze bardziej zielony jest u sąsiada.

Tak, tak

@AD

Sorry, ucięło tekst. Jest sporo pracowników, którzy pracują tutaj od lat i to tez o czymś świadczy

Ufo
@AD

No i zarobki bardzo stabilne. Dostaniesz grosze na „wejście” i będziesz za nie tyrał dopóki się nie zwolnisz ! Dziękuje za taką stabilność jak wszystko wokół się zmienia. Szczególnie ceny i opłaty.

OPO
@Ufo

Jeśli komuś na start nie pasują warunki z różnych przyczyn to przecież na spokojnie można zatrudnić się w innym miejscu, prawda? Trochę lat mam na karku, trochę siwych włosów też i trochę firm za sobą, więc nie rozumiem takich argumentów.

Jakie wartości są cenione w Schiedel?

AD

Czy te pytania zadaje jakiś robot? Co to w ogóle jest za zapytanie? Jeśli chodzi o atmosferę to jak w każdej firmie - są spoko i mniej spoko osoby. Jak wszędzie!

Zgadzam się!

Black

Żadne. Jak w większości tego typu firm nastawionych na optymalizację zysku i minimalizację kosztów. Oczywiście poprzez „wyzysk” biednych i zdesperowanych pracowników. Szczerze odradzam

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Iza

@Taki jeden, a może warto byłoby po prostu szczerze porozmawiać ze współpracownikami i razem podjąć jakieś kroki ku poprawie wzajemnych relacji? Szczera rozmowa czasem potrafi naprawdę pomóc, a dobra atmosfera jest bardzo ważna w pracy. Dużo piszesz właśnie o atmosferze - a czy mógłbyś też podjąć inne aspekty ważne w pracy?

@Iza

To jest jakiś głos rozsądku…

Call me Giorgio

Jak na realia branżowe oraz czas niezbyt pewny to jest całkiem akceptowalnie...

kandydat

Witam, mam pytanko o ofertę pracy dla specjalisty ds. logistyki, a dokładnie czy warto aplikować? Jakie są zarobki i atmosfera w dziale logistyki? Czy jest to typowy "Lubicz" czy może normalna firma na lata?

Maria
@kandydat

Też chciałabym wiedzieć, jaka atmosfera panuje w firmie Schiedel. Ponoć pracodawca, osobie na tym stanowisku, oferują chociażby możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów oraz stabilne warunki zatrudnienia, pakiet prywatnej opieki medycznej i socjalny. To chyba dość fajne warunki - nie sądzisz?

Zebek

Proszę podpowiedzieć jak w organizacji z warunkami pracy, zarobkami, kulturą organizacyjną, jakością pracy i zatrudnienia itp.

Jaka atmosfera jest między działami w Schiedel?

Wiem

Bardzo kiepska

Wiktoria
@Wiem

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Dlatego też chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. Piszesz, że jest bardzo kiepska ale nie dodajesz nic więcej. Wyjaśnij proszę jak ona wygląda dokładnie jest i czym może być spowodowana.

Oj Oj

Cudowna, krzykliwa wraz z "piękną" dbają o przyjazną atmosferę.

aj aj
@Oj Oj

Przepraszm, co to znaczy cudowna , krzykliwa wraz z piękną.. to sa ksywki poracownic ? czyli że w Sheidel pracują kobiety ???

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Schiedel?

Przemysł

jess to ta sitwa importowanego makaroniarza co to był wodzem w opolskim

Sitwiarz
@Przemysł

był wodzem z policjantem z ameryki co w klapkach chodzi

Czy w Schiedel są szkolenia zewnętrzne?

Zulu

Są. Dla przyjaciół królika. Bardziej picie niż szkolenie.

Witam. Mam pytanko odnośnie firmy jak i tego jak traktują pracowników bo nie wiem czy składać papiery oraz jakie zarobki na początek oferują i czy są jakieś premie co miesiąc?

Dytryk

mają tam jeszcze dobre kominy, czy tylko te afrykańskie impala?

Czy zna ktoś aktualne warunki pracy jako specjalista obsługi klienta? Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna, jakie proponuja warunki na początku. Czy atmosfera w firmie się poprawiła?

@Przemysł nie rozumiem, możesz jaśniej?

Bolesław

Hejka, czy to teraz ta sama ekipa która rozpieprzyła zakład dacharski w Przysuwej? Wie ktoś cuś?

Co powiecie o pracy w Schiedel? Firma szuka pracowników? Można liczyć na stabilne warunki zatrudnienia? Dzięki za wypowiedź.

Skoti łoti

Karol i Michał

Koń który mówi...on mówi

Stefan

@Mieszko Możesz rozwinąć swój wpis, o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Schiedel - Opole

• Jak się pracuje w Schiedel?

Zobacz opinie na temat firmy Schiedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schiedel?

Kandydaci do pracy w Schiedel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schiedel
2.5/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wschodnia 24
    45-449 Opole